Bassģitāra iesācējam
0
Vārdu sakot būtu pateicīgs ja kāds pateiktu kas vajadzīgs lai iesācējs varētu veiksmīgi sākt spēlēt basseni? Nu kādi tur tie primbambasi vajadzīgi, nebūtu slikti ja vēl nosauktu cenas???
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nū Fender jazz bass-par kādi 700 ls lietotu varētu dabūt,tad ampeg galva n stuff- ar tā ap štuku,nu un tad kaukādi efektiņi bet tas jau sīkums :)
0
baigi...
bet būtu labi ja kāds vienkārši pateiktu kas vajadzīgs, tā teikt visi tie pedāļi un kas nu tur man nekāda sajēga. Cilvēks grib stīgas raustīt, tak izpalīdziet.
0
Bļin tā vien prasītos kaut ko sarkastiski uzdirst, bet nekas nenāk prātā. :D
0
vecīt, nopērc vispirms basu un kombīti, tad par efektu pedāļiem štuko
0
da manjauliekas ka pilnīgi pietiktos ar lietotu normālu basu no ss.lv,kas nav savērpies galīgi kā arī piedabonams uzskaņoties un kaut nedaudz skanēt,un kaukādu pastipreli vai kauko tamlīdzīgu sākumam...nav arī slikts variants sākumā kaukādu ekstra lēto procīti paņemt lai saprastu kas patīk un tālāk jau zinātu kādus sūdus nevaig pirkt:)
0
skaidrīte...

bet nenorvozējiet es nespēlēšu basu... :E
0
nu moins ! a man viens paziistams dzeks nopirka bassu pa 150 ls (jakson) un dragaa jau kkadu gadu caur muuzikas centru .. un skan :)

te vel kaads gudri runaa par kkadamm tur shtukaam ...

nu pa 350 vareet nopirkt komplektu iesaaceejeem ( kkadu vienkaarshu 4 stiigu bassu + dziivoklja kombiiti )
0
0
a pedaali tev nevajag kamer nezini kaadu efektu konkreeti gribi panaakt ...
0
ir dažos veičos ibanez starter kit, tos vēl var lietot.
0
Iva,
paklau, a kur ta Rīgā tie lētie jaksoni dabonami? iekš A&T trade saka - tādus ilgi nevedīsot...
0
meegjini mekleet biedriibas namaa ...
vai arii ss.lv
0
padomā kārtīgi - varbūt ir kas labāks darāms, smilšu kūkas, rasisms, steika "īstais jēlums", aiziet pie vecās klases audzinātājas... a Tu par sevi tikai...
0
...klases audzinātājas... :*

šeku reku šurpu turpu un skandāls gatavs!
0
jacksonus rīgā grūti dabūt, praktiski neiespējami :)
0
jacksonus rīgā grūti dabūt, praktiski neiespējami :)
0
riigaa daudzko gruuti dabuut:) taapeec jau jaaiet uz Sound Control. tur vari dabuut jebkuru gichu.
0
0
zipak labaak maacies puust tauri. samera leets un skalshs instruments.
vari saakt ar velosipeda tauriti. to pat nevajag puust. to var spaidit.
es nejokoju.
0
ha es jau māku velosipēda taurīti ar trīs taurēm, pro.
0
pats vēl kko dirsa par ņirgāšanos ;D
btw, labs pūšamais instruments nudie nav lēts :)
0
Nu es ar savulaik sāku raustīt stīgas šim stroķim un daru to vēljoprojām. Dabū basu (ss.lv), dabū dziesmas ko spēlēt(google>x dziesma tabs) un vingrinājumus(dc++>bass lessons) un sāc darīt TO.
0
hell yeah... bass ir visseksīgākais štruments grupā :) tapēc tā ir mana izvēle ar :)
0
tas atkarīgs no pārējās grupas dalībniekiem, ja tiem seksualitāte ir 0%, tad būt seksīgākajam grupā ar 1% (dēļ basa) uz vispārējā fona čiks vien ir...
0
Tiesa gan, ka labs pūšamais nav lēts, jo ir viņiem tāda nemode no dārgmetāliem tos ščolkāt augšā.
0
jē piemēram kādus 2,5 kg smaga zelta trompete:D
0
Nezinu tik smalki par trompetēm izmantoto materiālu, bet, piemēram, flautas toč taisa no zelta un sudraba.
0
seksīgāks tāpēc, ka grifs garāks? :D
0
Nē seksīgāks,jo basistes-meitenes ar īsiem ādas vai lateksa svārciņiem mēdz būt biežāk nekā ģitāristes;)
0
vispār jā basistes un vēlpietam varen skaistas ir novērotas vairāk nekā citu instrumentu spēlētājas.
0
nu es no vecas labas gitaras parmetos uz basu, nu jau bus kads gads. uh, tiko ka Trace Elliot combo GP12 SMX dabuj par 200£ ^^ viens no speakeriem bij nojucis bet to par 50£ nomainij un tagad vnk bliezh 500w ^^ es i nevar nopriecaties ka ap 800£ vertu mantu tik leti dabuj, vnk psc. vampirs laikam vienigais sapratis par ko runaju :D nu jaa, lai ar kaa bass ieper, seviski ja shad tad kaadu sweep var nospelet un iegriezt gitaristam :D
0
to, ka bass neper, neviens nesaka, man ar patīk uz skatuves ar basiņu padragāt, cits blieziens no kbasa kā no ģitāras. Bet pa cik es uz abiem dragāju, tad man abi mīļi :)
0
perkunas: kaadu sweep var nospelet un iegriezt gitaristam :D

labāk šo vēlmi kādam iegriezt vai parādīt savas "lielās olas", realizēt kopā ar kādu, kuram vēlies iegriezt, un kaut ko smukiņu uztaisīt, nevis bezjēdzīgi domāt par to, kam un kā iegriezt...
0
to petenju maleejs: uuja uuja, nevajg vardus tik traki pie sirds njemt, un ar to iegriezt es domaj ka bass ne sliktaks ka lead ja var kko tadu nospelet, jo pastav tada stulba doma ka bass tik root notes speele un neko citu basist nav spejigs izdarit :D un es runaj par sweep picking tehniku, tik labi ka uz gichas to var uz basa spelet, protams tik shad tad kur labi izklausas ne visai dziesmai cauri laist ka piem Dragonforce, ta grupa tik shausmigi parvertata, visas dziesmas gan muzikalas kompozicijas gan liriku zina vienadas
0
es ceru Tevi drīz dzirdēt uz skatuves, vai Tu jau spēlē ? :)
es jau , vecīt, neko neņemu pie sirds, es tik saku, ka to vēlmi "iegriezt" vajag izmantot, lai kaut ko radītu... :)
0
Peteņmali,perkunas nav nekāds 'vecīts':D,perkunas ir viena no tām smukajām basistēm:)
0
:D
0
vot nesmuki sanāca
0
1. ja liekas, ka nesmuki sanāca, nu redz, vismaz emocijas
2. pierasts, ka bildes neliek profilos, tad nu arī neskatos
3. vecīt - nav jau teikts, ka tā ir uzruna tēmēta tikai uz vīriešu dzimumu, varbūt vienkārši draudzīga uzruna, nedalot pēc dzimuma, bet pēc attieksmes
0
:) oo es komplimentu sanemu :D tencinu tencinu.

njaa, es koncerteju bet lieta taada ka es Londona dzivoju :D taka nez vai mani uz skatuves dzivaja redzesi. njaa bet ja ir velme tad varu kadas paris dziesmas aizsutit vai video, njaa paslaik majaslapu taisam.

hehe un uzrunu vecit es uzteru visnotal pozitivi,tas ka savejais :P
0
perkunas kas pie joda tu esi? runājot par basu :) es kā basists saku... bass ir viens no nozimigakajiem instrumentiem grupā... bieži vien uz basa balstās lielākā daļa grupas :) tā lūk :)
0
vampirs, to ka uz basu balstas visa grupa es tak zinu :P es ieksh muzikas ilgi un dikti njemos, nja ta isti viss sakas kad she uz Londonu parvacos. njaa, iedod sav msn vai kkataa lai kaa basists starp basistu var parunat :) ja kas tad vnk pievieno guitar_trasher@hotmail.com

labprat tavu materialu dzirdet, pashlaik manai blicei prof tik 1 dziesma ierkastita, bet es multitracker pa visam nesen iegadajos taka pash savu ierakst studij majas var mierig veidot :)
0
un grupas nosaukums būtu?
0
visseksīgākais instruments ir mikrofōns. iedomājies, katru reizi to tuvināt lūpām :D~
0
vai arī bungas, spēlējot saskare ar ādu uz bungām un falliska silueta bungu vālītēm... :>)
0
Un kur nu vēl visādu štekeru iepuļķēšana kontaktligzdās...
0
nav tas izmērs
0
skaņotājam tik daudz klitorisku podziņu un kloķīšu, kurus berzēt, bīdīt un cilāt
0
Ugga a kā ar piesmēķētu miķi, kas smird pa gabalu?
0
eu perkunas es pievienoju tevi msn, kka izmainajs neredzu
0
Paga, jaunieši; novirzāmies no tēmas!... Bet kā ir ar samaksu par sūtīšanu, ja pērk štrumentu iekš ebay.com? Vai papildus piegādei aigā muita nebūs jāpiķo?
Uz ebay.de gan nenorādiet, tie vācieši ir nenormāli knauzeri ar sākumcenām lietotiem instrumentiem, kas teju pārsniedz jaunas preces cenu...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
skru (9 gadi)
M (jauniņais)
Viskas