Anton Szandor Lavey
0
winja filosofija ir pilnweertiigas dziiwes formula...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ne suuda
0
Varbuut tad vareetu uzdrukaat vinna dziives pilnfeertiigo formulu, lai ir skaidrs arii citiem par ko ir runa.
0
Shiten atkal laikam ierunaajusies viena no taam blekmetaalisteem un saatanisteem, kas shitaados saitos meklee Danija Filth vai Shagrata dubultnieku (atceros kaadu sludinaajumu ieksh blackmetal.ru.lv)? Kas ir, "filozofe", neesi veel jaakli sev atradusi?...
0
par ko te iet runa, pirmo reizi shitādu vārdu dzirdu?
0
w, v vietaa izsaka visu. :)
0
kaa teica kaads gudrs cilveeks - ja shitai "religjijai" nebuutu nosaukuma "saatanisms", tad taa buutu gandriiz vai labaakaa propogandeejamaa prece 20.gs. :))
0
mh par shito teemu diezgan labu saitu varu ieteikt www.shaman.aha.ru
0
Laveijs vienk ir pa sawam sakombineejis sew patiikamas filosofijas..taa kaa...peec manaam domaam, labaak ar to iepaziities orgjinaalaa
0
tie kas par winja filosofiju neko nezina un naw iepazinu$ies ar to,labaak neizsakiet mulkjiigas reflikas,bet par to Dani Filth...man jau ir saws Legions ,bet ne jau taapeec...Cradle of filth Es uzskatu par komerciaalu bleku,kuru klausaas iesaaceeji...
0
nu bac, ka var pateikt ka iesaceji klausas to vecie shito. dimmu borgir ari diezgan komercials a pa vinju, luk, ta nesaka, ne? un antons makten parspilejis ar to bibeli ira...
0
Kaata nesaka par Dimmu...saka un daudz. Bij tak teema par vinja svaigo albuumu. Tika apkjeeziits ka nu tikai.
0
bet mazak ka pa cradliem... jebkura gadijuma, komercija vai ne komercija bet tomer klausams ira, vismaz vecie albumi, jo tadejadi jau tiek apkezits viss principa....
0
Ne Cradle of Filth ne arī Dimmu Borgir sen vairs vispār nav black (tā ka nav ko tur spriest vai komerciāls, vai "true"). Un Antons, starp citu, ir miris tāpat kā dievs un Nīče.
0
ko tu tur lej?
ja miris,tad vins filosofija ir suuds?dievs nekad nav bijis ,bet tie abi tewis pieminetie gan.bija ir un paliks un man poh dzivi vai dead
0
2 corpse
Tu nesaprati manu piezīmi.
Šķiet Tevi tā ļoti aizskāra. Kāpēc? Ko Tu tāds uztraucies? Es pat negribēju dot mājienu, ka viņa filosofija būtu sūds. Bet Tu jau pats aizsteidzies priekšā.
Tici man - ja es viņa filosofiju uzskatītu par sūdu, tad tā arī pateiktu, un nemēģinātu pamatot savu viedokli ar to, ka viņš (Antons) ir miris. he he
0
www.churchofsatan.com
tur shis tas ir. Bet mani neaizraij, es vairaak uz Hinduismu kosiiju:)
0
veel labaka ir www.satan2000.com tur zimejuminji labie!
0
Vēl labāk visiem "filozofiem" būtu ieskatīties šeit: www.nahuy.com
0
Sic bitch paklau, cik ilgi tu ar to aizraujies? Vai tu zini kas bija Lavejs? Vinsh jau biibeli nesarakstiija... vinsh tikai vinju paarveidoja. Filozofija taa ir tikai daljeeji vinja. Vai tu zinaaji ka viss ko Lavejs dariija bija tikai liels shovs? Vai tas tevi shokee? Droshi vien! Vins pats saatanam neticeeja, tas bija tikai taatris... Bet vins dziivoja peec baushljiem, un ljooti spilgti. Es vinju cienu taadeelj, ka vina shows tik tieshaam bija to veerts. Gribeetos ari man taa, kautgan varbuut ari ne.... Tas ir gaumes jautaajums, un saatanisms balstaas uz briivu izveeli oponeejot kristietiibu, kur viss rakstiits kaa, kas, kad, un kur jaadara. Vai zini kas mani satrieca un manii radiija neizpratni visvairaak? Ka ja galvenais ir - dari ko gribi(nu neskaitot iipashas lietas kas ir aizliegtas, kaa piem. cilveeku nogalinaashana, ieejot cita indiviida miteklii - saprast dziivoklii, jebkuraa citaa vietaa kur shameejais dziivo - cieniit vinja mitelki u.c.) ja dara ko grib tad peec idejas var ari atteikties no dazhiem likumiem un panjemt tikai dalju no saatanisma... Laikam tapeec radushies tik daudz un dazhaadi saatanisma novirzieni. No vienaam galeejiibaam - ir tik klusi ka pat mushai paari nenodariis, un nebilst ne vaarda liidz kaads kautko nepaprasa... liidz taadaam shausmaam ka grib izniicinaat pasauli, atveert vaartus uz elli un uztaisiit pasaulee totaalu haosu! Tu vari izveeleeties ko vien gribi... no vismazaakaa liidz vistrakaakajam. Tachu es neieteiktu trakaako, jo tad tu vai nu mirsi vai dziivosi nelaimiigi, ka taas shausmas sanaaks ir kaads 0.0001% iespeeja un taadi cilveeki kas uz to parakstaas nekad nav ar normaalu psihi... Es tev to saku jo daudziem cilveekiem psihe nav normaala, berniibas traumas utt, bet vinji dziivo un tas atklaajaas tikai tad kad tas viss izlauzhas aaraa.... paarsvaraa tas nav nekas briemiigs, tachu citreiz cilveegs var nojuugties taados gadiijumos, kad trakums un dusmas izlauzhas. Es nezinu vai tev ir kaada beerniibas trauma vai nav, patiesiibaa man tas nemaz neinteresee. Es varu pateikt droshi, ka man ir bijusi, un man ir no beerniibas bailes no shauraam telpaam, klaustrafobija(?) nezinu varbuut, kautgan man liekas ka klaustrafobija bija bailes no sleegtaam telpaam. Man nav bails to pateikt, jo man pie vienas vietas ko juus citi par to dmaajat, it iipashi tu, kritiki! Kurs tagad lasa un domaa vot lohs, nehuja vins nesajeedz. Bet tici man es sajeedzu daudz vairaak nekaa tu domaa.
Saatanisms ir briiva izveele - Sic bitch ieveero baushljus, ja negribi nevajag pilniigi visus, bet atceries pashus galvenos tos es ev aizsuutiishu uz mailu nocheko plz negribu te pilnaj apskatej vinjus paraadiit, lai peectam nenaak urlas un neauro par saatanismu visaadas mulkiibas.
0
patiesiibaa kaadas man tiesiibas tev kautko dikteet, ej un meklee pati kas prieksh tevis ir vislabaakais, ja ieiesi pie kaada cita saatanista dziivoklii pateiksi ka vinjam dziivoklis ir vienkaarshi pretiigs, un iekaartots bezgaumiigi un readioaparatuura ari vinjam vispaar suuds ko vins pircis par 3 algaam centies 3 meeneshus... tad droshi vari sagaidiit dabuut pa mizu. Varuut ne vienmeer fiziskaa zinja bet apdirst no galvas liidz kaajaam un iztureeties cietsidriigi vinjam buus tiesiibas. Ja tu buutu dzheks vabuut ari pa aci dabuutu! Bet taa ir tava dariishana dari kaa veelies, paareejos nenosaukshu tikai varu iteikt visiteet saatanisma saitus(mmm labus saitus, apm 90% no saitiem ir diezgan bezsakariigi, tur visi nevar saprast kur ir dievs...=) tachu interesantuminji ir ari tur, pimeeram visaadas interesantas parodijas par stulbo kristietiibu).
0
rekur - tos kurus nosauca
piemeeram ari shiet izskataas smuki: www.satan2000.com/satanism.htm...
principaa tur ir visi likumi(baushlji), skaties ko ieveerot, ko nee. Varbuut shis tas nav... bet visi pamati tur ir. Veelu veiksmi.
0
tikai tas nahuy.com ir kautkaads aarpraac. Diezgan besiiga lapa. Lai ari kursh to taisiija tas gan ir bijis -bishku...... pat truukst vaardu! Tiirs antikomunists hmm nezinu diezvai.
0
jaa un 1 lieta, ar magiju gan iesaku buut EXTREMAALI uzmaniigam, ar to var nojuugties.....
0
"Satanic",
Tev pavisam noteikti vajadzēja izlasīt sadaļu "Tiem, kuri ir apvainojušies" tajā "nahuy.com" lapā! Tur viss ir paskaidrots!!
0
Satanic,paldies par tawu wiedokli,bet man naw wajadziigi saitu linki,jo Es tajaa wisaa esmu iek$aa jau sen un ljoti nopietni tam pieweersusies,es lasu ljoti daudz literatuuras par to un ne tikai par $o filosofijas nowirzienu,un man ir arii melnaa biibele,respektiiwi,Laveij... biibele un ne tikai tas...wiss ko war atrast netaa,to wisu es jau zinu un esmu izpeetiijusi,bet daudz kas no taa wisa ir swiezts...man nebija wajadziigs padoms,tas nebij sauciens peec paliidziibas,es wienk gribeeju zinaat,ko $is waardz izteix citiem,un cik daudz ir taadu,kas par to wispaar intreseejas,jo $aadu cilweeku ir tie$aam maz,wai arii ir taadi,kuri to wisu saprot nepareizi,bet iisteniibaa katrs atrod sew tiikamaako weidu,un es esmu to areadusi...Holocausto de la morte...
0
Hehe es ari. Jaa nu hehe, ljoti patiikami satikt, radnieciigu dveelesi... tad nu sanaak ka tu esi pirmais cilveeks, kuru satieku un kurs no saatanisma izskataas ka jeedz. Daudzi neesaa bafometa zvaigznes un nefiga nesaprot no taa visa, jaa nu zheel ka zvaigznei ari to noziimju ir daudz;) Tapeec katrs atmazivajetsa kaa vien var...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas