kur katrs perkat apgerbu?
0
taaka te panesas teema par klozitem. tad varbut lai butu nedaudz ertak. varbut katrs varam padalities ar info kur ieperkamies un noargumentet kapec tieshi tur.

piem ja ir pirkti kadi adas istradajumi pasakiet kur. i-neta veikalus ar var saukt.

nu nevajag kautreties :)

saakam :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
nu moins ... cik var malt ...
teemas par shotkam ir dafiga .. par aadeneem par zaabakiem par wat ever ko ...
taapat neviens neko jaunu tev nepateiks ... visiem visas bodes ir zinaamas ....
0
bobiks iz baak.
0
nu ja ir zinamas tad ludzu iedodiet linkus no tam temaam.
0
Es vakar sapirkos uzvalku ar attiecīgam sastāvdaļām t/c Alfa.

Ādas ūziņas toties var itin lēti iepirkt tirdziņā, kas reizi gadā top uzrīkots kādā Šlesvig-Holšteinas miestā notiekoša festivāla ietvaros.
0
kur tas miests atrodas un kas tava izpratne ir leeti ?
0
Dressman, Cubus, ABC King, Guess Jeans, Lee Cooper, un protams vēl šis tas no interneta... tas tā. Piedod Bobij, būtu tev uzdirsis virsū, bet šorīt jūtos pārāk sūdīgi, lai vispār kautko padomātu... :'(
0
Tas miests, kā jau minēju, atrodas ēkš tõ Schleswig - Holstein bundesland, ēkš tõ vāczem.

Lēti manā izpratnē ir 50-75 euro (kā šajā konkrētajā gadījumā) par normālām ādas biksām.
0
parasti, ja runa iet par ādas biksēm, tad piemin cartini.
0
nekas konkrēts, klīšana pa Rīgu.
0
Šnicel tu aizmirsi pieminēt new yorker. >:)
0
bobij, tev taču patīk garīgi, fizkiski, seksuāli un intelektuāli pilnveidoties. Vai tad tam visam vajag apģērbu?
0
Es New Yorkerā neko nēesmu pircis :D
0
O, johai; Bobijs, skatos, nācis palīgā...
0
bik bok

kuņa
0
0
shausmas
0
New Yorker var šo to labu atrast. Bet vispār man nav konkrētu božu, vot šad tad pavazājos pa kaut kādu galeriju "Centrs" un tad skatos, ko pirkt, ko nē. Beidzamā laikā gan nesanāk, kā apsēdies krogā uz vienu aliņu, tā pēc tam visas bodes jau ciet.
0
Bet vispār man zobam gabals izlūza. Ko man tagad darīt? Varbūt iet pie zobārsta? Bet varbūt neiet? Kā jūs domājat? Nevajag kautrēties :)
0
tas ir pis nahuij bobi, shii ir debiila veca teema , kaa kursh grib taa ar gjeerbas... man vispaar poh kas muguraa , ka tik leets!
0
inbox, aizmirsi pateikt arī "ka tik ērts" - faktiski tas arī ir galvenais.
un pofig kurā utenī pirkts.
0
nu man noteicoshais ir eerts par sakarigu cenu izturigs un ari protams lai labi izskatas :)
Labi hmz kur lai LV noperk kerzus atskaitot patriotu?
vienk sodien pamaniju ka manejiem radushies dazhi ipatneji bojajumi kas liek nojaust ka ziema nebus ipashi labi ar vinjiem.

Intar a cik taja tirdzinja maksa adas jakas un meeteli?
kaa ari cik eirikus izmaksa aizbrauciens lidz turienei turp un atpakal?

un kados datumos tas tirdzins tiek rikots?

0
es zābakus pirkt Sabo veikalā A.Čaka iela 39
0
Sabo uz čaka ielas, Milano uz Kr. Barona ielas, bet ja gribi būt pavisam TRUE Headbangeris, kāds es zinu ka tu gribi būt mīļum, tad skrien nu uz ABC KING Dominā un nopērc sev NEW ROCK keriņus ;)
0
Es pērkos Jack Jones vai tml. Rezultātā galīgi neizskatos pēc metālista.
0
vot tā. Dirsā ir. :D
0
oi, jobcik, kad pastos uz pavisam old school normālajām vecenēm -melnas banānenes līdz padusēm ar alus vēderu ķip 5.mēnesis,XXL krekls ar cof vai db, protams nightwish soma,terminātorizmēra ādene un pusotru metru gari kirzaki (virzienā uz priekšu). protams, nav vairs daudz tādu pleznaino briesmoņu, bet nu ...
0
Rēcu no visas sirds :) ^^^^
0
Tādu ir vairāk nekā spējam apbrīnot, bet paldies, ka padalījies ar mums. Ir tādi, kam joprojām patīk ģērbties kā ķēmiem :)
0
Man Roof dod drēbes. :D
0
apģērbu tirdzniecības vietās
0
Viesuli,Manowar kreklu arii no Roofa dabuuji?:D
0
varbūt derētu jaunu tēmu - kāds ir trve matu sakārtojums?????
0
trVe... patīk V :) Taukaini, izpūruši, dažas blusu mājiņas... un galvenais ka puse atmiruši...
0
nē, galvenais, ka BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEKKK...
0
ko tu tur vari dirst Schnizzel.
0
blek? mjā.... DO DO DO DO DO DO DO DO DO DO DO DO DO DO DO DO SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI# SI#.... EVIL..... SATAN
0
Sex Pistols arī močīja pāris akordus, bet tie bija pareizie akordi ;)

...un galu galā, kas par šarmu
0
Nu salīdzini Adam And The Ants ar tiem SEXA PISTOLĒM....
0
Normāli metālisti ģērbjas kedās (zandalēs), šortos un T-kreklā (vēlams baltā), ibio. Tēma slēgta.
0
(nopirkt var visur, par Ls25 komplektā :D
0
Skuju. Normālas kedas Rīgā zem 60 LVL neesmu redzējis.
0
A zandales ???
0
Neesmu meklējis.
0
kāpēc jūs velkot zandales vienmēr velkat zeķes? lūk tas ir standarts. zandales taču ir paradzētas basām kājām, ne? nu vismaz vasaras periodā..
0
Es, kad valkāju, tad valkāju bez zeķēm. Tā jau, manuprāt, arī ir lielākā zandaļu priekšrocība, ka nav jāvalkā sieriņi. Un kad vēl nebiju iegādājis sievieti, kas tos sieriņus mazgātu, tā sieriņu padarīšana tomēr arī pa kabatu sita.
0
A sieviete nesit ?
0
:D Nu jā, pašam sieriņus mazgāt ir šausmīgi dārgi un nerentabli.

"BladeOfDarkness, šodien, plkst. 09:48
A sieviete nesit ?"

MUAHAHAHAHAHAHAAA!!!
0
Humpalas pārsvarā.
0
Kaupem tiešām ideāla sieviete - mazgā sierus un nesit pa kabatu. Pie tam vēl viņš šo ir "iegādājis". Kas māk, tam nāk.
0
Nu pa kabatu jau sit bik. Bet man domāt ēšana LIDO, drēbju mazgāšana mazgātuvēs utt... sanāktu dārgāk.
0
jaaeed rolltoni, aatri taisaas, iipash daargi ar nav
0
bet cik tad ilgi ar tādiem izvilksi?
0
nu bļads,tos roltonus jau trešajā dienā sit atpakaļ:(
0
tas tik sākumā
pēctam pierod un var viņus ēst kautvvai katru dienu pa 10mit pačkām
vienkārš jāpagaida kad organisms pieradīs pie viņiem
0
Kas pie vellna ir tie roltoni???
0
atver - uzlej - karstu - ūdeni - "baudi" - vēdergraizes
0
"Neonz, vakar, plkst. 19:40
Nu pa kabatu jau sit bik. Bet man domāt ēšana LIDO, drēbju mazgāšana mazgātuvēs utt... sanāktu dārgāk."

Varbūt varēja vienkārši iegādāties sievietes vietā veļas mašīnu? :D
0
Veļas mašīna ir, bet ir taču arī vajadzīgs veļas mašīnas operators. :)
0
Latviešu nacionālistiem veselīga attieksme pret XX hromosomu nēsātājām.
0
Ja atpakaļ pie topika, tad jāsaka ka apģērbu pērku jebkur kur vien ir iespējams dabūt platas hip hoperu bikses un džemperus ar kapuci.
0
Vai! Pliķis sejā trūmetālistiem! :D
0
Blin, RectalBleeding, Tev ānis neasiņo?
0
Kādēļ interesējies?
0
nu euroshopper ir ari ok pie tam leetaka. vel atceros kautkadai tur markai bija sakarigs kartupelju biezenis. starpcitu esmu redzejis sauso zupu pa 1.44ls tikai nesaprotu kada tam jeega :D

a apmeram kur tas sabo uz tas chakenes atrodas? vienkarshi ar jaunajiem kerziem ir nedaudz divaini. nesaju jau hmz nu 4 dienas bet katru vakaru kaajas kaa sap taa sap. domaju ka 3 dienas vajadzigas lai ienesatu bet re ka laikam kautkas nav.
0
Izskaatās, ka Neonam tā vešmašīnas operātore drīz sitīs ne tikai pa kabatu....
0
lolz, kerzi var ienēsāties līdz pat divām, trima nedēļām, atkarīgs no ādas un kā šie taisīti. tā kā ciet bobi, ciet vien :(
0
baizevei, ja vajag jaunus kerzus, var iečekot vēlvienu veikalu turpat netālu no patriotu, jānogrieās no tallinas uz zvaigžnu ielu un tad uz priekšu līdz labratorijas ielai un tur uz stūra veikals Profi, tip makšķernieku un mednieku, ebt tur visādas armijas šmotkas un kerzii visvisādi arī.
0
es savus nesatos kerinus ienesaju apmeram 3 menesos, lidz tam papezi bija asenis.
0
:D
0
Kuš, Sieviete!
0
kur atrodu kko foršu tur ar pērku :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas