Gaahl ir dikti ļauns...
0
ja nu vēl kāds nav redzējis šo pusminūti garo fragmentu
www.youtube.com/watch?v=sDCkPDruavo...

(diemžēl neatradu angliski - taču intervētāja jautājums ir šāds:
What are the primary ideals that fuel the music of Gorgoroth; jeb aptuveni, Kādi ir galvenie ideāli, kas "baro" jeb ir par pamatu Gorgoroth mūzikai)

Gāla reakcija ir vienkārši... priceless jeb nenovērtējama.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Tas ir no tās filmas "Metal: A Headbangers Journey". Intervija ar Necrobutcher no Mayhem nav mazāk uzjautrinoša :D
0
Intars: mgm.
Tas purns, kas bija totāli pielējies? Godīgi sakot, ātri zaudēju interesi.

Toties man ļoti patika Dio stāsts, kā viņš izdomājis mētāt hornus.
Un viņa teikums, ka "protams, Džīns Simonss jums teiks, ka hornus izgudrojis viņš, bet tad atkal, viņš ir izdomājis visu, arī elpošanu"

Šai vietā es grandiozi ierēcos.
0
nu ta intervija ku MaYhem tur norēkties var
fuck you fuck them wacken suck
karoč neko prātīgu tāarī nepateica
izlaida pāris atraugu un vis
0
par šito jau ierēcām :D
0
Brūss Dikinsos, bija ok, arii Dio pastāstija par sātana zīmi, starp citu intervija ar Venom no Slayer,Exodus,Venom - Combat Tour 1985(Ultimate Revenge For Disco) ir kruta.
0
bet interesanta taa filma ir. aha aha.
0
', hehe ir labs
0
jā, btw...

skatos 1976. gada Kiss uzstāšanos un redzu pats savām acīm, ka Džīns Simmons paceļ rādītāj- un mazo pirkstiņu, atšiepj arī īkšķi, un parāda lepni publikai.

1976. gada koncis... Dio tad tikko bija sācis ar Rainbow tusēt.
0
Starp citu, kā tad ir pareizi - īkšķis jāpieliec vai jāatšiepj? Un plaukstas virspuse uz sevi vai uz priekšu? Par šito jau ir bijusi kādā forumā diskusija, tikai neatceros, pie kāda slēdzina nonāca, ja vispār.
0
Intars :D

atbildēšu pieklājīgi - tas diez vai ir svarīgi :)
Man šķiet, pēdējos gados redzu tikai divus pirkstus paceltus.
Ļauno aci atbaida ar no sevis prom vērstu plaukstu.
0
westside - yo !

a tas melnais kroplis video ir diezgan nozhelojams
0
Nē nu redz, WT, man, protams, tas nav svarīgi, jo diez ko mānticīgs neesmu. Man vienkārši interesē, ķura no attiecīgā žesta variācijām tiek uzskatīta par pareizo, un kādas ir iespējamās nozīmes variācijām. Zin kā, ar to V zīmi...
0
Intars: tu domā V as in Victory?
Un ja pagriež plaukstu ar šiem diviem paceltajiem pirkstiem pret sevi, sanāk samērā parupjš žests... nu, maigāks nekā tikai viens pats vidējais pirksts, un vairāk iecienīts Britu salās...
0
Nu ja, tieši to es arī domāju.
Vēl jau ir arī "shocker", sanāk arī kā vella ragu variācija ar iztaisnotu vidējo pirkstu - ||,| :D Šito, cik redžets, reperi klipos mēdz mētāt.
0
Intars: pareizi ir abi varianti, abu noziimes ir identiskas. Zhests kaa taads ceelies no saatanisma vai driizaak - no taa, kas tiek deeveets par saatanismu, bet dziljaakajaa buutiibaa zhests apziimee varu (tip "mees esam pie varas, mees juus raustaam kaa lelles, bet juus to neredzat"). Peec buutiibas ar "V" ir tieshi taapat..
0
Zhests kaa taads ceelies no saatanisma vai driizaak - no taa, kas tiek deeveets par saatanismu
=====

Cik gadījies lasīt, žests lietots jau Senēģiptē... kā aizsardzība pret Ļauno Aci...
0
Jaa, piebilde vietaa. Iespeejams, ka saknes ir pat senaakas. Turklaat zhestu, taapat kaa simbolu, noziimes gadu laikaa atkariibaa no konteksta un pielietojuma var kardinaali mainiities.
0
intervijas "koverversija" :)

www.youtube.com/watch?v=i_KcoBRFlBc...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas