emo
0
Cik skatos Latvijā ir paradijusies jauna sērga.Daudz jauniešu kļust par emo tik tadeļ ka tas ir stilīgi.Visu cieņu istiem emo bet jau sak palikt bail.Tik daudz tagad viņu.Kur viņi visi rodas?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nezinu.
gan jau parādīsies nākotnē arī vēl visādas subkultūras :D
0
Pie plikas dirsas
0
pie dirsas tie emo, lai jau ir. man vini netrauce, ir vismaz par ko uzjautrinaties dazreiz.
0
Tēma jau tak ne pārāk sen bija un jau tika noskaidrots, ka visiem pie dirsas šitie raudošie geji.
0
šeit jau laikam nerodas...

psc.... un man nav viņi tas i viņas pie dirsas :P

0
nier, nosauc man kaut piecas atšķirības pazīmes, kas emo cilvēciņus atšķir no metal lopiņiem ?? kāpēc tu esi iedomājies/ iedomājusies, ka klausīties emo (še domāts muzīku) ir, kas slikts vai nosodāms ??
0
man, piemēram, vakar diezgan neomulīgi bij blenzt tai kastē, kur daudz mazu cilvēciņu satilpst, un zi, tik tiešām teju spalva cēlās stāvus redzot, ar kādu aukstvērtīgas mākslas produktu tiekam iebaroti. velss, romieši savulaik vismas uzrīkoja kādu glādīātõru pačīkstēšanos, letiņi kādu lopiņu noslaktēja un uzrāva danču vakaru ar iešanu budēļos un citādām ampeļbambaļ izdarībām, nu, bet man jāsēž, i jāblenž taj kastē, kur uz pusi smakojošāks produkts nāk ārā, kā visādi emo zēni (vo iešāvās podā ideja, kā jūs domājat, kas pirmais no letiņiem ir aprakstijis emo ?? iespējamie atbilžu varianti - Rainis, Poruks, Korķis ?? :))))))))))
0
kas ir emo?
+1
0
nuu neko jau sliktu nesaku man vinji netraucee bet ko varu pateikt deel ttaas stulbas frizuuras pashi bendee sev redzi :s ...
0
nuu neko jau sliktu nesaku man vinji netraucee bet ko varu pateikt deel ttaas stulbas frizuuras pashi bendee sev redzi :s ...
0
a man patiik speeleet zilitonu...tas noziimee ka es arii esmu emo :D
0
Atkal kads pamodies... jau kuro reizi si tem aies vallaa.

Es stradaju vieta, kur diena vinus desmitiem redzu (emo:) un tas vienkarsi ir tikai smiekligi, tur var rekt lidz asaram par to vinu fisku - (nevienam nesmu vajadzigs, saurajam dzinsam bet ar pietaisitu biksu efektu, kadu roza sudinu OBLIGATI starp melnajiem paltrakiem, un noteikti siksnu ar asmeniem , bet nejau bikses,bet taa lai knapi turas uz dibena uzkabinaata, tizlo gaitu un tada pusinvalida telosana un spiegsanu pie Tokio fucking Hotel, sapnosanu , kaa butu gulta ar vokalu no Manas kimiskas Romances)....
Es nevaru vairak....
man smieklu lekme nobeigs:))))))))))
0
Hellhammer nav kādreiz aiz letes stāvot par viņiem rēka parāvusi?? Nez ko šie teiktu?
0
@ niere

/forum/60187/?hl=emo

par slimiem nesmejas. esat iedomājušies kas tur ar laiku izaug no tādiem..
0
Es jau aiz letes maz stavu, man ir biskit atbildikaka stele:) bet kad izbesi, tad aiz letes ari tuseju:)
Ble, vakar parecos lidz navei ar kolegi....
tur tads mazs dzekinss grozas, nu normals, ir ok, te pekssnni ienesas vesels bars uz 13 gadiem mazu pusmelniroza meitenisu un klup tam nabaga calim virsu - cau saulit:)
un saka man parmest kapec nav mums kaukada tur emo huinna:)
TAADS BERNUDARZS:)
bet tas nav nekas, tas normali viss, jo pilnigaakie berni vel:)
recigi ir kad vecums sniedzas 20 pari un stiaga kaa emo:)
0
Nu bet zini kā tad tieši īstie pārdzīvojumi dzīvē!
0
Nu bet zini kā tad tieši īstie pārdzīvojumi dzīvē!
0
drosvien komatu gribeji aiz "ka", savdak ta nelogiksi sanaak:)
0
Portams, protams. Es ar interpunkciju uz "Jūs".
0
agraak veeleejos taadu pat kaadu paziit.
vnk emocionaals cilveks. man vinji likaas jauki, bet sho... hm. pokEMOnu deelj es nevienu emo pat paziit negribu. nesaku, ka visi ir taadi.
bet nu es piekriitu visam ieprieksh mineetajam, jo pati [to negribeedama] vinjus nodirshu.
ok, ja tas skaitaas stils, labi.
bet ja jau tikljoti izraadaas + taas eermiigaas bildes ar melnajiem nadzinjiem [pirxtinjiem pie mutes], frizuuraam, zheeloshanaas, ka labaak tomeer nomirt, lieliishanaas ar zhileteem [veenu grieshanas].

nuuu...
es nevienu 20gadiigu emo nezinu. :D
bet veel smiekliigaak ir tad, ka tiinji sevi saak deeveet par iistiem gōtiem.
bet tas jau ir cits staasts... ;]
0
ak vai, kā man viss apnicis...
laikam neviens mani šajā forumā nemīl...
0
esmu noveerojis ka emo leekmes ir lipiigas. Tostarp arii mataino viduu. Shad tad var iereekt hehe
0
nenu kad pamet kaada meicha tad ira tik suudiigi..kad dazkaart bez asaru laases nevar iztikt,,bet tas ira kas cits..manu praat nezinu..tas nava saistiibaa ar EMO pidariem
0
ja pamet ta ir iemesls taa suliigi nodzerties un tas jau ir troo :D
0
uuuu, man ir tik gruti.... japaklauas Bulta manam valentinam
0
Hellhammer labak uzraksti kadu poemu par savam jutam :D:D
un tad aizeij kaktina panisti sevi kadu stundinu, tad paraudi stundinju, un beigu beigas iesledz Bulta manam valentinam, tas taks bus varen jauki vai ne? :D
--------------------------...
Amoebic Dysentery - Too Fat For Emo
0
he he he
es labak baudisu talak AMPUTATED GENETALS:)
0
Labākā emo grupa ir jaunais Underoath.
0
jaa, jaa , es ari domaju ka ULTRA VOMIT
0
"Bulta manam valentinam"

Nē, pareizais risinājums ir Wallet For My Ballantines.
+1
Labums, rekur var saģērpt pats savu EMo meitenīti un puisīti:
www.deviantart.com/view/36974233/...
www.deviantart.com/deviation/26503424/...
0
tads recamais uznaca par shito - ivars krūms - draugos atradu.
0
Zipaks ir iists EMO
0
jopcik, nu tie saiti kur tos emo kadrus var apģērbt ir baigi prikolīgie..
0
metal, šodien, plkst. 16:09
Zipaks ir iists EMO

ai, nu paldies pa komplimentu :*
0
Zipaks ir kaka. Es viņa dēļ kkur stundu tos puisīšu un meitenītus ģērbu, baigi prikolīgi, čist.
0
Bļa es arī saģērbu...
0
katram savu EMO
0
EMO rullz voi OMEs rulzzz, katram pa vienai OMEi ,,, Zipakam divas
0
re kur vēl, bērniem ar ko paspēlēties:

zwinky.smileycentral.com/download/index.jhtm...
+1
Tribute to emo :D :D :D

yy.lv/download.php?f=3111...
0
^ haha, labais.
savulaik šito sk8er boy tā drillēja apkārt, ka joprojām vārdus zinu no galvas. avrila, kā es tevi mīlu, jeebal.
0
bet šitie krievi zina štelli
ir no scēnas, kā teiktu bobijs
es jau, piemēram, vispār neesmu no scēnas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas