Nokļūšana W:O:A 2007
0
Gadījumā kāds ar lidmašīnu nebrauc uz Hamburgu un tad ar vietējo transportu uz to pasācienu ?
Varētu tākā kopīgi šo izgājienu veikt. :)

P.S. Cik zinu, tad buss parasti laiž jau 31.07 un apakaļ 6.08. Te nu mana lielā problēma, ka tieku tikai 1.08 un apakaļ jābūt 5.08 tākā man nekas cits tāpat neatliek.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a cik pikjo ar lideni?
cik laicigi ieprieksh ir japasuta bilete?
0
Biljete lidenei - jo aatraak, jo labaak (manupraat,
-
Lidenes biljetes cena - Liepaaja > Hamburga (turp un apakalj) buus 28.20Ls tikai liidz liepaajai jaatiek. Otraa galaa veel paaris eiro un ap ~17 jau atrodamies notikuma vietaa.
0
liepaja -hamburga tikai ~ 30 ls?
iedo man linku uz to lidsabiedribu un uz to reisu.

a wackena ieejas biletes tak pardeva uz vietas vai bija japerk ieprieksh?
0
ieejas biljete man jau pasuutiita.
-
ieej airbaltic.lv un pasties pats taas cenas.
0
Nokļūšana Wackenā visforšākā veidā ir ar autobusu, pilnu ar piedzērušiem matainajiem lopiem un lopenēm. Road show, before and after party, hell on wheels!!!!
0
visforshaakaa ta visforshaakaa :D
Bet kaa jau teicu - man laika nepietiek.
0
Deathperado es ticu ka braukt ar autobusu butu jauki
pats jau ar parasti shadi parvietojos. tomer ja lidosanas sanaktu letak vai tikpat tas butu labs risinajums. jo ari man izprasities no darba uz ilgaku laiku par 4 dienam ir BIG problem.

shizz ok palureshu taja lapa.

to deathperado tad uz vietas tas wacken biletes vares nopirkt?
0
starpcitu kads zin kur tieshi atrodas tas wacken plava vai kas ?
neesmu vacija nekad bijis tapec gribetos izpetit ar kadiem transportiem tur varetu tikt.
0
Nu, to vietu arī zinot ir pagrūti atrast, bet iečeko ko labais tēvocis Dainis ir uzražojis: foto.inbox.lv/bladeofdarkness/Wac...

Nu bet pat busu ir te: www.wacken.com/en/woa2007/main-inf... itkā 10EUR, bet jautājums vai tur varēs ierausties ...
0
kas vinji tikai vienu autobusu no hamburgas sola? :O
:(
labi a cik km no hamburgas tas isti ir?
precizak no hamburgas lidostas?
vienkarshi taja karte isti nesapratu ka sauc to vietu kur tas wacken atrodas.
0
0
hmz nabaga vietejie gopniki.
0
ja kādam vajag, es varu nopirkt biļeti. Epastu skatīt profilā
0
Nu bļin, gada jautājums "isti nesapratu ka sauc to vietu kur tas wacken atrodas" ... !!! Varbūt nezini arī to vietu kur Rīga atrodas ???
0
tā vieta saucas Vācija?
0
Nekad neesmu tur bijis, jaa esmu laame par hamburgas

apkartnes geografiju jaa es to atzistu. tapec jau ir tik tizli jautajumi.
0
muahahahaha :D
0
"Nekad neesmu tur bijis, jaa esmu laame par hamburgas

apkartnes geografiju jaa es to atzistu. tapec jau ir tik tizli jautajumi."

bobij, visi tavi jautaajumi ir vienliidz tizli.
0
bobij, saderam, ka nekur neaizbrauksi? ;) tie jautājumi ir tikai tāpēc, lai parunātos.
0
DH uz ko deram? :)
Pilniba nopietniba uz ko deram?
Vienigie aspekti kas vel kavee pirkt to lidenes bileti ir nezinasana kas vel lidos kaa ari taads kaa mulsums jo es nekad neesmu ar lideni lidojis.

Ok ar heliiti esmu lidojis bet tas tomer nedaudz savadak.
0
Zini, ja mēs saderēsim, tad aizbrauksi tikai tāpēc, ka negribēsi zaudēt derībās. :D
0
bobij, lai aizbrauktu no latvijas uz vaaciju, lideni nevajag.
0
Nu kas tad tev DH tikai tuksi vaardi no sevis naak aaraa?
uz ko deram? :)
vai ari tev bail?

mazais2 jaa var ari pa zemi braukt bet problema ka tad man janem nedela briiva un es saubos vai tik daudz man dos. jau 5 dienas brivas tas ir kautkas.
0
2 cilveekus sarunaaju. Varbuut veel kaads ?
0
bobij, moš nevajag iet stroikā strādāt??

daudz vērtīgāk būtu visai pasaulei, ja tu skolā ietu.
0
eu nu mazais... sheit gan tu nevietaa dirs bobijam... lai gan lidmashiina var aizdegties... :D
0
vai nākamie ēku izmantotāji tiek brīdināti, ka to būvēšanā ir piedalījies Bobijs?
0
mazais2 es stroika nestradaju. tas darbs man atbaida un maza veelme sastradaties ar kaadu kinieti vai ko tamlidzigu.

nee kautgan atceros gan kaa 16 gadu vecuma 2.5 meneshu nostradaju pie viena asinssuceja.

tb apliekot ar deljiem vienu vinja objektu kaa ari vel citur.

kopuma pa 2,5men nopelniju 135ls

Njaa Egils Meijers must die.

stradaju 10-14 h diena.
njaa toties cik atceros tam darbam bija pozitivs apspekts daudz kustejos. maz eedu pusdienas un fiziskais bij ok :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Skuja
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
Viskas