??? Kakaat ir patiikami ???
0
kaa jums skkiet kakaat ir patiikami vai nav! >>??? man sskiet ka ir patiikami tai podaa atstaat smuku paarstaadaato eedienu! .... par sso aizdomaajos tapeec ka neskaitaamas reizes esmu dzirdeejis no cilveekiem ka est ir patiikami...est ir cool, edot var nokkert orgasmu... bla bla bla! bet ja eest ir kaifs ta jau izkarniities arii ir sava veida kaifs! es nerunaaju par caureju! taa galiigi nav patiikama sstelle... passam reiz sanaaca ssmuce sakeeru caureju ,majaas toletee remonts, pods noskruuveets...naacas piepluutiit spaini...smaka jau bija baigaa! .... bet vispaaariibaa kas dabiigs nav pretiigs! 8)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
lol
0
dirsā.
0
Atkal galīgs auts...
0
jā...
0
WTF!!
man patīk šis teiciens, tā teikt topā man tagat...

0
Ja ānusā ir erogēnā zona, tad noteikti ir patīkami :D Dažas sievietes saķer orgasmu arī no anālā seksa ;)
0
Faun - vajag tavu viedokli!!! :)
0
čurāt vispār ir patīkamāk, nekā kakāt. Bet ja ir dikti dikti nocieties, tad jebkurš atvieglojums kā svētība.
He, nenoturējos...
0
nuja, pilnigai svetlaimei janochiesas lidz ritigam spiedienam >:)
0
mjaa tas gan tas baudas pārtop visdažādākajos variantos.,,,,mmm..... arī atceroties par tām vemšanām ir patīkamās un depresīvās vemšanas!
0
"Ja ānusā ir erogēnā zona, tad noteikti ir patīkami :D Dažas sievietes saķer orgasmu arī no anālā seksa ;)"

Tur IR erogēnā zona un daudzas sievietes uzzin, kas ir orgasms tieši no anālā seksa.

Bet par tēmu kopumā savu viedokli atstāšu citā vietā :)))
0
jā, kakāšana rocks! Un jūs zinājāt, ka sievietes arī kakā? :D
0
oo... :D
0
no way :O
0
ble ninja, ka man tagad gribas Tavu vardu nosaukt visiem!
NEKAS UN NEKAD AR TEVI NEMAINISIES!
Pilnigs degeneratisms!

Kaut Tu vienreiz izdirstu ara savu analu atveri ar visam zarnam!
0
Nedirs!
0
Ej padirs un panem lidzi zelta karoti, kamer silts vel ir, lai var sulgi kraut sev aiz vaidzinniem
0
uu..
0
Mjaa ...var redzeet ka Hellhameram nav pacietiibas aatraak nokluut kaadaa kara laukaa un atruties no kaadas miinas varbuut tad saaks domaat ar galvu!.... uuuuuu .... iM sceared .... nesaki manu vaardu mamma vēl atsleegs internetu! 8) ... ej labaak pastum to tanku pie kura brassi staavi! Te notiek diskusija...par un ap .... nevis cita cilveeka zaimošana....! bet ja jau tu uzprasies...aj aizmirsti ... tupini vaariities savaa kara sullaa! vismaz varbuut tur tev sanaaks kaadu nogalinaat nevis tukssi plaatiit muti! ....
0
ne jau es pie mammas dzivoju:)))))
Labak kara sula neka kaku juuraa:)))
Labi jau labi, man netrauce Tava intensiva tuplla mocissana:))
Piedod:))
0
oppāā... kara laukā jau tualešu nav, tā kā, domāju diezgan liels kaku lauks ar tiek atstāts aiz sevis... un aiz tankiem
0
Taa i... tanki kakaa vairaak par cilveekiem.
0
Jā,Tev uz sejas labprāt kādu sulīgo uzliktu par kārtējo superīgo tēmu...
0
skatbabys
0
ko?
0
dzelsgriezējs neizturēja spriedzi?
0
"Taa i... tanki kakaa vairaak par cilveekiem."

patiesam ko? nemaz nav talu jaskatas, lai redzetu ka ir tiesi otradi, turklat tanki nav divkosigi, mikstie, axti. tie tevi neapjas ka cilveks, tas nevar locities, tikai saluzt.
0
"tas nevar locities, tikai saluzt"

tieši tāpēc tankiem nav nākotnes :)
0
Tu laikam neuztveri domu un salidzinajumu ar cilvekiem Fauna kungs:)
0
'DELUSION IS THE CHILD OF IGNORANCE'
0
uzdirst arī ir patīkami :)
0
Hellhammer13, biznesam, kas nav elastīgs un nav piemērojams pārmaiņām, arī nav nākotnes un naudiņa vairs nenāk :)
0
sorry par pareizraxtiibas kljuudinju, ai miin skatbabies.ak juus mazie miiljie fetishistinji... uz suudiem un dirshanu :*
0
pastāvēs, kas mainīsies...

labāk, kad pāri pāriet cilvēks, nekā tanks, nu vismaz man toč.
0
ar sudainu pakalu?
0
tomēr labāk - sūdi kaulus nelauž :)
0
tavus kaulus jau nu tocj nevar :))
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas