Teeja
0
Tad nu taa rodas jautajums kaada teeja jums garsho un kada ne?
kadas ir labas tejas receptes.

es piem zinu labu dzilbumbu(pats gan neesmu meginajis)

Nemam 0.5l teejas kruzi(der ari alus kauss)
pieberam lidz pusei ar melno teeju.
Markai nav nozimes.
uzlejam verdoshu udeni un liekam kautkadu priekmetu virsu lai noslegtu trauku un uz kadam 10 min liekam teeju ievilkties. peec tam var dzert.

cik stastits vinos laikos labs dziljbumbas lidzeklis cietumniekiem :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
tas pats dzirdēts ar nosaukumu 'čefīrs', bet tā 'dziļbumba' latviskāk skan. :)

bet nu es dievinu sarkanās tējas, mmm......
0
nepatik tejas, patik alus
0
tu pats ar kaut ko mēģini vispār?
0
nekas nav labāks par Earl Grey čajoku
0
nez no tejam vispar laikam nav nedzeramu milakas laikam ir karkade auglu un piparmetru. melno teeju ari var dzert.

jautajums cukuru lietojat un kados apmeros.
gaidu joprojam jaunas receptes :)
0
Vienu brīdi tikai melno tēju dzēru [Lipton], bet tagat jau noriebusies... Melnā tēja ar iebiezināto pienu ir pa pirmo.

ir tādas visādas augļu tējas no Milford, vot tās ir pa pirmo, tik kurā katrā bodē nevar dabūt.

negaršo piparmētras un zaļās tējas. ja nu vienīgi šitiem Pickwick ir tādas zaļās un piparmētras kur ir visādi piejaukumi, citroni, medus, žeņšeni utt... Un jā kur žeņšeņ tās ir baigi labās.
0
Sēņutēja , tā ir garšīga
0
"Možums":D
0
Ar čefīru der uzmanīties, nav grūti sirdstrieku dabūt.
0
receptes gan man nav..
ja nu vieniigi iesaku citiem likt tik pat daudz karotes cukura, cik pati lieku - tas ir 3-4 :)
vislabākās liekas visu veidu sarkanās un melnās - beramās, kas pirktas tēju veikalos :o
pamatā maisiņtējas sux (un parasti arī tās ir vis lētākās..)
0
Cukurs jāliek tikai pie ārkārtīgi negaršīgām tējām, jo tas nomāc tējas garšu :P
0
ne ne ne
tēja bez cukura ir ruugta.. :o
vai varbuut es vienkaarshi garshas nespeeju just?

ja rēķina, ka darbaa, uz galda man vieniigajai ir konfekšu maisi un košļenes, kas tiek visu laiku žļembātas, jādomā, ka no saldumiem esmu atkarīga :G
attiecīgi - tēja bez cukura - tas ir kas neiedomājams!
0
jebkura tēja ar 4 karotītēm cukura.
0
es dzert tēja tikai bez cukura ,,,...,,,
cukurs nav true,
tad jau labāk medus, bet ja es rīt medus lielā daudzumā man alergija sākties
0
damn.
:(
</3
0
manuprāt vispār lietot tēju iekšķīgi nav trū, vai ar cukuru, nmedu vai sāli.. nujā, varbūt vienīgi ar šņabīti un balzamiņu, nu tā sidrij un nerviem..
0
vispār es iefanoju par pina colada tēju!! un par laimi, nav tik salda kāa kokteilis (tas gan atkarīgs cik daudz cukurkarotes liek klat)!!

Elza, es joprojām brīnos, kā tu nesver 100 kg liekot klāt 3-4 karotes cukura!! laikam tev ir alternatīva sportam:)
0
:D hehe

0
visādas tējas. Zaļā- da best un, protams, visas bez cukura
0
Jāpiebiedrojas vien Intara viedajiem vārdiem. Tēja ar cukuru ir tas pats kas zupa ar krējumu. Vienīgi, neredzu atšķirību, vai dzert labu tēju, vai sūdīgu, ja visas garšas nianses aiziet cukurā.

..un vispār..

kafija forever!
0
nepiekrītu, atšķirību var just.
visas garšas nianses neaiziet.

tāpat arī ja pieliksi krējumu skābeņu zupai vai frikadeļu zupai - nenozīmēs - ka abas garšos vienādi.
0
eu, Faunus un Elizabete, nevajag sākt! >:)
0
pfrikadeļļzuppa bez krējuma ir tas pats, kas piparmētrtēja bez cukera - nekas tāds
0
Zini cukurs - baltaa naave :)

Man patik "alus sētā" var normala daudzuma piegaazt cukuru.
A bet MP baarmenis man iedeva 1 cukurgraudinju :D
sry ka pieskaros MP bet fakts.

Vel man runajot par teejnicaam ķiploku krogā ir tie jauki teejas sietinji tb piiti no kluudzinjaam :)
Jo lai izbauditu labu teeju baudu sagada ari tas kaa teeja tiek sagatavota :)

Apsaras teejas nams jau ari samera sakarigs :)

Aaa un par iebiezinato pienu+teeju. man ka alko nelietotajam reti izdzivo iebiezinatais piens lidz
tam laikam kad dzeru teeju :D

Vel viena maza nianse tb info lielajiem ugunsudens tempeejiem. no graadigo dzershanas tiek notrulinatas garshas karpinjas lidz ar to nav iespejams tik smalki izjust garshu :)

Nu bet kadas domas par piem rigas tejnicam varbut var sastadit tadu ka topu. drikst ieklaut ari tadu kura jau piem gadu neeksistee.

top5
1.MI6 laba gaisotne jauki barmenji, berama teeja pa 1ls cukurgraudi no trauka cik tik uziet.
stikla kruuze un dzelzs teejas sietins.
Ja ir nedaudz jumts pagaisis tas ir iztelots par planetu..
2.Apsara teejas nams pie kanalmalas.
jaukas pardevejas. liela teeju izvele. tiek speleta parasti novakares laba rockmuzika piem scorpion un vel sis tas. 1 teeja sakot no 1.3ls par teejas kanninju no kuras ik pec laika vari teejas kruuze ieliet teju.
ir 2 limeņi. apaksa galdinji. bet augssha pēļi un spilveni.teeju atnes uz vietu kur esat apsedushies. javelk nost virsdrebes un apavi.
3.Alus sēta . atrodas netalu no doma laukuma un MCscheina. teja laikam 60sant. pashapkalposhanas.ari var daudz cukuru dabut. uztaisita tada ka latvieshu stila.atmosfera jauka tikai reizem arzemnieki trauce.
4. "Ala" vairs jadoma neeksiste.
atradas uz audeju ielas. tb nedaudz talak par galeriju centrs virziena uz okupacijas muzeja pusi.
patika tas ka no arpuses nebija nekadas izkartnes lidz ar to tas garanteja to ka arzemnieki tur piem karsta vasaras diena vispar nebija :)
reali tie kas gribeja tie atrada.
bija jaaiziet caur maajai un nonakot pagalma bija galdi un talak iekshaa maaja ari bars. baaram klaat ir vairakas izstabinas ar kresliem.
vareja klusi runaties :)
teja 50 sant :)
aaraa ir virs cilveku galvam augstu tada ka nojume. kas sniedz eenu.
5.uz 4.perona ieksh origo stacijas atrodas kiosks kur man vispar ka viszinamo vietu vari dabut visletako teeju. tb tikai pa 10 santimiem. kapuchino vari dabut pa 12.santimiem. ideali ja gribi ko pakjert pirms kapsanas vilciena. jauka vieta. lielakais pluss ir teejas leetums :)

ok re manejie viedokli gaidu jusejos :)

0
Fauns, par zupām nepavisam nepiekrītu. Nespēju iedomāties nevienu tradicionālo zupu, t.i. no tādām ko mājās māte vai vecmučāks vāra, kur krējums nebūtu ideāla piedeva. Izņemot piena zupu, ko gan es neesmu ēdis jau veselu mūžību, bet arī kad ēdu, tad kā saldo ēdienu ar brūkleņu ievārījumu :P
0
Sen neesu kādu foršu zupiņu ēdis:( tik visulaik to soļanku:(
0
zupām takš neliek krējumu klāt!! kas jūs galīgi dīvaini!? nu varbūt var skābeņu un biešu zupai piepērt, bet frikadeļu.. kamōn tauta! tas ir tas pats kas piepērt klāt kafijai krējumu.. whee!!

piena zupa kā saldais un vēl ar brūkleņu zapti!?!? uhhh, nu šitais ir ļoti smags gadījums..
0
kas vainas secinaajums viens... visiem garsso zupas... un katrs to bauda kaa pasam labaak tiik ... krejums cukurs zapte viss tas ir pa pirmo zorti :)

0
wou wou wou... :)

Anti-krējuma pārliecību zupu pasaulē iemācījos no vectēva vēl mazs būdams, kad šis gandrīz saplēsās ar radiem, jo viens tantuks mēģināja viņu piespiest ēst zupu ar krējumu. Šis noteica, ka visas zupas tādējādi garšo vienādi, un es iedomājos: jopcik, kāpēc vienmēr tas krējums tiek automātiski likts klāt, jāpamēģina bez, nevis akli jāseko "tradīcijām". Un sapratu tikai vienu.. vēl līdz šobaltdienai nelieku krējumu pie zupām. Ir, protams, zupas, kur krējums ir neatņemama tās sastāvdaļa, kā, piemēram, kāpostu zupa. Bet frikadeļu... kamon! Nu, pie biešu zupas arī var nedaudz vienā stūrī iekrāmēt, jo kopā ar etiķi... mm.. mhmhmm.. Un tagad, kad pie bosa sanāk ēst visādus brīnumus pēc taizemiešu, ķīniešu un indiešu receptēm, tad vispār, kāds tur krējums.. Ok, ok.. varbūt nevajag aizslīgt no pašu virtuves šajā sarunā, bet, jebkurā gadījumā, tas ir gaumes jautājums, un bija tikai un vienīgi mans salīdzinājums.

Pie laba šašlika tomātu mērce arī nav nepieciešama. Vispār.. kopš mielošanās nedēļu Taškentā, kur es noēdu visu naudu, nenoliegšu, esmu nedaudz izvirtis garšu pasaulē.

A par tām tējām.. nu labi, es bišķīt runāju galējībās, jo pats lietoju cukuru, mhe mhe.. bet! tikai tādās devās, lai saldums būtu knapi nojaušams.

Un vispār... būtu labāk par mūziku parunājuši... kautkādus bezpriģelus grozīt visi aktīvi, bet muzikālās tēmas nogrimst nepilnas dienas laikā.. ;(

np: Surf Nazis Must Die "Anti Everything" (EP)
0
Tējas namiņš pie kanāla ir ok - bet augšā, kur spilveni, vienmēr ir pilns!!! :@
Attiecīgi tagad grozos tējas namiņā pie Pēterbaznīcas, kur pagrabā ir vairākas spilvenvietiņas, un bieži vien neviena cilvēka :D tēja maksā pie 1,70Ls (- 1,90Ls)
interesants saldeejuma kokteilis 1,80Ls
kūkas pie 2 Ls (gab).. utt.
0
tēja maksā 1.90ls!?!?! numoins, to ta vispār dzert ar var, vai var tikai skatīties virsū.. pa tādu cenu jau droši vien 0.5 litrīgā krūze.
0
Ēm..
protams var dzert :) un tā ir garšīga.
Nu, principā.. tur sanāk kādas divas tasītes! Bet nu atkal kā kuru reizi.. vienu reizi atnes tādu, ka sanāk, citu - ka sanāk gandrīz :/

1,70-90 Ls viņa maksā apakšējā stāvā, kur tie spilveni :o
Augšā - pirmajā stāvā - 1,50Ls.
0
pamatskolā ednicā 2sant.maksāja:)
0
njā, nevar tēju tā pat padzert, vajag tur, kur spilventiņi.. ak, šīs sievietes!!
0
Vajag apaļāku dibenu uzaudzēt, lai ērtāka sēdēšana :DDD
0
lol
0
es gazu kreijumu visam zupam bezmazvai
frikadelu, skabenu, borskju, kapostu, mos vel kadai
tikai ne piena zupai tai gan kartigi cukuru pielieku.
zupa bez kreijuma ir tas pats kaa alus bez alko
0
mmmmmmmmmmmmmmm. piena zupa ar cukuru. mmmmmmmmmmmm.
0
no kreejuma tikai pļutku var dabūt, bet kopsh straadaaju kantorii, taa teeja tiek lietota tikai tad kad ir paarlietojies kafiju
0
Zupa ar krējumu ir tas pats, kas detuha bez soliņiem. ;)
0
principā, par šo jautājumu nav iespējams strīdēties.
tāpat kā par to, ar kuru roku labāk slaucīt dibenu - vieni teiks ka ar labo, citi - ar kreiso :o
0
Boboij , Tu tāds daudzpusīgs cilvēks - tējiņa interesē , ugunsdrošība , mazliet rociņš . Moš varētu ko par putnkopību , kosmonautiku , molekulāro bioloģiju vai šņorzāpakiem kādu postiņu ?
0
nē, zupām nedrīkst likt klāt krējumu, tas būtu jāaizliedz. tas takš atņem visu labo garšu(cik nu zupas var būt garšīgas). vai tad jūs alkoholu ar atšķaidat?? protams ka nē. dzer tīru mantu. var protams uzdzert virsū ja nu galīgi neiet lejā, bet atšķaidīt nekad.
un ak jel, vēl te daži kadri ber cukuru klāt pienu zupai.. man paliek slikti
0
ar krējumu neatšķaida, btw
krējums tikai papildina garšu.
0
Nu ja jau tik tālu esam tikuši, tad stāstiet nu, kādas kūciņas (pie tējas) jums vislabāk garšo :D
0
hmmm
Shokolādes, medus un biezpiena :9 :)
0
Fauns, šodien, plkst. 13:47
Zupa ar krējumu ir tas pats, kas detuha bez soliņiem. ;)

Baphomet (US) - The Dead Shall Inherit - visai solīda vecā detuha bez soliņiem :)

Bet pareizāk būtu teikt: krējums zupai ir tas pats, kas soliņi detuhai :D
0
kūkas neēdu, kādam jau jārūpējas par savu figūru..
0
vecrīga...eklēriem ar nav ne vainas.
0
Purva vaivariņu ar balzambērzu tēja.
Tik pašiem jālasa.
Klāt piebērt arī zaļo tēju var (Divu Turku "Temple of Heaven" ir laba).
0
Gaiļpiešu, māllēpju un liepziedu tējas ir garšīgas.
0
būšu oldschools-piparmētru tēja.

Zupām krējumu speru klāt pēc garšas.

no kūkām laikam meduskūkas.Bet siera bulciņas vienalga ir vislabākās.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas