jautaajums gjitaaru pazineejie
0
ko varat teikt par Yamaha RGX121 ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ja es būtu tavā vietā, es labāk tajā cenu kategorijā paņemtu kādu Ibanez RG vai LTD, bet tas tā, tikai manas necilās domiņas >:)
0
es ar piekriitu vai arii Jackson:)
0
kapeec visiem tie jackson patiik, bezmaz taa kaa taads standarts - parastaa metaala gjitaara
0
varbūt tāpēc, ka jackson ir labas gičas? :DDD
0
man yamahas ne ipashi... pedeja laika esmyu labas domas par ibanez rg seriju, ja vel nomaina nonjemejus tad ir pavisam ok :p
0
tas nava nekads standarts ja kas..taa ira riktiiga metal griezeju klases gitaru:)..ja gribi normali zaget tad arii vajag attieciigas stiigas man vismaz ira 012-054 xl..stiigas..tas ira drop b skanojums
0
psc drātis tev :D man jau 010 - 046 liekas pa niknām :D ar 054 jau var baļķi pārzāģēt :D
0
pazīstu es to ģitāru, he he:) man tieši tāda ir. vnk bomzīgums neļauj nopirkt ko sakarīgu. Nu bet galīgs sūds jau arī viņa nav. Liels pluss viņai varētu būt tas, ka viņai ir superērts grifs (godīgi - ieliek jebkuram ibanez, jackson vai nu whatever...). Kurmis par to grifu teica tā: Sex!!! Nu bet kā jau visām lētajām gičām, pastāv arī diezgan neciešami mīnusi. Kaut vai tas ka viņai ir vnk dirsā bāžami noņēmēji, elektronika pieklibo (zemējums hujovs, poči šņirkst utt.), nu visādas sīkas skrūvītes gļučī un vēl varbūt kkas. Toties kolkas normāli štimmi tur. Bet tik un tā - iesaku tev vēl nedaudz pakrāt naudu un iegādāties kādu stroķi virs 400ls, jo līdz tiem fucking 400 īpašas atšķirības nav vai tev ir Yamaha RGX121 pa 160, vai kāds B.C. Rich pa 346,89. Es pat tādā gadījumā bez maz vai ieteiktu Yamahu ņemt, jo B.C. ir kroplis, kroplis, kroplis! YO!
+1
a stīgas, bļe, 11-52! Un tik zāģē! jā, un satndarta skaņojums rocks!
+1
drop b????
Tas ir nolaist sesto uz D un tad visas reizē uz leju tā, lai D kļūst par B? Vismaz līdzīgi sanāk ar drop c. Tātad tu izmanto C# G# E B F# B??? Nu tad pimrkārt varu pilnīgi peikrist Hellgar par standarta skaņojumu un otrkārt varu tev pateikt, ka pie tāda skaņojuma tas nav diez ko diži attiecīgas stīgas. Tur jau 13-58 vajadzētu lai vietā turās. SRV spēlēja ar 13-58 uz Eb un ir viņam bijis arī 18-74 uz to pašu skaņojumu ;) Vot ar tādām sttīgām ir "normāla zāģēšana" :D
+1
nolaist 6-to stīgu un izvilkt pa savu dabīgo rievu, tad jutīsi, kas ir drop, kad varēsi tik birdināt...
0
nee es specialu komplektu nopirku..njaa tas ira ta - sakot ar pirmo, pedejo, stigu-b, Gb-tas ira sol bemolaa, d, A, E, b...luuk taaa ..es speleju kaa standartu bet skan kaa drop..ists drop, visi akordi zemi skan tik patikami, tapec ari ieprieks nevareju piemeram spelet kadas hypocrisy dziesmas vai kadu metalcore u.t.t
+1
lai slavēts drop..ists drop !!

0
eu a kuraa bodee var dabuut ibanez rg ?
un cik aptuveni pikjo ?
0
AT Trade laikam jāmēģina. Kaut kādi Ibanez varbūt atrodami arī Biedrības nama salonveikalā...
0
nuuu neuzticos taam firmaam kas ka kaa pudeljo korkju razhotaaji...un tagad plastmasas rakjetes razho...kaa saciija paziistams gjitaarists..es neuzticos firmaij kas razho paraleeli mochus,u.t.t....bet katram sava izveele..kktkgan piekriitu ka ibanez,jackson un protams LTD(kuram kktkgan par ziimolu ir uzcenojums..)..un protmas tad naak dievi Washburn..
0
Fender, Gibson, Rickenbacker, Epiphone. Kaut vai Squier. To es varu ieteikt Yamahas vietā. Un arī visu jebanezu, džeksonu un ltd vietā.
0
"Fender, Gibson, Rickenbacker, Epiphone. Kaut vai Squier. To es varu ieteikt Yamahas vietā. Un arī visu jebanezu, džeksonu un ltd vietā"
nu no šitiem tikai Gibsonu un Epifonu ir vērts pie draiva slēgt.No strata(vienalga sqier vai fender)neko smagu tāpat neizdabūsi.
0
Naziic, to es nevaru apstrīdēt, nāksies piekrist. Nu tad es teikšu - iesaku Stratiņu vai Teli :)
0
SRV, kā stāsta šā atraitne, pat naktī raustījušās rokas, kā spēlējot. Bet, kad kokaīnu aizdzer ar viskiju, tad nav brīnums, ka uz skatuves stratam tiek izrautas ladas...
+1
Runājot par visādām raušanām, Malmstīna lapā reiz lasīju, ka viņam gadījies spēlējot konci kaut kur pie rieksta aizķert vienu nagu un noraut nost...
0
Njā, bieža slimība čakliem spēlētājiem - tas pats SRV nagus sev nost rāvis regulāri, un pirkstus, lāpot radušās brūces, aizlējis ar līmi; sick...
0
Karoč viens tirgo iekš ss.lv Ibanez S sērijas giču pa 165 ls, veikalā tada maksā 302 Ls ta kaa ķer un grābj kam vaig!!!
0
nu jau kaadu laicinju atpakalj nopirku .... ESP LTD MH100QMNT .

manaa skatiijumaa milziigs plus vinjai ir fikseetais tilts ... (neesmu tik bagaats lai pirktu ar NORMAALU floidu pa 600+ ls )
0
tjip ar 300 nav jēgas sākt floidot?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas