Muļķīgi, ja ir izvēle...
0
Ir iespēja būt kādā Vācijas pilsētā, kad tur notix Tool koncerts. Pasākums paredzēts arēnā, t.i. tiek piedāvātas stāvvietas "laukumā" un sēdvietas tribīnēs. Cena vienāda.
Stulbi sēdēt Tool pavadījumā. Būšu Vācijā viena, esmu neliela auguma un sieviešu dzimuma - negribētos tikt nobradātai, bet kko redzēt un dzirdēt gan gribētos.

Ko sakat, pirkt stāvvietu vai sēdvietu?

Nebūtu izvēles, nopirktu, ko varētu dabūt, un miers...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
omg...
0
omfg .. :)
0
Ja tiem,kas sēž ir iespēja arī brīvi iet uz placi,pie tiem,kam stāvvietas,tad jāņem sēdvieta.Būs vismaz kur apsēsties,ja kājas sāk sāpēt.
0
ahujennākā problēma, es tūlīt nomiršu
0
variants Nr.2.: pagaidīt kamēr izvēle beigsies un būs viena iespēja
0
variants Nr.3. Tu nomirsti
0
variants Nr.4.: tiek pilnībā noņemts asfalts posmā Latvija-Vācija
0
Varijants N.5 - Ādolfs Hitlers atgriežas no viņpasaules un TOOL tiek pakļauti etniskai tīrīšanai :)
0
Sonne: Tu gribēji teikt "... atgriežas no Argentīnas ..."
0
Nē, Jods - viņš atlido atpakāl ar 1939. gadā uzbūvēto vācu lidojošo šķīviti no Plutona!!!
(kas tika būvēts Anenerbes slepenajā bāzē Antarktīdā).
0
0
Nu re, un ko es teicu????
0
Runājot par TVNET.

Ja kādam tiešām interesē visa tā rakta backgrounds - iesaku palasīt literatūru un dokumentus (kam beidzot tika noņemta slepenība 90-to gadu beigās) par vācu AHNENERBE organizācijas pētījumiem 30-to gadu beigās, 40-to sākumā.
Kā āri vaču zinātnieka/imženiera, kurš mira tikai 70-to gadu beigās, projektus, kuros NLO tipa lidaparāti bija izstrādāti jau 1934. gadā.
Materiālu par šim lietām ir daudz, arī Discovery kanāls pēdējā laikā ir rādījis pāris dokumentālu filmu par šo tēmu.
0
es njemtu seedvietu.. seezhot tak arii var galvu purinaat :]
0
tas tik būtu skats... vai kopā ar savu draugu-sitēju ?
0
Vai tad pie Tool vispār var galvu kratīt? Tā tak mūzika uz miegu... o_0
0
cik tauta te visu sāpīgi uztver!
jautājums vairs nav aktuāls :)
paldies tolx un Elizabetei!

Nevienā brīdī neraxtīju, ka tas ir dzīvības vai tml. svarīguma jautājums :P

par variantu Nr.3:
katram var gadīties...

par variantu Nr.4:
tik glupa tiešām nejūtos, lai līdz Vācijai kratītos pa autoceļiem, kad aizlidot iespējams ne tikai ātrāk un ērtāk, bet arī lētāk ;-)
lidmašīnā, nevis uz slotas :)
0
Yap, bet ljotenes uz Vaaciju kursee arii citaas dienaas...buutu laba izveele sagaidiit kaadu jeedziigaaku konci.
es tavaa vietaa labaak lidotu uz slotas...vismaz pats redzi, kur brauc.
0
es tavaa vietaa labaak lidotu uz slotas...vismaz pats redzi, kur brauc.

bla, kas tās jums par slotām, te viņas lido, te brauc... āsprāc, manas pasaku ilūzijas sašķīst sīkās druskās...
0
Peteņu Malējs - karojošais valodnieks.
0
nee nee, pie Tool ir gan galva jaapurina. Uz miegu jau gan arii var klausiities, bet nu tas ir vienkaarshi kaa piedeva. Jaunais albums shamiem gan man neskjiet iipashi izdevies, ja saliidzina ar agriinajiem veikumiem >:*(
0
un vispaar - man saap zobs :(
0
Būs jāiet pie zobārsta... mc mc un vairs nekādi saldumi... nō nō tikai speķis ar rupmaizi....
0
Reku, lieta ir taada, ka slota gan lido, bet tas, kas seezh virsuu, brauc.
0
kad pārvietojas ar lidmašīnu nesaka, ka brauc ar lidmašīnu, bet gan lido. Pieļauju, ka raganu lietas ir sevišķas un atsevišķas un nepakļaujas gramatikai.

Mr. no offence
0
var paskatiities arii no taada viedoklja. Klau, a vai tad ar gugji arii saka, ka peld? Tas buutu taks atklaajums cilveekam, kas pieradis visur tikai braukt:(
0
voi, ar kugji...un traks...redzi, kaa tu mani uztrauci? :(
0
negribās jau tevi apbēdināt... :(
0
nee, nopietni peld?
a ko dara ar velosipeedu?
0
Malēj - "nesaka, ka" ir stilistiski neveikla konstrukcija, "negribās" ir nepareizi uzrakstīts vārds, ":(" ir neeksistējoša interpunkcijas kombinācija un tml. Šeit taču ir internets.
0
nesa kaka :D

Ar velosipēdu minas. Bet krieviski vai tad tā arī nesanāk, ka "uz kuģa peld"?
0
Bet angliski ar visu un visur iet :D
0
Visur un ar visu var doties.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [3]
Liega
Intars
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas