Non Human Level
0
Kā jau man tas nereti gadījies, tad arī šoreiz dators mani caur šafla iespējām iepazīstināja ar manis paša kādreiz nokačātu bet nenoklausītu mūziku. Šoreiz liktenis lēma tā, ka es gandrīz novēlos no krēsla cik es biju sajūsmā par atklājumu.
Tātad grupa Non Human Level. Agrāk neko nekad nebiju zinājis par tādu, bet tagad pilnīgi brīnos kā tik laba grupa man tā aizslīdēja garām.
Tāds kā melodic Death ar visādām influencēm arī izklausās no tīri barokālas mūzikas. Tas albums pa ko es tagad sajūsminos saucas tā pat kā grupa un ir izdots 2005. gadā. Nu kāds varbūt dzirdējis šito brīnumu?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
jaa jaa ... download mapee parasti visaadus briinumus negaidot var uziet :D
0
man gan tā negadas...
vienīgi ir gadījies uziet kādu grupa kura tai mirklī nav patikusi, bet tagat iespārda.
0
vajadzētu vecajām kasetēm lentu pārtīt, runājot, ka pretējā gadījumā būšot The End... bet vai to es darīšu...

bet par to projektu, nav nekas dzirdēts, gribējās tik beztēmā kaut ko iemest, paldies
0
Noklausījos tos 2 gabalus viņu maispeisā. Nekas pārāk ekstraordinārs, bet neslikti. Zviedru modernā death/thrash cienītājiem patiks - nu kaut kas uz The Haunted, Carnal Forge, Darkane u.tml. pusi. Nav jau arī nekāds brīnums, jo tas praktiski ir Darkane side-project...
0
Pēc tavas sajūsmas biju gaidījis ko labu, bet pilnīgi nepiedur...
0
Non Human Level - baigi labs, starp citu dzied Darkane bundzinieks...
Iesaku jauno Dino Cazaresa bandu Divine Heresy

www.myspace.com/divineheresyband...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Viskas