Your occupation?
0
Ar ko just matainie nodarbojaties vispar?Ja varat diena online sedet truemetal.Ofisos sezhat, ko darat, ja nav noslepums?Un ko vispar var dariit LV tadi ka mes nesaskaroties ar diskriminaciju un atraidijumiem darba biznesaa..
Es piem skaitos tulks, tulkotajs pec sawas butibas un papiriem a un vel labs nervu& garastavokla bojatajs:-)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kopš kura laika "matainos" diskriminē ? Man liekas ka var darīt pilnīgi visu ko gribās...
0
shefs veselam baram taadu pashu raspezdjaju
0
Protams, ka var dariit visu ko gribas, tikai vai tas atmaxasies?
0
vergoju veikalaa , prechu pienjemshanaa . un profesionaals cilveeku (debiilo pirceeju) niideejs .
0
Vīru kora Dziedonis otrais diriģents.
0
škoļņiks , bet vasarā celtnieks/dīkdienis
0
tulks.

corpse, ar ko konkrētāk tu nodarbojies? Mans lauks ir grāmatu (Danvinčikod-veidīgu) tulkošana, agrāk tulkoju TV.
0
profesionaala klasiskaas muuzikas izlidiitaajaa. agraak straadaaju latvijas kinologjijas biedriibas dziivnieku aizsardziibas klubaa un vienaa stalli :)
0
Ceļu, laukumu, lidlauku utml. projektēšana.
0
To Wrogtale/es tulkoju no visa pa druscin--sakot ar tehniskiem textiem--lidz medicinai(carcass un aborted) daudz palidz, tad gramatas, piem.Beyond Good and evil(Niitche).tas bija traki, jo sanak dubult tulkojums.ger-engl-latv.
Beidzot ar filmaam, visadam ari no krievu un vacu val.
0
Tas, ka prioritate, otraja vieta Hospitality and Tourism
0
varu nokraasot auto(kvalitativi)
0
cronos, cik izmaksā pie tevis pilna mašinas pārkrāsošana?
0
Ikdienā studēju universitātē, bet vasarās strādāju visādus darbus!! Plaša profila speciālists!! :D
0
par cik servisa paraadi komandee boss tad daargi 600-1000ls,ir gan viens skuunis kur iestaajoties siltam laikam piehaltuureeju paretam.
0
studeet web dizain, gribeet taalaak darboties datorgrafikaa, fotografijaa, reklaamaa.
0
stroiteljs māceklis(sanāk kā slotas operātors un gružu novākšanas tehniķis pārsvarā).
0
Es pagaidam macos videne, un vienlaicigi stradaju galdnieciba, kur man vel nav nekads dizais amats, jo aizgaju uz turieni bez priekszinasanam. Ta ari macos..
Vispar skatos daudziem tiri cienijami darbi ;)
0
Cronos: 1000ls par autiņu, nav takā bišku par dārgu??
0
protams ka ir,bet ir atieciigi auto un klienti.
Tagad jau laukos ap 40ls. par detalu nem ,un bez pretenzijaam par kvalitaati.
0
Muuzikas veikalaa vergoju:)
Pasaakumu taisissana ar savy komadu Deep Sonic
Skola - LKK muzikas menegments
parakse - Sound division
Protams GATLING
un brivaja laikaa - MUTILATE MYSELF
0
to make code more complete
0
sūdīgī mācos videnē un tas arī viss... ai nu jā vēl bumbiņu dzenāju pa laukumu...
0
Cronos: Vai tiešām pie Ūdra strādā??
0
600 - 1000ls maz tas nav, bet nu tāda standarta cena man liekas, par 200ls man piedāvāja nokrāsot spārnu un aizmugurējo bamperi.
0
nee Udri nepaziistu,tacu taada tagad ir reality.Nee nu protams ir jau onkuls Fedja kas visu prot:)
stradaju Rumbulaa,jaa tur daudzi atklaati haltuuree bet muusu kantoris ir daudz maz liimenii.
0
RD...
0
valsts uzņēmums, datoriķis
0
Studēju vēsturi LU. Vakaros nodarbojos ar ieņēmumu uzskaites grāmatvedību vienā aviosabiedrībā.
0
man shobriideejais darbs ir 13tais, netiishaam izskaitiiju taisot cv vai vc kaa nu vinj tur sauc, tagad kurjers
0
pļēgurs tu esi nevis kurjers bļa :D
0
Vidusskola, brīvajā laikā palīgstrādnieks celtniecībā.
0
Tagad jau paarsvaraa visi bliezh pa klaviatuuraam, es jau kaadus gadus 10 nodarbojos ar taustinnu spieshanu, nodarbojos ar dator un programmsisteemu uztureeshanu, tb admins.
0
esmu vides speciālists :)
0
es arii Sauliite....bet shobriid nodarbojos meernieciibaa...
0
tam jau ar saistība ar vidi ;)
0
njaa videnieki un geograafi meernieciibaa taa ir seerga, he, he...
0
Pats tu kipruss esi sērga :P
0
iespeejams, bet pie manis ir straadaajushi kopsummaa kaadi 10 taadi tipini un kaadi 4 veel joprojaam grozaas katru dienu rinkii, un mans viedoklis par sho maaciibu iestaadi un taas studentiemir izveidojies ne no tiem labaakajiem...nekaa personiska, bet taa ir diagnoze!
0
to viedokli varētu mainīt ;)
0
LU vēsturnieki pirmais kurss/ieņēmumu uzskaites grāmatvede AirBaltic.
0
eu eu eu!!! kurš te ir mērnieks? kurā firmā tu norchall2 mauc?
0
seerga bļe? ja? nu iekš Ģzzf vismaz māca ģeodēzijas pamatus, ta kā pamatzināšanas par mērniecību ģeogrāfiem vaidzētu būt.
Ja tev kirpuss nepatiik kaa ģeogrtāfi meera un ziimee tad tu vari ņemt darbaa meernieciibas speciaalistus no taadaam iestaadeem ka RTU un LLU tie ir labaak apmāciiti. jebšu ņem cilvēkus no ielas un māci viņiem pats, kas ir libs un alidāde :D
0
LU VFF....
Slinkjis...:D
0
es strādāju turpat kur dzelzsgriezeejs(
0
RSU MF studi'ierēju, velk uz beigu galu, būs papīri, kurus pie sienas pielikt;
TOS volunti'ierēju, turu āķus, diegus, strādāju ar sūkni;
NBS apmācos par .., velss viņ zin īsti ko, bet solās, ka galā iešķiebs 2 zvaigznes;
Vēderam rubli esmu pelnījis, ieņemot sanitāra amatu Rīgas 2.slīmnīcā (darba stāžs ~2 gadi). Visnotaļ lietderīgi pavadīts laiks - iemanīju savu roku grīdu/ tualešu mazgāšanā, šūšanā/ lāpīšanā, ģipsēšanā un dažu locekļu mežģījumu atpakaļievilkšanā. Pēcāk ~2 gadi pavadīti, vienā interesantā sabiedriskās ēdināšanas iestādījumā (Hellhammers, šķiet, ar kādu laiku tur šancēja, jo neba viņam būtu bijuši tie paši bonusi, kā visiem citiem tās mauku mājas darbiniekiem), iemācīja zagt, būt dzīvē nekaunīgākam un par to visu nesarkt, domāt ar galvu. Šobrīd, nu jau vairāk kā 1/2 gadu bezdarbinieks bez papīriem un citāda veida saistībām. Dzīvoju valsts maizē (pirmā un tai pat laikā pēdējā reize mūžā, kad par atzīmēm studi'ierēšanā ar ko samaksā), laiku pa laikam liek justies parādā kādam par šo iespēju. :))

"Un ko vispar var dariit LV tadi ka mes nesaskaroties ar diskriminaciju un atraidijumiem darba biznesaa.." - da jeb ko var darīt, ka tik vēlēšanās ir, un par kādu diskrimināciju jūs veči runājat ?! "Problēma" (pēdiņās rakstīts, jo patiesībā tas viss tik mūsu galvās mums pašiem tā var šķist) jau slēpjas tai apstāklī, ka dažkārt tev nenākas pelnīt tām vēderam to rubli ar darbu, kas tev 100%_tīgi iet pie sirds.
0
Cik tad vispār ir tādu, kas, roku uz sirds liekot, var apgalvot, ka viņiem ļoti patīk viņu darbs unneko citu viņi tā vietā neizvēlētos, ja būtu tāda iespēja? Vairāk par pusprocentu diez vai.
0
Taisnība. Es to nevaru teikt.
0
nu tākā izvēle nepārtraukti neko nedarīt, gulēt un slaistīties atkrīt, tad ir vienkārši - pat varētu teikt, ka man patīk. ne katru dienu un ne vienmēr, bet pārsvarā gan.
0
Intars: es tāds esmu. 7 vai 8 gadus nodarbojos ar to, kas man ļoti patīk.

Un nākammēnes pāreju citā darbā. Kur pelnīšu naudu <g>. Nē, nu, tur būs interesanti, un tā. Bet tas vairs nebūs 100% tas, kas mani ārkārtīgi aizrauj.
0
man saakumaa likaas, ka Enemy kko muld,bet iisteniibaa tam zellim tas taa arii vareetu buut.atcereejos, kur tu maacies :D
0
studējam oukonomiku, strādāsim reklāmas jomā, (pēc mēneša)

maz cerību ka kādreiz man maksās par to kas man nudien patīk - dzert D-light un zvilnēt..
0
nu man personiigi ljoti patiik masturbeet
0
Nu ar to gan varētu naudu pelniit :D
0
Ar to tā pašvaki, ar jebļu kameras priekšā gan var :D
0
ahā, es jau iedomājos sižetu- artuurs lāčādā apgurniem ņem priekšā netiiru ar izpūrušiem matiem meitieti, ko nozadzis svešās zemēs sirodams :D
0
Konans Barbars? :D
0
Intars: drīzāk Konana ieročnesējs. viņa Sančo Pansa, teiksim tā.
0
Reklaamas agjentuura - maakslinieks maketeetaajs.

Patiikami :)
0
Labvakar, cienījamā kolēģe.
0
komponists/neatzīts ģēnijs
0
- eu, Malēj, uzkomponē man dziesmu!
- skaidra lieta, vari lietot manu "re" skalu
0
materiaalisti, es mosh filosofisku apsveerumu vadiits!
0
:D

Mjā, bija kādreiz ideja par uzņēmumu, kas jokdarus konsultētu par smieklīgumu, t.i. novērtētu viņu sadomātos pigorus pēc cmieklīguma skalas.
0
un veiktu industrijas analiizi veel jaa
0
Jelab, kuraa uznjeemumaa?
Tagad to reklaamistu tik daudz, ka ne apzinaat.
0
atvainojos - Jelgab! :)
0
Lowe Age
0
eee, cik jūs maketētāji vidēji izmaksājat uzņēmumam?

nē, nu es saprotu ka uz jums tas viss balstās, bet tomēr :)

500 un vairāk, mja?
0
atkarībā no postījumiem, ko katrs nodara, majors to lietiņu pārzin... >:)
0
Visur nav pēc padarītā.
0
Patiesiibaa, pat diezgan reti kur ir. Varbuut kaadi gabala darbi, liigumi par konkreetu projektu, bet paarsvaraa jau "cietaas algas".
pienjemami shkjiet pluss miinuss 400 - 500 ls. protams, ja esi baigais monstrs, tad attieciiga arii alga. :)
0
cut the costs at all costs :D

* lai pašiem paliek vairāk soļarkai

0
valsts iestāde, jurists, studēju LU
0
visiem tik LU un LU...
0
Tev ir kādi iebildumi ? uztaisi savu kaukādu KR un tad es teikšu... visiem tik KR un KR...
0
Kādi tur iebildumi, viņš jau pats no LU ;)
0
:D kaa peteņu maleejs apdirsaas un peec tam aplauzās, vai otrādi :D
0
buutu inčīgi redzeet ka kaads maacaas arii kur citur, ar taadu domu tika teikts ka visiem LU
0
Gan jau ir tīri daudzi no RTU arī. Es, piemēram (ex-).
0
mēģinu darīt cilvēkiem dzīvi gaišāku(GP,T/C MOLS)
brīvajā laikā MUTILATE MYSELF/SANITARIUM ORCHESTRA...
0
JMRMVSK
0
RSU

Rīgas Sadistu universitāte

ibio
0
neredzu kur es apdirsos un aplauzos... vai arī tas apdirsiens un aplauziens ir tik liels, ka es vel neesmu iebraucis, bet tā jau Tava ķibele >:)

bet varam satikties un es kā boksa mačā pacelšu Tavu roku, tik paņem līdzi fotogrāfu, lai simulētu reālu dzīves situāciju...
0
web bizness
0
Aud tīklus? Vai arī uzglūni Emsim ar tīklveida struktūrām?
0
:) Nea, taisu websaitus un peectam meeginu googlim ieliist di*saa.
0
Emīļa Drāziņa "speciālā" mūzikas vidusskola. maniakāli muzikāliem bērniem ar īpašām 24&7 muzikālajām vajadzībām.
0
to make strafe jump more complete
0
Es Mīlu savu zemīti! (katrs saprot kā grib)
0
žūrnāliste
0
vai bez zizii ir veel kaads, kurš studē vai strādā žurnalistikā ??
0
es vairs nee, es taapt gudrs, liidz ar to nav nepiecishamiibas maaciities
0
es esmu vnk farmīts..
no RSU
pāreju no privātā uzņ. uz valsts darbu
0
Studeju 4ajaa kursaa uzņēmējos, tagad mekleju darbu- palicis tikai diplomdarbs ko aizstavēt, laika buus atliku likaam.
0
kultuuras kraaveejs
0
joka pēc esmu LU reklāmistos- soc zin fakultātē- jo studijas kā tādas nav ne sūda vērtas!!!
a strādāju ziņu aģentūrā "Leta" & ar to arī lepojos:)
0
Ir.
0
A man patīk mans darbs :)
0
Man arī.
0
man patīk mans nedarbs.
bet, bļe, kur ir mani nl nodokļi?? :(
0
Es tā lasīju te daži mērnieki apgrozas. Tā teikt jūs visi pa topenēm vai arī kāds celtniecībā milimetrus ķer?
0
Šņabi pa milimetriem dzer, ibio !
0
ij topo, ij inzeniergeodeezija, ij kadastrs, a kas?
0
Nē tik intrese, pats pa palīgu iekš inžnierģeodēzijas... Pārsvarā Rīga, tik pēdējos mēnešus ņemam visu ko dod, pa pus Latviju braukājam...
Kas pa firmu?
0
He, he. Izrādās es vakarvakarā biju kompi ieslēdzis un pat kautko ierakstījis :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas