kas isti ir matainais?
-2
citeju : "Vampirs, šodien, plkst. 07:34 [Profils] [Link]
tas ka ir gari mati nenozime ka ir matainais"

tad radas jautajums kas tad jusuprat ir matainais ja ne cilveks kas ir klausijies metal un vel so to un kuram ir gari mati.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+2
ej dirst bobij
0
Bija tāds raidījums padomju laikos pa Latvijas Radio 1, saucās Kāpēcīši... Bobij, neesi tā raidījuma vishardcorākais fans?
0
interesanti kāds būs truemetal nākamais lohs... ik pa pusgadam nomainās...
+1
Matainais ir cilvēks kura ķermeni 90% klāj apmatojums biezā kārtā... tā teikt seskvačs.
+1
es vēl piedāvāju Čuvaku no Star Wars. Tas bija arī baigais true matainais...
0
tads kursh dahuja shahu speele, aber visu laiku padirš
0
bobyfilozofija xxx, bļeģ
+1
brālēns TAS no adamsu ģimenes, ja tu līdzinies viņam esi matainais
0
Bobij, palasi www.tfproject.org/tfp/archive/index.p... , tur būs izsmeļoša definīcija priekš tevis.
0
Šis 101 noteikums attiecas tikai uz blakeriem :D
0
Gan jau Bobijam ar noderēs :D
-1
Paldies Kristap. vismaz bus neliels ieskats.
0
vislabākās divas rindinas, imho:

85. Satanus. Huh huh huhuhuhuh.
86. Huhuhuhuhuhuhuh.
+1
kas ir īsts bobijs??
0
atbilde uz tavu jautājumu... svilpe manās acīs ir kļuvis par nožēlojamu žūpu...
0
es kaa taisiju šito teemu vaļā domaaju- hmmm laikam bobijs xxx to ir uztaisijis....
0
a be kurš ta cits?
0
Vampir nu var jau but ka tev ir taisniba taaka alko
nelietoju nevaru ne noliegt ne apstiprinat tavu info.
+1
mēs to jau sen zinam no galvas, bobij, ka tu alko nelieto, bet tici vai nee, vismaz man to tiesaam nav nekaadas vakjadziibas zinaat.
+1
bobij, tev neliekas, ka NAV pieklaajiigi forumos saukt cilveekus vinju vaardos?
+1
tā viņš vnk parāda savu ietekmes tīklu, ka redz to, to un šito te viņš pazīst un ka vajadzības gadījumā (ja viņam uzbrauc augumā) viņš var kko nelāgu par to cilvēku pateikt >;D
+1
vajadzības gadijumā viņš vienkārši kādam kaklā iešaus to pigmeju šautriņu. :D
+1
es esmu matainais un ritiigi true pietam :D:D:D nezinu kapeec, pirmais naak praataa tas ka man patiik heavy metal un es dzeru alu, nezinu kas patiik tam bobijam, bet ja jau vinjsh nedzer, ta kaads tur suuda matainais var sanaakt :D
+1
Es esmu vēl vairāk trū, man apmatojums gan uz galvas, sejas, gan rokām un kājām, un pat šķiet uz dibena(redzējis gan neesu, bet tāds čujs ir, ka tur spalva aug), arī uz krūtīm un vēdera, tikai uz muguras nav, tāka pat trū'ākais neesu, bet baigi trū gan! Turklāt upurēju cūkas, vistas un lielopus - cepot kodletes un karbonādes!! Vēl pēc copēm uzšķēržu zivis un izrauju viņām iekšas un pēc tam galvu nogriežu!! Īvil, trū, kvlt!
+1
uzbrūk bobij-pigmeji ar noasinātiem arbūziem un salmu vālēm ;DDD
+1
kārtīgs matainais ir kā kokosrieksts, kad es biju mazs un matains (seksīgs), es skatījos uz sevi (spēcīgu) spogulī un gribējās sevi izsūkt un nolupināt maliņas...
+1
Un tad nāca lielaisļaunaisonkuls; un cirta to riekstu starp zobiem; un zelēja un košļāja un sūkāja tas to
0
septiņi meitieši pakaļ skrēja;
netīrām mutēm par seksu rēja.
+1
"tad radas jautajums kas tad jusuprat ir matainais ja ne cilveks kas ir klausijies metal un vel so to un kuram ir gari mati."

ahahaha. cilvēks, kurš ir klausījies metālu un kuram nav lisi mati, ahahaha, tas ir metālists, ja? >:)

nu man skjiet, ka par metaalistu nekljuust tad, kad tev dzimshanas dienaa uzdaavina matu augshanu paatrinoshu shampuunu, melnas uzvalka bikses, kuras tu izdomaa iebazt kerzaas un kaa joku nopeerk kaadu Death albumu, lai peec normaalas iereekshanas, kad nervi vairs netur, liktu atpakalj 50 cent.

Tam vispaar ir ljoti mazs sakars ar to, kaa tu gjeerbies. Vajadziiba peec metaalmuuzikas manupraat parasti rodas galvaa. Tas ka tev Bobij ir izaudzeeti gari mati un melns apgjeerbs vel nenoziime, ka tu esi trve kvlt Latvijas metaalkultuuras glaabeejs.
+1
šitie visi ir metālkultūras pārstāvji, jo ir gari mati :Bobijs Sixkillers, pats Lorenco Lamass. gan jau ka Stīvens Sigals ar un Čaks Noriss jau ar 70-ajos bij ar gariem matiem.
0
Runci renar tev ir pilniga taisniba daleji :)
jaa pats svarigakais ir kas cilvekam galva.
tikai ludzu mataina definiciju. kada veida orientetai smadzenei un domashanai jabut.

mana izpratne protams ir vel tads aspekts ka jabut ne vien domasanai bet ari drosmei izpaust ieksejo uz
aaru.
jo daleji staigajot un domajot atiecigo domu bet areji nepauzoties un esot citur ne pie ka laba nenonac.

ok rezume gribetu tavas definicijas.

m2 nu nee neliekas nepieklajigi.
Reizem kad izrunaju kadu cilveku vaarda taa es pauzhu zinamu cienju pret vinju. protams tas cik liela meera si ciena ir vai nav paliek par manis. un man nosplauties par to ka neizradu to uz aaru :)
0
tad jau tu neizpaud savu domāšanu (:D) uz āru, kā te tikko slavēji, ka tā obligāti jādara :( :(
0
saja gadijuma te bija izteikums ka neizradu uz aaru par tiem cienjas aspektiem ko jutu piesaucot cilveka vaardu.
0
Lūk trū matainais blekeris katls.lv/files/itdnzmnmw0mly...
0
Matainīs ir tāc kuŗš audzinā lielās dupsīša spalviņās un skrulē rulē rā viņaš.

PS
Ej dirst Bobik (ōh, Āim fīling sou tr0ve cvlt nāv... heirī bļa)
0
Es tā skatos, ka BigUgga beidzot aptauju nomainījis. :)
+1
Bobijam laikam nav ienācis prātā, ka ja cilvēks gribētu, lai viņu uzrunā īstajā vārdā, tad neslēptos aiz segvārda. Un attiecīgi nav ienācis prātā, ka šādā gadījumā, uzrunājot cilvēku kā citādi kā viņa lietotajā segvārdā, tā nekādā ziņā nav cieņas izrādīšana.

Un nav arī ienācis prātā, ka visiem ir vairāk nekā pie dirsas, vai tu gribi dzirdāt tādu vai šitādu definīciju, vai nē. Pizģec skolotājs atradies. Varbūt tev vēl trijstūru līdzības pazīmes uzskaitīt?
+1
bobij, tu vispaar ahujel manu niku saiisinaat?

nu labi.. nav vairs ko teikt, Intars taapat visu pateica skaidri un gaishi. Jautaajums paliek ------>>> Vai bobijs maak lasiit? <<<
+1
tak kas tas vēl par jautājumu? :P
+1
man liekas, ka vinsh maak tikai lasiit...

bet kaut kur pa vidu starp informaacijas uztveri un apstraadi vinja galvaa ir kaads smags trauceejums

>>> Vai bobijs maak domaat? <<<
0
"
ok rezume gribetu tavas definicijas."

man nav vajadziigas nekaadas faking definiicijas.
un es neesmu arii kaut kaads fakinais iedomiigais filologs, kursh tagad ietu ieviest definiicijas vaardam matainais un peec tam braukt ar riteni pa Latviju un paarbaudiit garmatainu cilveeku zinaashanas par teemu.

Taa teikt - vai tu, garmatainais lox, maz zini, kas tu pats esi :D

Smiekliigi.
Patiesiibaa faking nozjeelojami.
0
BAN ;)
0
^
second that.
+1
Bļe matainais ir čalis, kuru šādi jautājumi neuztrauc- ir viņš tāds un viss.
+1
heresy, nelamājies, tāpat bobija zinātkāre nerimsies. :)
+1
Publicējiet taču lūdzu kautur bobija bildes un pierādījumus, ka tāds vispār pastāv! Es gribu TO redzēt!
+1
+1
a ja mati vairāk aug zem jostasvietas? tad tas ir matainais pimpis?
+1
pastāsti sīkāk...
+1
mož pipukiņš
+1
vel sīkāk... rrr
+1
how about matainais olainis?
+1
Plandošais pārpauts
+1
Pipeļu Malējs >:)
+1
nu uzbūri vīziju... :D:D:D:D
+1
BifeļSuga >:)
+1
"šitie visi ir metālkultūras pārstāvji, jo ir gari mati :Bobijs Sixkillers, pats Lorenco Lamass. gan jau ka Stīvens Sigals ar un Čaks Noriss jau ar 70-ajos bij ar gariem matiem."

haha, jaa, cik atceros tad pat visi Renegaata varonji paarsvaraa terpaas melnaa :D

bet tas jau laikam tommer arii nevar buut normaals matainais, tas kas nav kerzaas, gariem melniem matiem un melnu aadas jaku vai merchaa pirktu t-kreklu, va ne Bobij? jaaprot tak savu iekseejo buutiibu iveerst uz aaru, va ne, Bobik?
-2
dear intars citeju : "Bobijam laikam nav ienācis prātā, ka ja cilvēks gribētu, lai viņu uzrunā īstajā vārdā, tad neslēptos aiz segvārda. Un attiecīgi nav ienācis prātā, ka šādā gadījumā, uzrunājot cilvēku kā citādi kā viņa lietotajā segvārdā, tā nekādā ziņā nav cieņas izrādīšana."

nu patiesiba seit ir 2 zara gali. parasti izvelos tikamako(sev).
redz ir tada lieta ka reizem tie segvardi jeb precizak nick'i ir iesaukas. un jaa reizeem ir kaa tu saki kad cilveks pats atvasina savu iesauku tb pozeriski pienem sev kadu iesauku.
taa izdariju ari es un man nav iebildumu ka mani sauc vārdā atvasinaju so iesauku no sava vārda. laikam tas bij pirms gadiem 4-5.

otrs truuu variants ir tad kad citi cilveki tev dod iesauku pec kuras tad ari esi atpazistams. taa nereti izveidojas kadu spilgtu ipashibu vai dzives notikumu rezultata.

tapec iespejams cilveks varbut lai nedaudz veseligi ierektu par sevi paliek pie sis iesaukas.

nu vel te ir aspekts ka reizem sis iesaukas ir negativa aspekta tapec cilveks izjut ari velmi lai vinju sauc istaja vardaa.

kads reiz teica ka
jasauc lietas istajos vardos, taakaa deth un vel dazhi te saaka manas privatas dzives detalas mest augshaa man nav nekadu precedentu lai es cilvekus partrauktu cilvekus saukt istajos vardos.

runci man nav neviena mercha pirkta krekla. aa nee laikam ir 1 motorhead krekls bet taa ir trofeja..

parsvara labpatikas izveleties kreklus bez nekadam reklamam. vienkrasainus - melnus

vispar ja jau ta interese varat palukot manu face.lv profilu tur pa kadai jaunai bildei ko draugos neesat redzejushi.
www.face.lv/users/-folkbla...

Intar paldies par PR.
nebus jamaksa somenes laikam reklamas agenturai :^^
0
BigUgga
kas te linki vairak nestrada kapec nogrieza pedejam varda ieksh linka beigas?
+1
tāpēc, ka zajebala >:)
+1
bobij, tu internetam nepatīc! :O
0
bobij, kā *visiem* zināms, tad valīds URL`is sākas ar protokola norādīšanu (piemēram, http, ftp). check out request for comments 2616
0
Bobijam kaa programmeetaajam ar ilglaiciigu staazju jau saak dazjaadas siikas niansiites jukt, bet piedosim vinjam, vai ne!?
0
pat Einsteins savulaik kluudiijaas, kur nu veel Bobijs...!
+1
nu visiem nav zinams iegrimstot offtopika reizem ir visparzinamas patiesibas kas tikai ar laiku atklajas. ka pirms kada laicinja. es ilgstoshi nebiju braucis ar rigas satiksmes autobusiem. ieprieksejo reizi kad braucu visi bija ikarusi.
taa nu es iekapju braucu. autobuss atbrauc pietura apstajas pastav durvis neatver.
saak jau braukt talak es sim uzkliedzu kada velna pec vins durvis neatver. jo ikarusi tak visas pieturvietas durvis atveera.

a sis saka lamaties ka tak pogu vajag nospiest. jaa tad ieraudziju pogu uz stabinja.

bet ja godigi pa visu autobusu nekadas info par to ka to pogu vajag spiest. rezume patiesiba kuru itka zin visi bet nemaz tomer visi nezin..

a links pareizais laikam seit.

www.face.lv/users/-folkblack-...
+1
tu tak esi idiots, godavārds.
+1
:DDDD

es par shitaadiem auna piereem paarstaaju briiniities, kad pazuda iepriekshpeedeejais ikaruss. Sabiedriiba jau bija daudz maz advanceejusies, pat mana vecmaaminja iemaaciijas bet raadaas, ka ne visi ir tik gudri...
-1
:)
0
bobijs pēc jēzus izskatās.
KĀ J:US TO NESAPROTIET??? VIŅŠ IR NĀCIS MŪS PESTĪT!!!
0
viņš strādā Aldarī par krāvēju, brīvajā laikā piedirš internetā forumus un to visu viņš sauc par 'pilnveidošanos' :) lūk katram tādu pilnveidošanos... :)
0
wow mazais tu maaki lasit dienasgramatas feisaa bet nemaki izlasit datumus. skaitli laikam vel tev jaapgust.. :D
njaa vispar par jeezu neviens vien mani ir saucis :D
0
starp citu - muguru nesabeidzi tajā darbā. Man bija viena tāda jauka diena, kad kursā bija ievads par Health And Safety regulācijām (CDM). Vobšem, lieta tāda, ka kieģeļlicējam vidējais mūža ilgums ir ~56.
+1
bobijs pats ir viens labs ķieģelis
0
nee nesabeidzu. visu daudzmaz pareizi dariju. es pirms kada pusgada gandriz pie kompja sezhot sacakareju muguru :D
+1
žēl gan...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [2]
PeterisP
BladeOfDarkness
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas