Manowar martā
0
14.03.07 – CZ - Zlín - Sportovní Hala Novesta
15.03.07 – CZ - Pardubice - Čez Aréna
16.03.07 – CZ - Plzen - Hala Lokomotiva
22.03.07 – GER - Berlin – Max Schmeling Halle
23.03.07 – GER - München – Olympiahalle
24.03.07 – GER - Frankfurt – Festhalle
27.03.07 – GER - Dortmund – Westfalenhalle
28.03.07 – GER - Hamburg – Color-Line-Arena
30.03.07 – GER - Nürnberg – Arena-Nürnberger-Versiche...
31.03.07 – GER - Stuttgart – Hans-Martin-Schleyer-Halle
04.04.07 – GRE - Athens - Fencing Arena at Olympic Complex of Hellinicon

Jaunais albums un citas labas lietas

ir sheit kaads kas gribeetu braukt ?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
redzeet ta gribaaas, bet kursh ta naudu dos? cerams naakamgad vinji veel buus dziivi?
0
uz kurieni tad tieshi tu brauksi?
0
es es gribu!
0
veel neesu konkreeti izdomaajis uz kuru tieshi, ja kadam ir iespeeja kko noorganizeet - luudzu

koncha biljete ~ 50 euro
0
Par konci Berliinee (pagaidaam visvilinoshaakais)

EasyJet

-> Ceturtdiena 22 Marts Rīga līdz Berlīne Šēnfelda
Reiss 4594; Izl. Cet 22 Mar 13:30
Iel. Cet 22 Mar 14:15
€24.99
(vienai personai)
+
<- Piektdiena 23 Marts Berlīne Šēnfelda līdz Rīga
Reiss 4593; Izl. Pie 23 Mar 10:25
Iel. Pie 23 Mar 13:05
€27.99
(vienai personai)
+
Nodokļi un nodevas par vienu pieaugušo vai bērnu €24.00
(vienai personai)
=
Kopējā maksājamā summa:
1 pieaugušais
€76.98
(kopējā cena)

Pats koncis ( www.kartenhaus.de/index.cfm?Action=Sh... ) :

Max Schmeling Halle
Am Falkplatz
10437 Berlin
Donnerstag
22.03.07
19:30 Uhr

Freie Platzwahl (ohne Sitzanspr.) 55.50 EUR

===========

Kopaa naudinjas : 132,48 jevro !

0
MANOWAR has decided to give away a free shirt to all fans who come to one of the shows and have travelled from another country. If you can identify yourself with your passport at one of the merchandise stands, you will receive this exclusive and special shirt, that will not be for sale anywhere. On top of this you will also receive another cool merchandise item for free.
MANOWAR want to show all of you road warriors how much they appreciate the fact that you travel huge distances to see the band play live.
0
šobrīd esmu ticis līdz pusei jaunajam albumam un... neticīgi kratu galvu. Nebiju gaidījis kaut ko tik sakarīgu... un otrajā pusē tak būs vēl abas lieliskās Son of Odin un Gods of War, kas bija Ep relīzē...
0
nu kraaj naudu un maucam !
0
Tu zin, ka tiešām jēdzīgāks, nekā gaidīju.
0
1) tāda nada nav jākrāj :) Var atlikt no divām algām, ja dikti vajag.
2) es jau šamos redzēju Tallinā pirms dažiem gadiem, plus man ir viņu "Absolute Power" DVD, ko 4-gadīgais puika ik pa brīžam liek uzlikt ("nu, tēt, tagad tos īstos večus uzliec!"), lai var paņemt savu rotaļu gīču un dragāties pa istabu, aurodams "Hey, hey, hey and kill!" un "Menovōr, menovōr, livin on ze roud!"

@Intars: Vai ne? Man liekas, drusku pārspīlēts ar tām interlūdēm, un, sorry, divdaļīgs intro ar totālo 8 minūšu laiku... biš par traku. Vienkārši sarausta disku. Jo dziesmas ir labas, dažas pat ļoti labas, un pat teksti (*gasp*!) ir samērā ciešami. Protams, ja neskaita bonus tracku "Die For Metal", kas ir nepārspējams.

"Quite my job this morning
Said forever I will hold my head up high"

(latv. filmu klasika šādos brīžos saka: "Cik ilgi to galvu augsti turēsi, drīz jau tu būsi ar pliku pļešku")
0
Nu par tām interlūdēm jāpiekrīt, bet dziesmas diezgan spēcīgas.

Die For Metal, protams, ir diezgan uzjautrinošs (biju dzirdējis jau iepriekš), bet kā koncertā līdzi dziedamais gabals ir ok. Laikam tāpēc arī instrumentācija tāda plāna, lai pūlis var kārtīgi izauroties :D btw, Led Zeppelin - Kashmir, anyone?
0
Ja vairāk kā puse albuma ar ievadiem un balādēm...
beigās vēl ''Kashmir''...
Ieskaitot bonusu septiņas dziesmas kas vēl atgādina Manowar. Nu nafig, labāk lieku reizi uzlikt kaut ko no 82-88 g.
0
kas tevi ar pirmo reizi nobaidija ? ;] tagad rausties uz konci iet ? Manowars ir vieniigaa pagaidaam no pasaules liimenja grupaam uz kuru showu veel un veel buutu gatavs iet, metaljika, ganshi, motori atpuushaas

Absolute power zveeriigs, mana morda ari iemuuzhinaata :D, vieniigais fancconvention disks taads paplaans da ne kaa tur iisti no ta visa labuma nav
0
Nu tavs viedoklis nav objektīvs, tu tak esi nelabojams Manowar fans :D Būtu dīvaini, ja tu viņus vairs negribētu redzēt.
0
Manowar ak tie....., labi, paklusēšu, aiz cieņas pret līdzpilsoņiem
0
nu pat atmetot to die-hard fanoshanu, snieguma zinjaa uz metaala skatuves manowar ir nepaarspeejams... pat taadi iespaidi kas nav tik atkariigi no grupas miileeshanas - teiksim skanjas kvalitaate, overall shows (gaismas, muldeshana ar auditoriju, plaukshkenes)

proooootams, ka liidz ar to ka uztvere par kartiigu metaalu kaa taadu atskiraas nebuutu parsteigums ka liidzigi buutu ar terminu "labais koncis"....

daaaai ! daaaai ! telefon atDAAAI! & siikas gootu meitenes lieliem baltiem pupiem... ehh bij laiki
0
tagad klausos šito albūmu...
Brīžam gan velk uz orķestra albūmu,bet atmetot tās interlūdes,pārējais ir krietni stiprāks par "Warriors of the world".
Tiesa,vēl neesmu līdz galam noklausījies.Laikam turpmāk būs jāsaliek playlistā,lai skan tikai normālie gabali,tos intro nafig...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas