KRISIUN + ROTTING CHRIST
0
KRISIUN, ROTTING CHRIST, INCANTATION, CRIONICS To Team Up For 'Northern Assassination Tour' - June 27, 2007

KRISIUN, ROTTING CHRIST, INCANTATION and CRIONICS will team up for the 14-date "Northern Assassination Tour 2007" in August/September. Confirmed dates are as follows:

Aug. 31 - LIT Vilnus @ Mulen Ruzas
Sep. 01 - LAT Riga @ Melna Piektdiena
Sep. 02 - EST Tallin @ Nomme Cult
Sep. 03 - FIN Tampere @ Hella
Sep. 04 - FIN Turku @ Klubi
Sep. 05 - FIN Helsinki @ Nosturi
Sep. 06 - FIN Kuopio @ Henry's Pub
Sep. 07 - FIN Oulu @ tba
Sep. 08 - SWE Umea @ Midnight
Sep. 09 - SWE Gavle @ Vestland
Sep. 10 - NOR Oslo @ Maiden
Sep. 11 - SWE Goteborg @ Belsepub
Sep. 12 - GER Kiel @ Pumpe
Sep. 13 - GER Hannover @ Headbanger Ballroom
Sep. 14 - GER Berlin @ K17

Line-up ir superīgs. Ļoti patik, ka ir Crionics.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Laba daavana 1.septembrii:-)
0
hehe 1.septembris tak ir sestdienaa itkaa :) vienkaarshi ideaali ...
0
sen jau zinaams.
0
bet buus labs. :)
0
Par INCANTATION un CRIONICS nekas nebija ziņots.
0
kā arī INCANTATION un CRIONICS man neko neizsaka...
0
man ar ne.
0
afigeķ... šitais ir labais,it īpaši Krisiun
0
afigeķ... šitais ir labais,it īpaši Krisiun
0
bla es vienkarši onanēšu stavot pie skatuves tumbaam un baudot neaprakstāmi gardo un apbrīna vēto jauno Krisiun albūmu .... tā garšo ! .... mmmm!
0
Nu kaifīgi pēc suņa!!! Šitādus smalcinātājus ir grēks laist garām!!! Ar Saki no ROTTING CHRIST jau uzspēju sazināties pēc apsveikuma nosūtīšanas neilgi pēc viņa dzimšanas dienas. Solījās būt!
0
Paļubomu kāda grupa no šīm neieradīsies :)
0
Ieradīsies vai neieradīsies - tad jau ka manīs. Pāris mēnešu atpakaļ esot bijusi tādā pabieza migla ar INCANTATION, lai gan Destructions varēja diezgan droši to jau minēt. Pie tam tā ir kopēja visu četru bandu tūre, tā kā diez vai kaut kas no kopējā izkritīs. Un Rīgā tai tūrei ir tikai otrais datums (pirmais - Viļņā iepriekšējā vakarā), tā kā , domāju, uztraukumam varētu nebūt pamata. Ja nu vienīgi pašā tūres gaitā var kaut kas noiet greizi... (tfu, tfu, tfu...)
0
a biļetes koncerta dienā vai iepriekšpārdošana?
0
Koncerta dienā 10 Ls
0
Incantation gan gribās redzēt. Vēl no kasešu laikiem saglabājies man *Onward To Golgotha* 1992. Klasisks materiāls, ko vēl bilst :) Par rotingiem- bez komentāriem.. koncis, kas bija salamandrā liecina, ka bažīties nav vērts.
Crionics man diemžēl neko neizsaka (kautgan nosaukums nav svešs)... varbūt kādreiz, kautkur ir slīdējis gar ausi. Bet nu koncī būs iespēja čekot pa pilnu progu.
Patiesībā priekš šāda saraksta 10 ls vēl diezgan pieticīgi.. (nu jau pierasts pie biļetēm > 10 ls :)
Būs jāiet. m/
0
būs, būs jāiet. būs ņamma.
0
ko var 'karkaķ', ka kāds neieradīsies! nu nekad nav labi? labs koncerts par smieklīgu cenu un vēl īd! tiekamies tur un tēma slēgta:))
0
a kas tev īd??? 0_o
0
nenotiek tie pasākumi tik ļoti bieži, lai 10ls reizi mēnesī nevarētu izdot. mmm rotting christ, yeah.
0
Nevaru sagaidīt. Būs jautri.
0
smieklīgi, kad pa radio NABA reklamējot šo pasākumu, meiča grupu Rotting Christ pieteica, kā (latviski fonētiski tas skanēja šādi- Roting Kristī :)
0
Crionics albums Neuthrone izrādījās ellīgi labs. Pirmais priekšstats par šo bandu labu labais.
0
Tas koncerts jau notika, unbija ļoti labs.
Krisiun vienkarši superīgi nospēlēja (visas grupas ļoti labi uzstajas).
0
Incantation bija vēl labāki nekā Krisiun.
0
da labi Krisiun bij garām!
0
un tie incanatioiun ar...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas