niku izcelsmes
0
varbut jau si tema bija bet varbut varat isi katrs pastastit par sava nika vesturi ko?

ja si tema jau bijusi varbut iedodat man linku lai varu palasities.

mans niks ir kadus vairak ka 5 gadus vecs.
Sakotneji bija Bobijs. Jo kaa jau varbut esat dzirdejushi man varda ir Roberts

Tads angliskais saisinajums.
xxx piekabinaju jo vienu dienu nezkapec joka pec un speciali izdomaju plagieet viena pazistama geimera niku
tb vinjam bija niks ChEaTeRXXX
taa tas saakas.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
"Sakotneji bija Bobijs. Jo kaa jau varbut esat dzirdejushi man varda ir Roberts"

Es sapratu tavu domu gaajienu.
0
Aa, tu tas slavenais Roberts? Aa, kaa nu nezinaashu!
0
Leģenda vēsta
Viss sākās tad,,, kad es slayer krekliņā notesos no otrā stāva.
kad mans ķermenis bija sasniedzis zemi,
pirmais iekliedzās, tas ir meteorīts
otrais iekliedzās, nē tas ir betmens
Trešais piegāja klat un bakstot mani ar puļķi ,tādā-veidā pārbaudot vai es vel dzīvs - iekliedzās nē tas ir slayermans

Patiesībā tā ir tikai leģenda, ko veci vīri stāsta saviem mazmazbērniem.
Patiesība ir tik skarba, ka to nedrīkst zināt neviens, jo kad lielais noslēpums tiks atklāts uhhh
0
bobuciit, laiks bishkjinj paaugties!
0
kamdel gan?
provokativs Q 4 u
0
tamdeel ka TU esi pasneapzinats mesls ....
0
Manu niku pats dievs izdomāja un ar eņģeļu palīdzību nosūtīja man.
0
xxx :) naiss, mans radās no neona lampas, jo vienmēr izskatos violets, nu ķipa kā līķis.
0
es domāju, ka koncentrācijas nometnes bija laba lieta... tur varēja Bobiju iespundēt
0
Tur pats Mengele pie šāda eksemplāra nojūgtos.
0
:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD...

Sorry, bet nekā citādi nevaru komentēt. :)
0
vot ka nezinu kaapeec man taads niks...
0
Darkheart varetu tu pastastit ari sava nika anarhists vesturi? :P

Izklausas pec makten truu goth kas no pankiem ceelies :)
0
"Deth, šodien, plkst. 00:09
Tur pats Mengele pie šāda eksemplāra nojūgtos."

ĀĀhāhhāāā, es gandrīz visu klavieri no smiekliem ar kafiju piesprauslāju :DDDD
0
Izcelsmes nekādas, Bobij ej dirst!
0
Nevajag visiem uz vienu dirst. Mēru ziniet. Es pats sākumā Bobiju par mīkstu pimpi nosaucu, bet tagad man viņa žēl. Un, starp citu, tēma par nikiem savulaik jau bija, un visi labprāt atbildēja, neviens nedirsās.
0
man šitāds niks tapēc, ka laikos būšu ģenerālis!
0
bobijsxxx, aizvakar, plkst. 08:08
"Darkheart varetu tu pastastit ari sava nika anarhists vesturi? :P

Izklausas pec makten truu goth kas no pankiem ceelies :)"

Nē, galīgi garām izklausās Tev, bobij. Tas niks ir no Jelgavas matainajiem, kas mani nosauca tā, kad pirms vairākiem gadiem gāju šiem garām vienā parkā ar lielu anarhijas zīmi kaklā. Sapazinos ar šiem, un tad mani tā turpināja saukt. ;)
0
AA mazais blondais kristietis DH ar anarhijas zimi tika pie nika :)
so sweet :)
Starpcitu DH kapec tu kraso matus?
:)
0
Tu, mazā stulbā blondīne, bobij, varu pateikt, ka tad jau biju anti-kristietis.

Un krāsoju matus, lai pat tādiem jautājumiem, kā Tu uzdevi, varētu šitādiem pa purnu iekrāmēt.
0
bobijsxxx- cik mēs vareni esam, ai, burveklīgi. Aizej apēd kādu Super Netto sausiņu un padzer tēju, bērniņ. Un neraudi, liels puika esi.
0
Neesmu ne stulbs ne blonds!
atskiriba no tevis man patik naturalisms un dabigums pienemu to ko daba dod. tas kas no dabas naacis mana izpratne izskatas skaisti. tapec ari ellee rata nesaprotu kapec jakraso mati.

DH problemas ar personibu?
bailes ka apkartejie tevi ka black boy nepienems tapec ka neesi melniem matinjiem?

taadi nevainigi jautujumini kurus agrak dazhu iemeslu delj vienk nejautaju :)

re var salidzinat pirms
albums.res.oho.lv/225701/mid_A2.JPG...

laikam 2005.gads
(vari pateikties ka tevi reklameju DH :D )

un peec

faces.res.oho.lv/bilde.php?bild=dark...

njaa oho.lv laikam agrak mees visi bijam :D

vispar interesantas un nepaskaidrojoshas atrunas :D

apgriezi un nokrasoji matus. interesanti vai tikai tapec lai atbildetu uz cilveku jautajumiem un agresivi izturetos pret cilvekiem?

varbut velies niku.

An_agressive_darkheart :D
0
ukji kukji Santuc!
a super ghetto talu jaiet un taaka neviens draugs vairs purcika tikpat ka nedzivo reti to vietu apmekleju.
0
bljadj nu taadi idioti. nahuj lai n u par ko arii buutu topika augshaa apakshaa ir kaukaada hujnja DARKHEART VS BOBIJS??? blja ejiet izkauties nah ja nevar nomierinaaties. bobij tu esi personiski aizvainots lohs kursh nevar vienk likties mieraa kad atziits par neveelamu a darkheart arii takaa mazs beerns iesaistaas kaukaadaa publiskaa netiiraas veljas mazgaashanaa atbildot uz pubertaates nomociitaa bobija provokaacijaam. watafak? kauneejushies buutu.
0
un naak te veel bariem. pilniigi izskataas ka izbanojushi un tagad pashi bez vinja dziivot vairs nevar :D
0
Vārds vietā. /Darkheart nokaunas/

††† un pārējie, atvainojos par beztēmu! Visas neskaidrības centīšos atrisināt ar bobiju privāti, ja šis vēl sprēgās.
0
pats nomierinies :D
0
es mieriigs kaa buda nah :D
0
"bobijsxxx, šodien, plkst. 09:45
Neesmu ne stulbs ne blonds!"

Piedod, bet viss tevis rakstītais liecina par pilnīgi pretējo.
0
Viedokļu dažādība.
0
man tapec tads niks ka vardaa man jaanis
0
a vispaar kaads ir dzirdeejis Huskvarn jauno dziesmu? nedomaaju kad vini ko tik mieriigu uztaisiis..es kautkaa netiisam pa radio2 dzirdeju
0
Man liekas, ka būs lietus.
0
reaali, shitas te jau bija kaut kad 2006.gada februaarii...kaukad ziemaa, man skiet...
0
ne jau lietus, mljin, tas bija pagashziem.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas