mp un metal scenas gals dēļ
0
te ir izravums no viena mana komentara saistiba ar ugunsdroshibu un evakuaciju atiecinot to uz klubu MP.
Te ir TEORETISKAS VīZIJAS par to kas varetu notikt. un ka beigtos iespejams viens pasakums. iespejamiba pavisam reali. jo piem tas durvis var aiznaglot kads nelabvelis piem kas grib iegazt pasakuma rikotaju bet vainu novelt piem uz wiggeriem.

ok te ir mans citats
lasiet un dalieties pardomas par sho

citeju :"

vel neliela atkapec par droshibu.
zini es laikam kadu dienu kaada pasakuma laika iemetiishu paaris duumu sveces.
gribetu labprat paraudzities ka 700 cilveki operativi var izklut no degoshas mp 10 minushu laika.

man aizdomas ka evakuaacijai trepes ir parak shauras.

vispar iedomajaties jaa kaads wiggers butu pielaidis uguni mp un aiznaglojis ar deeljiem mp durvis.

man aizdomas ka ar to beigtos LV metal sceena un oficiali tuvakaja laika diezvai notiktu kadi pasakumi. jo noteikti pa presi izkliegtu ka del metal aizgaja boja un no dumiem nosmaka 200 berni.

es neesmu iepazinies ar mp tehnisko planojumu bet man ir aizdomas ka ugunsgreka gadijuma daudzi mazinjie tiktu uz trepeem lidz naavei sabradati :(

jo normali izmainities var tikai 2 cilveki. ja censas 3 izmainities tad ir ar spieshanos.

un zini kad zveram kurs ir salietojies alkoholu pie dibena pielauzh uguni uj ka vins muks.

kadas ir jusu domas par so aspektu ko?"
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Par ko šis bazārs? Jāpaplašina kāpnes? Vai nekādas publsiku pasākumu norises vietu inspekcijas nepastāv?
0
Varbūt tomēr papriekšu iepazīsties ar MP evakuācijas plānu un ugunsdrošības papīriem? Nedomāju, ka būtu atļauts rīkot pasākumus, ja netiktu izpildītas ugunsdrošības normas.
0
saak likties ka bobijs ir uzēdies uz MP... :)
0
Intar ok iemet mums mp tehnisko planojumu. es domaju ka taa nav slepena bet publiska info.
ok ja ir rezerves kaapnes tad jautajums kur vinjas ir?
un kadaa platuma vinjas ir?
vai platakas par galvenajam kapnem?

ar tiem papiriem ir taa ka reizem iskiebt paris simtniekus ir letaak neka paarbuvet kaapnes. ta man skiet.
pie tam nezinu vai normativos aktos ir noteikts cik cilveku drikst maksimums apmeklet klubu jo ja sanaks 900 cilveki tad ka tad bus ar evakuaciju?

Jelgab bazars ja par to ka kapnes ir japaplashina.
Kaa ari par to ka ir pie ieejas jaliek apsardze.
es domaju pie arejas ieejas. jo kaa jau teicu.
var aiznaglot durvis un cilveki nosmaks no duumiem. un buus piemeram DEATH party.

jo ja teoretiski izdotos izsaukt pa mobilniku ugunsdzesejus tad rekjinies ka paiet laiks kamer no matisa tirgus puses atbrauc mashiinas.
es domaju tas ir kadas 10 minutes.(cik zinams tehnika ir loti veca)
+ kamer atradis kur tieshi ir mp.
+ laiks kamer izbrauc no depo.
es ari nezinu vai pie mp reali eksistee hidranti no ka nemt papildus udeni.

jaa man ir nedaudz paranoja :P
0
Davaj, gudriniek, tu uz mp neej.
0
Citāts: "jaa man ir nedaudz paranoja"

Ne tikai paranoja, ne tikai paranoja...
0
Es eju uz mp un katru reiz ar bazham skatos uz tam trepem.
0
man liekas uz mp jāiet lai skatītos mūziķus un gūtu baudu un lādiņu no muzikālā materiāla, nevis blenztu uz trepēm un štukojot vai šās nav par šaurām lielo dirsu īpašniekiem..
0
zini es analizeju situaciju :)
apmeklejot kaadu iestadi man vienmer patik analizet to vietu no dazadiem aspektiem :)

heh sauciet mani par paranojisko realistu
:)
0
Reālistu??? :DDDDDDDD
0
nu labi reizem ari idealistisku utopistu sapnojot par metal klubu elitaro esibu. to gan atzistu :)
0
neēd varbūt tās mazās sēnītes, kas aug gar ceļmalām
ir jau, ir vilinoši, bet moš tomēr labāk nē...
0
Kadas senites? :)
ja par magiskajam iet runa tad man vienmer ir interesejushas no biologiska aspekta :)
0
Redzu, ka esi cītīgi internacionālismus mācījies!
0
hellgar pag tu nebiji tas kurs black friday ieksh velna krustiem dziedaja to sviestu par Fīrera būšanu ? :D

0
Nu bet par tēmu.. nu jā it kā jau tavas bažas ir diezgan pamatotas, jo es arī nevaru iedomāties, kā tur varētu notikt evekuācija ugunsgrēka gadījumā. Bet mani par laimi tas tik ļoti nesatrauc, un galu galā sadegt par metālu taču būtu nežēlīgi true :D
0
nē, es nedziedāju
0
bobij, panki ir pie visa vainīgi, panki...
0
nu jaa nefolk tfu bobijxxx un kaa tu domaa izkljuut no sabiedriskaas toletes ja kaads aiznaglo durvis un ekaa izceljas ugunsgreeks? domaaju ka tu bishku par daudz uztraucies jo tik pat labi tev tagad var uzbrukt brunjoti laupiitaaji atnjemt visu kas tev ir un noshaut...
0
un vispaar labaak klapeejam to bodiiti ciet un neejam vairs uz nevienu pasaakumu jo tur buus paaraak daudz cilveeku kad izcelsies ugunsgreeks un mees visi sadegsim dziivi
0
Murgoni nu ja underground pasakumi deg retak. :)
Es centishos saglabaat veesu mieru panemsu kreklu elposhu caur to ,
ar dzemperi aizspiedishu durvju skirbas. apgulshos pie zemes un meginashu sazvanit 112.

pasaki kapec lai man uzbruktu brunoti laupitaji? man nav tik daudz naudas lai justos iekarojams.
0
a kāpēc lai kkāds idiots aizklapētu durvis ar dēļiem (tas tik ir tik neuzkrītoši, ka neviens nepamanīs!) un pielaistu uguni visam klubam?
0
ne jau idiots. neaizmirsti ka ir tadi brizhi kad pie mp arpuse durvim nav cilveku. kad visi mierigi tup ieksha, so bridi var izmantot.
Ok par tehnisko pusi vajadzetu padomat.
eeka nav no koka tapec nagloshana atkrit.
ja izdotos dabut pacelaju.
varetu dienu pirms pasakuma teritorija novietot blokus.
tos tad ari pieceltu pie durvim klat. un spraugas aizspustu ar stipru atri cietejoshu makrofleksu lielos daudzumos ko vala nevaretu ne ar speerieniem ne ar nazi dabut.

ok no vienas puses iznicinat metal subkulturu nav diezgan izdevigi.
jo nevienam jau no taa isti nav labums. ja nu vienigi kada konkurejosha firma.
rekjienieties pec shada ugunsgreka ir 2 varianti vai nu cilveki naktu un loti uz mp ja to atjaunotu. jo piem varetu izjust auru, tb auru kas saistita ar naavi un uguni.
vai ari visi vienkarshi turetos pa gabalu.

sadam atentatam domaju apaksha varetu but komerciali iemesli.

0
daudz rekomendeesi kaads aiznaglos durvis un pielaidiis uguni tavai maajai
0
Saubos saubos. Pie tam mana kvartala dzivo pasreizejais iekslietu ministrs.
ka tik nesajauc maajas un ka tik nebeidzas beedigi.
ja apsardze nepiebeigs tad dobermanju kuciites gan to izdaris.

0
da piedraazt kas dziivo tavaa kvartaalaa. tikai paarliecinaajos veelreiz ka tu iisti neuztver sev teemeeto domu un tikai pats vaaries par sevi
0
bobij, tu tiešām esi paranoisks idiots.
kā normālam cilvēkam var ienākt prātā kā kāds lohs ņemsies, pisīsies, lai nogādātu betona blokus (tas takš ņehujs, paņem padusē un stiep, vaine?), noslēptu pie MP, tad gaidītu, līdz beidzot sagaidītu to mirkli kamēr neviena tur nav (kas būtu ļoti grūti, jo tur vislaik kkur figurē vismaz kāds cilvēks, vai nu nāk uz konci, vai no, vai iziet ārā uzpīpēt/parunāt, apsargi kkur voģījās ar utt. Un tad beidzot, kamēr šis tavas slimās, paranoiskās iztēles radītais lohs sagaida to mirkli, tad viņš ņem un piepiļī tos blokus pie durvīm (kas, protams, nemaz nerada troksni, nē) un tad pielaiž uguni.
Izklausās tač pilnīgi normāli, reāli un iespējami, vaine?
0
eu, bobij, tu neesi tas gudrelis, kurš pīkstēja, ka viņam MP tēju nedod stikla krūzītē?
ko tu te pīksti atkal?
ne sūda tu nezini, un dirs kaut ko. aizej uz MP un pajautā kur ir otras trepes, moš, ja pacentīsies neparādīt, ka esi idiots, tev kāds arī pastāstīs.
pīkst kā meitenīte visulaiku, ielikšu tev 1 face.lv tūlīņ, dabūsi mācību haha
0
Šoreiz es uzskatu, ka Bobijam ir sava taisnība un ugunsdrošība tiešām ir lieta, par ko būtu jāuztraucas. Tomēr, šoreiz varu nomierināt, jo, cik atceros, beksteidža rajonā bija vēlvienas kāpnes, pa kurām arī visdrīzāk notiktu evakuācija gadījumā, ja pa galvenajām kāda iemesla dēļ izkļūt nebūtu iespējams ;)
0
"ja pa galvenajām kāda iemesla dēļ izkļūt nebūtu iespējams ;)"
piemēram, ja kāds tur pieslietu dzelsbetona bloku un aizpūstu malas ar ātri cietējošu makrofleksu...
0
es prosta smējos par šo ģēniju bobiju. kur var būt tik naivs prāts!
0
bļe es pats naivs. viņš izliekas
0
Quorthon, tava versija ir gana laba, bet visdrīzāk iemesls izkļūšanas neiespējamībai būtu pavisam cits - ugunsgrēks izceltos, piemēram, garderobēs vai citur šajā rajonā, un tādējādi ugunsgrēks norobežos apmeklētājus no durvīm ;) Tas ir tas iemesls, kāpēc jābūt vismaz 2 izejām ;)

Ja nemaldos, abām izejām pat bija jābūt neaizslēgtām...
0
Lai nav pārpratumu - neaizslēgtām jābūt, kad iekšā notiek pasākums, t.i. atrodas cilvēki. Pa nakti nav jāatstāj tukšs klubs ar atvērtām durvīm.
0
Chazz, tā jau nav mana versija,
šito ģeniālo un visai vienkārši realizējamo MP sanākušo metālistu dedzināšanas plānu bobijs izdomāja (tēma par pankroku iekš MP)
es neko TIK ģeniālu nespētu izštukot
uguns jau ceļu nenorobežotu tāpēc, ka tas dzelsbetona bloks tiktu piesliets klusi un nemanot(;DDDDDD) , a uguns tiktu pielaista pēc tam
0
Deth uguns pielaishana es domaju varetu notikt ar taalvadibas sistemu. kas manuprat nav nemaz tik sarezgjita un daarga. pats svarigakais jau nebutu tik daudz ugunsgreeks kaa duumi. jo cilveki aatri nosmok.

zaude samanju no duumu sarishanas un pec tam vai nu nosmok vai sadeg.

Zini blokus noslept nebutu nemaz tik sarezgiti jo manuprat zini mp ipasniekiem manuprat nav pilnas info kuri celtniecibas materiali kam pieder.
tur taja teritorija jau citam firmam ar ir iipashumi.

Pie tam ja viens bloks sver nu kadus 200-300 kg tad to vinju varetu pacelt ar auto-pacelaaju kas brauc uz gaazes dzineja.
vinji var ja nemaldos pat lidz 2 tonnam pacelt un labs braucejs var manevret un savest loti atri visu vajadzigaja vieta.

pats gan ar tadu tehniku neesmu stradajis bet esmu diendiena redzejis ka to citi dara. nekaa paarak uber sarezgita.

Respektivi gandriz jebkursh noliktavas stradnieks to varetu paveikt.

zini ir brizhi kad nenaak. var notrapit bridi kad cilveki nav.

aa un sim gadijumam ko vel varetu apgut ir aizmidzinosho sautrinu ieshausana iznakushajiem.

troksnis tiek radits bet salidzinot ar muzikas dardonju tas troksnis netiktu ieverots pie tam tas pacelajs brauc loti klusi.

rezume to var izdarit tas nav neiespejami.

0
gardi pasmējos. paldies, par labo garastāvokli ;)
0
pietiks fantazeet ....
un domaa mp ugunsdzeshamie aparaati nav ?
tas ka neredzi vinjus tas nenoziimee ka nav ..
0
Man mājās ir nazis. Man ir arī kājas un rokas, lai es šo nazi varētu iznest uz ielas un ievadīt pirmajā pretimnācejā. Cik gan nolaidīga ir valsts drošības sistēma, ja šāda iespēja ir realizējama.

Sēdi, bobuci, labāk mājās. Ui... tomēr izrādās, ka mājās negadījumi notiek vēl biežāk nekā ārpus tām. Es tiešām nezinu, ko tev darīt.. Iesaldēts pilnīgi izolētā kapsulā, ierakts dziļi zem zemes, es domāju, tu beidzot varētu rast mieru.

Ar cieņu, tavs misters "Procentuālā Varbūtība"
0
Ok es vinjus neredzu. hmz padomasim personals cik ta vinju ir?
ja novaktu apsargus tad vispar butu cavrasma. par barmenjiem ar kautkadi nereti studentini salikti kam sen vajdzetu sporta zaali apmeklet.

lai nu ka pienemu ka dazhi dzeseji jau ir bet saubos vai ar to pietiks.

pie tam ja nav rikota macibu trauksme es apsaubu darbinieku speji atri reaget sada situacija.
kad tev ir ne vien jasavalda 800 cilveki bet ari janodzesh uguns :)

0
dalbajob ti bobik
0
Drīzāk gan kārtējais cilvēks - projekts, kas kārtējo reizi modina tautu :)
0
Nē, man liekas, ka vajag vienkārši no helikoptera noliet visu ar napalmu un dažiem izmukušajiem uzšaut raķetes, un basta, ko tur čikāties ar kaut kādiem pacēlājiem.

Tu vispār varētu tirgot ģeniālas idejas.
0
kas ir bobik, liksi man uz sporta zāli taga iet?
patīk uzkačāti vīrieši ja? ak tu perversulis
0
"aa un sim gadijumam ko vel varetu apgut ir aizmidzinosho sautrinu ieshausana iznakushajiem."

Ka tik kāds pārāk daudz nesēž pie filmām...
0
Un vai tad kabatā un salamandraa ir daudz platākas trepes?
0
Bet tos iestādījumu var izmantot lai darītu galu ne-trū mūzikas scēnām. Ā, pag, nu jau MP arī... :D
0
nu kabata ir shaura vieta nu vel shauraka tas tiesa.
par salamandru ir ta ka vairaki limenji lidz ar to grutak aizdedzinat.

par tam shautrinam domaju nekas sarezgits. pigmeji tak tadas lietoja. nedomaju ka loti gruti iemacities tadas puust.
Par indi var jau so to sakimikjot tikai japakonsultejas ar dazhiem labiem..
0
Bobij jautajums Tev : Tu gadiijumaa neesi Emo puisselis>?
0
Atbildeshu ar pretjautajumu kas ir emo puishelis?
njaa man ir emocijas bet par emo puisheli es gan sevi nesaucu.
0
Bobij, tu esi idiots! Neviens nepūtīs tev nekādas pigmeju šautriņas. Viss ir elementāri - atrodi evakuācijas plānu, uzlej kādu labi degošu šķidrumu uz visām izejām un aizdedzini! Viss ir darīts. Visi cilvēki būs beigti un neviens nekā netiks ārā. Tas darbosies ar jebkuru iestādi, ja kārtīgi iekurināsi. Vari naglot durvis kā gribi, bet ugunsgrēkā vislabākā robeža ir uguns. Un lai tiktu galā ar lieciniekiem, vienkārši iesit ar akmeni pa galvu kārtīgi un iesvied nodedzināmajā telpā. Viss ir vienkārši! Nav ko fantazēt šautriņas un betonu!
0
da pietiek !
nekurinaas neviens mp nost ....
0
... bet org. visu lasa... Kūdītājam pizdcs garantēts!
0
hehehe :DDDD
0
Bobij-reālist, tu mani ne pa jokam uzjautrini!
0
Valdi es jau nekudu mani tik satrauc dazhi punkti :)
Lai nu kaa mani nevar ietekmet :)
0
Priekš kam tad tu dalies ar visiem savās dižajās domās, ja citu domas tevi nevar ietekmēt?
0
man personīgi škiet, ka bobiks pats grib nosvilināt to mp, un tagad neklee padomus un ieteikumus (sleepti) kā to patiešām var izdarīt!! hmm..baisi...
0
bet būsim realistiski,tā jav ira īstenībā...jo pēc pasākumiem jau tā tikt grūti lejā,nu ja tiešām kautkāds čpē būtu traki,un ka nava to ugunsdzēšamo,bet zin es nebrīnos ka nava,jo pazīstot mūsu stulbo publiku kas nāk uz pasākumiem žēl saimniekus paliek,čaļi uztaisa tev klubu(es 'vel atceros kā visi gānījās par salamndru)pietam vēl normālu klubu,un vieta arī ir ok,bet ko dara publika,izsit sienā caurumu,izlauž tualetes podu...nu nafig to darīt,tāpat arī roku žāvētāju sapisa,bet tas bija cilvēku ērtībām,nu es vispār dažu labu cilvēku vietā izveidot persona non grata sarakstu kuri klubā kautkādas cūčības sataisījuši un nelaistu vispār iekšā...
0
īsti nezinu, bet man liekas, lai nekārtības celāji 2 reizi vairs netiktu klubā, kurā jau ir sastrādājuši cūcības, pastāv face control.
0
vajag pie ieejas ieviest tiiklenes skeneri :)
0
ﺶﺺﻆﻳﻶﺲﻹ
0
Nu gan sūdi Sonne sācis lamāties arābiski!! :)
0
NorvēģuPāķis, klau, a kas tev liek domāt kaut vienu brīdi, ka MP nav ugunsdzēšamo aparāu? Kurš būtu tik gudrs un pieliktu pie sienas ugunsdzēšamo aparātu vietā, kur garām paiet bars ar piedzērušiem čubiem???! Tur jau ir variācijas, ko viņi ar to vārētu iesākt aiz garlaicības.
0
nav jau tā, ka to aparātu tur nav, vienk viņi laikam stāv drošākā vietā.
0
tikai pasakiet, kas tur tāds vispār varētu degt? Tie pāris galdi?
0
Desper:iedomājies savu matu kvantumu.
sareizini ar 400
piedomā klāt uguni.
Vēljoprojām domā ka tur nebūs kam degt?

Turklāt ar alkoholu piesūcies matainis pats par sevi ir ugunsnedrošs,nosvils tā ka tikai kniedes no zābakiem paliks XDDD

Bobijs vienalga ir saspiedies,pie tam smagi.
0
Ok, labi, tas viss var degt... bet tikai, ja kāds atnāks ar ugunsmetēju :D
0
bobijsxxx, vakar, plkst. 22:54
vajag pie ieejas ieviest tiiklenes skeneri :)

Vo, zelta vārdi. Šo ideju pilnībā atbalstu. Tagad varētu par šo uztaisīt publisku vēstuli MP vadībai un visi parakstīties!

Mēs pieprasām tīklenes skeneri!!!!
0
njā, vēl varbūt urīna analīzes ieeejot jānod burciņā uz pārbaudi??
0
...un koferi ar fekālijām
0
Un i******* ar koku tos, kas taisa šādus idiotiskus topikus...
Bišku jau piegriezās...
0
nezinu, ja bobijam fantāzija neļauj nokāpt no šitiem piromānu augstumiem, tad lai iet par rakstnieku strādāt. iemesls, kāpēc kāds kaut ko tādu darītu, varētu būt vienīgi komerciāls. tātad, šovs nav vajadzīgs, pietiek vienam pidaram ar labu šaujamo tikt līdz apsargiem, novākt tos un vēl pāris cilvēkus, vai kaut vai granātu iemest no garderobes puses, un lieta darīta, vēlamais panākts, klubs slēgts. dedzināšana nešķiet diez ko reāla. pirmkārt, ēkai nav diez ko daudz logu, pa kuriem kaut ko iemest, un ja durvis aizmūrē, tad kaut kā arī pagrūti. tālvadība, nu, lab, lai paliek... bez rezerves izejas diez vai klubs dabūtu licensi. kur tā atrodas vismaz daļēji var tik turēts slepenībā līdz ārkārtas situācijai, nu kaut vai tieši šādu iemeslu dēļ - ļaunprātis to uzzinās, un parūpēsies par tās neizmantojamību. tad vēl - ja acis mani neviļ, tad apsardze visu laiku vazājas apkārt, gan pīpētavā viņus var redzēt, gan tualetēs, gan ārā, kur starp citu parādās arī citi darbinieki, un pie lielākiem pasākumiem, kad laiž ārā, tur vispār ir regulāri pilns ar cilvēkiem. klau bobij, man viens paziņa stāstīja par savu klasesbiedru, kurš taisa projektu, reālu projektu par to, kā iekarot krieviju. nu tā vienkārši. tu gadījumā neesi tas?
0
Saspēlējies Heart of Iron?
0
murgonis, vakar, plkst. 15:02
klau bobij, man viens paziņa stāstīja par savu klasesbiedru, kurš taisa projektu, reālu projektu par to, kā iekarot krieviju. nu tā vienkārši. tu gadījumā neesi tas?

LOL!!!
0
bobij (jeb Folkblack), paldies par šo lielisko folktopic* un garastāvokļa uzlabošanu caur to!
__________________________...
*Tēmas ar "īpašu kvalitāti", kuras aizsāka Folkblack iekš ankh.id.lv Tas arī bija viens no galvenajiem šī jaunieša izbanošanas iemesliem no Ankh. Folktopic emocij-apzīmējums: ankh.id.lv/images/smiles/folktopic.g...
0
Khmm, te linki tiek apgraizīti. :/
ankh.id.lv/folktopic.gif...
0
Armand aka Darkheart izklausas ka tu sac varities sava sulaa muahahahaha :D
Ludzu vienmer laipni :)
Zini bet tam gifam ir parspilejums uz nazi
:)
neesmu es Hittlera glorificetajs :)
Drizak vareji kautko nemt no mana pedeja avatara :)

0
bobij, bērns, Tu tiešām lieliski esi iemācījies svešvārdiņus, bet tīri labi varēji jau ar latviešu valodu iztikt. FB aka Folkblack!:D
Zini, es to emocijzīmi nezīmēju, saki paldies Exorcistam!;)

P.S. Tas joks par vārīšanos savā sulā, par ko būtu tik gardi jāsmejas, laikam saprotams tikai Tev.
0
jaa jaa Anarhist aka Darkheart tikai man un vel dazhiem :)
Zini reizem jau der ari ko jaunu pielietot :)

Njaa Ivo Strunga aka exorcist zinaju ka vinja pirksts :D mopey ar nav kur roku pielicis? :D
0
Vispār labu vietu folktopic-ošanai esi atradis - te neviens tevi nemoderē, neliek rakstīt ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm. Gluži vai paradīze, ne?:)
0
Ne gluzhi , parasts forums ar ievirzi uz metalu.
nevis autorizeta pedantiskuma vietne kas robezhojas ar maniakalismu..
0
kurš nu te būtu runājis par maniakālismu, bobij...
0
Oooo, I'm the lord of maniacs! :D
0
Sanāk ka šim forumam vajadzētu saukties nevis true metal, bet true maniac (padomi ar kādu paņēmienu efektīvāk un sāpīgāk izgriest kādam aci un izēst zarnas) :D
0
yes yes u are master of freakin maniacs :)
0
khe, Tu vēl neesi no šejienes izbanots :D Folktopicus ražo, vecīt, folktopicus! ;)
0
Nu ka redzi vel neesmu :)
Un ari nejutos gatavs izbanoties :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas