Skyforger Peterburgā
0
клуб "АрктикА" (ул. Беринга, 38).

16 и 17 февраля 2008 года (суббота и воскресение).
начало концертов в 16:00.

Фестиваль Black Winter Days 2008
6 лет сайту Rockhell.spb.ru

Всего будет 11 групп из Финляндии, Голландии, Латвии, Украины, Белоруссии и России. Большая часть их никогда до этого не играла в СПб и в России вообще, так что будет интересно.

Skyforger (Латвия)
Elexorien (Голландия)
Аркона (Россия)
Kivimetsan Druidi (Финляндия)
Drama (Россия)
Asguard (Белоруссия)
Morrah (Россия)
Wolfsangel (Россия)
Thelema (Белоруссия)
Hellion (Украина)
Buicide (Россия)

WOW! Būs jābrauc!
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
mmm izklausas jauki :)
noskaidroju ka vilciena bilete turp/atpakal tikai 26ls tikai jautajums cik bija japikjo par viizu uz krieviju?
0
gan jau ka apmeeram tikpat.
0
ap 25 ls varētu būt
0
un cik maksa koncha bilete?
vai apmeklejot sito pasakumu 100ls var ieklauties?
un kur tad isti to viizu jakarto?
ir kada elektroniska adrese varbut?
vai ari jaacapo uz krievijas vestniecibu?
0
aizčāpo gan, uztaisīsi kādu nelielu sabotāžiņu pie reizes :)
0
man tnt aptrucies. ja aizdosi pardesmit kg tad gan jau caposhu.
0
Vēstniecības apmeklējums nav obligāts - vīzu jautājumu bez liekām galvassāpēm var atrisināt tūrisma aģentūrās, šķiroties no ~ 30 Ls. :)
0
tatad 56ls par celju. cik ta bilete maksas?
0
34 ls vīza maksā.
0
Lai tikai Kalējus paklausīties, uz Krieviju braukt negribētos. Bet Arkona... Šie man tik ļoti tīk! Bet nu nezinu, nezinu. Sanāk nedaudz sālīti turp braukt(i).
0
Ak, jāā..стоимость билетов:
270 рублей в предварительн... продаже.
330 рублей в клубе в день концерта.
500 рублей - абонемент на два дня.- apmēram 10ls.
0
Njā Arkona ir labi!!
0
Sevišķi pēdējais albums. Konča ierakstā gan ātri iebezī tie nepārtrauktie "Ei, Slavjaņe". Kivimetsan Druidi arī rullē
0
Nu... Tikai dēļ SKYFORGER un pāris Eiropas grupām... Tikai ka nē! Vaņku pagan un vaņku bleķis besī jau no sākta gala, arī no Kahoļlendas tās grupas īpašu uzticību nevieš. Protams, novēlu FORGER-iem labi nospēlēt, bet uz turieni tikai tā vaņku konglomerāta dēļ ij pat nedomāju braukt. Lai arī tur man dzīvo daži pazīstami, bet tik un tā...
0
Ебнись, draudziņ, pret sienu. Varbūt tas izārstēs tevi no kompleksiem... :)
0
I nevienas true grupas arī!...
Kaut gan krieviem black sakarīgs ir.
0
Nezinu, nezinu, kas te kam nepatik, be grupu saraksts prieksh pasakuma Krievija ir ljoti specigs.
0
kaadam izskataas veel piemiit postpadomju traumatiskais sindroms :D
0
Tāds subjektīvs ne uz ko nepretendējošs ieskats:
Kivimetsan Druidi – sieviešu vokāls,taustiņi,growl, tāds švaks galīgi nekāds simfo vikings
Arkona – krievu pagan, labs
Elexorien – ar it kā simfo vikings,bet pilnīgi cita štelle, tīri vai iepatikās
Drama – bleks ar taustiņiem, nezin, nekas īpašs bet liekās normāls(lai vairāk prāto bleka pazinēji)
Asguard – melodic death,nu bet tik elektronisks ka riebjās (vismaz šī gada albums)
Morrah – technical death, nekāda vaina
Wolfsangel – tagad saucas Wolfsmare- folk metal, baigi labs, būs jāpameklē
Thelema – techno death – diezgan tradicionāls
Hellion – thrash/death/progressive – pēc vienas dziesmas grūti spriest
Buicide – techno/melodic death – tīri interesants

Rezumē: Skyforger,Arkona,Elexorien... – pa pirmo
Drama,Morrah,Thelema,Helli... – narmaļna
Kivimetsan Druidi,Asguard - herņa
0
Vēl kāds no Latvijas brauks?
0
Aha,Skaji..vinji jau laikam nedrikst nebraukt..
0
Ha, no pribaļķikas Skaji vienīgie...
0
Smieklīgi :) Pribaļķikas humors? Es braucu, un zinu, ka kādi 5 fani brauks ar grupu. Daudz! :)
0
Es būšu.
0
Kudar, tu ar grupu brauksi?
0
Mhm.
0
Ko tas nozīmē???
0
Tas ir 'jaa' jauno vesturnieku valodaa..;)
0
Nu kā bija revolūcijas šūpulī?
0
Tas bija īstais šovs! Skyforger, bez šaubām,bija labākie! Viņi vienkārši "udelali" tur visus. Publika nebija gaidījusi tādu karejvīgu, agresīvu un smagu "folku" :). Un tautu gaidīja patīkams pārsteigums: Skyforger spēlē īsto metalu! Reakcija uz grupu bija ļoti laba, fani trakoja. Ļoti interesantu un unukālu atmosfēru radīja tas, ka Pēteris krieviski stastīja dažu dziesmu saturu. Īpaši pirms "Kurši" dziesmu: "oni hodili v more, sražalisj s vikingami, i daže často pobeždali ih" , pēc tam viņa kliedziens: " V ataku!!!!" un uzreiz mūzikas vētra, smagums un agresija! Kā kaujā! Pēc koncerta tauta īlgi negrībeja palaist grupu prom: "Show must go on!!!" Divas reizes Skaji spēlēja uz "bis"! Es domāju, kā viņus gaidīs Pēterburgā, jo iespaidu viņi atstājuši ļoti labu. Tilts starp Rīgu un Pēterburgu, var teikt ir uzbuvēts :)
0
Video "Kurši" pagaidam ir tikai šeit.Un ar nelielu defektu, bļa!
vkontakte.ru/video.php?act=s&id=...
0
Чтобы просматривать эту страницу, нужно зайти на сайт... :(
0
Aizmirsi pieminēt, ka daļa apmeklētāju viņus sagaidīja ar t.s. "vācu sveicieniem". :D
0
lol :DD
0
Tie pieci lopi? He he! Tie pat nebija nekādi nacisti, bet lohi gopņiki! :D
0
latviski sakot - urlas.
0
Vaņkas paliek vaņkas...
0
varfarts paliek varfarts
0
(stulbais aizspriedumainais latvietis ivars-i nevars)
0
varbūt labāk tā, nekā johan von pigeonshit...
nu nesmilksti, neiekodīsi tu man, salašņa!!! nomierinies taču vienreiz! smiekli nāk par šādu tavu stresu - ko vēl atradīsi kur piepisties?
varbūt mēģini saprast - ir pagājuši vairāk kā 10 gadi!!! nu, bet ja tev vēl tie tavi piedirstie bērnības autiņi ir tik svēti, tad smirdi savos pigeon-sūdos vien tālāk. MAN PO!!!
0
hehe, atkal tu neko nesaproti, te jau nav runa par iekošanu _tev_, dumjais frici
0
tavs PR cieš, ne jau tu
man neko citu arī nevajag
lai nezinātāji zinātu, kas tas varfarts par putnu(biedēkli)
tu jau narciss, pērsies tāpat savā nodabā
0
kas ir vaņka, varpath? tu vari atbildēt? krievs??
0
Эу , варпатх , ун кас ту таадс бууту?
0
Sorry, cienītie - tāds pārpratumiņš ir sanācis. "Vaņka" - tas ir sugas vārds, nevis tautības nosaukums. Katrā tautā ir savi kašķīgie mēsli. Paši krievi, kā ir sanācis dzirdēt, tādus dēvē par "Vasjām", vai vēl jautrāk - vienkārši "Čmo". Man ir pietiekami daudz paziņu krievu - gan Latvijā, gan Krievijā, kuri netiek pieskaitīti "vaņku" kategorijai un ir pat ļoti cienījami cilvēki un labi draugi, turpretī ir daudz tādu latviešu, kas ir vēl nožēlojamāki par visutaināko vaņku. Un tu, Jāni Balodi, savas mūžīgās kašķēšanās dēļ no manas puses tiec pie tādiem pieskaitīts - un tas nav vārdu sakritības dēļ. Man ir pilnīgi vienalga ko tu vēlies panākt, kā arī tas, vai tev utis kož, jeb tava pakaļa no nedabūšanas niez. Nomierinies tak vienreiz!
0
hammerheart, labs jociņš. :) Ja palasīsi ne tikai manus komentārus bet dažus iepriekš, varbūt sapratīsi, kāpēc radās replika par "vaņkām".
0
nu, dirsā līdējs, ka es saku!
nobijās no hammerheart avatāra :D
0
a kas tur bailīgs?

da labāk beidzat dirsties un iedzer labu tēju!
0
blje nu zaibalji vechi cik var vaariites...
toch teeju iedzerat!!!
:D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas