SF amerikāņu acīs
0
aši atradu divas minirecenzijas par Skyforger uzstāšanos iekš Heathen Crusade II Amurikā.

==========
Ok, so you've got a singer/guitarist fronting your band who may very well be Rasputin. Yeah, the mad fucking monk, still alive and kicking after all these years. Then, you've got a singer/bassist *also* fronting your band, and he just happens to be King Of All Vikings. With that, how the hell can you lose? So yeah, they pretty much slayed. And that doesn't even include the third singer and all his wacky instruments (flutes, bagpipes, some sort of strap-on zither-type thing). Probably second-best band of the fest for me.

=========

SKYFORGER -- great stuff, but I was wiped at this point. I remember the lead vocalist looking mean with that balding hair-do and the riffs were tight as hell. This was a band I didn't think much of on CD, but live on stage, the whole fucking world turns upside down.

=====
citur minēts, ka SF (kuri uzstājās pēdējā dienā iepriekšpēdējie, pirms Bal-Sagoth) uzstāšanās laikā bijis vislielākais publikas pieplūdums (!) Labas atsauksmes ir arī par leišiem Obtest. Lielākā daļa atsauksmju par labāko grupu festā atzīst Mael Mordha, bet SF arī pieminēts ar labiem vārdiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Man te daži pazīstami amīši ir bijuši uz šito koncertu. Uz manu jautājumu par Baltijas grupām atbilde bija -

SF - pussy metal, sucks
Obtest - good, but nothing special

Cits kontinents, citas gaumes :)
0
lofatroni :)
0
debils paliek debils arī ja jeņķis.. nu un?
0
No Heathen Crusade foruma:
=============
Highlights of the fest:
Bal-Sagoth
Skyforger
Mael Mordha
Manegarm
Slough Feg (his between song banter was funny as hell)
Shroud Of Bereavement
Vesperian Sorrow
Gwynbleidd
===========
I thought all the bands were boring, and the hotel was full of jerks.

No, really though, I had a great time. I've been waiting to see Bal-Sagoth since I was 13 years old, and my only disappointment with them was that the set had to end. Skyforger was great as well.
=============
HC II was the best show I've ever been to. I still can't believe I saw Skyforger and Bal-Sagoth, and how incredible they were live.
0
kāds tur cits kontinents - it kā Eiropā nebūtu neviena, kas uzskatītu SF un tml. mūziku par gay, pussy, untrue, un tml.
0
Starp citu, to atzinumu izteica kadri, kam pašiem ir BM grupas... nu trve :)
0
Hmmm... kaut kādā tur documentaryā par metālu Antrax dalībnieki izteicās nievājoši par visādiem tur stiliem- power, progressive, viking. Nav jau arī brīnums jo tie džeki nāk no ņujorkas, kur maza sajēga par vikingu laiku vērtībām un poweram raksturīgo episkumu. Kā saka, vides ietekme uz mūziku un izpratni par to. Nevar jau prasīt lai visa pasaule saprot grupas, kas dzied par Baltu cilšu mitoloģiju un vēsturi.
Tā kā poh par tiem, kam nepatika :)
0
Forša bija recenzija par Arnhemas(Holande) festivālu.
Īpaši labs teksts: The thing that I noticed most of all was Edgars doing backing vocals. I was standing a bit on the side of the stage, and honestly I don’t think he needed a mic. That guy has got one monstrous voice!
0
Vienalga, pussy metal :):):)
0
amerkāņi nekad nav izcēlušies ar savu saprātu (vismaz pēdējā laikā) un līdz ar to viņiem prasīt, vai kautkas patīk no baltiešiem ir neprāts. Pilnīgi piekrītu Viesulim kā tā jau nu ir cita kultūra, izpratne par lietām.
SF lapā (myspace) atsauksmes bija gana labas, liekās, ka vairākumam tomēr SF uztāšanās bija kautkas vairāk kā pussy metal :)
0
Tik tiešām, atraduši kaut kādus pāris trve blekerus, kam nepatika, un nu uzreiz izdarat secinājumus par visas amerikāņu nācijas attieksmi pret baltiešu kultūru.
0
Komenti:
Hails Skyforger!
It was an honour and pleasure to play with you at the Heathen Crusade, you were awesome!
Sláinte, Mael Mórdha
=====================
Hailz Skyforger..I'm surprised with you sound.. absolutely great folk music. I just can't stop hearing "Tunsa Um Sala ". fantastic voices, guitars.. I remembered the old black metal sound.
grettings from USA..my best regards!
=====================
You guys were fucking amazing at the Heathen Crusade this past weekend.
===================
Your set at the Heathen Crusade was an amazing concert you guys need to come to America more, and share with us your music once again!
======================
Yup! Great show in Minneapolis. I will try to get more info for you guys for promotion.
========================
you were the best at the crusade! the music was simply amazing, we were in the front the whole performance! come back soon to this shit hole here! hails
=======================
You guys were amazing at the crusade, as you've probably heard 100 times! Please come back to the US, we need your kind of music here
=====================
Your performance at the Heathen Crusade was marvelous. A set that will never be forgotten. Nothing will be forgotten. Thank you for the autographs. I hope you guys visit America again soon, that would be awesome.
======================Your performance at Heathen Metal Crusade was so grand that I want to reread my books on Baltic mythology! Thank you for coming over! I believe you made Perkon very proud.
0
tie nav visi :)
0
Bij viens smiekliigs atgadiijums Under The Black Sun festivaalaa Vacijaa pagjushgaad... Mees visi par to labi iereecam...

Skyforger uzstaashanaas laikaa pienaak viena pamatiigi apdzeerusies vaaciete un zimiigi saka: "Man shie nepatiik... Es fanoju par Zviedriem, jo esmu vaaciete un Zviedri ir muusu braalji... un vispaar man patiik tikaj WAR metal, bet shie nespeele WAR metal... man vinji nepatiik" :DDDD
0
Nu pozeri, ko vairāk teikt... :)
0
Pag war metal, tad jau viņai Gattling baig patiktu.
0
nu ja viņai pateiktu ka Gatling ir zviedri, tad stabili patiktu
0
Kauja pie Saules un Latviešu strēlnieki tātad arī patiktu.
0
da tādai arī pateiktu, ka īstenībā arī ac/dc ir war metal un viņai arī uzreiz iepatiktos
0
Ehhhh, sonnenmensch, tU patieshaam esi nozheelojams, lai neteiktu vairaak.....laikam esi pavisam saguris un vecs, kaa pacccc ne reti vien izsakies par sevi:)...ha-ha-ha...paties...
0
look who`s back :)
0
:D
0
kā citi trakie aprimušies tā jauns klāt :D tā nu mums te iet. ;)
0
jauns? :D nē nu diezko vecs vispār jau nava, tas gan. Droši vien tagad ūsās ķiķina par to kā, redz, nekas mainījies šai forumā - kāds kindergartens bijis, tāds i vēl aizvien.... :D
0
man mamma naak parasti uz bernu daerzu pakal ap 5ciem... :D
bet liidz tam es parasti ar kaadu siiko sakaujos un atnemu vinam speellu ccukccuk baaniiti! :D
rampapapam! :D
0
Kāds paties gods!!!!
Es pat par 99% nojaušu, kas ir šī "atgriezusies dvēsele"! :)
0
pareiz kurš gan cits, bet vienmēr pastāv iespēja kļūdīties un vispār nekur jau viņš nav atgriezies tik viens posts... takā kūkas cept par agru :D
0
suņi rej, bet karavāna iet tālāk..
p.s. ko jūs bijāt domājuši ar atgriezušos elementu... vai tiešām to pašu, ko es? cilvēku ar kādiem 5-10 nikiem vismaz ?
0
Fantomass
0
laikam jau Sonne bija tas, kurš veica šīs mistiskās personas diskvalifikāciju no mūsu labi pazīstamās tribāli melnās apvienības.

uhhh kā fakti griež sirdī, ne? :)
0
Pirms atbildēt, es vēlētos atvainoties (pats sev), ka te vispār iejaucos un rakstu kaut ko personīgu sarunā par SF un amerikāņu acīm - jo no malas jau viss ir labāk redzams, vai ne? (nevermind) - bet - diemžēl vai, daži teiktu - par laimi, panikai nav pamata, jo ar tik jēlu pakaļdarinājumu (i mean, lietotājvārdu) kā "gigaposer" varētu atļauties rakstīt tikai kāds nefolka fans... vai arī tiešām pats Fantomass...

Bet ne tas, tur... "Mistiskais"

Paklausies, mazais2, vai tu maz2 saproti, ko tevis rakstītais par tevi pašu pasaka?
Tavuprāt metālā ir tā kā hokejā? Vai kaut kādā infantīlā ziepju operā?
Kur tas dzirdēts, ka menedžeris veiktu kaut kādu "diskvalifikāciju"? Popindustrijas absurds, bet atvaino...
Okulāriem būtu no laimes jāraud, ja viņiem būtu tāds menedžeris kā Sonnenmensch.
Kas tie par "faktiem", kas griež? Cik var muldēt to, ko nesajēdz?
Cilvēks aizgāja no grupas pēc savas lēmuma un vēlēšanās, laicīgi par to paziņojot.
(Piedod sev vēlreiz, jo mani patiesi iedvesmojis Fauna jubilejas teksts!)
Es to zinu, jo es esmu tas cilvēks.

Tāpēc,lai pret tevi vēršas paša rakstītais:

mazais2, 2006. gada 11. martā, plkst. 16:41 [Profils] [Link]
zipak, pagaidām tu izklausies pēc debīla luņa itin visur, kur kko raksti.

Redzi, Zipaks tā tikai izklausās, bet vismaz ir autentisks. Tu savukārt esi izvēlējies rakstīt ar vārdu "mazais2", acīmredzot, norādot uz savām ambīcijām līdzināties Skyforger bundzinieka līmenim? Tas laikam ir apsveicami. Novēlu, lai tev izdodas arī "atrast sevi" šajā procesā (sk. Fauna jubileja)

& visu cieņu Sonnem - vecums krusttētim dara tikai godu!! ;)
0
Nefolk. Lai kas tas Juris arī nebūtu un lai cik nezināms nebūtu es, tekstu par pussy metal no viņa nesapratu. Tas ir kāds humors?
0
Pussy = good. If you don't like pussy, you're probably gay (= true bm)

Amerikāņu humors ;)
0
nu malacis, tu izraki gadu vecu manis rakstītu tekstu:) un tev palika labāk no tā, ka tu kaut ko pretim ierakstīji? pie kam ne pa tēmu

"Tu savukārt esi izvēlējies rakstīt ar vārdu "mazais2", acīmredzot, norādot uz savām ambīcijām līdzināties Skyforger bundzinieka līmenim?" - lol :))) ku tev ir iztēle šitā pateikt...
0
HA-HA-HA...nu sviesc..LV baalelinju pleeshanaas panesaas....vaartos pa zemi veederu tureedams...btw, nefolk2, esmu tavs true fans:)
0
erebos, 10. februārī, plkst. 01:45
"Lai kas tas Juris arī nebūtu un lai cik nezināms nebūtu es, tekstu par pussy metal no viņa nesapratu."

Sonnenmensch, 31. janvārī, plkst. 16:21
"Man te daži pazīstami amīši ir bijuši uz šito koncertu. Uz manu jautājumu par Baltijas grupām atbilde bija -

SF - pussy metal, sucks"

Kurā vietā var secināt, ka tas teksts bija no Sonnenmensch puses???
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas