URSK & DD
0
4. novembrī, Tartu, Igaunijā:

URSKUMUG
DARK DOMINATION
BESTIA
URT
................
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
.............
0
Būšu !
Kā reiz , divas manas mīļākās lietas uz pasaules : black metal un igauņi... Nez kas notiek ja savieno ? Melni igauņi , vai lēns black metal ?
0
Ja tu būtu dzirdējis BESTIA un URT - domāju ka tu savu komentāru šeit šādu nepostētu.
0
domaajams, ka ir lieki piebilst, kur tas pasaakums vispaar buus :D
0
Jaa,jaa pareizi klausi lielos puikas, un tad jau tev patiks arii leeni melni igauņu blackmetaalisti :D
0
0
Hea uudis!

P.S. Ja nu gadījumā kāds plāno doties uz šo pasākumu ar savu auto, es būtu ieinteresēta apjautāties, vai tajā neatrastos brīva vieta visnotaļ kulturālai un miermīlīgai pasažierei :p
0
Kirke = mans mails profila, atsuti uz ta savas koordinatas.
Iespejams ka bus 1 auto ar mums kopa, kur cilveki metas benzinam.
0
Sonnenmensch, a bet jums tas autiņš ira liels vai mazs? Vai ar tik meitiešus aicini vizināties??
0
kapeec tie dark domination nekad Latvijaa nespeelee?
0
Mēs paši, abas grupas braucam ar busiņu, bet viss iet uz to, ka ja savāksies tauta, tad būs vēl parasts 4-tīgs auto, kurā 2 vietas brīvas - it kā Kirke teorētiski te pieteicās uz vienu vietu, tad jau otra brīva - bet loģiski, ka jums būs jaapmaksā degviela, bet klubā tiksiet par brīvu.
0
DD nespeelee jo ir true&evil kalngals :D
0
Labāk ir būt true/evil kalngalam nekā vienam no 100 plato bikšu lēkātājiem.
0
Rekur kārtējais par true/evil tēmu:
www.youtube.com/watch?v=SHjcLvlkETI...

pizģets, ku laps :D
0
Varbuut, tik bishk smiekli naak par taadu poozu :D Jo atshkjiriibu starp LV publiku un citu Baltijas valsu publiku iipashi neredzu... tas i no seerijas "apvainojos un vairs ar jums nedraudzeeshos, draudzeeshos ar kaiminjiem, tie mani saprot" :D
0
shito video vajadzeeja cukmen reklaamaa izmantot :D
0
Tontoon, katrs izvēlas pats savu ceļu.
Pa šo tēmu jau ir diskutēts n-tās reizes.
Uztver to kā faktu un viss, - Dark Domination Latvijā nespēlē un nespēlēs.
0
video labs :D
0
nu cik tad daudz cilvinu savaaksies no latvijas uz sho konci :D
luudzu prognozes!!
0
laikam buushu palaidis garaam taas diskusijas, bet nu skaadiigi ka nespeelee jaaiztiek ar urskumug
0
A mums taadi iedomiigie nav vajadziigi.
0
tur jau tā lieta, ka JUMS nekas nav vajadzīgi:)
0
Ja, men jag ville ha dette:D
0
Bļa, pisec....
laikam URSK jau aizgājuši pop līmenī... paskat' ko tauta jau uztaisījusi:

www.youtube.com/watch?v=31v0gcPfVFo...

0
nu blje, kruta. Nevis "nekas nav vajadzīgi", bet pozerism njepraidot :D
skaidrs ka bandas ir vajadziigas, tik taads pozerisms liek iesmiineet :D
NU labi, tas ir prieksh varonjiem :D
vismaz vari nosaukt kaut vienu sakariigu iemeslu kapeec taa un ne savaadaak? (shitas pa nopietno liiniju)
0
A man pa pusei po :) Kas saistas ar Dominatoriem, grupai ir mājas lapa, tur ir arī kontaktu sadaļa, tākā visus jautājumus viņiem pa tiešo :)

Man galvenais ir URSKUMUG labklājība :)
0
manupraat Latvijaa vajag Kvalitatiivu bleku un kaa veel vajag vajag uz uhh jau apriebies ka visaas malaas paarsvaraa desa vien
0
a tas video tur augshaa ir zajbis... :D
0
To, ka Dark Domination negrib spēlēt Latvijā, tas ir patiešam smieklīgi. Kā atšķīras skatītāji Igaunijā no skatītājiem Latvijā? Es lasīju kaut kur, ka viena no problēmām ir tas, ka uz mūsu koncērtiem nāca, lai iedzertu, bet ne klausītu “intellektuālli” mūziku kā DD. :-)) Tāpēc DD – True!!! Viņi nespēlēs tiem priekšā, kas grib “Desu”. Pilns idiotisms!!!Igaunijā dzer mazāk?! Ha-haha:-)) Es domāju, ka tas ir PIARS!!! Es redzēju DD Čehijā. Smuki, bet ne „kvalitatīvs bleks“ . Kaut kas vīdū starp Nycticorax un Urskumugu + mazs šovs „viva satanas“ stilā. Kas dzirdēja Nycticorax? Nu, kā jums budzinieks? Hellhammers ir bērns salidzinoši ar viņu!:-)) Tas pats budzinieks arī DD ar tādu pašu ritmu un skaņu!Es bīju vienā koncetā DD un divos Nycticorax. Es dzirdēju visus divus albumus DD. Man ir tāda sājūsma, ka stūdijā DD pa basbočkam spēlēja kaut kāds cits!!! Sonnenmensch, tu zini kas? Man liekas, ka es zinu kas tas ir.;-) Kā es jau teicu DD ir vīdū starp Nycticorax un Urskumugu!;-) Ģitāru skaņa?! Dzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz... Tādi paši 2-3 riffos , nu labi varbūt 5! Ar specskaņu no Phoenix studījas. :)))))))) „A man pa pusei po :) Kas saistas ar Dominatoriem, grupai ir mājas lapa, tur ir arī kontaktu sadaļa, tākā visus jautājumus viņiem pa tiešo :)
Man galvenais ir URSKUMUG labklājība :) „ – zelti vārdi!!! Ja kāds domā, ka DD ir GrandiozzzoBellisssimo, tad lai viņi noņemtu savas rozas brilles! DD negrib spēlēt Latvijā? Laimigu ceļu!!!!
0
Satanas - nu man protams prieks, ka tu biji Čehijā :)
Pateikšu vēlreiz - katrs izvēlas savu ceļu, pa kuru iet, un tāpēc par saviem vārdiem arī katrs ir atbildīgs. Kas attiecas uz DD, es ieņemu neitrālu pozīciju. Visam ir savi plusi un mīnusi: pluss - ka kāds Latvijā cenšas būt TRUE, mīnuss - ne vienmēr būt par TRUE ir pareizi :)

0
Kā tad tas TRUE izpaužas, kaut kā nav manīts, ka kāda baznīca tikusi aizdedzināta :D
0
domaa vaig nodedzinaat bazniicu lai buutu true? nehuja, Piesaukt seitanu malu malaas un konchus nespeeleet ir true :D
0
Izskatās, ka cilvēki grib ļoti DD redzēt Rīgā koncertā...
0
Izskatās, ka cilvēki grib ļoti DD redzēt Rīgā koncertā...
0
nē nē, nost ar kādu baznīcu labāk
0
skaidrs ka grib, citaadi jau taadu njemshanos netaisiitu :D tipa shitaadaa viizee jamie grib izpiipeet cik tad ir to iisteno DD fanu. Reekjins vienkaarsh - 10 purni aizbrauc liidzi uz igauniju, taatad deelj tik maz faniem nav veerts riigaa speeleet :D
0
Tontoon - nu i kāpēc tu tagad visiem patiesību atklāji??? :)
0
Kāds šajā pasākumā ar bija? Moš, ka pats Sonnenmensch varētu mazu atskatu uzpļekāt, būtu interesanti palasīt ..
0
nu ja buutu vinji riigaa noteikti es aizvilktos
0
Oki - ja būs laiks darbā, rīt, moška ko arī uzrakstīšu, bet man nepatīk rakstīt recenzijas uz savējiem, jo tas nav objektīvi...

Galvenais tas, ka dzīvi un veseli daži atgriezāmies mājās... pametot auto Igaunijas mežos, nakts vidū...
0
njaaaa, pats roadtrips nomaac jebkaadas emocijas, kas tika smeltas koncii, vienu varu pateikt DD nelika vilties un godam uzstaajaas!!!
0
es tai aizsalušā autiņā dabūj pasēdēt. tr000! \m/
0
Ugga - priecājies, ka nebija kā mums -16 grādos, naktī, ceļa malā jāstāv :)

0
Piedod, Sonnenmensch, bet mājas vedu cilvēkus un ātrāk netiku pie jums. Nākamjā naktī tai vietā gan bija -18,5 garādi un ceļi pilni sāli laizošām stirnām. Paldies BigUgga par palīdību.
0
Pirmo reizi mūžā šķērsoju kādu robežu nakts vidū salā ar kājām... jautri bija gan:D:D:D:D
0
Nu šamo ceļojumu mēs ilgi atcerēsimies! :)
0
that was kept true!
0
vispār jau jā, tas patiesi bija ĪSTS TRUE!!!
0
Aha, tāds pirmais lielākais TRUE vismaz man, es jau tāds popseris vien esmu:D:D:D:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas