jauni cālīši - deathcore
0
taatad grupaa pavisam jauni daliibnieki vecuma zinnaa ... kapaa deathcore ... jau 3 albuumus uzcepuši - un reperis vokaals ... kaut kaa kopaa tas viss izskataas diivaini un interesanti tajaa pašā laikā ... ! bet tas galiigi nav true!
ja ir interese te links uz klipu :
www.youtube.com/watch?v=VejQ-AATTac...
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Kāpēc nav true? Jo nav gari mati un keriki? :)
0
Bet kalbasņiks normāls
0
nuum to par true es pieliku tiem cilvekiem lai zin uz ko iet skatoties so video ! :D
zin kaa iepreiksseejas teemas bija diezgan sserpas! par to kas ir kas nav true!
man jau ar liekas ka nav ne vainas! :)
0
Bļaģ, tas ir plāns lai nokautu mūs. Viņi sagraus mus no iekšienes. To visu kontrolē un vada Bušs! Atpakaļceļa nav... Sākumā viņi pletē cik vien true var un taisa tikai atkāpes uz deathcore pusi (darbs kovbojam), bet tad ne pagūsi atjēgties, kad viņi paliks šādi www.myspace.com/agatg
Višādi Black Dahlia Murder, kuri patiesībā ir piezagušies pavisam tuvu manām smadzenēm bļa... ui ku labs... nē, man sāk luzt matu vidi.. nē... āāāāā
0
Viens tur cista pec repera izskataas, bet kapa normali :)
0
man arsonisti patīk. :)
jaunais albums ir diezgan jauks.
0
Arsonisti - ne pārāk.-
Bet tas Animosity gan iepēra :D Tik īsti nemanu vokāla reperīgumu :) A balss feina.
0
Arsonisti - ne pārāk.-
Bet tas Animosity gan iepēra :D Tik īsti nemanu vokāla reperīgumu :) A balss feina.
0
kaa ta nemani :D
klipa saakumaa kad pamodaas un veel tad uz zobiem to stelli uzlika ! kaaa saucaas nezinu kip zobu proteze ... un vel kepka un xl krekls! :D:D:D:D
0
bļa, iepisa vienam džekam pa mūli klipa beigās. Nesaprotu, kādā sakarā?
0
Nu normāls brutal death, ja nebūtu tas klips bet mp3, tad nu toč nekādu reperīgumu nevarētu manīt.
0
jaam nesen vel atklaju vienu grupu sev saucaas Red chord ... tiem kuriem ir zinaams taads Misery index un patiik tad sii grupa arii patiks! ....

www.youtube.com/watch?v=1XYLiau108E...

kas interesanti tad sii grupa tekstu zinna bliezz pilniigas jeeliibas arii klipaa to var maniit!
re ku ieveerteejiet : :D

www.youtube.com/watch?v=A4FPLNV1EJA...

0
tas Red chord nu tā. Viens gabals sūds, bet otrs jau tākā velk uz brutālo, bet šā vai tā - jēlība.
0
nu protams ShIz nav jau GUTTURAL SECRETE! :) :) :)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas