varbut vini bus Latvijā.!!-->
0
if you want KoRn in latvia then go to this link --> eventful.com/performers/P0-001-0...
and click demand.. ! and then .. who knows..

varbūt tiešām vini bus jo vini ir pirmajā vietā,balsis apgrozās ap 1,137 kaut kur tik balsis.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nahuj vajag :P
0
negribu tos korn, tad jau labāk pop-corn :D
0
ō mēn...
šaubos ka tādiem Korn maz nojausma par šito balsošanu...
0
V piz**.... trumetāla īstā grupa...
0
ja vajag es varu ielikt CoF šitādu pašu saiti, ja grib kāds pa šamiem balsot dod ziņu! :D
0
nē paldies , nu lai jau brauc bet es neiešu
0
Šitais arī draugos , domubiedros plosās...
Teicu tur un teikšu arī te :
Atrodiet kāds , kur var nobalsot lai viņi pat uz Latvijas pusi nebrauc , un es nobalsošu 100%...
0
Visa ta balsosana manu prat ir bulukaka, un vel man skiet ka saja foruma lielakajai dalai ir dzili pohuij vai vini brauc vai ne, labak jau tomer lai nebrauc :D
bet un ja ari atbrauktu, lai brauc. Lai korneri pietaisa bikses. :D
0
man personigi Kojans ir pajat apsaluti no muzikala viedokla, bet ja sie atbrauktu, iespejams, ka pat aizietu, kapec? lai redzetu to pasaules limena bandu. OK, muzons ir sekls, pie tam smagi, bet viss parejais - attieksme, pieredze, limenis saspele. Katra zina 100% unteresantak neka iet uz kaukadiem Fresh blood. (kas viniem ir braukajot uz spelejot visr kur). Un bernudazs ir tas, ka te viens balsotu 100% , lai nebrauc. Ble, kada skirba. Var taks iet un neiet? berni kam patik ies, citi ne un punkts.
profesionali ies un izvertes un panem sev vajadzigo. kapec ar kokccu roka nepasedet un nepaverot no balkona.
0
Korn - naissss. Mīlu pirmos trejus albomus.

Tiesa gan, ja kāds gribēs šamos redzēt, būs jābrauc tā patālāk no Latvijas. :D
0
neesmu fans, bet ja šamie atbrauktu, gan jau aizietu >:)
0
Esmu jau redzējis, bet droši vien aizietu arī vēlreiz...
0
poo vispār, bet ja kādam interesē, tad āpagaida kādi gadi desmit, un tad jau viņi būs klāt kā kādreizējās skatuves megazvaigznes :D
0
Kļūda, āpagaida=jāpagaida
0
vai tik kkas taads jau nebij liidziigs pie mums kaadus 2 gadus atpakalj-tamliidziiga njemshanaas?
vai nebija kkaadi čildren of ze kõrn,kuri baigi baigi kko meegjinaaja un cereeja un baigi iisteniibaa shivereejaas? es iisteniibaa gan jau ka arii aizietu, jo vinji tieshaam ir apbriinojami,viena no pasaules peedeejaas desmitgades kulta grupaam.
0
Par Mudwayne toreiz laikam bija runa.
0
es uz korn toč aizietu. vecie gabali, uz uhh. adidas, somebody someone, u.c. ui, tie tik bij laiki.
0
Nu pirmie 2 albomi man daudz/maz iet pie sirds.
tad 3-4 jau uz pusi sūdīgāki, bet vel shis tas labs tur ir.
tad jau aizgāja tāds sviests kurās lab ja 1 -2 dziesmas klausāmas bij
Bet nu visis
adidas, somebody someone, Blind, make me bad u.c tā saucamie hīti man patīk

KAs attiecas uz konci šaubos, ka tas notiks, bet ja notiks nezinu pieļauju ka biļete nekāda lētā nebūs, katrā gad ja nu tomēr atbrauks un man būs daudz liekas nevaidzīgas naudas var būt ka pat aiziešu. ja naudas nebūs tad nu speciāli neskriešu aizņemties.
0
www.guitars.ru/05/info.php?z800...
Joptvojumaķ; vēders sāp :DDDDD
0
Labs, sitas ir labs:))))))))))))))))
tads aaaaaxts, ka nu nu tikai:)))
medalu vinam par sitadu cirku:)
Vajadzetu Glenam Bentonam sitas bildes aizsutit:))))))))
0
Ja man šim pasākumam piešķirtu brīvu dienu un konci apmaksātu, tad aizietu, bet stāvētu labi tālu no mošingotāju bariem.
0
Aizej nodod asinis :D
0
Nu nekas slikts jau nebūtu ja arī atbrauktu. Vismaz visas mazās pokē varētu aiziet uz 1. koncertu mūžā vai arī piedzerties ar savām 14 gadīgajām draudzenēm un draugiem un pateikt ir pārāk tr0ve lai ietu uz tādu konci (a īstenībā nebija naudas :P)
Katrā ziņā šovam jau būtu jābūt labam, noteikti ka arī meistarībai utt, bet no tāda viedokļa jau es daudz vairāk gribētu Rammstein redzēt iekš LV. Tur pat mūziku varētu klausīties.
0
un kur tad tu biji kad Rammstein bija Latvijā?
0
Intar, "Kojāni" (Tulkojums no krievu valodas - КоЯn (pēdējais burts gan nav īsti krievu, bet tas tā...)) nebūs tik lēti, ka varēšu ar to donorēšanās naudu šiem samaksāt, un visu asini gan par viņiem netaisos atdot :D
0
Tā jau ir ja būtu jāizvēlas starp Rammstein un Korn es neapšaubāmi izvēlētos Rammstein!
0
bet, ja aizlaiž līdz spermas bankai ? :)
0
Nu ja ta, tad es ar baudu ievertetu dzivaja Slipknot. Jo es ciest nevareju vinus pirms nejausi iecekoju vinu DVD un no pirmas dziesmas skatijos elpu aizturedams. Fuck man, bet tas ir sovs - KADS VEL PIE TAM - fiskas, saspele, prikoli, brutalitate un agresija. Korn tada zina ir garlaicigi. Ja, rammstain spridzina un cep saslikus, bet tapatas, nav tas.
0
slipknot iz dead. hellhammer iecheko shito :) video.google.com/videoplay?docid=-88...
0
nu gan salidzinaji....:)
tas ir indutrial dance metal vai kas tads ar pusi instrumentu nedzivu. nee, nu ir labs, ari video incciigs, bet tas ir 2 nesalidzinama slietas veciti:)
0
nu izskataas kaa slipknot ekologjisks turpinaajums ja vinji buutu attiistiijushies tajaa virzienaa kuraa uzsaaka. muuzika gan jaa stipri daudzveidiigaaka - ritma sekcija tipisks gabber ar breakcore fishkaam. sampleeshana riktiigi liimenii. baigi aizdomiigi ka tas vispaar ir hardcore techno leibls takaa es balsoju par to ka shitas ir kaarteejais zvaigzhnju projekts tikai varbuut no drusk citaam aprindaam.. nu interesants projekts karoch:D
0
Mani tas klips arī iecepīja (nu pamatā muzons)!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
PeterisP
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas