darbs
0
mosh zinat kaadu normaalu darba vietu kur var iekaartoties ?

darbs ne vairaak kaa taas 8h dienaa un alga 300+ ls uz rokas ...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ja celtniecībā ko kvalitatīvu spēj paveikt, varu iekārtot.
+1
hehee, korish pēc 3 nedēļu pa-praktizēšanās apmešanas darbos celtniecībā pelna ap 500 ls uz rokas, NEDĒĻĀ :)
+1
ooo laimiigais ko veel vairaak var veeleeties!
0
es tik sanemu 140 :(
bet tas tadel ka darbu daudz sackoju.
0
:D sachoks
0
pareizi gulet taks ari vaijaga :D
0
majors vai tik tu nebūsi samelojies. Par 500 Ls vēl varbūt, bet ne jau nedēļā.
+1
celtnieciba ir visadi brinumi redzeeti
mana darba koleegja bralis sava darba vieta ir sanemis 250 uz rokas pa nedelu saprotams ka aploksnu nauda :)
0
psc, sāc ko Tu māki darīt? ja Tu māk *smukus* web dizainus cept, došu 300 uz rokas ka nemetas :D :D :D
0
... a man patiik shitie varianti

korish(!) pēc 3 nedēļu pa-praktizēšanās apmešanas darbos celtniecībā pelna ap 500 ls uz rokas, NEDĒĻĀ

mana darba koleegja bralis(!!!) sava darba vieta ir sanemis 250 uz rokas pa nedelu saprotams ka aploksnu nauda

huju!
+1
Rodas tāda sajūta ka mēs iekš USA dzīvojam...
Tu man nosauc konkrētu vietu un firmu, kur tādas algas maksā!
Un rodas jautājums, ko ta visi tā no Latvijas bēg prom, ja mums te ir tādas ūber algas?
+1
Nu vienu vai pāris reizes gadā, parukājot 14 h dienā jau var celtniecībā izcelt kādu štuku mēnesī, bet pārējā laikā.... vidēji gadā kas tur sanāk?
+1
obizhaite..

1. apmetēji patiešām pelna ap 2k ls mēnesī, protams, ne jau strādājot firmās kur 40% aiziet šefam

2. katra otrā celtniecības firma rīgā par normālu 8h darbdienu piedāvā ~ 700 ls ar visiem nomaksātiem nodokļiem - oficiāli ienākumi.

3. ar galviņu gan mūsdienās var nopelnīt vēl KRIETNI vairāk. piem. mans tiešais šefs savos 23 gados pelna ap 120k EUR gadā. Mājiens - nekustamie īpašumi

tā lūk, nav tik sūdaina tā valsts nemaz kā liekas
+1
p.s. matematikas uzdevums: ja par apmestu m2 maksā 4-5ls un pieredzejis muzhiks var apmest 25 m2 dienā [ar aparātu], tad cik vinš nopelnīs nedēļā? :)
+1
ko es maaceet dariit ?
varu rakt un varu nerakt :D

a ja nopietni ta esmu galdnieks peets diploma
(reaali suudiigs galdnieks )

bet ir pieredze darbaa veikalaa , kaa paliigstraadnieks , paaardeveejs , un prechu pienjemshanaa ...
0
nja es ari stradaju galdniecibaa, nez man patik
bet diploma vel nav :D jaiet macities
+1
es māku rakt kartupeļus un ravēt/kaplēt. ir kādi piedāvājumi, pa 400Ls iešu strādāt!
+1
Es māku slaucīt putekļus no palodzēm.
0
ko nu tik traki safanojušies par to darbu- visu mūžu strādaasiet, padzen luni kameer veel var. yeah :)
0
bet nu naudu ta vajag
tādēļ ar nākas strādāt grib vai negrib
+1
Var jau zagt un laupīt. Sevišķi mazos veikaliņus ar pistolei līdzīgu priekšmetu. Korish iznestu 500 Ls MINŪTĒ!
+1
Var jau maukt pa žigolo, varbūt mēnesī kāda svaigāka ar patrāpīsies, bet ganjau ko nopelnīt var un ja paņem kādu treknu veci tad žūksnis garantēts.
+1
Zipaks, es gribu tevi redz ar treknu veci.
+1
ēt
0
Nu taas aldzinjas ir bik paarspiileetas. mosh tas ir tagad jaunajaas firmaas vai kaa, jo kaa padzirdeets tad melnstraadniekam normaali firmaa sanaak 20Ls dienaa. tas ir kautkaadi 400Ls meenesii. bet tas taa. kad es pagaajusho gadu straadaaju stroikaa tad sanaaca ap 350Ls meenesii un shogad arii domaajams turpat straadaat jo wackenu man neviens neapmaksaas.
0
hehe nu i aizgaaja pasakas par lielajiem cipariem ;p
+1
Bigij - vai tu nopietni? :o
0
ir kandidāts?
+1
vai varētu precīzāk definēt - *smukus* ?
0
^Tas jau sen zinaams, ka vieniigaa vieta, kur var normaali nopelniit, ir celtnieciiba(ja neskaita atsevišķus indiviidus, kurus papucīši iekārto savā biznesā)...
+1
tev gan šaurs skats uz darba tirgu....
0
Nu tad apgaismo mani un paareejos ar savaam zinaashanaam darba tirguu..
+1
jā, piemēram, skaidri redzams, ka Bils Geitss arī ir celtnieks.

Slayerman, sorry!
0
nē nevajag atvainoties
0
toest , bļin , netajā cauruma ierakstiju
nekas
tas bij citā domāts
jā tā viņš ir
0
kas es tev kaads gaismeklis vai? pats atrodi apgaismiibu.
0
nē, tā nav atvainošanās ;)
0
es saprotu X 2 :I
man te kļūme sanāca
netuo ierakstiju - netur
tā "nē nevajag atvainoties"
bij domāts citam cilvēkam no citas saites
Bet vis beidzās labi
0
Iespējams, ka ir :D

Bet kā ar nodokļiem? :o
0
eliza, jau apnika sava jaunaa darba vieta??? :D
+1
es naudu ta gribu vairāki!!! :o
+1
nu to jau visi grib, pat tie kas pelna paari 100k gadaa!!
+1
:o
tikko uzzināju, ka varu dabūt arī par 100 Ls vairāk, kā dod Bigijs - tad jau laikam sēdēšu kur sēdējusi :]

kirpuss - un vai tas ir slikti? >:]
+1
es nodokļus neieredzu.
0
Es neieredzu tikai sociālo nodokli, jo es neticu, ka redzēšu savu pensiju...
ienakumu nodoklis vēl ir ok, vienīgi varētu nemaksāt algas Saeimai un valdībai un vēl dažiem labiem....
0
es savukārt neieredzu inflācijas apkarošanas plānu :(
0
a man riebjas Cūkmens ar savu bandu,
nu protams inflācija ar iesmird.
bet ar - škrobe maksāt nodokļus, tie rukši tāpat visu sev pievāc, un figu es līdz penzijai novilkšu
0
Bigg Ugaa - ja tev nepieleca - runa jau gāja par pašreizeejo situaaciju Latvijas darba tirguu un nevis globaalo...

0
viking_crown - strādā kaut pa bārmeni, paralēli izmācies augstāko zinību iestādes un kur pēc tam problēma normālu darbu dabūt???

labrīt ibio
0
Vari jau protams mācīties tās zinību iestādes cik tev tīk, tikai pamēģini - te Latvijā pēc tam atrast tavām zināšanām atbilstošu un labi atmaksātu darbu.
0
jau pamēģināju un galīgi nesūdzos jau kopš 2.kursa :)

tāpat neredzu nevienu ar elementārāko IT vai inženierzinātņu bakalauru sūdzāmies par darba piedāvājuma trūkumu [alkogoljiki neskaitas]
0
Par inženierzinātnēm piekrītu - tāpēc jau minēju celtniecību kā vienu no sfērām, kur nepieciešami speciālisti.
0
hmmm, inzenieris nav sinoniims vaardam celtnieks, buuvnieks, galdneks utt :DDD
inzenieri meedz buut dazaadi!!
0
kāmon!!! es ar esmu absolvējis IT bakalauru, un turpinājis patstāvīgi apgūt pastiprināti šo jomu, un vēl turpinu, katru brīvu brīdi pavadu lasot dažādas publikācijas un zinātniskos rakstus un manuāļus/tutoriāļus pa tēmu. bet nevienam īsti tas nav vajadzīgs. pamatā orinetējos uz sisadminu. labi orientējos gan windā gan unixos, to konfošana un uzturēšana. pat zinu vairākas programmēšanas valodas un pāris web izstrādes tehnoloģijas, vienreiz sāku taisīt sev mājas lapu, bet izdomāju, kam man tāda vispār. bet nevienam tas nav vajadzīgs, vai arī viss parasti atduras pret to ka man nav pieredze līdzīgā darbā. bet kā lai iegūstu to nolāpīto pieredzi ja man šādu iespēju nedod. tagad pats uzstādu un konfigurēju darbastacijas mājs, kur esu izveidojis nelielu lan, plus vēl serverus mājās te lieku. dažkārt gan šķiet ka šo visu vajadzētu piedirst un iet uz celtniecību tur vismaz vajag cilvēkus un piķis ar tur labs, tikai, ja vien datori nebūtu sirdslieta..
bļeģ, piektdienas vakars un es nedzeru bet te gaužos forumā, vot degradācija..
0
hmm, man jau liekas ka normaalu darbu tagad ir daudz vieglaak atrast nekaa pirms kaadiem 5 gadiem, jo darbaspeeks jau ir aizpluudis uz visaadaam iirijaam, utml, kaa citaadaak izskaidrot to ka mans nodzertais purns nesen kantorii ieseedaas, kautgan ieprieksh nekad muuzaa nebiju par 250 naudinjaam vairaak redzeejis
0
Mūsdienās pieredzi (ar svaru) nav nekādu problēmu iegūt pašmācības ceļā, tikai nepieciešams mazliet iniciatīvas un neatlaidības. Piem, ja runa iet par kodēšanu, tad Sourceforge (utml.) ir kaudzes open source projektu, kuriem var pievienoties un pierādīt savu varēšanu. Vai arī pašam kaut ko uzsākt. Ar sisadminu darīšanām varbūt mazliet sarežģītāk, bet tāpat var kaut ko saštukot, piem., izveidot kādu tips&tricks blogu. Ja nekas nesanāk, tad gan jāsteidz uz celtniecību, kamēr vēl burbulis nav sprādzis :)
0
(=
0
Vajag pieredzi? Goto Valsts ieņēmuma dienests. Tur viņiem vajag JEBKĀDUS IT darbiniekus.

Vienīgā problēma - alga ir sliktāka par sūdu uz kociņa un priekšnieks IT nodaļā ir tāāāāāds ambālis, ka maz neliksies.

Bet pieredzi dabūsi.

www.vid.gov.lv/default.aspx?tabid=...

Skaties trešo no augšas :D
0
Mjā, par pieredzi... man ar nācās pietiekoši ilgi nostrādāt samērā draņķīgi apmaksātus darbus, kamēr tiku, kur maksā.... labi :D Pa taisno tu pie 500ls uz rokas kā sisadmins neceri, ja vien tev nav MSCE diploms. Jāsāk ar sūdainiem kantoriem, tad var pāriet uz tiem labajiem.
0
nu veel jau ir taac prikols, ka tev (potenciaalajam darba neemeejam) vajag piemaksaat, lai vispaar tiktu pie paarbaudes laika kaadaa normaalaa iestaadee, tobish iestaadee kur maksaa vismaz 500-600 Ls uz rokas!!
Tas gan attiecas uz darba vietaam, kur vajag speciaalistus, kas muusdienaas kaa dubli-tip juristi utt!!
0
diez kas nau
0
viking_crown, kas man vajadzēja pielekt?
0
0
Nez kā viņi viņu nīcinās... Visi sanāks un tad lies kādā mēslu bedrē, pēcāk nosvinēs to ar kārtīgu rautu.
0
Zipak, vid tak laipni uzaicina interesentus pievienoties - tev ir visas iespējas noskaidrot :)

Ja par tēmu, tad ņaudēšana par nespēju nopelnīt Latvijā man šķiet visai lielas muļķības. Kādu laiku es strādāju darbā, kurā caur manām ziņkārīgajām ķepām gāja informācijas blāķi par klientu ienākumiem - uh, kas tur bija par skaitļiem. Un ne jau tikai celtniekiem un inženieriem vien :) To pašu es varu teikt arī par cilvēkiem sev apkārt - pie tiem, kas nevis žēlojas par grūto dzīvi, bet gan štuko un meklē izdevības, naudiņa nāk bez bagātum papucīšu palīdzības un bez piemaksāšanas :)
Cita lieta, kas novērota šad tad pasēžot darba intervijās - jo mazāka iepriekšējā pieredze, jo lielākas prasības algas ziņā ir jaunajiem "speciālistiem". Visi uzreiz grib tikt pie tiem labi apmaksātajiem darbiem, bet vispirms uzkrāt pieredzi, lai varētu diktēt savus noteikumus, vairs nav cieņā :)
0
taas darba intervijas ir reaals kjiiselis, vnk skataas cik tev nodzerts/nenodzerts purns un attieciigi ja tiec pienjemts vari izdariit secinaajumus ka uznjeemumam nu LJOTI vajadzeeja darbinieku [mans gadiijums]
tik debiila saruna kaa darba intervijaas man pat palii nav sanaakusi
0
parasti ir taa ja vaig darbinieku tad ņem, ja nevaig tad pat neatzvana un pasaka, ka nevaig...
0
liekas tā "mēs jums piezvanīsim"
tāda maiga atšūšana vien ir.
jo ja vajag, tad ar ņem uzreiz.
besī tas, ka pasaka, ka pazvanīs, un nepazvana, kautvai piezvanītu un vismaz pateiktu "nē tu mums neder "
0
Ne vienmēr teksts par atzvanīšanu nozīmē batonu spraušanu ausīs - ja ir vairāki jēdzīgi kandidāti, loģiski, ka darba devējs grib satikties ar visiem, pirms pieņemt galīgo lēmumu. Protams, ja atteikuma gadījumā nepapūlās ne piezvanīt, ne aizsūtīt e-pastu, tas jau šo to liecina par pašu iestādi/uzņēmumu un viņu attieksmi pret darbiniekiem.
0
NEKAD nevajag gaidīt kad piezvanīs! Vaig pašam zvanīt vai vēl daudz labāk - iet vēl un vēl uz kantori un pērt visiem prātu ka redz esu te un man rūp! :D

pa īstam - šitas strādā
0
jaa labaakais paņēmiens kaa ieliist pie pidariem, ņemot veeraa kirkes teikto.
0
es vienreiz sēdēju mājās un smaidīdams gaidīju kamēr man atzvanīs, tā arī nesagaidīju noteiktajā termiņā -> aizcērtu uz to štābu; a šie man - piedo vecīt, būtu ņēmuši a sazvanīt nevarējām [numuru nepareizi pierakstījuši :] jeeebal
0
:D
0
major - bet e-pasts tolaik neeksistēja?
0
eksistēja gan :) man jau ar tā šķita ka uzrakstīs ja kas :D

bet dzīvē jau nekas nenotiek tāpat, atradu citu maigi sakot 199920 X labāku štābu :D
0
ā, nu tad jau kūl :]
0
Stradaju ar intelegentiem cilvekiem darbs jau patik. bet kaa smejies ne privatais sektors ne valsts inteligenci nenovertee. maksa man 70 sant stunda uz rokas.
jee noraushos 200h un dabushu 140ls jeee.

Celtnieciba nevelk pie tam nav tik laba fiziska sagatavotiba lai augu dienu staipitu 60 kg un vairak.

Buutu vel labi ja man maksatu procentus no taa ko es pardodu.
ehh bet nu lettinju bosi jau laikam uzskata ka motivet stradniekus ar procentiem no pelnas jau ir
aarpus normas.

esmu kraavejs/apkopeejs/pardeve...
0
EU, PRIEKŠNIEK!

Es atkal eju uz darbu
Ne sūda tu man nemaksā
Es neesmu neko ēdis
Bet gribi lai es strādāju

Eu priekšniek es tevi sabradāšu
Es nāku tevi sabradāt

Tu braukā savā auto
Un piesārņo man gaisu
Tu izdomā man likumus
Bet likums tevi nepaglābs

Eu priekšniek es tevi sabradāšu
Mēs nākam tevi sabradāt
Tu Brisele tāds!

Tu gribi lai es smaidu
Un pildu tavas pavēles
Tu centies mani nobaidīt
Ar varu un ar naudu

Eu priekšniek es tevi sabradāšu
Mēs nākam tevi sabradāt

Šitā ir godīgi strādājošo himna!!!
0
kas tas kada punkrockera naktmurgu buldurejums zipak?
0
Inokentijs Mārpls būtu tā kā katram jāzin.
0
Tu, Bobij, šķieties esam tāds cilvēks ar sāpi sirdī. Nekas Tev nepatīk.
0
Ir jau par Dambi sis tas dzirdets tomer panki nav man tuva subkultura, vinja ir mirusi, heh Dambis berniskigs puisis un nekas vairak :)

Jelgab oj analizeet mani, zini taa daudziem ir slimiba :D
Tik loti sastresojas saak vaarities sava sulaa izdarit galigi skibus spriedumus par mani un maniem uzskatiem :D
Censties mani ierobezhot :)

Nee bet ja godigi ir man saape sirdi kuru censos risinaat :)
0
No Tevis izteikums par Dambja bērnišķīgumu izklausās gana amizanti.
0
Nu es atvainojos man ir knapi 20 gadu bet Dambim driz bus 40. zini starpiba tomer ir. tapec par amizantumu nu nez. nebutu tie istie vardi :D
0
Varbūt Tavi vārdi par Dambi arī nebūtu tie īstie?
0
Intars:
Inokentijs Mārpls būtu tā kā katram jāzin.

Zelta vārdi.
Bobij kas viņā tāds bērnišķīgs? Vai vienkārši tev smaga jo smaga bērnība bija ka viss nepatīk un viss ir slikti...?
0
Jelgab es tomer paliksu pie sava viedokla :)

Zipaks uj kaa man "patik" taadi kaa tu :D
jaa jaa tas ir maajiens uz dzilo domu.

Nezinu vai berniba smaga. bet dzive ir dzive. lai nu kaa esmu tomer noverojis ka pankeli parsvara ir lidz 24.gadiem pec tam izaug par pieaugushiem cilvekiem. nu labi dazhi jau nekad neizaug. piem pexis un Dambis.

Vismaz ceresim ka infantilisms nav masu kulturas musdienu pazime.

Es jau saprotu zipat cik tev tuvs Dambis noteikti nevari aizmigt nakti nepaklausijies vergi vergo vai deputatu rokenrolu.
0
Ja reiz Panks esi tad visu mūžu, tāpat domājams ar pārējām subkūltūrām, bet izskatās tev tas kā zeķes mainīt, tā teikt katrai dzīves sitācījai savu zeķu pāri. Citreiz aizmirsti apmainīt un tad vāries savā sulā, moš tev laiks nomainīt. :E

mēn!
0
Zini zipacinj.
Panks uz visu muuzhu muahahaha :D
ka tik ne taa.
Es katrai dzives situacijai nemainos. es palieku uzticigs savam vertibam tavai zinashanai, te neiet runa par kadu stilu vai subkulturu.
un pie tam es klejoju kautkur starp subkulturam tapec nevaretu teikt ka varos sava sula.

0
"Vismaz ceresim ka infantilisms nav masu kulturas musdienu pazime."

Tā gan, un jo īpaši atticinot uz taviem izteicienim.

Piedod, bet tu izsakies tik ģeķīgi, ka es navaru atturēties neizmetot sarkastiskas frāzes.
0
ahh vecvaardi. ahh tie man tiik
/Bobijs velk aaraa vecvaardu vardnicu :D
0
A ko tu tagat mēģini te pierādīt???
0
"Buutu vel labi ja man maksatu procentus no taa ko es pardodu.
ehh bet nu lettinju bosi jau laikam uzskata ka motivet stradniekus ar procentiem no pelnas jau ir
aarpus normas."

pilniigs bullshits, cik zinu visos normoaalos uznjeemumos tirdznieciibas menedzeri tieshi straadaa uz procentiem kas māk žīdot tas brauc ar krutu bmw
0
Kas butu sie normalie uznemumi?
starpcitu ja nepamaniji ne jau tirdzniecibas menedzeri bet pardeveji nodroshina to ka pircejs aizies apmierinats un atgriezisies veikala. taakaa shada motivacija manuprat ir pilnigi normala.
piem cik zinu topo centra tie ir 1% no pardotaa.
respektivi pardod pa 1500ls un dabu pa dienu 15 ls pie pamatalgas klaat. tiri laba motivacija censties pardot arvien vairak.

Jo tici man ir iespejams apkalpot ari loti neatsaucigi.
Pie tam tik neatsaucigi un prasmigi ka tevi par shadu stilu neatlaidis.

Saproti stradaju tirdzniecibas centra kur rupji sakot nabagi nenak iepirkties. vienkarshi nav pa kabatai.
ok ir savs labums no taa. ieksejais partikas veikals ir tads kur reti ir rindas.

0
nu taa laikam ir biski savaadaaka tirdznieciiba, mums reaali veikala kaa taada nav, visaadi kantori lielaakoties peerk lietas, un ta vinjiem vinjas aizved, un jo menedzeris vairaak sapish smadzeni klienetam un iegruzii uz lielaakaam naudinjaam jo labaak vinjam un kantorim.
0
nu hvz, man cietās algas vispār nav, toties manu pakalpojumu icenojums ir sekojoš:

līdz 210 000 LVL = 5% + PVN 18%.
210 000 LVL - 375 000 LVL = 4%+ PVN 18%.
375 000 LVL - 1750 000 LVL = 3% + PVN 18%.
1750 000 LVL - 3 750 000 LVL = 2%+ PVN 18%.
3 750 000 - 7 000 000 LVL = 1 %+ PVN 18%.

protams no šitās summiņas vēl lielā puse tiek firmai :( :(
0
Bāc man vajag darbu, steidzami!!!!
-1
major kas tad tu esi pasutijuma killers?
pus% no 7 limoniem zini tas "nedaudz" ir

starpcitu nezinat kadu vieglu valsts darbu ar 40 stundam nedela?
+1
apkopējs
+3
putnu biedēklis
0
ar Auto cad strādāt māki? marle?
+1
nea, principā es neko nemāku...
0
moš tevi uz brigādi aizsūtīt? iedos tev dziivokli, ja neesi no Rīgas, tur dzīvosi kopā ar darba kolēgām, dzersi un pelnīsi naudu. Nu> negribi nākt par celtnieku? es varu apjautāties?
0
Vispār nebūtu slikti, ja mēģinātu tu man ko tur sabīdīt, protams skatoties kāda tur alga.

Dzert un pelnīt naudu, tas izklausas pārāk vilinoši. :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas