Melnā Piektdiena un maziņie.
0
vai tiešām nevarētu mazliet paskatīties uz vecuma ierobežošanu Melnajā Piektdienā, pretīgi skatīties, kā apvemjas kaut kādi 13-gadnieki. Joks jau bija, kad vienai jaunajai madāmai mamma atnāca pēdējā koncī nesen pakaļ, nosmējām riktīgi. pretīgi skatīties kā viņi gar sienām guļ un vemstas. jau likums nosaka, ka alko nepārdod līdz 18, bet .... ????
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tikai pasaki,ka pati beerniibaa alu nestrebi :P
0
Огненной водойНаполняй стаканВместе с СатанойВыпей за меня
Эй ты зверю дайВодки чтоб взорвали рай
0
īstenībā jau tas ir tāds viens no pusaudžu attīstības posmiem, kam lielākā daļa ir izgājusi cauri:D. gan jau ka paši nepērk, bet kāds lielāks draugs ar ūsām nopērk.
0
Nezinu neredzeeju peedeejaa pasaakumaa ka tur kaads mazais buutu apdzeeries. kaads jau vienmeer apdzeras, tas ir normaali. nu a par to vecuma ierobežojumu, ko tad mazie dariis? tikai maajaas diskus klausiisies liidz 18? nu tas nu gan nerulle.
0
Jeah!
Mazie uz priekšu tveriet alus kausus un lejiet sev iekšās!
0
nu tak tomeer ir jautri paskatiities kaa siikie lokaas pie pievemtas izlietnes :DDDDD
0
nu šis jau nav nekas jauns, cik reizes pa ielām nav vilkušies mazie alkāši un klubos ar šo netrūkst..
0
russkoi bodkoi nas vstr4ai.
tididī tididī!
0
Vodka djavol, vodki daj :D
0
Alkohols ir ļaunums.
Ļaunums ir jāiznīcina.
Iznīcināsim alkoholu!
0
daļēji es tos sīkos apskaužu jo viņu vecumā pats biju apzinīgs un daudz nedzerstijos , ko tagad nožēloju.
Bet nut tur tā lieta, ka alkoholu šiem kāds nopēr šaubos, ka tur viņiem pārdod, tad nu ir kā ir,
vainu jāuzveļ tiem kas to alko šiem nopērk,
bet kas gan kontrolē to visu. Labāk lai šie dzerstās nevis adatas vēnā laiž
0
Pohuj, ka pretīgi skatīties. Vaig dzert pašam un tad būs pohuj.
A kur ta citur, lai piemet dirsu ja piemēram lūziens nāk virsū?! Protams, ka pie sienas un tur ne tik sīkie vien ir vemstījušies.
0
nu tur dažreiz arī 40 gadīgie vārtījušies
0
Iedzer to, uzdzer šo, uzpīpē vēl kaut ko - un lieta darīta. Ehhh, ka atceros Robinsonu, RVR un kinostudiju, kāds tur bija "bezpriģels", bet neviens nesūdzējās, ka kāds stūrī izliek savu dvēseli vai dodas sapņu valstībā, apsēdies koridorā...
0
tas ka kaadam ir 16 vai mazaaak nav iemesls, lai vinjus nelaistu koncii. Par to alu gan daljeeji piekriitu ka baaraa varbuut arii nevajadzeetu paardot, bet vafelee jau taapat var atnaakt vai meeginaat ienest iekshaa vai arii aaraa dzert. Pietam es esmu redzeejis, ka piepishas visaada vecuma ljauzhi bet to, ka mazie iipash vairaak, to gan nevareetu teikt. tas ka mucha atnaak pakalj arii liekas normaali, lai mazo meichu nesaak pa apli laist piemeeram. Katraa gadijumaa manupraat tiesiibas iet uz MP ir katram kursh to veelas
0
roof tu ar maaktu savai meitai pakaļ uz MP ?
0
Tā kā pats Robinsonā mētājos pa grīdu, tad tagad tikai atbalstu jauno, drosmīgāko paaudzi.
0
Tai bārā tak nepārdod sīkajiem, vismaz esmu redzējis gadījumu, bet es nopirku nabaga bērnam kāroto.
0
pedofīls
0
tik traki jau nav
0
Viesuli jopcik es vinju nekur nelaistu! :D Pulkstenis paraleeli vecumam-ja seshpadsmit, tad liidz 16:00 jaabuut maajas :D :D :D :D
Eh, fig vinj zin kaa buutu ja buutu
0
a tie mazie vispaar ir baigie naglas- ejam vienreiz pa vecriigu piepišas divas mazaas- nopeerc zilaas keins cikas! nu neko nopeerk- iedod zaļāas, šīs breec lai apmaina, ta kaa sukuči tie mazie ir!
0
Cīgas pa reizei sanāk šādi pirkt.
0
nu esmu petardas pircis sīkajiem ,bet vairs to nedarīšu
0
ui petardes reiz man pirka. :D
Labs vienreiz ar draugiem sadomājām biki jāievelk plaušās un vienam vecim pie stacijas prasījā, sākumā teic, ka nepirks, tad mēs tur ubagojām citiem un beigās šams pienāk un saka davai dodiet naudu nopirkšu, nopirka un nokavēja vilcienu :DDD

Bet tie laiki kad svešiem onkuļiem jāprasa lai ko nopērk bija rēcīgi.
0
kad pats vēl biju nepilngadīgs visu drazu pirku pats gan alu gan cigaretes ja vajadzēja, vienmēr deva, nevienam onkam ar mētelīti nekad neprasīju
0
Viss ir bumbaas, kameer nesaak kungji attiiriit uz zaabakiem. :D
0
saviem vai kāda cita? :D
0
cikos jaabuut maajaas apziniigam 25 gadus jaunam jaunietiem?
0
nākamās dienas rītā vai vakarā
0
Nu ir bijis gadiijums kad viens choms apkodaas un tad vinjam brauca senciitis pakalj. taa jau arii bija kaa deathperado teica. no saakuma kaa pienaakas pirms katras braukshanas un MP, nopeerkam Boni un maucam uz MP pie ieejas to tukshot. siicim 15 gadi un shim arii devaam, domaajaam ka vairaak shim duushas. tad ieejot koncii saakaam headbangot un moshot, nu kaa jau pienaakas. tad paskatamies apkaart un saprotam ka siicis nav tuvumaa, nodomaajaam ka shis uz WC aizskreejis, bet kad gaajaam uz piipeetavu tad redzam ka shis velk cigaarus un veelaak pievemj vienu no taam forshajaam zilajaam mucinjaam. tad shis bija jaaved aaraa un jaasniedz "padomi" lai shis neizrubaas, jo kaa nekaa mees jau vinju "piedzirdiijaam". tad vinjam atbrauca sencis pakalj.

Nu pasham arii ir gadiijies no taa alus kas ir MP normaali piedzerties, bet nekad neesmu "izlicis dveeseli". tikai naakamaias kad tev bik atgriezhas filma, tad redzi ka ej viens ap 3iem naktii maajaa s uz ilgjuciemu :D
0
russian vodka la la la la la la la la :D
russian vodka la la la la la la la la

njaaa laba dziesma :D
0
Es ar piedzimu pieaudzis . Nekad nēsmu 16. gados šņabi dzēris , pīpējis , stūrī gulējis nemaz jau nerunājot par kautkādu vemšanu .
0
nee nu vispaariibaa melnajaa piektdienaa veel nevienaa stuurii neesmu redzeejis kaadu kuram buutu zemaak par 16.un visi te baigi gudrie blja?pashiem tikko izpildiijushies 18 un tagad taadi dirsiigie pallikushi...
0
un seliete:13 gadiigi jau tur tosc nav...
0
To murgonis

kursh te baigi dirsiigs ir???
0
blja pa muti gribi? :D :D :D
0
a pats??? :D :D :D

0
bērni!
0
fight ! fight ! fight !
0
mjaa lasot šo diskusiju ... atcereejos par tiem siikajiem vienu lietu kas tocc dazzreiz pavelk uz dusmu ...

Labi ja vini koncos ir un testee kraasu uz sienaam, tas jau nebutu kaut kas tads nenormali riebiiks kas traucetu... bet ... kad sie mazie jaukuminni topossie viiri un sievas iet dzerstiities un mamma laba budama viniem iedod kadus 2 Ls, lai paeed konfektes, tad sie to notriec protams ka alkoholaa ... akis lupaa un nananaa!
un seit sakas tas kas izraiza... kad ej pa ielu un tev pieskrien tadi vairaki siicci metalstinni goti un vel sazin kaut kadi emo un diic tev naudu alkoholam es atvainojos kaut kaa nelagi sajutos.. un velkas lidzi un diic diic...
viss ko izdariiju .. pateicu gribat dzert palasiet alus pudeles... nu jeebal ... siikajiem sstuks
0
nu ninja69 piektriitu pilniibaa!
0
tie jau kaukadi pokemoni kurus aprakstiji ninja69 :D
0
njaa,gadaas ka taadi mazi melni em0 diedelnieki pa Riigas ielaam slaistaas un uzmaacaas visiem, bomzhojot santiimus shmigai.. tomeer, labi,ka ir aarzemju onkulji, kuri tadus aizved zem dzelzcelja tilta un pa diviiti izdara visu kaa naakas ;)
0
maukasrokas, EMO arii dzer??? nekad nebuutu iedomaajies.
0
sameejie peerk alus pudeles,lai ar to lauskaam sev griestu veenas.. + alu ieliet bruucee,lai saapiigaak 0_o
0
muhahaha,viss,vemshana MP stuuros ir tikai veco (virs 14 gadiem)ekskluziiva fiicha..

Ja vemj kads zem 14 - ar zaabiiti pa seezhamvietu,neskjirojot dzheks vai vecene..:)
0
Mjā, pērn hokeja čempja laikā sadzērām ar somu bariņu Vecrīgā. Te piestūrē klāt gōtīte tā ap gadiem 15 un prasa "Are you Latvians?". Mēs sākam zviegt, bet šī pikti nopurpina "ai nu tad jau no jums naudu nedabūs..."
0
hehe,atceros kā vienam mazam melnajam brīnumam (dzimumu nesapratu)iepūtu acīs cigarešu dūmus acīs ar frāzi "cigarešu nav,es nepīpēju"...

Un kādreiz es biju tik jauks puika..
0
es i nezināju, ka šie mazie melnie diedelē naudu... man neviens nekad nav prasījis...
0
blaaa... ar lauzkaam griezz venas un lej alu virsuu! afigekk! :D:D:D:D:D

riktiigi tie sikie nopienti ir uzskaussi kampanu :

"Konkurence - ANTiBOMŽA maize 666 "

veel kas viniem par sstuku bija... vienreiz stavu vecrigas cienijamakajaa muzikas veikalaa Randoms kaut ko čubinos pie cd... piepeld ... iedodiet latinnu alinnam... es protams panirdzu saku savaac tesmeni un tinies ...
ko ssii atbild... klausies onkuliit ja tu te stavi pie diskiem un skaties tos taatad tu kaut ko meklee lai nopirktu un ja pirksi ... taatad nauda tev ir .. neskopojies... man vispaar nebija ko teikt...
0
A lūpas saritināmo mašīnīti viņiem nevajag? Nu i jaunā paaudze uzradusies...
0
njā, ventspilī šādi kadri kaut kā nav manīti, bet labi vien ir
0
Es nevaru palepoties ar lepnu pretīturēšanos mazajiem - iešķiebu kompānijai latu.
0
vajag dariit kaa liidzteka jaunskungs-prasiit naudu jo maaminjai riit dzimene un vajag daavanu nopirkt...dzeks sagrabinaaja i biljetei i citaam orgjijaam...
bet nu man nekad neviens nekaadu naudu nav parsiijis... laikam neizskatos peec taada kam vareetu taada arii kaadreiz buut... :)
0
tur nu gan nav šaubu
0
cik labi, ka man vairs nav 13. :D
0
zini prieksh mazajiem sarikot dien metal pasakumu 23.00 visiem kam nav 18 tos paludz atstat zaali. MP pasakumu rikotaji reizem tomer varetu pacensties sagadat aprocites! esmu gatavs kadus 50 sant pat piemaksat lai tiktu pie aprocites jo besigi ka nevari iziet arpuse koncerta laika parunat.
jo vieniga klusa vieta ir smeketava bet taa kaa pipkoki nav mana stipra puse tad negribas tur ilgi uztureties.

aa un vel pie ieejas prasit dokumentus. visiem kuriem ir 18 vai vairak dot aprocites vai spiest iipashus piem neona zimogus.
pec plksten 23.00 lia paris apsargi izstaiga zaali.
lai parbaude aproces vai zimogus.
lai kada apsardzes daama ielukojas meitenju tualetee.
ta pardesmit minutes laika varetu iztirit zaali.

aa un par tiem dienas koncertiem varetu padomat. piemeram tiesham reizi menesi sarikot konci no metal grupam kas piemeram saakas 13,00 un beidzas kados 18.00

ko jus par to sakat? ok varbut krutajiem matainajiem tas liksies nedaudz smiekligi bet ta butu tada kaa izglitoshana uz metalu.

varbut kads no musu metal sceenas darbonjiem butu gatavs shaadu ideju realizet?
0
Un mp mazgadigo tocna ir par to shaubu nav. bij tak pedeja black friday. nez skatuves tuvuma tocna redzeju meitenites kam tur kaadi 12 gadi un tamlidzigi. labaja mala tuseja.

no kadiem 14gadniekiem peigriezas kautkadi baigi lecigie oldskuuliigie dzekinji.

Nez kautkas butu jadara. citadi vel noriebsies un sametishu naudu vecaaku patrulas reidam :)
0
bobijxxx:taa vispaar ir ljoti slikta doma.:) nevajag vnk tos kuri baigi apleejushies laist iekshaa jo vinji jau to traci arii taisa. un kaadeelj 12gadiigas meiteniites arii nevareetu tuseet MP? :D skauzh? :)
0
Šādas "problēmas" parasti (gribu pasvītrot šo vārdu "parasti"!) "satrauc" tos, kuri tikko no mammas šķīvja nokāpuši, mēģina olas taisni noturēt. Bet, tas, protams, tikai novērojums vadoties no personīgās pieredzes.

Es uz mazāka gadu gājuma ļaudīm skatos ar nelielu skaudību, jo dažreiz pietrūkst tā neprāta, kas toreiz lika traukties vells sazin kur vienam pašam, lai tikai redzētu kā onkas kapā smago, un lai sajustu to kopības sajūtu, kuru neesmu radis nekur citur, kā tikai smagajā mūzikā. Un visa tā dzerstīšanās un pārējā "atribūtika" bija daļa no tā visa. Tas bija pirmais nopietnais PROTESTS PRET SISTĒMU! Ar gadiem jau cilvēks saprot, ka sistēmu neuzveiksi, un tās neesamība ir absurds, jo bez sistēmas šaipusē pat Zeme ap Sauli neriņķotu. Tomēr, šī sajūa, ka tu nostādi sevi PRET kautkādām "citu" (šeit pēdiņas lietoju ar domu, ka jebkurš tur var saskatīt jeb ko) noteiktām normām (lasi - rāmjiem) iededz cilvēkā neatkārtojamu, "narkotisku" liesmu, uz kuras bieži vien tiek kaldinātas lietas, kas citos izsauc skaudību, citos sajūsmu, vienvārdsakot, lietas, procesi, kas iekustina pasauli, neļaujot tai iegrimt skumjā esības aizmirstībā. Un tie, kuri nosoda šo jaunatni par viņu "nepieņemamajām izdarībām", IESPĒJAMS (pasvītrojums dļa osobenna tupih), apskauž šīs dzīvības eliksīra mielotās dvēseles par to dievišķo strāvojumu, kas dziest, vai jau ir neatgriezeniski izzudis no pašu acīm.

Kāpēc šīs "problēmas" parasti "satrauc" tos, kuri tikko šim vecumam tikuši pāri? Tāpēc, ka viedi ļaudis noraugās tajos mazgadīgajos "lopiņos" ar smaidu.

Lai jums jauka diena!

;)
0
Būšu, tomēr, nedaudz optimistiskāks, un palabošu sevi, ka neatgriezeniski nekas nevar izzust. Ja izzustu šī dzirksts no mūsu acīm, izzustu arī smagā mūzika un tās burvība.
0
bāāā... ka nevaru vairs apstāties..

Un tāpēc arīvienmēr primārais, ko cienīšu smagās mūzikas izpildītāju daiļradē, būs ekspresija, šī nezūdošā dzirksts, nevis noslīpēta forma, kas aukstasinīgi visu saliek pa plauktiem: te vadošā tēma, te mošpārts, te soliņš, un te kautkāda huiņa, jo tas tagad ir "modē"
0
nu neteiksim, vienīgais, kas mani uztrauc ir tas, ka man pēc savas vīnogu sulas MP jāmīž pievemtā toaletē. savādāk neko, lai jau dzerstās apkārt.
0
Kāda šķirba piemīsta/piedirsta vai pievemta...
0
Faun, tu domā ka šie maziņie protestē pret kaut ko?? lai sajustu smagās mūzikas valdzinājumu un to ekstāzi ko tā piedāvā, tāpēc viņi tur pagrozās?? da ne sūda viņi neprotestē un mūzika viņus vispār neinteresē. šie "dievišķie bērni" uz pasākumiem nedodas ar mērķi protestēt pret sabiedrības važām un iegūt hevī mūzikas strāvojumu. nē, viņi tur dodas dēļ "krutumu", jo redz, ir cilvēki, kas ir populāri dēļ saviem vecāku kontiem bankās, ir populārie dēļ smukā vaiga un tad ir šie, kas popularitāti iegūst ar to ka viņi atrodas "īstu protestētāju sabiedrībā- metālistu" nemaz negribot un nemēģinot saprast šīs civilizācijas subkultūras filozofiju un ideoloģiju, galvenais ir būt starp lielajiem un izbaudīt kā ir būt lielajam, bet kā redzams, pievemstītie stūri, daži pārvērtē pat elemntāras savas spējas un pakāpi būt lielajam. domā ka mazās meitenītes to vien nedomā, lai lielais onka šo paņemtu un izvālētu?? kur vēl augtāku popularitātes pakāpi sasniegt, kā zaudējot nevainību un iegūstot spējas sevi piedāvāt kā ieleni citur. domā tas ir protests?? tā jau katru mauku varētu saukt par protestu pret normām. cilvēciņi vienkārši MEKLĒ vietu zem saules nevis RADA savu vietu, kas manuprāt ir ļoti bēdīgi. ne jau mums ir jāmeklē vietiņa kur nodzīvot savu nolāpīto sūda dzīvi ar tās noteikumiem, mums pašiem ir jārada šī vieta ar saviem likumiem un jāvada savs mūžs..
mani šī problēma ja godīgi pilnībā nesatrauc, katram savs ceļš ejams, vienkārši gribējās par tēmu kaut ko no sava skatu punkta bilst..
protams ir arī tik tiešām cilvēciņi, kas protestē un meklē sev vietu zem saules, jo "normālā" sabiedrībā šie neiederas, bet šādus cilvēkus var ļoti vienkārši atšķirt no vienkāršiem popularitātes vergiem.
un vispār alkohola lietošana jau nu gan manuprāt ir ne tas labākais protesta veids, nezinu, katram jau protams jāātrod savs ekspresijas veids, bet nu alkohols.. pats protestu aizsāku audzējot sabiedrībā neīpaši pieņemtos garos matus un vēlāk bārdu(tagad esu šķīries no abiem, savi iemesli), un arī nācies izbaudīt dažādas pretreakcijas un nosodījumus. kaut gan pašam dažkārt nu ļoti gribas pieliet ģīmi, dažkārt pat no nekā, vienkārši gribas sajust to vieglumu..
un tici man, arī man vēl joprojām ir tas "dvēseles dievišķais strāvojums" ik pa laikam izlaužas..
šo rakstīju klausoties Walkunt, vot tā ir ideoloģijas un dvēseles mūzika.
vis, kaut gan vēl ir palicis sakāmais, pieteik, tik gudri(debili!?) neesu izteicies, šķiet jau n-tos gadus..

p.s. labi, pieņemsim ka es kļūdos un lai varētu turpināt diskusiju, tad interesanti pret ko gan cilvēks savos 12-14 var protestēt!?
0
Es jau nenoliedzu, ka šis "protests" ir visai smieklīgs, tomēr ļoti labi apzinos, ka tas sevī ietver pamatīgu devu burvības. Varbūt izteicos par tēmu pārāk idealizēti, bet kāpēc gan nepasniegt savādāku redzējumu tā viskošākajos toņos, lai saruna nedaudz iegūst sārtumu. Savādāk visi šie temati ir viena liela pelēka beztolka sūkstīšanās, kur visi lielā nopietnībā mēģina pierē vēl pa rievai iegrumbāt.

"...interesanti pret ko gan cilvēks savos 12-14 var protestēt!?"

Pret ko zīdainis var protestēt iznākot saules gaismā?

Šajā vecumā cilvēks sper pirmos soļus personības veidošanā. Daudz darbības ir neapzinātas un balstītas uz sirdsbalsi, nevis tīru aprēķinu. Tam 14 gadīgajam nav vajadzīgi gari, apcerīgi traktāti, lai viņš varētu atlaist bremzes un nodot uguņus. Tas arī ir tas, kas cilvēkam pieaugot, zūd.
0
zipak, nekas nekad nav smirdējis sliktāk par vēmienu.
0
Faun tas viss ko tu saki ir loti jauki un pielauju ka pa dalai tam ir ari taisniba tomer ka teica fatdude ne jau viss ir tik rozhaini.

Lai nu ka nedomaju ka MP pasakumu organizetaji vadas pec shis dzirksts ko mums pasniedz Fauns. es ar to negribu teikt ka taa ir tiraka naudas kaashana.
kautgan realitate taa tas ir.

Man loti zheel ka metalu pavada alkohols tas sabeidz sabiedribu. ok bez alkohola nevaretu organizet konchus uz kuriem brauktu arzemju grupas jo tad bez sponsoriem "gotu fabrika" neizdzivotu.

tomer nelaimes sakne manuprat seit daleji ir alkohols :(

vel neliela atkapec par droshibu.
zini es laikam kadu dienu kaada pasakuma laika iemetiishu paaris duumu sveces.
gribetu labprat paraudzities ka 700 cilveki operativi var izklut no degoshas mp 10 minushu laika.

man aizdomas ka evakuaacijai trepes ir parak shauras.

vispar iedomajaties jaa kaads wiggers butu pielaidis uguni mp un aiznaglojis ar deeljiem mp durvis.

man aizdomas ka ar to beigtos LV metal sceena un oficiali tuvakaja laika diezvai notiktu kadi pasakumi. jo noteikti pa presi izkliegtu ka del metal aizgaja boja un no dumiem nosmaka 200 berni.

es neesmu iepazinies ar mp tehnisko planojumu bet man ir aizdomas ka ugunsgreka gadijuma daudzi mazinjie tiktu uz trepeem lidz naavei sabradati :(

jo normali izmainities var tikai 2 cilveki. ja censas 3 izmainities tad ir ar spieshanos.

un zini kad zveram kurs ir salietojies alkoholu pie dibena pielauzh uguni uj ka vins muks.

kadas ir jusu domas par so aspektu ko?
0
Šis aspekts ir baigs, bet uz konci jau neiet mukt. Un uz ko vispār velc - nogalināt alkoholu? Bez alkohola nekā nebūs.
0
mhm...mhm!
0
nu nu veciit, vai tad nu taa buutu, ka bez alkohola nekaa nebuus?

nav bisku biksu par traku, koa? :o
0
njaa diemzhel veca patiesiba ka metals propagande alkoholu :(

Zini no muzikas klausishanas aspekta un aktivas atputas puses bez alkohola var un kaa vel var.

Bet Laikam LV metal sceenas parstavjiem nemuzham nenobriest reali lidz kam tadam! :(
vai ari es kludos?

:(
0
Runcim: Nu, kaut kas varbūt būtu. Tomēr alkohols kā cilvēces līdzsvarotājs nev vis par velti izdomāts. Un metāla tāda mēreni devianta uzvedība piestāv kā kulaks uz aci.
Bobijas: Tu esi sīks, augstprātīgs perdelis. Visas Tavas pļāpas ir tikai no viedokļa, ka pārējiem jābriest līdz Tavam līmenim. Briesti pats, mīkstais pimpi.
0
Bobijam tā otrā daļa tika veltīta.
0
Jelgab par man domato tekstu :)
neesmu ne siiks (ja vien tu neesi 3metrigs skapis)
neesmu augstpratigs un perdelis ari ne.
nee daudziem nav jabriest jo daudzi staav vienoti ar mani vienaa limeni. LV alkoholisms ir smaga problema un jaa esmu pret alkoholismu. esmu atverts tam lai parejie sasniegtu manu limeni :)

par tavu limeni jau vien norada tavs lamuvardu leksikas kraajums. interesanti daamu klaatbutne tu true buudam ar tapat runaa? :)

un par runcim domato.
heh alko cilveces lidzsvarotajs?
piem ziemelamerikas indianju paverdzinashana izmantojot ugunsuudeni bija cilveces lidzsvaroshana ko?
tev nu gan interesantas teezes.
nez manuprat metalam gan gluzhi nepiestav pielurbajies matainais.
pie tam es runaju par metalu nevis metala komercjomu.

0
Citāts: "jo daudzi staav vienoti ar mani vienaa limeni"

Tāpēc jau arī Latvijā dzīve nav tik lieliska, kā varētu būt.
0
Dekael tavu redzejumu nevis manu tekstu izravumus un
intepretaciju pec sava prata :)
0
bobij, pasaki man atklāti, priekš kam tu te atvilkies, sāki cept stulbas tēmas un vēl ar visiem kasīties?? tas var slikti beigties.
0
aaa starp citu bobij:jaa metaalam piestaav piesvempies matainais. to tev var apstiptinaat jebkursh.
0
bet to ka latvijaa cilveekiem ir probleemas ar alkohoolu gan ir patiesiiba.
0
mazais2 nu ne jau kasities. vienk es seit nebiju jau kadu vairak ka gadu tusejis. gribejas pastities kas jauns. heh sita ir vieniga vieta kur vel stav mana veca profilbilde :D

atnacu lai kliedetu dzives kau jau teica Fauns peleko esibas sastavdalu.
Teiksim taa kaa es neesmu ne gots ne metalists bet mani ir no abiem.

ankhaa man ir bans uz ilgu laiku.
kaut ari apmekleju un apmekleshu ari turpmak diezgan aktivi ankha rikotos pasakumus.
nekas cits no gotikas necepas augshaa. piparmeetra
ir diezgan pamirusi.
pie tam man nekad nav izdevies ar uzputigo negaisu sadzivot.

tapec izdomaju palukot kas te labs notiekas.
jo ja godigi si ir vieniga vieta kas lv darbojas ideologiski kaut nedaudz ka metal subkulturas biditaja LV

Reali no sita foruma dzive zinu tikai nedaudzus.

Vel saista tas ka te parsvara tuse tada diezgan nobriedusi un labestiga tauta ar humora piedevu. juutos diezgan omuligi.

tapec kartejo reizi atvainojos ja tu mazais esi sajutis liesmu kas svilina tavas spalvas jo so liesmu tak speciaali nepuutu tava virziena :)

Starpcitu draudi uz mani neiedarbojas. No naaves man bail nav.
0
Nu tas ir kaut kāds pizģec ar tevi! Tu laikam bišķīt apdauzīts esi. Darbs stroikā 2 gad atpakaļ vasarā(kur tevi pirmo reizi ieraudzīju) tev nav nācis par labu. Es tev jautāju, kāpēc tu te sāc cept tēmas par visādu bulšitu, a tu man sāc par sevi stāstīt.

Es tikko ar lielu izbrīnu lūrēju un nesaprata - kāda huja pēc trūmetālā ir topikks par kaut kādu face.lv?? Tev tiešām nav nojausmas, kur tu esi nonācis.

Turklāt - Šeit visiem ir uzdirst , kas tu esi, kur tu sēdi un ko dari. Es ticu, ka tu esi foršs, superīgs un jauks visādā ziņā.
0
nesapratu*

viss veltījums tikai un vienīgi Bobijam.
0
mazais2 man patik cik dailrunigi tu izsakies visu cilveku vaardaa.

zini kas kuram govju suudi kas kuram teemas par ko parunat. :)

es kautka neatceros ka truemetal kadreiz butu strikti noteikts par ko runat vai nerunat tapec runaju par ko gribu :P

man ir nojausma kur esmu nonacis turpretim tev pasham laikam ta orienteeshanas pieklibo :)

Paldies par labiem vardiem. no tavas mutes juudasa ausii.
0
mazais tev shizofrenija? :D
0
jā, tev laikam taisnība. maitanie to vien gaida, kad kāds ar viņiem sāks runāt par helikopteriem un face.lv :)) tik tiešām interesantas tēmas, daudz var parunāt.

nav ko ar tevi te pārāk cepties, taču, cerams, ka šis forums nepārvērtīsies par bulšita izgāztuvi.

man domāt, tu neesi pārāk gudrs.

x
0
Dizhaa smadzene topi sveetita.

Maitainie?
tu muus sauc par maitainajiem?

Ok necelsim kaskji tu tak esi foruma runasvirs un sanaak ka tu parstavi taa teikt taviem vardiem sakot maitainos :)

Es centishos cik speka lai ta nenotiktu :)
0
"tu muus sauc par maitainajiem?" - tevi es varētu saukt par sraņ gospodņija.
0
hmjaaaaaa...>!
0
Man ir 16 un uz koncertiem vienmēr esmu nācis skaidrā un lai redzētu savas mīļākās grupas un labi atpūstos! Arī kad esmu iekšā MP alu lietoju ar mēru, iedzeru to tikai labās garšas dēļ! Nedomāju, ka tādēļ, ka vēl nēesmu sasniedzis 18 gadu vecumu man vajadzētu pamest klubu pirms 23:00 tādēļ, ka kaut kādi nepilngadīgie ir pieļurbājušies!
0
disease))) - ar tādu attieksmi dzīvē tālu netiksi :/
0
tev nav 17 pec RD likumiem ja tev nav viltots kads labs dokuments tu esi araa metams.
alus tik un ta paliek alkohols.

personigi alus vienkarshi negarsho.
zini nav ari laikam neviena cita alkohola kas man garshotu :)

Tas ir viens no iemesliem kapec nelietoju alkoholu.

Toties man garsho teeja.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas