Novembers Doom
0
Pateicoties viņu diviem jaunākiem veikumiem es jau biju pat pavisam piemirsis, kā šis ansamblis prot ielīst manos visdziļākos apziņas nostūros un tikpat nekaunīgi pamanās no tiem izraust visnejēdzīgākās iedvesmas vēl jo nereālākām idejām...

:*
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
+1
Atkal Tu pie kompja pillā...
0
:D
0
Mjā, pēdējais aizķēra...
0

Novembers Doom ja sie tik tiesam ir mmmm
0
Viena no retajām "Doom/Death" grupām, kas tik tiešām spēlē šajā stilā un dara to lielisi (vismaz šajā gadsimtā).

Bieži sajaucu ar Novembre, bet nav liela bēda, jo Itāļi arī ir lieliski un vismaz noskaņas ziņā spēlē līdzīgu muzonu. Pēdējais CD viņiem tīri labs.
0
Hmm, kādā stilā tad spēlē citas doom/death grupas? O_o
0
Parasti tās ir Doom blices kuras izmanto grovlu. Nezkāpēc daži viņas sauc par Doom/Death, kautgan ar Death nekāda sakara tur nav.
0
Jā, ļoti patīk :) Un vēl Saturnus ir vnk ^_____^
0
Ir labi. Bet norij sauli man veel labaak tiik.
0
mmmmmmmm
0
Kas pa desām?! TIk ilgi nogulēja aizmirstā dc mapē... tagad izvilku un sapratu, ka rauj jumtu nost... skaļuma poga kārtējo reizi pa īsu. phh.. šitā te saproties, nu?
0
Jaunais gabals live versijā. Nevar saprast - viņiem jauns vokālis, vai Paulītis sirsnīgi ir pastrādājis pie sevis un pamatīgi nometis svaru?

www.youtube.com/watch?v=Mx6OV3V1Xik...
+2
otrais variants, iečeko šamā twitteri: twitter.com/PaulKuhr

Paul Kuhr @PaulKuhr · Nov 24

From 365 to 223 in 7 months. 190 goal weight. Almost there.

^^ tas sanāk, ka 7 mēnešos nometis 64 kg. Nav slikti o_O
0
Pavisam cits cilvēks, malacis. Viņš vienīgi varētu par to vēl sarakstīt grāmatu, kļūtu riktīgi bagāts. Meitenēm tādas grāmatas dikti patīk :))
+4
Nu ja, atliekt tik bik mazāk rīt. Bļa.
+1
es teloju tagad baigi apzinigo, edu tikai pareizo partiku, katru dienu dodos pargajienos kalnos pa 5-6, dazhreiz 10-12 km utt - 2.5 meneshu laika esmu nometis 9 kg ... nezinu, ka var nomest 64 kg, kas ir jadara ...
+6
^ pirms svara zaudēšanas daudz jāsver.
0
Veselīgs uzturs ir svarīgi, bet vajag arī adekvātu slodzi, lai dedzinātu taukus. Gari pārgājieni to nenodrošina. Skriešana, velobraukšana, peldēšana - vot to vajag. Tikai grūti sevi piespiest un vēl jo vairāk nerīt bļa, kā Ugga saka. :D
+4
^^ tas tiesa - domājams, ka, piemēram, Neonz, nometot 64 kg, pārrakstītu ne tikai bioloģijas, bet arī fizikas un matemātikas pamatus.
0
Kāpēc? Uztais antigravitāciju ar tādu g, lai svērtu -14kg un būs.
0
nu, ja gadījumā arī Sanders nomestu ap 100kg ...... :)
+2
...nekas redzami nemainītos :D
0
Kuhrs svaru nometis, bet lupatas nomainīt gan nav paspējis..karājas, kā maiss :)) Vēl jādomā, ko ar lieko nokarājušos ādu darīt (zinot, cik šis bija resns un īsā laikā tik drastiski notievēt, noteikti karājas ciču, vēdera, augšdelmu u.c. lēveri).
Daudz disku būs jāpārdod, lai plastiskajam sapiķotu par lēveru nošņāpšanu.
p.s. par pašu Novembers Doom- ja godīgi, tā arī par čikāgiešu pirmo albi `Amid Its Hallowed Mirth` 1995, ko drillēju kasetē, vēl būdams pamatskolas pēdējā klasē- tālāk neesmu ticis. Ir lasītas slavinošas recenzijas tālākajiem albjiem, bet kkā izpalika..
0
Nemaz tik traki neizskatās. twitter.com/PaulKuhr/status/418...
0
manuprāt, debijnieks ir žēlīga Anathema kopija, un visa nākamie ir galvastiesu pārāki
0
^Anathema pirmais ripulis (Serenādes) iznāca 1993.g. Novemberiem materiāls priekš pirmās ripas daļēji tapa jau 1993, Itālijā vai kur viņi ierakstījās (iznāca gan 1995).
Apgalvot, ka Anatēmas kopija- manuprāt subjektīvi. Daudz jau tad bija bandu, kas līdzīgi močīja.
Protams, ietekme no britu lielās trijotnes ir jaušama.
0
Nu tak pats pateici, ka Anatēmai iznāca ripulis 93`, tātad materiāls jau tika uzrakstīts/sākts rakstīts iepriekš. :)
0
vispār jau Anathema pirmais ieraksts iznāca 1992.gadā
0
... toties labākais - 1995. gadā ;)
0
kurš no abiem ?

man labākie ir 1992., 1996. un 1998.
+2
The Silent Enigma, protams.
0
A jauno gaidāt? Vai arī jums tā ēteriski progresīvā virināšana ne visai?
0
Ne visai. Es jau noklausījos - lidz pusei.
Man ļoti patīk vienīgi Alternative 4 and Judgement. Pārējie ne visai. Nu, Silent Enigma nav slikts.

Novembers Doom ir lielisks, manuprāt. Pirmais albums gan ir garlaicīgs. Bet pēc tam kļūst aizvien labāk/

Bet tā gadās. Noklausies debijas albumu, un tas ir mēsls. Par grupu aizmirsti. Pēc 10-15 gadiem noklausies tās jaunāko albumu un izrādās baigi sakarīgais ansamblis. Turklāt tāds ir bijis vismaz gadus 10, albumus 5-6. Un jā, debija joprojām smird. Tā man bija ar hevī/thrash-lite Paragorn.
0
^^ man ''Weather Systems'' ļoti tīk - vēlreiz jāpaklausās, varbūt favorītu trijotnei vēl pievienosies. koncis devilstonā bija fantastiski labs.

Es pēdējā nedēļā pirmos divus Therion albumus bezmaz pirmo reizi klausījos - baigi sper. Pat nezinu, kāpēc tik ilgi atliku, jo 1993.ļoti patika jau 1994.gadā, varbūt kautko toreiz dzirdēju no pirmā un nepiedūra ...
+1
Kādreiz man arī bija pārsteigums, ka Therion, izrādās, ne vienmēr ir bijuši koru un orķestru ritma sekcija. :)
"Beyond Sanctorum", manām ausīm, ir viens no pašiem labākajiem vecā DM albūmiem. Salīdzinājumā "Of Darkness" ir tikai ok. Grupa auga un attīstījās tā kā tas tikai loģiski.
(Tāpat kā "Clandestine" ir manāmi labāks un rafinētāks par "Left Hand Path", piemēram.)
0
^ zem šitā varu parakstīties. Tiesa, Nihilista materiāls arī ir ļoti labs.
+3
neesmu tik fanātiski dziļi metālmūzikā iekšā (kā piem., Intars), lai varētu daudzmaz statistiski objektīvi runāt par metālu kopumā-, bet man šķiet, ka praktiski nav komandu, kuru pirmais albums būtu tas labākais. Kā likums, banda paaug par kādiem vismaz 2 albumiem, tad spļauj ārā komerciāli veiksmīgos un atpazīstamākos šedevrus.
Ar noteikumu, ja banda ir pirmā, nopietnā. Tiesa, pirms tam džeki parasti kkur jau grabinājušies.
0
Ja tādi būtgribuļi kā Five Finger Death Punch skaitās tomēr zem metāla, tad šiem pirmais bija vienīgais īsti klausāmais :) Citi piemēri gan nenāk prātā.
0
Vienmēr var atrast izņēmumus, kas apstiprina likumu.
Turklāt tu vari būt teju vienīgais visā pasaulē, kurš tā uzskata (manā gadījumā tas ir Iced Earth) un ne vienīgais (Testament, Warrior Soul).

Gadās, ka grupa pēc pirmā vai otrā diska kardināli nomaina mūzikas stilu un visu pārējo, un varbūt pat kļūst stipri populāra ar to, bet paliek bariņš agrīno fanu, kas spļauj virsū visai pārējai daiļraidei un tur godā debiju vien (Jethro Tull... man tas būtu ar Savour Machine un noteikti King Crimson)
0
Tas ir stipri atkarīgs no gaumes. Ir ne mazums cilvēku, kas dod priekšroku mazāk nopucētiem ierakstiem, kur vairāk jūtams ideju svaigums un sūda nedošana. Ir tipāži, kas vispār praktiski tikai demo ierakstus klausās un kam pilnmetrāžas albumi jau skaitās pārāk noslīpēti un meinstrīms.

Komerciāli veiksmīgs un atpazīstams ne vienmēr nozīmē, ka labs - bieži vien tas nozīmē stila maiņu popsīgākā virzienā.
0
Ma tā uz sitiena no tiem, kam pirmais albums vislabākais, prātā nāk Exodus un At the Gates, bet varētu diezgan daudz pielasīt.
0
Man Iced Earth pirmie divi šķiet vienlīdz lieliski.

Ja jāsauc banda, kurai debijnieks būtu galvas tiesu pārāks par citiem, tad uz sitienu nāk prātā tik Metal Church (kautgan šiem ir čupa ļoti labu albumu), Pyogenesis (pēctam huiņu arī stilistiski sāka ražot). Cannibal Corpse (jo neviens cits man vienkārši nepatīk). Njā, nemaz tik daudz nesanāk, kautvai tāpēc, ka daudzām grupām arī sekojošais materiāls bijis līmenī.
0
pie tiem, kuriem debijnieks vislabākais pieskaitīšu Moonspell, Katatonia, Six Feet Under, Machine Head un Cradle Of Filth.
+2
Āāā, Deicide arī!! Lai arī Legion un Once Upon ir superīgi, nekas nepārspēs debinjieka mežonīgumu.
0
Moonspell un Katatonia gadījumā abi pirmie gandrīz vienlīdz labi patīk.
0
Novembers Doom arī apstiprina izņēmums. Pirmie 4 ir 100% \m/
+1
jauna dziesma ir tiri laba, mazliet ka veligie agrinie ;) gabali
0
+1
Heh, Anneke Van Giersbergen + Novembers Doom? www.facebook.com/annekevangiersberge...
+1
Warum nicht. Nupat jau sāk izskatīties, ka Anneke uzdziedāt īpaši nevienam neatsaka, ja tā mīļi palūdz....
0
Ir jau tādas, kas laiž ar visiem!
0
tūre būs, kur Anneke, Kari un Līva kopā dragās - www.facebook.com/photo.php?fbid=1015...
0
kāds tur brīnums, Anneke jau vienā viņu dziesmā piedalījās

www.youtube.com/watch?v=RW-LbXzzuDg...
0
jaunie gabali ir labi man patiik, izklausas labaak paa peedeejie 2-3 albmi
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas