jautaajums zinaataajiem .....
0
vai shitaads kombis ir normaals ?

www.muzikascentrs.lv/mi/index.php?produc...

www.uncleikes.com/Merchant2/graphics/...

15w nebuus drausmiigi klus ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Vannas istaba vari labak dot valjaa, neviens pat nedzirdees,,neaizmirsti headphones...Labi, var parnesat kur vien vajag.
0
Nu tāda izmēra arī 39w ir redzēti kas nepārsniedz 100 Ls.
0
oj sorrī 30 nevis 39w
0
par mazu priekš Marshall:P
Bet neuztraucies par to klusumu - priekš mājas vajadzībām būs vairāk kā pietiekami, bet kam citam gan laikam nē. Bet tomēr man šķiet, ka nav vērts iztērēt veselu sotu priekš šitāda maza kakucīša.
0
mhm, vismaz 30 w, 15nieks diez vai mēģi bungas pārkliegtu :D, bet mājās spēlešanai jau ir ok arī 15 w
0
Ja nu obligāti nevaig jaunu tad šite www.ss.lv/lv/entertainment/mu... var paskatīties viskautko.
0
Quorthon - pilnīgas muļķības...
No pieredzes - 15w Marshall gičas kombis pilnīgi mierīgi ir spēlējams mēģī , pie akustiskajām bungām un 120-200w basa kombja...
Ja ir doma kādreiz taisīt savu mēģu telpu , ar nepārāk fancy tehniku - šitais ilgi kalpos godam...
0
itoallah, man gan 15 w skaņa likās nepietiekama kopā ar bungām, es nezinu kā tev ;) pa velti neko nerakstītu
0
15w manuprat pilniigi pietiek maajaam noteikti un megjii arii vajadzeetu pietikt. Man ir 10w Stinger un lidz galam taa raii neesmu griezis jo skalums ir vairak ka pietiekosh, spalgs un tiirs. Tikai varbut paskaties ari uz MG15DFX. Te buus links www.marshallamps.us/product.asp?product...
0
Quorthon - runa iet par MARSHALL ibio rio...
0
ibio rio <-- :DD, es arī tieši par Marshall runāju ;) nejau par kautkādu tur Aģi Baģi kombi, tieši par Marshall, un saku no sava viedokļa vnk, ka es 15 w labāk neņemtu :) forums taču ir paredzēts viedokļu izteikšanai, ne ?
0
tas Marshall nesuuda nenoziimee!
Jaa, man arii kadrezi likaas, ka uuuuuuuuu bleeeeeeee! Ne suuda!
tas vienkaarssi ir te zinaamaakais un eiropaa ari vecaakais (jau 70 gadus veca firma)
Neviens te nezin daudz B - 52 )mosk kluudos ar nosaukumu) brendu, piemeeram, kas ir daudz speeciigaaks.
Un vispaar, atkariigs daudz kas no attieciigaa modella, kas katrai firmai ir kaukaads labaakais.
0
Attiecībā pret pārējām mazajām kastītēm, kas nopērkamas Latvijā, Marshall nozīmē ļoti daudz..
0
B 52 jau nu toč nav ar Marshall salīdzināms... patiesībā tāds viduvējs variants, bet spēlēt, protams, ka var un par salīdzinoši nelielām cenām.
Un galu galā, visi šie kombiki ir viens par otru labāki un dārgāki.., un visi tie ir vairāk vai mazāk pazīstami brendi. Tākā man vairāk interesē bungu padarīšana , kombiki.. tā garām ejot (tik cik čaļiem mēģī) varu pateikt vienu pilnīgi noteikti- ja var atļauties, tad jāņem lampinieks un nevis tranzistors.. vienalga- Marshall, Fender u.c.. Skaņa, jauda totāli atšķiras.
Ciešams variants ir tranzistors, bet ar izejošo lampu.
Par basu gan nezinu.., laikam pofig- lampas vai tranzistors- skan labi:)
0
Jaa, Marssalls, kas daargaaks par ls 1000 ir zajebiss, mazaaki - nu atvaino, pa taadu passu cenu B 52 izniicina to.

Chaaz iestaigaa citos veikalos nevis 1 tikai:)
0
Tātad investīcijas un klausītāju atbalsts, nu vidēji ņemot uz jauno grupu vidēji ne vairāk par 50(Freš blōd), tātad vai ieguldījumi ir tā vērti ?
0
Hellhammer, nu, tajā veikalā, kurā es iegriežos regulāri, Marshall nemaz nav atrodami :D
Bet ko tieši tu domāji? Kurā veikalā būtu nopērkams 15w kombis, kurš vilktu skaļāk vai vismaz tik pat skaļi, kā 15w Marshall?
0
B 52 paarstaaveetaaji Latvijaa.
Muuzikas instrumenti, atrodas no centra ejot kreisajaa puse, biskiit pirms pieturas tallinas iela. Uz to pusis ir 100%, varbuut biskiit kluudiijos.
0
B52 tika atdzitts Amerikaa par labaako aparaatu priekss metaala... neatceros kuraa gadaa! ir dzirdeets ko tas dod aaraa ...skanna tik tiessam sskiet pienemamaa un taa izmasee... Marshall...marshall jau cenu skruuvee deel nosaukuma, kaa jeb kura firma kura ir izsitusies!
0
nūū, cik cilvēku - tik viedokļu. Man jau Randall visvairāk iecepī. Patīkami ir arī Line 6, Vox, tie paši Marshall. bet ja es kko nevaru ciest, tad tas ir Crate, kaut gan ko var gribēt no firmas ar nosaukumu Kaste:D saka gan, ka dārgais gals šiem esot ahujenna labs.
0
lol... :DDDD labi pateici par "Kasti".

laigan man mājās stāv 15w basa kombis(tā pati "Kaste") zem galda , nekad negriežu vairāk pa pusi - pāris gadus velk , īpašu vainu neredzu.
0
varbūt atslēgas vārdi bija "mājās zem galda"? Noliec pamatīgākā telpā un tad uzbliez.
0
Man shaads bij.
Jaapieziimee veelreiz, MG - leetaakaa Marshall seerija; tranzistoru. Skaljsh gan peec vella; bet nu ne tik traji, kaa 15 w Fender - tie sit pushu veselu pilnu TSL100 steku. Njaa; toties Fender maajaas uzgriest i nedomaa.
Njemot veeraa, ka gitaaras kombis savu dabu taa iisti speejiigs izraadiit pie skaljuma, kas lielaaks par5/10, shis tieshaam ir optimaalais variants maajaam/meegjim. Imho.
0
"traji" - traki; "uzgriest" - uzgriezt.
0
Vai kāds lūdzu nevarētu iekomentēt šito www.voxamps.co.uk/daseries/da15.asp... Kurmis dievojās ka šitais esot baigi labs...
0
tomeer tas marshal 15 watnieks dod riktiigi valjaa ..

nebiju gaidiijis taadu speeku
0
un kad overdraivu kopaa ar reverbu iesleedz ta vispaar ir vaaks ...
tik tas fiidbeks tracina :D
0
Man tāds VOXiņš, tikai 100-watīgs, mēģu telpā ir! Nu bet to es atļauju otram ģitāristam spēlēt, man labāk patīk "tipa mans" Marshall AVT, he he:P bet nu jā tie efekti tieši šitam voxam diezgan interesanti uztaisīti, pat pārsteidzoši labi priekši digitāliem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas