http://www.slonrec.com
0
Laba lapa. sen jau taada. Leeti diski. Pats vbeidzot esmu nobriedis metaala DVDishkaam. ja slinkums kachaat, tad pie Hard/heavy ir baigi normaala DVD konchu izveele ar isiem Death, Bodomiem, Wacken utt. Itkaa ja 10gab, dzeks labu atlaidi dod. Ceru ka noderees
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
zini ja dzeks butu pacenties to labu uztaisit anglu valoda varbut kadu grasi atlicinatu jo man jau patik dvd kvalitate. bet redzu ka tas par slinku. nu ok taa jau ir ta piedavataju nelaime ka nespej pielagoties pateretaju veelmem.
Rezume lai iet bekot ja nemak normalu lapu uztaisit.
0
tu lapu vai diskus peerc hehe
Ieraksti searchaa ko gribi (originaalaa anglu valodaa piemeeram Marduk) un miers.
Nu labi, iisteniibaa man ir vienalga kaadaa valodaa tur ir. no comprende :D
0
tur nav neviena oriģināla produkta, tie visi ir Krievijas puslegālie (lasi - nelegālie) ražojumi.
0
oi - man pat liekas, ka tas ir vispār uz DVD-r....
0
Sonnenmensch
nja laikam bus tev japiekrit rezultata laikam paliksu pagaidam pie interneta iespejam.
0
vo-vo, nafig naudu maksāt kādam par to, ko tu pats vari nokačāt, jo ja gribi oriģinālu - tad arī pērc oriģinālu...
0
Šitas nebija tas saits, kas kāreiz ar riktīgu pirātismu nodarbojās? Atceros, bij kaut kāds, kur džeks iecepa matricā pa lētu naudu visu, ko vajag.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas