Dimmu Borgir jaunais video :D
0
www.roadrunnerrecords.com/blabbermouth.net/ne...

psc, kaut ko šitādu no tik komerciāli veiksmīgas bandas gan negaidīju :D klišeju klišejas, lētumu lētums.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Līdz galam nenoskatījos, bet mani sajūsmināja tā mūka (?) ģīmis, kas centās aizstāvēties ar krustu.
0
Grib pārspēt Immortal :)
0
ja tādā garā turpinās, iespējams, ka pārspēs... :D
0
Tā nav parodija?
0
Par to klipu jau sezdien ierēcu
0
smīnu jau nevar novaldīt skatoties, bet jāatzīst ka uztaisīts tīri tā neko
0
Mjā, Shagraths dod ne pa jokam :D Kad viņš sāka dziedāt, var redzēt, ka viņš pats centās ņirgu savaldīt :D
0
band's current European tour with AMON AMARTH and ENGEL.

ū. bet european tour laikam latvija netiek iekļauta. amon amarth gribētu redzēt.
0
Engel ir ok.
0
Viņi tik jauki izkāpj ārā no tās pentagrammas :DDD
0
Baigā rēka. Intersanti, viņi tiešām tic, ka tēvocis Belfegors viņus apmīļos un iecels par elles ķēniņiem ?
0
liekas viņi vispār ir ateisti
0
no saakuma bija smiekliigi.
peecaak jau nu taa.
0
no black metal today, my dear friends.
0
no šitādiem ākstiem visi mazie bērni tiek samaitāti un tad vazājas apkārt ar pentagrammām un klaigā seitan my best friend...
0
marle, kādi tur mazie bērni...
ja paskatās filmu Metal: A Headbanger's Journey, tad daudzu ļoti iecienītās grupiņas Gorgoroth dižais frīks Gaahls izceļas ar savu smagi teatrālo sātana pielūgsmi kā kolhoza muļķītis.

Pieņemu, ka visi vairāk vai mazāk šo filmu ir redzējuši, bet ja ne - iesaku (vismaz Gaahla un Mayhem intervijas dēļ).
0
bļe tā mayhem daļa man patīk. :D
0
sātaniskais pannas kazino.

Gaahls tai filmā patiesībā smagi izowno nedaudz padumjo reportieri.

Ar subtitriem šitais video pārspētu pat šo - www.youtube.com/watch?v=IDYHZMYMOSs...
0
dziesma tāda neslikta izklausījās, bet tiem džekiem toč prāts nav mājās... kā jau esmu minējis vairums black metālistiem biki smadzene sašķiebusies...
0
hood of doom :D hehe
0
no sākuma lol pēc tam meh.
0
interesanti, jamiem kaads vispaar staastija kaa tas viss beigaas izskatiisies? :D
0
bet vispār pāsiem viņiem tas neliekas stulbi, šitā sataisīties kā klauniem!?. jeb viņi to tikai lai naudiņa ienāktos dara. Jājautā blekmetālistiem ko?
0
Bet ēst visi grib. Un bez naudiņas var palikt neēdis.
0
No burgeriem jau nekā vairāk kā klišejas nav vērts gaidīt - McDonalds!!!
0
Nu ja, DB apdirst - tas ir moderni un aktuāli. Tāpat kā black vispār...

Manā skatījumā klips ir interesants (Šagrats bez corpsepaint izskatās interesanti :D ), ar zemtekstiem. Attēlotas bībeliskas scēnas - romiešu kareivji izspēlē uz kauliņiem Jēzus īpašumu, ironizēta glezna "Svētais vakarēdiens"...
Interesanti, kādam jābūt klipam dirsējuprāt? Going around in the woods/dungeaons and acting like a troll 24/7 ?

So - aicinājums visiem dirsējiem - fuck off. Uztaisiet savus klipus labākus.
0
Kvalitāte un tehniskais izpildījums jau labs. Tik pašu songu ievērtēšu vakarā uz labākām tumbām. Piekrītu Desperam par tām pāris epizodēm, bet pārējais nu tā ... iepriekšējie klipi man patika labāk katrā ziņā.
Grib viņi un krāsojas. Skauž kādam vai ? Un manispēc lai sīkie skrien apkārt saukdami Hail satan (vai nu vienalga kā).
Lash - uzaudzē smadzeni un kautvai uz pusi kautko Gaahla idejai līdzīgu sadomā. Frīks jau viņš tiešām nav.
0
Ironizēta glezna "Svētais vakarēdiens" - tā nav klišeja? To jau pat reklāmisti sen izmaluši.
0
smagajā muzonā pilnīgi viss ir klišejiski, visas "ļaunās" tēmas jau 100 reizes izmaltas cauri.
0
ShIz, gribi teikt, ka tas, kā Gahls uzvedās intervijas laikā nebija smieklīgi?
LOL
0
tādā gadījumā visa dzīve ir klišeja...
0
kādā ziņā dzīve ir klišeja? ja nu vienīgi tajā ziņā, ka lielākā daļa cilvēku dzīvo tā, bērndārzs, skola, varbūt augstskola, darbs, ģimene un viss. bet nu katra tā lieta konkrētam cilvēkam jau atšķiras, tāpēc to par klišeju nevar nosaukt. bet cik ir veidi kādos jēzu un kristiešus nogalināt?:D vairāku gadu garumā šī tēma jau ir izsmelta
0
"Deathperado, šodien, plkst. 11:52

Interesanti, kādam jābūt klipam dirsējuprāt? Going around in the woods/dungeaons and acting like a troll 24/7 ?"

Nu šitais jau tāds pats apžļembāts motīvs vien ir, kas "fags fuckin in da forest". Turklāt vēl tās grimases utt. :D Tie "zemteksti" jau nu gan par zemtekstiem nav uzskatāmi, tie ir pat ļoti uzkrītoši, lai neteiktu vairāk.

Par muzonu es neko nesaku, šitas gabals diezgan labs.

un lash, es pieļauju domu, ka Gaahls tajā intervijā tā uzvedās tādēļ, ka neuzskatīja par vajadzīgu nopirtni atbildēt uz, viņaprāt stulbiem jautājumiem - kā prasa, tā atbild :) Nu vismaz tā var domāt, ja noskatās to True Norwegian Black Metal filmiņu.
0
Strīdīgs jautājums - cik lielā mērā apdiršanu par klipu pelnījusi grupa, jo režisors ir Joachim Luetke, bet piķi deva un rezultātu akceptēja Nuclear Blast ... Vai tur ir kāda pašu Burgeru ideja - velns vien zina.

Deathperado, šodien, plkst. 11:52
Šagrats bez corpsepaint izskatās interesanti :D

Vai tik nebūsi iemīlējies, beidzot skatījis elku vaigā ? :D
0
Joahims Luetke kaa makslinieks manupraat ir ok, bet nu par video nu nezi... nevar saprast vai tas i filmeets kaa baiss prikols vai jams tochna pailnaa nopietniibaa... turklaat par tehnisko veel vareetu pastriideeties...
nu nezi kaada vella peec vaidzeeja mainiit rezhisorus...
0
Var jau būt, ka Gaahls arī tēloja, bet tādā gadījumā viņš labāk būtu atteicies no intervijas vispār.
Lai vai kā, kas noticies, tas noticies.

0
Piekrītu Deathperado, man ar klips liekas ok. Varbūt tāpēc, ka neesmu nekad bijis black metal fans. :)

Savukārt par Gālu - nu common, cik zinu, viņš ir uzaudzis mazā Norvēģijas miestā un mācījies skolā, kur bez viņa bijis vel vesels viens skolnieks. Loģiski, ka tur galarezultātā neiznāks kārtīgs patērētāju sabiedrības loceklis.
0
lash - es tur neko smieklīgu nesaskatīju. Es pats tādiem nūģiem visdrīzāk momentāli durvis parādītu.
0
Neesmu redzējis un neko sliktu nevaru teikt!
0
Stulbi, ne?
0
Čārlijam arī liekās, ka tas ir stulbi...
0
Nu ja! Izskatās ka HK Andersens te savu mirušo pirkstu pielicis :)

varbuut puikām triviālais aptumsums:)

bet galvenais ka muzons ir labs
0
Andersens vēl te pie kā vainīgs?
0
nezin man patik serpents offering klips,nu un?
deathperdo tev medalju
bet pareejiekameer nespees cieniit citu cilveeku darbus nu piedodiet,es jau te padzirdeeju kautkaadus muljkiigu epitetus par immortal u..t,man tas vairak no skaudiibas liekaas ka rodaas...kaa tad tur ir dazhi labi?
katraa zinjaa vaarieties savaa sulaa man tiik un viss
0
aa un starpcitu vinji visi nenormali reca par to visu filmeeshnas proces,daboniet jaunaa albuum digpaku un tur ira ka vinji filmeeja to serpents ofering video
0
ir labs... nosākuma likās palēts, bet vai nav vienalga, moš viņi paši tā gribēja... vispār dziesma un klips ir idevušies
0
Kāpēc viņi nevar uztaisīt klipu kur ir rōzā krāsa, varavīksnes, priecīgi bērni un ponijs? :( Muzons var tas pats palikt...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas