kurs lieto rmdc++?
0
kads nevar ludzu pateikt kadu rmdc++ hubu kas stradatu...???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
rmdc++ WAS IST DAS ???????????

kas taa par "rm" dalju .....

labaak liec revconect :D
0
es ar saakumaa briinijos bet skatos ka ir taada proga guuglee var atrast...
0
wtf? mēn tādus jautājumus te uzdot nav gudri.... psc...

www.activ.lv/?lp=dchub
0
tak tie dc++ veidi pilns, tāpat kā torrentiem...
0
www.datuve.lv/forums/16103/rmDC++...
šiten ir kaut kas par hubiem.
0
Jā vispār maacies lietoot gooogli un miers.
0
SAPRATI!!!

psc...
0
mm.. mans mīļākais dc paveids. Kā šito iemanīju tā neko citu neesmu licis. Ir savi plusi, ir mīnusi. Pie mīnusiem ierindoju to pārbāztību ar lieku drazu. Atkal kārtējais produkts, kura veidotāji gribējuši lai nu mēs tagad iekš tās progas klausamies winampu, browzējam i-netu, un pat notepads tur, ja nemaldos, bija iestrādāts. Bet kopumā... ji-bucīt, manu kubiciņ, šis ir visfeinākais un uzticamākais dc pasākums, kādu esmu redzējis. Princips tas pats, kas tam revconnectam, ka velk no vairākiem reizē vienu un to pašu mantu, sadalot šamo sektoros. Nu ir arī nedaudz jāpaseko līdzi, kas tur notiek... jo konstateju, ja šāri turu pārak lielu, viņs ik pa brīdim to hašējot un refrešējot uz pāris minūtēm kompim resursus uz 99% patērē. Bet kad uzliku tikai 20Gb, kas ir pilnīgi pietiekami, tad viss bi čikinana. Liels pluss ir arī tas, ka to draņķi nav jāinstalē. Atzipo kur gribi un lieto.

Nekādi speciāli hubi jau tur nav. Tie paši dc hubi vien ir.
0
Faun.. tas ir labi - bet ir cita problēma.
Redzi, es sēžu tikai dažos "privātajos" ārzemju hubos, un tur ir noteikums, ka tikai DC++ standarta versijas ir lietojamas... un "publiskajos" es nevaru ne 1/3 atrast no tā. ko man vajag vai kas jauns... Tāpēc pieturēšos pie vecajām vērtībām - velkas lēni, bet labi :)
0
Tāpēc piebildīšu:

DC++ 4ever!
0
mans mīlulītis strongdc++

vispā, domāju, ka tos visus advancētos dc++ softļus var pataisīt par standartīgajiem. nevies tak tai hubbā neredz, ko lieto. noteikti, ka versiju nosūta pats klients, un, ja tā, tad mazas izmaiņas uz viss bumbās.

ja kas noiet grezi, tad gan, drošvien, var atrauties ar ilgāku banu o_O
0
mani vienreiz nobanoja un mēnesi, jo uz kompja bija grupas GRUPA - URLAS dziesma. psc... :DDD
0
aiii..vislaabakie Torrenti ir demonoid.com labaakaa vieta kur var ko novikt pat no grupaaam kas nava iipasi slavenas un ira maz atrodams un aatri velkas..
0
Vobšem nonācām pie vecās patiesības - par gaumi nestrīdas.
Katram, kautkas savs ir mīļāks :)
0
Sonne, kam jānotiek, lai tiktu tajos priv hubbbos iekšā? :)~
0
brīnumam :E
0
čalis tik zīmējas, īstenībā nav nekādi privātie...
0
Ugga - ir jāpazīst huba saimnieks :)
0
Zipak - ir, ir... tici man.
Piemēram ir tāds varijants, kā "rekrūtu hubi".
Tu ieej tajā, bet neko novilkt nevari. Huba īpašnieks pārbauda tavu šāri un tavu ātrumu un ja viņam ir "labs garastāvoklis" viņš tev personiski atsūta cita huba adresi ar paroli, lai tu varētu kļūt tur iekšā.
0
nē, pazīst es negribu :)

ņā, un uploads man ar max 50kb/sec
0
^Sonnenmensch

Jā, mani arī reiz no kautkāda huba, kur noteikti vajadzēja tikt iekšā, mētāja ārā, jo dc versija neatbilda prasībām. Bet ja paķer pareizo teksta failiņu un nomaina pāris cipariņus, tad viss ir bumbās. :)

Par torrentiem runājot... vienīgais, kam viņi der ir filmas, kuras šobrīd nerotē ķinīšos. Jā.. arī "tās" filmas.
0
Jā, faun.
Tā varētu būt, ja vajag kādas vecākas filmas, tad iekš DC var būt problēma atrast... Da vienalga, kāda stila filmas :)

Faun, varbūt tev ir kautkur dabonama - MURDER-SET-PIECES filmiņa???
0
Nav gan.. man vispār filmu maz. Tagad arī netam visi porti nobloķēti, neko nevaru vilkt... Vienīgais, ko varu iedarbināt ir tas Utorrent, vai kā nu viņu tur, jo šamam ir iespeja nošifrēt paketes tā, ka mans provaideris nezin, no kurienes tādas.. Un tad arī nāk ar 2,5 kb, tā ka ļoti rūpīgi ir jāizvēlās, ko vilkt un arī nav garantija, ka vispār nāks. Pēdejais gardumiņš, kas atnāca vakarnakt ir Mikija Rurka "Barfly", he he.. vecais labais Rurks...

Bla, un kā es vēl pie normāla neta būdams nedabūju davilkt līdz galam "Peeping Tom"... ai ai.. kādus pāris mēnešus vilku, un beigās sapratu, ka nespīd. :(((

No veciem, megasuper retuļiem man tāds "Cabinet Of Dr. Caligari" stāv. Mēmais kino, bet kas par saundtreku, it sevišķi uz cirka scēnu :)) ..un vēl tie sirreālistiskie foni... nenoliedzams respekts un iedvesmas aizgūtne.

Vēl nerealizēto skatāmvielu sarakstā stāv "Haxan", bet nu to es NEKUR neesmu redzējis, meklējot ilglaicīgi un nenogurstoši. No vienas puses besīgi, no otras - tāds gandarījums, kad dabū.. ahh... Šitā es "Killer Klowns From Outer Space" mēnesi vilku, neizslēdzot kompi bailēs, ka tik nepazūd konekcija un atkal nesanāk rindā stāvēt.

Ir sava burvība...
0
Es atkal esmu soulseek'a cilvēks. Muzonam ļoti piemērots.
0
''Haxan'' ir gan ārzemju trekeros, pāris vietās ir,
paskaties kādā torrent meklētājā (isohunt.com vai torrentspy.com).
Seederi gan gandrīz vai nav.
0
Faun, es atradu "savos" hubos to Haxan.
Pacentīšos priekš tevis novilkt... kaut ir tikai 2 jūzeriem... ja nekur nesteidzies, tad. lai man lēnām velkas :)

A jūs man kāds palīdzat to "Murder-Set-Pieces" dabūt...
0
es atradu :) tikai slota nav patlaban
0
Nekur nav jāsteidzas :)
0
atnāca ;)
0
super!!!!

uzrakstishu tev no privta uz mailu, lai kautka varetu sarunat :)
0
iesaku metal.iplay.ro/ torrentus ir diezgan ok, labs ātrums, tā kā man ir shitty i-nets, tad man smaids pa visu ģīmi, ja dvd velkas ar 400 kB/s . tikai uploads man ari max 50 kB/s, un uploadoju tur samael-black trip dvd, bij jautri skatīties kā 25 leecheri 5 dienas no manis velk 8 gb ar 50 kB/s, kamēr pirmais novilka :DDD
0
Jautājums -
a jums tur tajos torentos ir manītas tādas lietas, kā

NARGAROTH DVD
NIGHTMYSTIUM DVD
RHAPSODY DVD (live in Canada)
RED HARVEST DVD
ZYKLON DVD ????

es to tā, sportiskai interesei jautāju :)
0
un vēl, pasakat man vecam āzim, kas ir vajadzīgs uz kompja instalēt, lai varētu lietot tos torentus...
0
praktiski tikai torrentu klients - es iesaku Utorrent, tas vismazākais, visvienkāršākais un visātrākais :)
0
iekš metaltorrentiem Red Harvest DVD ir, gan jau citos ari var sadabut parejos, ja labi meklē, turklāt tur jau krāmē uploaderi cik spēj iekšā :D
0
skaidrs :)
es vnk šamos DVD no DC++ jau "kādu" laiciņu velku :)

a par torentiem - pameiģināšu vakarā mājas ko uzinstalēt :)
0
tieši tā, torrenti ir lielām štellēm izdevīgāki
lai gan tajā metal.iplay.ro/ ir diezgan daudz foršu albumu, ko es arī dc++ nevarēju sadabūt tik viegli&ātri
0
nu ko, tad jau būs jāskatās, jaunos albūmus turpināšu iečekot DC privātajos, bet lielie faili būs jāpamēģina ar tiem torentiem...
0
It ka uzinstaleju - tagad jaiebrauc - ka tas viss strada....
0
pisec -
migjinaju pieregjistreties taja rumanju saita - a man izmeta

Sorry, you're not qualified to become a member of this site.
0
Opā, iplay ir labais, Haggard un King Diamond dvd
0
nea, es neko nespēju ierubīties, kas un kā...

palikšu uzticīgs vecajam mīļajam DC :)
0
sonne-tur vajaga ielūgumus :D man vēl viens ir, kāds nevēlas ? :D
0
mhm mhm, kurš pirmais piesakās kamōn, es jau redzu pūļus pie manām durvīm !! :D
0
man ar viens ir :E

Novilku to Haggard DVD. psc, nekas labs... būs jādzēš ārā...
0
toč nav labs? es tieši gribēju vilkt
bet skaties tu man! bū
0
Nu daffaj - padalies ar ielugumu :)
0
Nav labs, tur vēl nav Video, laigan pēc Menue ir.. psc... kautkā tā un nav vērts.. kā arī psc man dēļ viņa iedeva vārnu... mēn....
0
Video ir: dziesmai 'In A Pale Moon's Shadow'. Menu ir divi šīs dziesmas nosaukukumi, salīdzini, tas otrais variants ir klipa versija, ne jau režisēts video.
0
ai... vienalga garām...
0
sonne, a to nažgriežamo videō Tev vēl vajag?
0
Ugga - es galigi vakae sashuvos ar darbiem, JAAAAA VAJAG!

Tkai jaizdoma, kue un ka no tevis to noladet...
uz kada FTP vari uzmest?????
0
es mēģinās uzbliezt uz FTP, cik nu tas būs iespējams ar 50kb/sex upload.

taga mēģinu pārdzīt ap 1.5gb - plāniņš uz 9h :D
0
"Jā, mani arī reiz no kautkāda huba, kur noteikti vajadzēja tikt iekšā, mētāja ārā, jo dc versija neatbilda prasībām. Bet ja paķer pareizo teksta failiņu un nomaina pāris cipariņus, tad viss ir bumbās. :)"

Nē, nu kaut kāds idiotisms! Es kādreiz mācēju atrast, kurā vietā jānomaina tie sūda cipari, un tagad es jau sēzu pusstundu un huju!!! nevaru atrast neko! Gūglēju tā, gūglēju šitā, tapat nekā.!! 3ru9 weop efjop Kas tā par maucību?! Es agrāk biju gudrāks. Palieku stulbs. Kāds nezin? Man jau zb rakņāties. Atvēru visu, ko vien varēju atvērt notepadā, bet neatceros, ko meklēt. 2004. gadā es to zināju, 2005., un 2007. es smaidīdams to zināju... a vot 2008. gadā džeks pēkšņi neko nerubī! Visu laiku bija zaebiss čuvaks, pēkšņi vienā dienā lupī ekrānā un neko nesaprot!
0
Kaaroč, Faun, tu esi stulbs! UN, ja tu arī 2010. gadā neko nerubīsi, tad ieraksti Bigija superīgajā meklētājā "Fauns ir stulbs", un tu uziesi šo te:

"Mīļo Fauniņ, 2010. gadā, tev raksta mīļais Fauniņš 2008. gadā... Ja tu šo lasi, tad tu atkal esi palicis stulbs, bet nebēdā, es tev esmu nolēmis palīdzēt, jo kā smejies, labie darbi, tāpat kā nedarbi, vienmēr nāk atpakaļ... es tev labu 2008., tu man 2010., sarunāts?"

rmDC++0.403D[1]SettingsD...

meklējam 0.403 un nomainam, piem., uz 0.699

Turies, vecīt! Kā vispār iet pa dzīvi, ko daries?
0
Faunam šizofrēnija?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas