9 gadi metalam vai var but?
0
respektivi cik gados saakat klausities metalu?
redz ir tada lieta ka nezin kaa bet dazhi man te stasta ka sitas puika
www.draugiem.lv/friend/?328717...
jau 8 gadus klausas metalu.

nu ja godigi diezko neticas.
vai ari es kludos un sada gaume cilvekam veidojas jau 9 gadu vecuma ? :D

ok gadiem jau nav nozimes bet nu tomer :D

Sry ka tevi iesaistu heresy bet ja lasi so tad ieposto info jo cik zinu esi no sii apvidus kur jamais dzivo.

tb neticas ka samais 9 gadu vecuma kluva par true metalistu :D
muahahahahahaha
bobijsxxx reec un vaartaas pa zemi..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
kas tas par āzi vispār?
šas, 8us gadus. Bļe labāk paklausies to grupu, kas tur pie mūzikas. Atrēkties var.
cik gados... korn un slipknot skaitās? ;D
0
Kāda tev starpība? Es, piemēram, dzīvoju pie vecvecākiem un pirmie ieraksti, ko man nopirka, bija Offspring un Metallica. Kāpēc? Tāpēc, ka paprasīja veikalā: "Kas jauniešiem patīk?" un to arī nopirka. Bet tā arī tā gaume veidojas un noteikti neizslēdzu, ka arī citi varētu sākt klausīties mūziku tieši ar metālu ;)
0
Starp citu, es esmu tikai pusotru gadu vecāks par to čali, bet matus audzēju jau 9 gadus ;)
0
nee nu man jau likas ka kautkas nav kartiba jo kurhs tad sevi cienoshs metalists kurs sevi taa sauc kautko tadu spelee un atlaujas publiski sevi rakstit ka grupas dalibnieku :)
nee korn un slipknot neskaitas.
ja godigi es nepazistu nevienu cilveku kas atrak par 11 gadiem butu sacis klausities metalu :D

varbut kadam savadaka info .
varbut kads pazist kruuminja kungu un zin ka vins tiesham tad truu ka tik ilgi klausas.

samejais mani tik daudzas reizes parsit es metalu tikai 3 gadus klausos :D

sava zinja varu piebilst ka es gan esmu truu jo pirms tam man muzika diezko neintereseja :D
0
Pameklē draugos, ko tagad spēlē tas čalis no Vella Krustiem (ja es kaut ko nejaucu) ;)
0
kaut kas nav kārtībā?! Varbūt tapēc, ka tā ir plika diršana!? ;D
0
kads sakars matiem ar muziku?
0
nu bet es gribu atbildi tiesham sis truu metalists kopsh 9 gadu vecuma klausas metaalu? :D
0
kāpēc ne? es no 4 gadiem klausos metālu...
0
un tev bija mazulju kerzi un tamlidziga atributika? :D
0
es nevaru saprast kads sakars ir klozitem un matiem ar pasu muziku, tu kaut vai piliks vari staigat ja tev ta patik un but "metalists"
vai ari es maldos un metaļors var but tikai tas kam ir gari mati un kerzi u.t.t? tas ir tas tru ja?
ibio
es klausos smaguci kops sevi aceros tiesi metalu kadus 3 gadus apakal
0
decapitated

cik tu sen sevi atceries?

kautkada nozime jau izskatam un drebem ir.
citadi jau nepastavetu tads teiciens : tas kaa tu geerbies maina to kaa tu juuties.

personigi es neasocieju sevi ar metalistu tamdelj ja man kada drebe savadaka tad lai nu man piedod neesmu
tiirasinigi metalists jo patik ari folks , gothic un industrial

neiet runa saja gadijuma par matainajiem kam piemeram naacies nogriest matus nost dazhadu iemeslu delj - kada slimiba,kjimijterapija,vai kas savadaks par tiem neiet runa.

0
aceros pietiekami sen sevi. bet tai laika kad biju pa visam siks un neaceros no ta neko, sencis stastija ka ir bijusi p"piekeresanas" smagaijai muzikai, nu kada tur piekersanas, kaukada didisanas, un ta teiks sajusmas izradisana, tada ka to galigs sicis var paradit.
0
kas tu bobik esi pilnīgs lohs???? vienreiz padomā ko tu runā kretīn un tad ver vaļā muti... daunis
0
Nu kāpēc domāt, ka tieši lupatas nosaka mūzikas gaumi u.tml.?

Emo var iepirkt drūmos zābakus, ādas, noaudzēt garus matus, bet tik un tā šim būs emo domāšana, lai gan paskats būs savādāks.

0
Nu es piemēram klausos metālu un nejau kaut kādu tur njumetalu, bet tik un tā ģērbjos platās drēbēs.

Un man pilnīgi pajāt, es pat sevi neuzskatu par kaut kādu baigo metaļugu, vienkārši esmu cilvēks kam patīk laba mūzika.
0
Ko tu te vari forumu piedirst ar kautkādiem pokegōtiem???
0
čalis no Velna Krustiem, tb ģitārists, tajos projektos spēlēja jau arī tad, kad Krusti vēl nebija izjukuši.
0
Bobij, šoreiz Tev taisnība- tas čalis tik pirms gada tapa viena mana bijušā puiša nodzirdīts un metālam pievērsts. Varbūt pirms tam kaut kādu Linkin Park klausijās. Es jau arī Status Quo klausijos 3 gadu vecumā, taču tāpēc sevi par metālisti kopš'dzimšanas neuskatu.

Bet vispār- ar viņš tāds īpašs un ko Tu lien citu dzīvēs?
0
Nezinu. Ar NILE un SODOM koncertiem Latvijā (pagājušogad, maijā) atzīmēju faktu, ka metālu klausos jau 20 gadus un no 13 gadu vecuma. Pirmās grupas ar ko to sāku - JUDAS PRIEST, BLACK SABBATH, MOTORHEAD. Nekad neesmu par metālu atzinis tās grupas kuras to spēlē tikai izskata pēc, vai tikai tādēļ, ka tas ir populārs (80-to gadu pop-heavy huiņa). Neesmu pat centies saprast kaut kādus nu-metālus, bet no tagadējiem metal-coriem lielākoties atzīstu tikai deathcore, kas tiešām ir izdevies eksperiments. Visi pārējie kaut kur izslavinātie TRIVIUM, MASTODON, utml., ir tikai labi spēlējoši sen nodrāztu ideju atgremotāji. ar metālu ir jāsaslimst un ar to ir jādzīvo, nevis jāskrien pakaļ modei tikai tādēļ, ka tas piesaista pokemonus. Metāls ir dzīvesveids, lai arī kādās drēbēs tu ģērbies - galvenais ir tā izjūta un cieņa pret sevi!
0
Nu, varu teikt ka metālu sāku klausīties no 10 gadu vecuma, jo klausījos visu kas sencim bija (gan Judas Priest un Helloween, gan Blue System un Bannanarma :) Ja kāds gulēja vēl silītē kamēr senči vai vecākie brāļi / māsas klausījās Carcass, tad var teikt ka visu mūžu ir Metālu klausījušies. Cita lieta vai patika. reāli laikam jāsāk skaitīt no laika, kad mērķtiecīgi klausās tikai to kas patīk, pērk (dīc uzdāvināt) CD vai kačā ko konkrētu.
0
Piedod, nepazīstu Tevi tik labi- likās, ka tik vēl viens no bara ap Mefisto :D

Nezinu, ko tas bobijs ar šito vēlējās pierādīt.
0
Neesmu teicis ka esmu true.. visus 8 gadus..
Saaku ar children of bodom... un apmeram taadaa stilaa..
taa paarsvaraa melodic death klausijos..
tad pargaja uz black.

tad nu gan atradis par ko piesieties..
0
heresy atraksti man vestuli un es tev draugos pastastishu kapec tapa sada tema. vienkarshi iemesls parak personisks lai te apspriestu.
0
aa un neko ipashu necensos pieradit vienk viedoklu apmainja informacijas iegusanai.
0
vau vau viā. Un pats varonis arī klāt.
0
nav jau bibi obligāti jāraksta forumos tas, ko gribi heresy pateikt.
0
Jo viņš ir banots no ankh un bloķēts draugiem.lv un tikai te tiek man klāt?

Es nu tā teikšu- Talsi man svēta lieta un talseniekus neaiztiec. Man tur pat reperi un regejisti mīļi draugi.
0
Par to tev tagad izsniegs ordeni!!!
0
Bobijs gan ir neatlaidīgs pielūdzējs!! :D
0
Veči, lūdzu piedodiet, ka šitas jālasa.
0
Nu šitai tēmā izlasījis esu tikai pēdējo postu, nezinot par ko te vispār runa iet, tev tiek piedots!
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
DestructerOfNewb
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas