klubs in berlin
0
hi! esu jau paaris dienas berliinee un riit peedeejais vakars. tiko naaca atklaasme ka vajag kaadu mataino kllubu apmekleet.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
-1
nu tad davaij eij un apmekle nevis sedi istaba dzer gradigo un fantaze par iesanu :D
ok. bus labi viss bus labi
lab iesu gulet nav ko glukot te dzeruma,..
-1
varbuut kaadam ir varianti? buutu baigi labi ja kaads zinaataajs laiciigi uzrastos...
-1
ufff... telefonaa klabinaat sux :( iekliidaam tagad hard rock cafe netaalu no viesnicas, bet prieka pamaz...
-1
Vajadzēja iepriekš iečekot, vai "K-7" nav kāds pasākums.
+1
K 17 vispār :) Kastroli, apskaties www.metaltravelguide.com, zem metal locations un tā tālāk.

Vai arī pa tiešo šite:
www.metaltravelguide.com/mtg/index.php?optio...

Cik vienreiz pētīju, kad domāju, ka būs laiks pavazāties (bet nebija), tad normāli būt rādījās šitie krodziņi:

"Access"
Greifswalder Allee 33 / corner Hufelandstr.
subway Greifswalder Str.
10405 Berlin (Prenzlauer Berg)
Germany

A Metal pub, usually Extreme Metal (Death/Black/Thrash). Pool table and darts. Some special events like aftershow parties take place there too.
--------------------------...
"Halford"
Boxhagener Str. 19-20
10245 Berlin (Friedrichshain)
Germany
Phone: +49 (0)30 92900182
Fax: +49 (0)30 92900183

Long established Metalpub and venue, now re-opened at a new location. Check their website for gig and event dates.

Opening hours: Opening hours: Monday - Friday from 18.00 on, Saturday and Sunday from 15.00 on - til open end. Breakfast daily from 04.00 on.
--------------------------...
"Rock- und Wikingerbar"
Dolzigerstr. 24
10247 Berlin (Friedrichshain)
Germany

Rock pub where they have beer and mead, served in drinking horns, Viking food and breakfast from 04.00 on. Saturday and Sunday there's also football on TV.
+1
Jā, Intar, jā... pazuda man vnk "1".
+1
Ackerkeller
A nightclub which has gay/lesbian DarkWave - Metal - Punk parties.

Izklausas vilinoši :D
+1
esmu atpakalj. paldies intaram par noraadeem, aizgaajaam uz access izdzert pa alam. taads diezgan kluss krodzinjsh ar patiikamu muuziku.
lidostaa satiku hopkinsu un vinjsh staastiija ka bijis uz labu konci vakar, zheel ka to nezinaaju :(
ar internetu man tur bij diezgan beediigi...
-1
www.metaltravelguide.com/

Kaads zina, kaa tajaa lapaa var pieregjistreeties?
Es nekaadi nevaru atrast linku.
0
o! man tieši šitas noderēs. jāpirž uz brēmeni maijā un nekādi jau nevarētu iztikt bez kāda kluba apgānīšanas. :)
0
pameegjini atrast, kaa tur kljuut par regjistreeto lietotaaju un ja atradiisi padod zinju, luudzu!
Cits kaads veel nav regjistreejies?
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas