īsti 'vīri krāso acis
0
www.draugiem.lv/friend/?603713...

un tad veel draugos šim indivīdam var ieraudzīt krutākas persōnības....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu tādā gadījumā arī neraud.
0
ejam vinju noshaut? :)
tada radas pirma doma kad caurskatiju vinja profilu
0
vins pats ar laiku to izdariis.
0
kas? norveegu paakjis?

0
īstais vīrs, kas krāso acis, tas gan neattiecas uz visiem, ir indivīdi, kam tas padodas, hi
0
bobijsxxx Tev tas padodas?
0
fui!
0
kas gan bobijam nepadodas!
0
nez cik šim gadu ir?
0
varētu būt 17
0
bļeģ. Bārda pat aug. Kur šitādi luņi rodas. :^)
0
taK pohuj dim ... :) lai jau luņonjas savā nodabā! tas čalis ... moš šodien arī viņš gejulepnuma gājienā būs manāms ēdot kāda skatītāja kaku! :)
0
a OZZYs ta ar savas ačteles nomālē, bet nu lab kas ir Ozzy un kas ir tas indivīds,
bet man pofik par tiem krāsotājiem,
ja nevar izcelties savādāk tad nu lai/jau, personīg man patīk visādi Corpspainti, un grimi ko mālēja sev visādi pagānveidīgie utt.
Bet nu tas sāk kļūt pārāk popsīgi un izraisa tikai smiekļus vai asaras, ļoti reti kad cieņu
0
"ejam vinju noshaut? :)
tada radas pirma doma kad caurskatiju vinja profilu"

blje fakinais Bobij, aizrijies vienreiz. Lai nu kursh noliktu cilveeekus, kamon, tev ir darbs pie MP ugunsdroshiibas nodrosinaasanas. Grib kraasot acis - kraaso! Vismaz vinhs nedirs truemetal forumaa par Melno Piektdienu un vinja teksti ir tomeer sakariigaaki par taviem.
0
atkal straaderis izklaideejas ;)
man gan labaak patika true fucking evil anal satan :D
0
a tie ko mees ozija koncii redzeejaam tie bija visskrutaakie ne norvēģi?
0
ozija bij true fucking evil anal satani?
0
jaa es zinu ka tu maaki lasiit un zini vaardu noziimi decapitated, bet liidz teikumu noziimei tev veeel jaaaug ;)
0
nekas viesuli es izaugsu es apsolu Tev.
0
aabols
0
Pats ja godigi neesmu nekad krasojis acis.
Nee vienreiz man uzkrasoja. bet dammed bildes nav saglabajusas.
njaa un tas jau ari bija pirms 2 gadiem.
0
bobij, tev tauta saka, lai tu pisies nahuj, a tu turpini runāt par acu krāsošanu.

man tev atklāts jautājums(starp citu, tajā ir āķis) : tu lieldienās krāso olas?
0
Zini mazaiz2 es neesmu demokratisks :)
0
za to tu esi bišķiņ pastulbs (maigi sakot) un pats galvenais - tu ar to lepojies!
0
Straader es tevi paarsitu šitas www.draugiem.lv/friend/?198138...
kraaso arii luupas ;D
0
bljeeee viesulis paarsita...galvenais ka maigonis...pag liidziibu nesaskatijaat???XDDD
uijaaa ozzija koncii vareeja taadus briinumus atrast...jeebal...
0
labi ka neesu drauģeļiem.lv sektas sekotājs un man uz tādiem kadriem nav iespēja skatīties..
0
bljin ja draugiem.lv sleegtu tad valstii buutu masveida pashnaaviibu vilnis....
0
beidz vel jau paliek face.lv - komerciali veiksmigs projekts ar 95k lietotaju.

Pie tam taakaa ipasnieks ir igaunis saubos vai tik atri beigs pastavet.
0
ok, leilaakaa masa izdariitu pasnaaviibu ja beigtos draugiem.lv, tu es alternatiivs, tu to dariitu ja aizveertos face.lv, kmoon, whats the fukkin difference?

u r not as altrntv as u think.
0
reku veel viens kas griež veenas www.draugiem.lv/friend/?1228872...
kaa es tev iebāžu pāķi :D
0
omg
0
tas to4 omg...
0
www.draugiem.lv/friend/?1459013...

bljee sitas toc ir pidars...
0
www.draugiem.lv/friend/?1459013...

bljee sitas toc ir pidars...
0
tagad jau draugos pilna dirsa ar šitādiem
0
www.draugiem.lv/friend/?44336...
haahaa kjirsiitis....
0
tur nekā nav
0
0
tas viens sev kečupmaizes uz rokas smēre :DDD
0
Senāk tie pokemoni bija jēdzīgāki, un varēja vēl paiet garām bez skaļas rēkšanas, bet tagad arvien grūtāk un grūtāk. Darbs no Centrālās stacijas pavisam netālu - nākas garām tādiem staigāt gandrīz katru dienu. :) Vēl arī smieklīgi tie reperīši, kas dažreiz pie tiem Origo datoriem klausās kaut kādas dziesmiņas un repo turpat uz vietas. :)
0
DH neaiztiec reperus!!!
Kur tava goth tolerance? :O

Bet ja par teemu tad origo cik ir gadijies verot interesants sadalijums pa reperu un mataino zonaam :D
0
Stulbais bobij, es kādreiz Tev esmu teicis, ka esmu gots?

Ha, baigā jau nu starpība pēc kā tie Origo pokemoni izskatās - pēc gotiņiem, metālistiņiem, emo vai reperīšiem - visi vienā maisā bāžami.
0
Nu šitā aplikt.
Ir labi?
0
bobijsxxx, šodien, plkst. 00:36
DH neaiztiec reperus!!!
Kur tava goth tolerance? :O

Bet ja par teemu tad origo cik ir gadijies verot interesants sadalijums pa reperu un mataino zonaam :D

Nu jā- eksperts un savējais, pārzini taču savu teritoriju ;)
0
sitas ira kuul..mn patika..atgaadinaaja kauktaaku 30 gadu mauku...

www.draugiem.lv/friend/?1246573...
0
DH kautko kadreiz taadu mineeji?
jebshu sadalas par gotu idejas bushanu kur vilkacis nolika gotus bijai tikai tapat vien minetas? :)

Nu visi jau vini nav pokemoni.
ok ir taa pastaviga varza bet visi gan nav :D
heh ta jau sanak ka ja es kadu no truemetala eju satikt pie origo tad mes automatiski klustam par pokemoniem? :D

aa laikam speciali lai butu truuu ir javirzas nez kautkur tikties uz vecrigas pusi vai pie gotiskas makslas akademijas? :P

zombij ievero sitaa aplikt ir liela cienjaa ankhaa :)

heresy aka Santa sen neredzeta :)
kaa iet :)
interesanti radas teeze ka uz sejieni tiek sutita ankh patrula lai nosti[rinaatu propagandas bortus :D

ja godigi jaa reizem tur noskrienu garam bet tikai tapec ka loti tuvu origo dzivo cav_rasma
0
vel daži 3šās dzimtas pārstāvji
www.draugiem.lv/friend/?1488079...
www.draugiem.lv/friend/?1469788...
www.draugiem.lv/friend/?1593731...

nez kas ar viņiem notiktu, ja ieliktu cietumā pie zekiem.
0
bobuci, man patīk strīdēties par daudz ko. Tai skaitā par metāla žanriem, kristietību, reliģiju vispār, dažādiem filosofiskiem uzskatiem utt.

Tu esi tiešām tāds idiots vai tikai tēlo? Ir starpība, vai cilvēks iet garām tam Origo vai caurām dienām tur tusē.

zombij, bet kāda starpība, pasaki! Vai tad metālistu pokemoni ir labāki par reperīšiem un gotiņi par emo? Visi viņi ir ārišķīgi, tikai dažādās krāsās.

FB, Tu visus publiski sauc vārdā, ja zini viņu vārdus?
0
Jaa es publiski visus saucu vaardos ja taa velos.

nee nu labi ir starpiba tomer piebildishu ka ne visi kas tur ir tusejushi buutu tie biggest poke.

es pats tur nekad ta isti neesmu tusejis un man diezko tas nav vilcis tapec ari nepazistu lielako dalju tur tuseetaju. bet veroju ka ar ankhieshiem ir savadak un daudziem tas ir pieriebies. mosh no operas ka pazishanas un tas ka vinjiem klat pieskries mazie melnie berni diskredides vinjus.

lielo melno acis. tas ir tikai pienemums.
pats no tiem kas tur atrodas pazistu tikai nedaudzus un no seniem seniem laikiem tapec jau ar nekadas uber izteiktas antipatijas ka te dazhiem labiem, man nemaz nav.

0
Nē nu liekas tikai dīvaini likt šeit nepazīstamu cilvēku profilus un publiski aprēkt. Drusku tizli.

The Darkheart, kā atšķirt metālistu pokemonu no parasta metālista? Kas tu esi?
0
zombij, manuprāt, galvenā pazīme, kā atšķirt, ir virspusējas zināšanas apvienojumā ar lielu uzsvaru uz ārieni. Ir cilvēki, kas ļoti labi var pastāstīt par metāla vēsturi, atšķir žanrus/stilus, zina un klausās vairāk par 100 metāla grupām utt., bet pēc skata nepateiksi, ka metālists. Protams, viss ir relatīvs un nevarēs novilkt stingru robežu starp metālistiem un poke-metālistiem, bet skaidrs ir tas, ka vieniem vairāk iekšā, bet otriem - ārā.

Kas esmu? Es esmu es. Ja jautājums bija par piederību metālistu subkultūrai, tad varu pateikt, ka piederu tai galvenokārt ar savu mūzikas gaumi, jo kādi 90% vismaz manā mūzikas ēdienkartē ir metāls. Pārējais ir darkwave, gothic un progressive rock, folk un klasiskā mūzika. Taču par subkultūru, manuprāt, gan nav pareizi jautāt - kas Tu esi, jo piederība kādai sociālai grupai nevar aptvert visu cilvēka personību. Pretējā gadījumā šis cilvēks būtu šauri ieciklējies fanātiķis.
0
The Darkheart, tas drīzāk bija kā retorisks jautājums. Es tev piekrītu, tā jau viņš ir; arī no mana izskata ne tuvu nevar spriest par to, ko klausos (metāla vēsturi gan nepārzinu un neklausos vairāk par 100 metāla grupām).
Man vienkārši nepatīk tas "nepokemon-metālistu" skatījums citu žanru cienītājiem, kas šajā tēmā izpaužas. Tas tomēr par kaut ko liecina.
0
I mean - uz citu žanru cienītājiem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas