ar ko saakt?
0
apnicis tikai klausiities, gribas pasham ko bliezt augshaa. ko iesakat dariit?
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
a ko tieshi gribi ?
0
varu aizdot akordeonu!
0
death, ja kko sajeegs un ies taa lieta, tad droshi vien melodic death.

Elizabet, akordeonus varu dabuut liidz veemienam :D
0
:/ hmmm...
nu tad sorre, varu tik vēlēt veiksmi!
0
vat ever .... nopeerc gjitaaru :)
0
iva, tev Skype ir?
0
nu bet protams ka i
0
nepērc ģitāru, pērc kokli :) iedomājies, kā kokle caur distortion belzīs :D būs tev brutal folk grind blice
0
Kokle ar distortion ir nomēģināta pirms gadiem 9 - visnotaļ slimi. Taču pasākums drīzāk piedienēs industrijai vai noize.
0
ir dariits. galvenais atskanjot liidz riktiigam blarkshkjim un skan krutaak nekaa 2 gjitaaras kopaa.
0
vari iedot savu niku?
0
a ko var bliezt tik death vai black? citus stilus nezinat?
0
Vampiir, ko tad tu iesaki?
0
vampiirs, prieksh kam aprobezhoties ar kaut kaadu stilu ? :)
0
asais_tomaats, šodien, plkst. 13:56 [Profils] [Link]
vari iedot savu niku?

idod epasta adresi iedoshu ... vnk negribu te likt
0
geji...
0
a ko tu domā ko es varētu ieteikt? to kas man patīk vai to, kā Latvijā vispār nava?
0
well.. abus Vampiir
0
power metal
0
"asais_tomaats, šodien, plkst. 00:56 [Profils] [Link]

Elizabet, akordeonus varu dabuut liidz veemienam :D"

Vari vienu dabūt man? :)

Ar akordeonu var spēlēt kā Styx (piemēram, Boat On The River). Vai arī kā U.D.O. - Trainride To Russia. Un Turisas jau arī akordeoniem spēlē. Bet Tūristiem, tāpat kā dažiem citiem, akordeons nevis iekļaujas smagajā mūzikā, bet pavelk to mūziku un tautiskuma pusi, kamēr Styx gadījumā tas pilnīgi iekļaujas neradot nekādas tautiskas noskaņas, vienkārši papildinot ansambli :)
0
Tā vien liekas, ka Latvijā visi spēlē melodic Death. Vai tad normālu kvalitatīvu bleķi neviens nemāk uzraut?? Tāpat varētu mēģināt beidzot uztaisīt kādu konkurenci Skyforgeriem!
0
chaZZZrock, nezinu vai vinji tev patiks :D

ATTILA, doma par kko liidziigu Skyforger arii bija..
0
nu ja ko līdzīgu, tad varēsi uz mūžu rēķināties ar to, ka grupu salīdzinās ar Skyforger.
0
njaaa...
Doma bija par lirikaam, ka vaig ko latvisku.
0
ja jau pa to akordeonu ta tu aizmirsi piemineet ka tiem pashiem korpiklaaniem vinsh diezgan daudz izvelk
0
iesaku nespeeleet stilus bet muuziku. ja nejuuti atshkjiriibu padomaa 2reiz. bet ja stilus tad davaj thrash / hc/ trance/ blackmetal/.
0
karo4 sapratis esmu to, ko domaaju pirms sho te aizsaaku. kko jaasaak dariit, un tad jau redzees kas notiks.
0
Katrs cilveeks reiz nonaak pie saada rezumeejuma...
0
ba man ar dienās būs super mega blaster metal grupa! bet godīgi. :E
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas