Pink Floyd
0
Pink Floyd dalībnieks Sids Barets pameta grupu pēc 3 gadu sadarbības, jo viņu mocīja psihiska kaite, ko visdrīzāk izraisīja pārmērīga LSD lietošana. Viņu pirmais singls "Arnold Layne" ir stāsts par transvestītu - kleptomānu, kurš slepus zog sieviešu apakšveļu no veļas šņoriem. Āmen.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tagad tu sāksi ievietot plaši zināmus faktus par populāru grupu daiļradi un to dalībnieku personisko dzīvi?
0
Varbūt. Bet tikai par tām grupām, kas man patīk.
0
Un jeega no taa? pienemot to ka lielakajai daljai shaadi popstastinji neinterese.
0
Es atvainojos, bet Pink Floyd nav nekāda popgrupa, tā ir īsta māksla un īsta mūzika. Tad jau drīzāk metālisti ir pozeri, bet Pink Floyd vnk paņem ar savu mūziku (ne stilu vai ideju).
0
jaa protams un karavana brauc talak..
lai nu kaa es laikam skiibi izstastiju vienkarshi doma tada ka zvaigznu (šaja gadijuma Pink Floyd)
privata dziives apsprieshana man atgadina avizes "mana" popmuzikas sadalu. Tas tak galigi jeeli un neinteresanti. Nu kaa tu pilnveidosies izlasot to ka tas un tas dalibnieks bija morali traumets ko?
Nu sviests. sitadas zvaigznu zinas tak nava vajadzigas. ok ja esi chiksite tad ir savadak. jo ka saka kamer bus aitas tikmer bus cirpeji un smadzenes tiek labi skalotas kautvai ja vero jaunieshu zhurnalus piem "siirups" kur shadi nekam nederigi dzeltenas preses cienigi gabalinji aiznem pilnas lapas.

Laikam liksos aprobezhots bet sava necilaji iisaja muzikas pieredze taa isti neesmu pieversies PF

Vienigas asociacijas ir ar to Ka PCTVL vienu bridi vienu vinju dziesmu nelegali izmantoja sava kampanja ka rezultata dabuja tiesu darbus :D

0
Sids Barets kā personība aizrāva daudzus mūziķus un man personīgi interesantas liekas tēmas par LSD, jo tas patiešām ir šausmīgi, ja tie LSD murgi vajā pastāvīgi.
0
Nja tu mal offtopicu. :)
par LSD es personigi gan esmu tikai zinatniskas publikacijas petijis. vispar interesanta sintetiska narkotika :)

Zini visu kas notiek nosaka cilveka prats.
Ja Barets bija deģis tad nu nekaa.
0
he visur šodien par pink floid un lsd vārās:)
0
lsd...mmmmmmmmmm
0
Pink Floyd...mmmmmmmmmmmmmm
0
naziic kas tad ankhaa sodien ar? :D
0
nuja nu:D
0
iedo linku :D
0
nu nekas jau dikti interesants...par psiho vipar:)
ankh.id.lv/viewtopic.php?t=438...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
atmoda
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas