Count Raven
0
Reti kad dominee kaada konkreta grupa manaa mindlistee, bet nu kartejo reizi klausoties Count Raven - High on Infinity saprotu, ka tas tomeer ir kaut kas fantastiski labs. Iisaak sakot, ja kaadam gribaas savaadaaku doom, tad shie ir janoklausaas
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
vienigi aizmirsu piebilst, ka tiem, kuriem neptik black sabbath shie arii visticamaak nepatiks
0
Tomēr - Black Sabbath fans galīgi neesmu (zinu, ar to nelepojas), bet Count Raven man riktīgi pavelk. Sen gan nav klausīts.
0
ir ir labs
zheel tikai, ka paskiirushies.
Laikam vieniigaa doom blice ko zinu kurai ir socialo temu lirikas. Un nevis shadas tadas, bet nu veertiba pashas par sevi manupraat
0
tā diezgan normāls, bet nu vokāls toč kā Black Sabbath, super. iečekoju šo Destruction Of The Void, varbūt tas High on Infinity labāks, nezinu..
bet ja gribas šādu hevī/dūm tad baigi labā blice ir Pagan Altar, vēl viens ar riktīgu labu vokālu. šos var ievērtēt www.paganaltar.com, kur arī pāris dziesmas ir piedāvātas nokačāšanai. šī grupa man nu ĻOTI patīk, nezinu kāpēc, bet tā viš i, ak jā lirika baigi labā..
0
hahaha, jā, man arī Pagan Altar ļoti patīk, un es arī nojaušu, no kurienes par tādiem uzzināji :DDD
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas