brasas action
-2
nu ir tada meitene draugos ar vardu Ieva Purgale.
pienemu ka jums dalai varbut zinama. vinas dienene uzraku sitaadu tekstinju : "Šodien bija diezgan "poztitīva" diena brasā!
Ja vēl kāds nevēlās atrauties no "pāris" skiniem, urlām un kaut kādām cacu mauķelēm pa purnu, tad Dieva dēļ nerādaties brasā kādu laiciņu!
Vispār es ceru, ka šo ierakstu izlasīt lielākā brasu daļa!

Visvairāk cieta Kārters, pašlaik viņš atrodas 1. slimnīcā!
Meitenes neaiztika, bet pēc nedēļas, ja nenoskaidrosies, kurš ārdija brasas kapus, tad viņi atnāks pēc nedēļas un atdauzīs ne tikai džekus, bet gan arī vecenes, tā vismaz viņi teica! "

paradas jautajums kads ko vairak zin par so atgadijumu,
skatos ka dazhi grib vaakt cilvekus strelkai nu smiekligi. mani viedokli ir saadi :

beerni ejiet tak labak maajas un seediet iekshaa. nu strelkas ir varen mulkiga padarisana. ja ir problemas ar urlam aizejiet uz sporta zaali un nevis nodzeriet naudu aluu.
+iegadjieties electroshoku vai ari gaazes pistoli.
maksa ap 30ls. nenogalina bet uz bridi neitralize lai tu paspetu aizbegt.

vienk sitas var beigties ar to ka vienk atnaks jums pretim kads urla ar pistoli kadu noshaus un lieta bus beigusies.

skini?

loti divaini!

ok es saprotu ka skiniem nepatik brasas kapu pokemoni bet tapec jau nedomaju ka vinji ietu samejos dauzit.

saubos vai tie bij skini.

iesaku uzrakstit iesniegumu policija. menti ari reizem kautko izdara.
nevajag tuset pa vietam kur nevarat sev droshibu nodroshinat.

ja gribat droshibu braucat tuset uz mezhaparku - viens no droshakajiem rigas rajoniem. ja nevarisiet suudus varesiet droshi vegeteet.

kaa ari man bus patikamak seit uztureties redzot pie manam majam vairak mataino.

viss ir daudzmaz mieriga celja atrisinams.

uz to ieva atbildeja shadi :

Drošību mēs varam arī sagādāt brasā!
Turklāt, ja tu vēlies, lai tavā rajōnā sāk dzert vairāk mataino, tad savāc pats savu baru, izvēlies foršu vietu un dzer ar viņiem! Mūsu vieta ir BRASA un šaubos, ka kāds viņu mainīs pret kādu citu vietu!
Kas var būt labāks - klusums, forši cilvēki un veikals 5min attālumā?

bet es shaadi : "Man nav velme lai mezhaparka vairak dzertu. kautgan bonjuka solinja iezemieshi domajams tas butu pretsvars.

Un es nelietoju alko. un vispar cik zinu mezhaparka atskaitot mani un Svilpi taa isti citu mataino nemaz nav.

es vienk saku ka pie mana rajona ir droshi. visi daudzmaz visus zin un lidz ar to nav jabaidas no agresijas. jo vietejie tomer daudzmaz sakarigi.

juus?
kas butu tie jus?
barins 12-16gadnieku?
kas vairak dzer neka apmekle sporta nodarbibas?
jebshu jus paslepeni visi esat jaunsargos?
nu lol tas ka kerzi kaajas tas tevi par tanku nepadara.

un ka tad sagadasi to droshibu?
beidz te fantazet tas nav reali.

muusu mentalitate ir aspekts ka trukst vienotibas nu nevaksi tu cilvekus.

pie tam neaizmirsti ka ja jus ka dzerajie vienojaties iedzerot cinjas koordinacija ir loti suudiga.

pie tam urlas bus vairak.

mainis mainis tici man mainis.

sakotneji cilveki tuseja livu laukuma pie struklakas. pec tam bija kvadrats bedre unitis origo perons brasa. siis meinstrim dzersanas vietas mainas.

tas rajons nav bistams ja tu nemekle kaski."

vel nedaudz aizrakstiju paris skiniem varbut sie zin kas isti notikas un vai tiesham maz skini bija iesaistiti.
sry par privatu detalu publiceshanu tomer reali ir tada lieta ka man riebjas visas sitas jaunieshu strelkas. nu nav vairs 90tie gadi.
nesaskatu jegu plesties sava starpa. kapec cilvekiem nedalec kad dzive ir jabauda nevis jacensas sita vinju izbeigt.

ehh varbut varat te viest kadu ceribu staru ka kautkas mainisies. sry par teksta garumu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
I FRGV U !!!1
0
pieprasu fragu...
0
ja riebj strelkoties pasham, nefig aizliegt to dariit citiem.
bljin, pat zupas shkjiivii var nosliikt, tapeec jau tagad nepraatrauks eest zupu.
uz veseliibu, lai strelkojas, daraas, njemaas. ne tev par to galvu lauziit.
0
nu takš manā pusē arī pirms gadiem 7-8 ļoti asiņainas kaujas risinājās vēlpietam ar diezgan lielām masām.Katrs rajons ir kā maza pasaulīte vai kontinents kur ir miers ... pekšņi karš ...un atkal miers:D
0
"beidz te fantazet tas nav reali"

teica bobijs :D
0
nedēļas aktuālā problēma...
0
Liela muiža.Vismaz kādu laiku tur nebūs apdzērušos idiotu.
0
Ja reiz ārda kapus un tur dzerstās, tad par urlām diži labāki viņi nav. Vai tā ir taisnība, to gan nezinu.
0
slinkums ko komentēt, bet svilpe sen jau vairs nav matainais :D dzērājs
0
he he he. nu principaa shiis probleemas vislaik ir tikai idiotiem jo pashi dara kko tik stulbu ka gribot negribot jaauzshauj pa muti. :D iipashi pokemoni. aa un bobij:urlas nepeerk pistoles. :D
0
bljee... shitas ir forums par metaalu, vai kriminaalzinjas?
jau taa pietiek, ka visur tik negatiivisms, bet pat te no taa nevar izbeegt.
0
mees ar ješku jau sen dzer citur un neviens pa jobli nedod
0
da bljin ... nav ko dzerstiities publiskaas vietaas ..
kaa saka taads taadu atrod ..
0
Man patīk tavs rakstības stils, Bobij! Galvenais ir EMOcijas!
0
blje nahuj tos daunjus tie jau tik pa purnu kaadam sadot idiooti..zaibalji tie skini nu cik var ko tad rlas neaiztiek???
0
njaaa, katram savas intereses...! ja nemaldos, tad mezaparkaa ir paaris normaalu mataino, atskaitot bobiju un svilpi...!
0
psc.. bļa es pie Brasas stacījas strādāju vesalu nedēļu, par laimi šodien aizgāju no darba, jo jutos kā pārākais vergs...
un vispār tas rajoniņš man jau likās tāds aizdomīgs...
0
Svilpe ir normāls vecīts. A par bobi jau cits stāsts.
0
njaa skatos ka no metalistu subkulturas te ir tikai pelavas un salmi. kauns par jums. gribejas stingru viedokli. bet ja sanemu kartejo situacijas nodirshanu.
labi ko tad var gribet no nihilisma parnemtiem degjiem..

ehh man vienigais kas rup ir vienota sabiedriba.

to : tontoons : ir gan man galvu ko lauzit berni ir musu nakotne un man riebjas sitie kaskji.

to : naziic - tikai vinji visi nav taa rajona pamatiedzivotaji.

to : Armand luudzu nolaidies uz zemes. reali es nezinu kas isti notikas censos to noskaidrot. bet aizdomas ka tos komunistu kapus neardija tie brasas alkashi un siikie. nez tos kas to izdarija ir jaatrod un ar vislielako bardzibu jasoda. vienk
man ir teorija tada ka skini varetu but iesaistiti tapec ka ja kads pademole krievu kapus tad var izjukt sadarbiba starp latvju un krievu skiniem. nevienam nevajadzigs naids.
iespejams ka kads izdomaja ka laikus jasoda vandaalji kas to izdarija lai neizceltos nevelams kaskjis starp krievu un latvieshu skiniem.

tikai nelaime ka trapija uz nepareizajiem iespejams. protams es pats ari brasas alkashus turetu vispirms aizdomas.

vispar baiga putra :/

0
ShIz pasveicini viņu no Pētera :D
0
to : vampirs nez nu cik es sodien Mārtiņu satiku tad vinjam mati gan uz galvas bija. protams ar so lietu gan vins nekadigi nav saistits jo vins nemaz nebij klaat.

to: es nezinu idiotiem vai neidiotiem tomer te ir problema kas jarisina. un kapec tu doma ka urlas neperk pistoles? perk un vel kaa perk pie tam lielaka iespeja ka vinji lietos neregistretas mazkalibra ar svina lodem. kuru pat pec ballistiskas ekspertizes nav iespejams noteikt kam
pieder ierocis jo pateicoties svina lodei katru reizi caulitei un lodei bus savadaka forma.
pie tam urlas ja nebusim aprobezhoti ir plashs jedziens.

to : votkanezinu - kapec jabeg? ir jacinas! ir jaapvienojas un jacinas ar problemu.

to iva - zini ja nav ko teikt nesaki.

to : Runcisrenars man piedrazt rakstibas stilu. ja
ir problema tad ir vienalga ka raksta visi speki japieversh risinajumam.

to NorvēģuPāķis - a ko tu iesaki ka realu risinajumu no savas puses?

to : graver ok ludzu nosauc man tadus :) mezhaparka dzivoju 13 gadus neko par tadiem nezinu :D

to : shiz par svilpi piekritu bet to parejo nezinu jo neesam domajams tikushies.
0
bobij tev laikam mājās nav ko darīt, ja tu interesējies par tādu ''baigo putru''
0
tas ka ir gari mati nenozime ka ir matainais
0
kapec tad nenozime?
ko?
ludzu define kas tad ir matainais?
0
bobij, es IZGLĀB kādas citas valsts "metālistu subkultūru", lūdzu.
abet pa skiniem, moš viņus sakūdīja, nu latviešu skinus pret krievu skiniem, ko? moš valdība vainīga? moš european hit radio? moš pigmeji izdemolēja kapus?
vienīgā putra ir tev starp ausīm, idiot.
0
atvainojos, es gribēju teikt ej. un labi tālu dirst pie reizes.
0
skuutgalvji aborigeeni no Somaalijas ieradaas izdemoloeet Brasas kapus un vinjiem nepatika paarlieku uzbaaziigaa melnaa kraasa vieteejo garmataino tuseetaju apgjeerbaa, taadeelj vinji ziimju valodaa paraadiija skuutgalvjiem latvieshiem, kuri ir tie, kurivinjiem nepatiik, pie reizes paraadot sazhmiegtu duuri un izkliedzot kaut ko liidziigu debiili spalgam kaujas saucienam.

bojij xxx, Lietuvas metaalisti ir apdraudeeti. Panki vinjus paaraak iespaido! vairaak neko tev paslaik priekshaa neteiksu, tu zini, kas daraams!
0
pilnīga huiņa.zb
0
pakluseshu. slaisti.
0
BĻEĢ, TU ESI PILNĪGS IDIOTS.
ŠEIT NEVIENU NESKAR KAUT KĀDAS BRASAS KAPU SKINU, METĀLISTU UN URLU ATTIECĪBAS, AK JĀ, IZŅEMOT TEVI.

TAS, KA TEVI KAUT KAS ĻOTI UZTRAUC, NENOZĪMĒ, KA TAS UZTRAUC ARĪ KĀDU CITU, PATIESĪBĀ, ŠĶIET, KA IR PILNĪGI PRETĒJI.

AR SAVIEM TIZLAJIEM POSTIEM UN BEZJĒDZĪGAJĀM NAIDU KURINOŠAJĀM TĒMĀM TU TIKAI ARVIEN VAIRĀK PAKĻAU SEVI NOLIKŠANAI. BEZJĒDZĪBA IR JAUKA, BET NU NE JAU TAVĀ GADĪJUMĀ.
0
bobij, tu vispār galīgi neesi jauks. ;(
0
man pagalmā arī ir aksidenti, es laiku pa laikam izeju uzpīpēt, un tur ir kas lupī... dažreiz tas džeks no akvārija... baisi, ne ? ... vel viena epizode - keramzītu džeki meta pagrabā remontiņam - divas dienas lupija... baloži, sukas, visu laiku lupī, pat pārlido no vienas mājas un otru, vēdina un lupī... pizģec, ne ?
0
man ir liidziigi ar vaarnaam... nomet balto un lupii... un seetniece... saslauka paaris putekliishus un tad atkal... lupii... un tad, kad es izeju uz ielas... visi skataas... taa kaut kaa greizi... es laikam esmu kaut kaads ne taads? laikam tie ir tie garmataino sterotipi???? laikam man vajag taisiiti pashnaaviibu?????????

BAAC, VISU DIENU TIE DIVI DZEKI, VIENU SAUCA VOLDEMAARS, VIENU NEATCEROS, VISU DIENU LUPIIJA, NEZINU KAPEEC, MAN BIJA BAIL, IZGAAJU IZDZERT TEEJU PAGALMAA UN UZPIIPEET, KAA SAAKA SKATIITIES, TAA SAPNJOS ARII MANI IZSEKOJA. VEEL VAKAR SAPNII REDZEEJU, KAA UZ MANI ARMANDS LUPII.
0
veedina...
lupii...
veedina...
lupii...
veedina...
lupii...
veedina...
lupii...
0
Man baigi patik sita Bobija satrauksanas par katru sudu. Var redzet, ka puika izdzivo visas pasaules sapes. Vairak tadus ka tevi un pasaule nosliktu mokas par izmirstoso vaveru populaciju
P.S. Gaidu no tevis spamu par nabaga apspiesto Tibetas tautu un briesmigajiem kiniesiem kas vinus visadi apspiez ;(
0
RunciRenar vienotiba ir tas kas pie velna mums trukst. diemzhel jau nekadu muusu nav. metalisti ka suga pateicoties sitai saskeltibai izmirs. varbut kad saaks izmirt tad ari bus vienotaki.
njaa jo metals klust popularaks jo vairak skelamies.
mmm cik jauki.! ?
tev tas patik?
patik gardi smieties lidzi vai kaa?

vai tiesham trumetal dot LV doma/pamatideja ir pamatiga iereksana par sevi. sevis apsaukashana nozakasana?| apvemsana un sev pa dibenu iespershana?

nezin kapec man agrak likas ka sis ir metal subkulturas informativais bastions. - vienigais.

bastionaa ir jaapvienojas nevis jaskelas.

jaa man nedaudz ruup metalmuzikas cienitaji. jaa atzistu esmu vainigs man vinji ruup. tapec jau ari uztraucos par mp ugunsdroshibu. jaa man ruup.

jaa bet te tikai dazhiem panjirgt.
pretigi :/

man ruup lai skini nepiekautu visus kas paradas brasas kapos. jo agrak saadi nav nekas darits.

bet jaa es atkal esmu mazais mulkjitis kas zhelo pasauli.
pretigi :/

heh reeka nak par to ka jus pashi krutie dzeki kadu vakaru maldisities no mp un jums pa vienam zhoklus ielauzis.

juus noteikti slupstot reeksit :P

blood floof jums buus.
vai ari piekaus jusu mazaas draudzenites. 17/18gadigas
blooding teeth. vai kaa jus tad reeksiet. es to varu iedomaties. pareizi bet problemas tak glabasit sevi. lol par jums.
0
tad visi Bobij skries pie tevis pēc padoma
+1
"metal subkulturas informativais bastions"

Vai tad tā arī nav? Manuprāt tieši tavi posti te kaut kā neiedras, tie te veido šķelšanos un nevajadzīgi radītu agresiju, pret tevi, savādāk kaut kā neesu pamanījis naidpilnus komentus vai viedokļus kas vērsti vienam pret otru. Tu te izprovocē visādus debilus un sūdu pilnas tēmas un postus, ne jau citi! Sāc taču saprast, tavi posti te nav īpaši gaidīti un vēlami, neviens negrib diskutēt par šādām tēmām kuras tu te posto. Labi es varētu saprast ka tev tas viss tik tiešām rūp, bet redz citiem ne, cilvēki izvēlas mazāk uztraukties un vienkārši labi pavadīt laiku ņirdzot par taviem postiem un tevi pašu. Tev tas nav apnicis, ka tu te tiec apņirgts, vai tevī mīt kaut kāds sado-mazo, ka speciāli provocē šeit mītošos uz sevi vērst agresiju? Un ko tu vispār gribi sagaidīt no šeit esošajiem cilvēkiem, kādus viedokļus? Varbūt tik tiešām šīs tēmas vajg ievietot, savādāka veida forumos, kur par tiem būs lielāka interese nekā te, savādāk tu tik posto un posto, labi apzinoties, ka "normālu" diskusiju diez vai saņemsi, tikai piesaistīsi sev uzmanību.. Uzmanības trūkums vai? Tad varbūt ar to vaig sākt!
Tavas rūpes par metālistiem gan man šķiet pilnīgas muļķibas un naivums, nevienu tu no nāves un degradācijas neglabsi, kas aizies tas aizies.. Varbūt ja tevī mīt kāds gars kas vēlas palīdzēt cilvēkiem, nu ej tad, ir cilvēki kam sabiedrība un palīdzība ir vairāk vajadzīga.. Visādi bērnu nami, pansionāti, un tamlīdzīgas iestādes.
Ja arī man kāds reiz žokli ielauzīs, nu tad ļauj man pašam par to uztraukties un paraudāt.. Nespēsi tu te nevienu glabt saproti taču! Veidojot diezgan publikas ziņā slēgtā forumā problēmu diskusijas, tās te neatrisināsies, NEKAD! Un kāda jēga gan no viedokļiem tad?
Un problēmu par skinu uzbrukumiem Brasas kapos šeit tu toč neatrisināsi..
Kļusti pieaudzis un atmet šo bērnišķīgo naivumu, kas vijas cauri viesiem taviem komentiem!
0
Bobik, skatos te mums briest jauns LV metal pasaules līderis... Kāds kurš domā par mums... nakt' un dien'... Viņa asais skats ir kā ērgļa tūplis un āsā dzirde kā meitenes vagīna! (citāts no kāda slavena dzejnieka [R.M.])

Lūk kāds Tavs kolēģis...

Tāpat kā Gothema var paļauties uz Betmenu, tāpat LV metal pasaule var paļauties uz Tevi Bobik, jo Tu esi tik... pizdata matains!
0
bobij uztraucies labaak pats par savu aadu :)
kas pats gribees salauztu zhokli vai vat ever ko
tas arii dabuus
0
nezinu, veciit, man personiigi pret tevi nekas nav, bet tev vajadzeetu vairaak meegjinaat pienjemt lietas taadas, kaadas taas ir.

un rakstot ieveerot minimaalu interpunkciju un kopeeju logjiku.
0
dabuut pa zokli var dabuut dajebkursh un dajebkur, taa vienkaarshi ir un tur tu neko neizmainiisi, ar foruma pierakstiishanu te nekas netiks panaakts.

jo forumus cilveeki tieshaam paarsvaraa izmanto darba piippauzees un arii ne seviksji nopietniem noluukiem. neredzu jeegu stresot par kaut kaadiem notikumiem kapos, bezjeedziigas kaujas un uzbrukumi shajos laikos taapat kaa lielaakajaa daljaa citu laiku ir pavisam pierasta lieta, taapat kaa mani iipashi neuztrauc zemestriices Japaanaa vai bads Aafrikaa.
0
ok, ne tikai darba piipauzees, tas jau laikam bija subjektiivi >:)
0
lasiit - uubersubjektiivi
0
Diivaini... :/
0
O jobtvai aizmirsu linku ielikt pie "Tava kolēģa" www.burntfaceman.com/
0
nu bet 4alis censhass vismaz :)
0
Palasīju to bobija pirmo postu. Inčīgi, čalim ir daudz ko teikt. Diemžēl man nav daudz ko teikt. Un es saku tā - vismaz kādu laiku būs miers tur brasā... da ņihuja! viņi atkal tur tuso :D mācību nav guvuši....
0
kuru tas uztrauc tusee vinji tur vai nee
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas