Inflikted (max&igor cavalera
0
www.metalhammer.co.uk/news/article/?id=46...

intervija ar Max Cavalera par viņa jauno projektu Inflikted kopā ar Igor Cavalera.

"Very punk, very hardcore, but also metal too. You’ll hear stuff and you’ll know it’s coming from songs like ‘Arise’ and ‘Beneath The Remains’. I’ve even done some death metal stuff ‘Morbid Visions’ style which I haven’t done for ages."

redzēs kas nu būs
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Skepse. Pirmais teikums neko citu neizraisa.
0
and a bit country too - suitable for everyone :)
0
nu ko tik pesimistiski?:)) varbūt iedos tādu žaru ka maz neliksies:) lab ka vismaz tribal influence nav.
bet nu dīvaini, Igor aiziet no hardkōriskās Sepulturas, lai spēlētu hārdkōru:D
0
nekas tur nebus
0
lab ka vismaz tribal influence nav.'

tu domaa etniskaas pieskanjas? manupraat, tiesi tas Sepulturas muuziku arii padariiju par kaut cik interesantaaku uz paareejaa fona.

punk un hrdk, bet arii metaals, nu kamon, tas gan buus kaut kas drausmiigs
0
Igors pameta Sepulturu lai varētu spēlet ar brachku kopā, tas tāpat ir skaidrs!
0
jep es biju domājis tieši tās etniskās fiškas. Man Roots tā ne visai, atsevišķas dziesmas bij tīri ok, kā pati Roots, Cutthroat un Attitude, bet visā kopumā tas albums bij pārāk garš un mani tās dejas ap ugunskuru nogurdina un izraisa garlaicību. Mazās devās ok, bet ja par daudz..nu tas mans personīgais viedoklis.
0
Es gaidu. Tad jau redzēskas sanāks. Ja tas projekts atlīdīs uz Latviju, vai vispār koncertus dos, tad gan jau bez SEPULTURAS un SOULFLY klasikas tikpat neiztiks.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas