Megatropolis
0
Karoč vācu power metaala grupai Iron savior ir iznaacis jauns albuums. noklausijos- likaas tiiri ok. Biju gaidijis biki vairaak ātro songu, nu bet nekas tās kuras ir, ir gana labas, man ļoti patīk... ko citi saka?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
neesmu vel dzirdejis.
0
Ar tādām lietām nelielās
0
mani atbaida power metāls.
0
mani atbaida power metāls.
0
Labs albums. kārtīgs Power, kādam tam jābūt.
0
normāli, bet nekas īpašīgs - kā gandrīz visi IS albumi. liekas, Pīts visu švunku izgāzis Savage Circus albumā.
0
power rullē baklažānu! m/
0
Ārprāc, kāds briesmīgs apvainojums superdūper Power Metal stilam. Turklāt meitenes izpildījumā ...
0
Elizabethe diezgan divdomigi..
0
rullēt baklažānu - nozīmē - ir ok!
0
Savage Circus gan spārda ne pa jokam, spēcīga skaņa....
0
Vispār rullēt baklažānu (gurķi) nozīmē pavisam ko citu.
0
vuj kaadi te bulgaari cilveeki...
0
tad lūdzu apgaismot man, ko rullēt ir labi, bet ko - slikti!
0
(btw, guķis nav tas pats kas baklažāns, attiecīgi...)
0
A kas teica ka slikti ? Tīri labi, sevišķi ja to tev meitene dara :D

Skaidrs ka gurķis nav baklažāns, bet šajā idiomātiskajā izteicienā der arī banāns, burkāns utt..

Izskatās ka vācu Powera grupas apspriešana drīz aizies analogos (ne)ceļos kā Type O Negative apspriešana ;)
0
Kā jau vienmēr, šajā faktā arī atklājas truemetaala postotaaju patiesaas intereses... hihii
0
klausīties metālu un rullēt baklažānu. vot tas ir būt trū metālgalvai..
0
Aha, jāierosina lai BigUgga aizstāj nosirmojušo jautājumu: "Labākais, ko uztetovēt savam snauduļojošam draugam", ar "Pie kādas mūzikas vislabāk rullējas baklažāns" :D
0
labi bet kaads sakars baklazhanam?
rullet? tas nebija wiggeru izteiciens?
0
bobij - ej parullēt baklažānu!
uzreiz dzīve rādīsies košākās krāsās :D
0
ta vismaz progress buutu jo tas jautajums ko uztetovetsnaudulojosajamdr... gadu te meetaajaas...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas