Pardodu basgitaras pedali
0
Pardodu basgitaras pedali boss limiter/enchancer - 30 ls. Tel 6024772
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
...ja man buutu nadua... diezin vai pirktu.
0
es saprotu ka forumam otrais nosaukums ir sviests bt sludinajumi sheit nav! piedod bet tomer tam ir www.doska.lv
0
Es paardodu sakaltusu neegeri - 2L
0
perku negeru gimeni leeti! lai butu mazgati un nesmirdetu
0
un taisit veisam pa godu safari medibas!
0
...un aiziet ne pateemu. Jau saknees puvuma paziimes...
0
da labi...
0
protams ka safari! kopa pamedisim manas mates mezhos! baigi jauri buutu! panjemtu kadas bises bobiku un jandeletos pakalj negerishiem! he he he!
0
nu ja... :p
0
un aiziet, aiziet, ir radusies veel viena plaapu sadalla, taisi ko tu gribi, par jebko, saaksies plaapas. Es neko nesaku, iepseejams normaali deeli un meitas esat, bet nu cik var rakstiit, ka forums nav domaats plaapaam, bet gan taada lieta kaa "plaapa" (chats) ir izgudrots, lai vareetu muldeet ar jebko, par jebko un ir speciaali metaalplaapas delfi un veel katu kur ir tasksh teikts!
0
jaaa! chat.delfi.lv istaba #metal kustas tachu cilveki!
0
iebāz to pedāli...
bet nu labi labi, pastāsti sīkāk...
0
labs, Bluudij ;)
0
velkam metamos, un medījam Blūdiju... kūt-kūt kāju spalviņas gar mutīti...ūūūū''oōō
0
Hail Motorhead!
0
nez butu overdrive padomatu :)
0
jo taalaak jo trakaak
0
...tas gan, tikko pie šances smagais ienesās dirsā armijas autiņam, nenormāls saspringums, vairs nezinu kur likties, it kā jau brokastis paēdu, bet tomēr tā dīvaini ir... ja nu kas es no šances šodien laižos jau ap 1...
0
mosh vaidzeetu ierosinaat izveidot truemetal.lv chatu
0
...skatos baigais umņiks esi, kā saka "reāls keks" sasper jods lupatās... moš atnāksi cienos un pie durvīm piezvanīsi?
0
njaa idiotisms sit augstu vilni! KAS VISPAR TIE PAR JAUNAJIEM PEDINJIEM TE SAVAKUSHIES?
PS: par chatu ta jau ir veca ideja! mIRC chataa(skat augstak) neoficalais truemetal chats
0
davai izveidojam jauno pedarastu organizaaciju "prieks", visi ieluugti, klauveeat pie manas maajas durviim.

pirmajiem pieciem kuucinja ar teeju par briivu
0
...prieks, ka beidzot atklājies... tādas jautras intereses Tev...fag
0
Eu, man liekas, ka vajadzētu truemetal čatu, ne?
0
vai arī chat.truekašķis.lv
0
petenju maleej, tu completely pwns0rz ;)
0
Hail Motorhead. I Don't believe a word!!!
0
I don't believe in bass pedal
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas