Kā jums iet?
0
Man iet labi, kā jums? Kas jauns?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
dzeram šnapstu, kuļam sviestu, nav ne vainas
0
Ai metāls smird. Es vairs to neklausos. Tiem, kas to klausās, javna ir psiholo'ģiskā disharmonija.
0
ja ?
0
psiholoģiskā disharmonija!?!? ko ta nu darīt, tad jau laikam cauri ar mani ir..
0
Man sūdīgi, tik tiešām nekad tik sūdīgi nav gājis... un nejau kautkādas smirdīgas pumpas man sametušās vai beigusies želeja...
0
Varbūt mūsu draudzīgais kolektīvs var kaut kā samesties uz palīdzīgu roku? Nu ko teiksi?
0
ai, es labaak neiedomaashos, kaadaa veidaa muusu izdraudziigaa rocinja var paliidzeet.. ;D
0
Iet labi, tiešām labi.
0
ne maigoni mes tavu analo atveri nevelamies...
piedod, palidziga roka nebus.
bet ta iet baigi labi.
0
mēn... beidz biedēt mani! Un nē nevar. :P
0
Es nebiju domājis neko perversu. Varbūt surogāts ar savu roķeli kaut ko domāja stimulēt.
0
surogaats jau teica mūsu, tas noziimee, ka viņa tev maigais taisās baraa uzklupt ;D
0
Man? Zipakam tak vajadzēja to palīdzību.
0
NU nekas surogaata paliidziiba arii tev patiktu :)
0
Esi izmēģinājis?
0
Maigoni, ja tev metals nepatik, ko tu te dari?
0
Man agrāk patika. Tagad arī nedaudz dažreiz klausos Anathema un Lux Occulta.
0
Aicinu nomaldījušās avis atgriezties uz labestības ceļa, jo metāls tā ir dievišķās harmonijas neapmierināto mūzika.
0
es taa arii zinaaju ka tu esi gejs
0
mjaa, ja tu esi gejs tad surogaatiņš nav priekš tevis :D
0
maigais
0
Lux Occulta harmonizē ? :D
0
Es neesmu gejs, tas ir tikai tāds niks! Lux Occulta vismaz tā nebliež pa smadzenēm un tur ir kaut kas mistiski romantisks. Kaut kur līdzinās klasiskajai mūzikai.
0
agrak tacu biji geijs, kas apnika vai? :D:D
0
Es nekad nebiju gejs. Es biju normāls biseksuālists.
0
Interesanti, kas man ir jāklausās lai būtu ''dievišķā harmonijā''? Latvijas Radio 2?
0
Nē. Radio Naba ir Latvijas labākais radio. Tur skan daudzveidīga mūzika, kuru nav iespējams dzirdēt citos radio, kas spēlē uz vidusmēra cilvēciņa popsīgās gaumītes. Tur var dzirdēt punk, hardcore, regeju, džezu, metālu, folk - karoče visvisādu labu mūziku.Lai gan radio es klausos tikai darbā, jo tur nav cita atskaņotāja.
0
Kā man iet? :) Jau otro nedēļu gatavojos Skaju koncim. Tūlīt jau tā diena būs klāt! Uh! :))
0
Maigoni, a pāvestam patīk biseksuāļi? :DDDD
tu man liekas neesi trū katolis :(
0
paga man liekas ka biseksuaali ir tie kas draazaas tikai ar viena dzimuma paarstaavjiem, - ha tad jau tu esi gejs, nemaz pats neapjeegdams. ha ha ha, nu es tagad MAIGONI vnk reecu par tevi pizdets kaa,,,, :)
0
Nē, biseksuāļi ir tie, kam dažreiz vairāk patīk viens, citreiz otrs dzimums. Citiem vārdiem tie, kas periodiski ir hetero un homo.
0
periodiski?? tas gan būtu smieklīgi, jo parasti tie, kuri ir hetero, reti kad var saprast homo, un otrādi.taču bieseksuālus ienīst abi :D (protams izņemot hetero vīriešus, kuriem mēdz patikt bisexuālas sievietes)
0
maigon'viesul'surogat fōrumzs....
0
eu Maigoni, a kaa atšķiras geju un biseksuāļu attieciibas?
0
Biseksuāļi nav tik pediņiski, viņi ir vīrišķīgāki un viņiem savs dzimums ir vairāk prikola pēc nodrāzties, kad sievietes apnikušas, nevis mīlēt līdz nāve mūs šķirs. Tas ir mans subjektīvais viedoklis.
0
:D prikola peec .... nu moins
a davai prikola peec izlec no 5. staava loga :DDDDDDD
0
"Biseksuāļi nav tik pediņiski" -
nē, ko tu, džeks, kurš stumda otram džekam ānusā noteikti nav pediņisks :DDDDD psc :D
0
ih šodien baigi garlaicīgi
0
Maigoni, ko tu te muldi??? Cik atceros, tu pat neizskaties pec viriesa!Ne vizuali,ne pec uzvedibas...Tads klauns! :D
0
Jā, man ir teikuši, ka es izskatos pēc skaistas meitenes un tas mani apmierina.
0
a tev nav žēl, ka tev skaistas meitenes nesaka ka tu izskaties peec smuka džeka?
0
Man nav žēl, jo ir arī tādas. Īstenībā mani tas neinteresē.
0
Mani interesē mani cilvēki un nedaudz pie kājas, ko kāds cits man saka vai tas būtu pozitīvs vai negatīvs.
0
nu jau tu pateici kā kaut kāds diktators - "mani cilvēki" :D
ai, neko, man vienkārši nebija ko pateikt, bet gribējās :D
0
Jā, mani cilvēki no Foršo Cilvēku Apvienības.
0
Cik gejiski skan-"cilvēki no Foršo Cilvēku Apvienības"
klau maigon tev patiik Judas priest? ;)
0
Nu varbūt tas skan gejiski, FCA cilvēki ir pozitīvi cilvēki, kas lieto narkotikas un lietot narkotikas nav gejiski. Jā, man patīk Judas Priest.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
HH
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas