numetal
0
Eu, kā jums patīk nu metal? piemēram soad
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kad bija gadi 13 patikas, tagad lielakoties kretine, lielaka dala nu metal grupas..
soad nav ne vainas, patik jo projam. bet neklausos ari tos vairs.
0
Bļa, kas jūs jau te galīgi visi ohujeļi?????
Te sāk smirdēt ar vien vairāk un vairāk....
0
kas???es to punk sviestu kktkad atklaaju (par nelimi) kktkad biku pec bleka atklaashanas...(nozheeloju... sviests..

kas naakamais ??jaunaakaa jaunuma no R'N'B apsprieshana???
0
Kāpēc nevar apspriest visādu mūziku? True smird.
0
Protams, var apspriest dažādu mūziku, gaumes ir dažādas, bet šoreiz gan ir runa par sūdu.
0
Disturbed man dažreiz patīk uzlikt vai dažus Deftones albūmus.
0
Kādreiz drusku paklausijos kaut ko no Papa roach...
0
MNEMIC spaarda dirsu, cik vinsh nu vai ne nu nezinu bet nekaads troo jau nav
0
Nu ja Slipknot megina iebidit taja laucina, kam es pretojos smagi, tad taa ir vieniga grupa, kas patiik.
Labak dodu prieksroku NYHC
0
Slipknot ir super, īpaši Live, Disturbed ir super, SOAD ir super u.d.k.c. ir super, sauciet to nu, hujo metal vai kā gribat, šiem un vēl veselai rindai grupu mūzika ir super...
0
Disturbed vokaals nezheeliigi patiik... tas verbaalais maniaks ir klausaams. SOAD Toxicity bija labs. That's all fox hehe
Ir veel taada itkaa nu metal vai kaut kaads tur depressive rock grupa End of Green kuriem pirmais albums Ininity ir smagi labs. Tas man joprojaam true mapee staav hehe
0
Mudvayne ir labs nu metal, vismaz divi pirmie albūmi L.D. 50 un The End Of All Things To Come, manās acīs viņi ir labākie no visas tās varzas.
0
jaaseezh te un jaakurkst kaa veciem opjiem uz visu kas jauns paraadaas un progresiivi nostaajaas pret iesiiksteejushiem ideaaliem. tak visi stili ir taa radushies un ja shaads dabisks process nenotiktu tad vispaar nekaadas attiistiibas nebuutu. tas taapat kaa heavy mudaki principiaali uzskata death black grind utt par marazmu un suudu. tagad shitie atkal naakoshos.. sviests. protams shajaa zhanraa 97% ir suuds un 3% laba muuzika. tieshi taapat kaa visos paareejos (!!!!!!!!!!) daudzas labas lietas nebuutu radushaas ja shaadi uzskati valdiitu visiem :)

balso par progresu!
0
Es labāk par 'progressive' un pret 'nu'.
0
Labāk "avant garde", "progressive" = "stagnant" :D
0
oficiaali slipknot skaitaas repmetaals! ... bet daudzi to pieskaita pie new metaala, jo new metaals arii ir tas ka repu sajaukussi ar paaris kaciigiem rifiem + dziedaasana... piemeeri ... Limp bizkit 1 albuums - 3 dollar bill , kaa arii KOrn - fallow the leader ... uc. daudzas new grupas.... arii P.O.D. - kristiessu new age rock pieliek klaat daudz repa ... piemeram albuums Satellite ... new ir new... black ir black... un oldschool heavy arii ir tas kas ir .... fonaa Gustavo un ar smaidu raidu vektorus V :D

bet kas reaali ieper mani personiigi iesaku ar citiem .... Limp bizkit gitaarista Wes Borland otru grupu ar nosaukumu Big dump face ... calli diezgan interesantu muzonu uzrazzojussi... :D
ar lielu humora garsinu , grind tekstiem, rifiem un un lipiigaam melodijaam!
0
numetāls ir sūds. (un šobrīd jau stipri miris kā stils)
0
NU jau mira pat tā konkrēti nedzimis. Un paldies dievam, ka ir nosprādzis :D
0
Paldies Edenbeast un boks, ka draudzējaties ar savām smadzenēm :)

0
A kas tas tāds vispār ir?
0
Intars, šodien, plkst. 16:55 [Profils] [Link] Labāk "avant garde", "progressive" = "stagnant" :D

vo, labs !! :) progressive metal takš toč ar ir apstājies savā atīstībā, vai ar ieguvis kādas jaunas dikti izplūdušas fomas. Vai, kā še izsakās par nu metal, nosprādzis aiz pārlieku lielās pārliecības savā universālībā, nekopējamībā :))
0
Sonnenmensch - kā gan citādi? m/ :)

labāk izbeigsim šo tēmu. ja nu vienīgi atstāsim to humoram... :D
0
cik nu miris, ljoti daudzi jaunie veco grupu albumi izklausaas peec taa numetaala, pat jaunaa twilight ophera ir nedaudz samaitaajusies
0
man patiik dazus nu metal riffus uz gichas spelet kruta skan man patiik..pa vidam pauzes kaifiigi un kachiigi:)
0
Slipnot - rapmetal:D
Vel lielaku idiotismu nebiju dzirdejis:D

Officiaali napalm death ir tunci tunci muzons/ apmeram taadaa pasaa garaa runaajot
0
Tad jau esi nobriedis arī ko sarežģītāku no vecajiiem metāla stiliem nospēlēt :D
0
nu pashi gan vinji sevi skaitot pie hardcore. droshi vien driizaak ne taadaa shauri muzikaalaa noziimee bet peec kopeejaas intensitaates. manliekas diezgan labs nu metal standartu paraugs.
0
nu jaa, tehnisks hardcore/nu metal jau ir tuvaak stipri
0
Kad es vēl neklausījos tādu īsti true metālu (ap 12,13 gadiem) klausījos visādus tur nu, bet man drausmīgi zajobīja tas princips, ka pirmā dziesma albumā ir tāda normāla agresīva, bet pārējās ir jobani mēsli, kuros pēc pirmā piedziedājuma rifa aiziet ļaļaļa dziedāšana. Tāpēc nevaru ciest šo mūzikas stilu jau kopš tiem laikiem.
Izņēmums, kuru gan atklāju daudz vēlāk ir SOAD - Steal this album. Tur kkas ir...
0
es visu uz gichas spelejeju:)))))))))))
0
Apsveicu, tu esi pizdats!
0
SOAD, DEFTONS, LINKIN PARK ir tas muzons ar kuru varetu mani kapaa iedzit vai vismaz novest lidz nervu sabrukumam:))))))

tad jau labak baudit wu tang clan
0
^to es no tevis negaidīju... wu tang clan... a moška tupaku vai onyx?? :D (aa, viņi visi ir nošauti, ja precīzi atceros)
0
ONYX? nav nosauti:D
Tupacs ir beigts un kaukaads visu reperu pielugts BIG :) es gan nezinu kas tas isti ir, bet vins ir uzstadiji srekordu visaatraak vardu minuutee pasakot utt.
0
vot atcereejos ka man Tool ir baigi troo, nezinu vai tas ir nuugjmetaals vai nav bet Chazz saka ka ir
0
Tupaks ir leģenda, tāpat kā Kobeins ir leģenda. Galvenais ir vardarbīga nāve.
0
Tool nav nekādas saistības ar nu metal, viņi progressive rock un ikviens kurš saka savādāk vai nu nav viņus nekad dziredējis vai arī neko nesaprot no mūzikas vai arī ir vienkārši stulbs. :/
0
Tool nekādā ziņā nav nu metal, jo 1.) ir vecāki par šo stilu kā tādu, 2.) tas ir progressive rock/metal.
0
nu Onyx un Wutang jau ar savā ziņā ir TRUE, tikai citā lauciņā
0
neaizmirsīsim Cypress Hill :D
0
Reku smuks saraksts ir visiem tiem numetāliem. Linkin Park gan te nav, toties Deftones, Tool, Korn, Slipknot, RATM, SOAD utt. ir :)

Nu un vēl gandrīz visiem vecajiem onkuļiem jaunie albumi ir nu-metal. Europe kā spilgtākais piemērs. Klāt vēl nāk Venom, Scorpions, Deep Purple utt., kas visi cenšas izmantot jaunās iespējas, kas senāk nebija un līdz ar to izklausās pēc nu. Kaut vai tas, ka tagad visi cenšas atdarināt Zakk Wylde skaņu un tas uzreiz izklausās pēc nu visos gadījumos, izņemot varbūt pašu Zaku vienīgi...
0
koa?? kur ir tas saraksts? Europe un citi vecie - numetal? vecīt, es ceru, ka tu tā neuzskati...

da zb jau tā diskusija, ko var malt par to sūdu?? >:(
0
Vaimandieniņ!!! Aizmirsu linku ielikt :p

en.wikipedia.org/wiki/Alternative_me...

Nu tu esi dzirdējis Europe albumu Start From The Dark? Varbūt dziesmu konstrukcija nav gluži nu, bet tā skaņa instrumentiem un kopēja noskaņa gan ir...
0
Nolādēts, kāds es esmu speciālists :D Tagad vēl steigā nepareizo linku iemetu :DDD
en.wikipedia.org/wiki/List_of_altern...

Šis laikam īstais...
0
nezinu kā tur ir ar tiem vecajiem, bet skaidri atceros kad Nirvanas un grunge ērā arī daudzi 80-o gadu hārdrokeri sāka pārveidot savu muzonu, jo hairmetāls nevienam vairs nebija vajadzīgs un centās to veco hardroku pārtaisīt ultramodernu, kā rezultātā sūdi vien sanāca. nu uz sitiena nāk prātā Dokken, Motley Crue, Queensryche, Warrant. bet ar ko tas viss beidzās? ar to ka arī tas ultramodernais sūds nevienam nebija vajadzīgs, tāpēc atgriezās pie sava vecā stila..nu vismaz vecajiem faniem tas bija vajadzīgs. skriešana pakaļ modei pie nekā laba nenoved.
0
nu pats gan neklausos, bet zinu ka daudziem nū metāls ir vai ir bijis kā pakāpiens/starpposms no pop/rap uz metālu. nu nevar tač tur kaut kāds sīkais vienkārši ņemt un sākt klausīties death, black, prog, un tā tālāk. ir jābūt kaut kādai pakāpeniskai pārejai no bērnības šupuļdziesmām uz smago mūziku. nē nu protams gadās arī izņēmumi.. bet nu toč grūti iedomāties ka piemēram kaut kāds pirmklasnieks močī mājās tur Bolt Thrower vai Urskumug.. metāls šķiet tomēr ir nobrieduša cilvēka mūzika un vienlaicīgi arī domāšanas un dzīves veids. tāpēc es nu galīgi nenosodu cilvēkus kas izvēlas nū metālu, lai tač klausās kas patīk. cita runa gan ir par to, cik komerciāls un mākslīgi radīts ir šis stils..
0
You got the point man!
0
tajaa linkaa rakstiits par alternative metal, jenkjiem tipa nav jeedzina numetal, vinji zem shitaa alternative meedz sabaazt visaadus nu un taadus kas varbuut nedaudz liidzinaas
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas