Bailes
0
Kāds kādreiz no Jums ir sabijies? Man piemēram dzimtajā ciemā Jehovas liecinieku tantes ejot garām met krustu.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
man no tadam tantem nak smiekli kautgan tadu zestu nekad nesu izepelnijies, ka krustu mesanu.
0
Eu tad jau tu laikam esi kārtējais tīnis, kas staigā apkārt ar immortal cienīgu meikapu. :D
Nē no manis neviens nekad nav sabijies, jo es esmu smuks!!! ;D
+1
divi skuķi kliegdami aiznesās, kad vajadzēja ķerties pie lietas, bet es viņas saprotu - būtu sāpējis...
0
Mana brāļa gadu vecais sīcis sāka bļaut, kad paņēmu viņu rokās...
0
2004.gadā braucot uz Kilkim Žaibu, blakus apsēdās tāda maza večiņa, ietinusies melnā lakatā, varētu būt jehoviete vai ortodoksālā pareizticīgā, paskatījās uz mani, pārmeta krustu un apsēdās pēc iespējas talāk no manis :D
0
Jā man ar bijis ka krustu pārmet :)
bija arī tā ka morāli nolasa (liekas pareizticīgie tie bija) kādas 2-3 reizes

Un viens pat nesen augustā (sevi nosauca par īstu kristieti un dieva kalpu) tec ka tādus vaidzētu nosist :D un vel mēgināja visādi izprovocēt uz kautiņu
Biju mazliet pat pārsteigts jo varbūt kļūdos bet vispār likās ka viš pat varētu pats būt kādas sektas mācītājs :D
0
Seno ēģiptiešu dižciltīgie ar lepnumu rakstīja uz kapiem: "Es neesmu iedvesis bailes nevienam." Tagad čiepstes lepojas, ka tantukus sabaida.
0
Ja kāds tev met krustu - sper to drazu atpakaļ, vai vismaz pieliecies.

Vecmāmiņa vienīgi skandināja, "Gari mati, īss padoms", es gan iebildu, ka nav ko tā sievietes diskriminēt, visas jau nav stulbas ;)
0
Nevajaga jau vecmāmiņas galvā ņemt.
Ja viņām būtu teikšana, visi vienmēr staigātu zolīdi gludinātos uzvalciņos, īsiem matiņiem (gludi saķemmētiem), uz alu skatītos ar acīm redzamu riebumu un uz tādiem netiklības perēkļiem kā "Melnā Piektdiena" nemaz neietu.
Tā redz.
0
Bieži nobīstos spēlējot CS, zin kā pēkšņi kāds kur izlec vai tā bļ nošauj psc...
0
klau deathperado varbuut tu biji parak iemetis un vinja meta krustus li sameejai arii sita nesanaakXD XD

a jehovieshus tos sektantus nenormaalos ar kaulzaagji visus liidz peedeejam novaakt..nead neko lbu nava nesushi
0
nē, nebiju pārāk iemetis :) es tik vēl sāku tajā brīdī iemest :D
0
lash, 10. oktobrī, plkst. 12:34

tu to par mani uzrakstīji? :)
0
Kad es gāju garām Brīvības ielas pareizticīgo katedrālei, man gāja garām mūķenes un par cik man ir īpatnēji zābaki (NEW ROCK) viņas ļoti smagi nobrīnijās un murmināja kautko... "gospoģi jesus hristus" un citas huiņas...
0
Bērnībā (15-17g), kad vizuālajiem pričindāļiem un kosmētikai veltiju vairāk laika - jā - mani redzot arī tika mesti krusti, bolītas aces utt utjp.

Šobrīd acis melnas nekrāsoju, īpašas rotas nenēsāju un mani zābaki neizskatās tik izaicinoši, kā ja būtu sakārtas entās ķēdes, savilkti "brutālie" džemperi utt...

No manis nebaidās :((((
Es gan baidos - visādī īmo dīvaini, aizdomīgas stilīgās meitenes/puikas utt.. Jūtos kā krātiņā iespiests zvēriš! aaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Nu man no viņiem arī biku bail- varbūt tas ir lipīgi? Ļaunākais, ko draugi var nodarīt, ir sarunāt tikties pie Origo :D

Jā, sendienas un ķēžu kilogrami... jautri bija.
0
Vijibonisti bljin :D

Nekad ar tiem pozeresanas suudiem neesmu aizraavies.
-1
a ko taas keedes dod?

neesmu nekad neesajis?

kaada apzinja tad iekseji valdija? :)

nu nav tik traki cik nu skatos pie origo populacija samazinas. bet urlu un reperu tur netrukst.

es pat nezinu vai bailes vai ko bet man nereti smagu riebumu izraisa chigani ar taam zelta keediteem.

nee sonakt bija tadas smiekligas bailites :D

tb kadu laicinju ap 3iem nakti nacas jaanja setaa uztureties a dzirdu kautkadi cilveki solo un dzirdu "zieg hail" tiek izkliegts.

taa nodomaju. noteikti atkal kaadi skini sadzerushies un tagad piekasisies.

a izradijas ka tur kautkadi dzekinji barinja ap 12 cilvekiem marsheja izkliedza neonacistu sauklus un
citadi mulkojas :D


+1
Kāda vaina būt pokemonam- vismz galva pieaugot nav kantaina un nevienu nenosodi, jo esi bijis i ar zaļiem matiem, i ar corpsepaint ikdienā ;D

roof- Tu nezini, ko zaudēji.
0
heresy nu labi sava taisniba tomer ir. taa tu esot pokemons vari ieklauties. puulii seit atkal vecaa patiesiba ka tie truu ir vai nu liideri vai vientuli sava esiba :D

kautgan ir tak zinami kas nav nekad bijusi poke un tomer nepieaug aizspriedumaini tapec tas tomer ir zars ar 2 galiem.
+1
Es baidos no cilveekiem. Visi ir tik stiliigi. Zelta kjedes, dimanta rotas, LA apkakles, Dolčes un Gebanas, zeltiiti krekli, sudrabainas botas, peerlju auskari, burziiiti audumi, safiira galvassegas, ai, jaapadomaa...
0
ir ir gadījies staigājot mētelītī, kad tantuki te pat Pļavniekos met krustus, biežāk gan dzirdamā frāze ir tā pati "oh gospoģi" esmu arī ievērojis, ka tie sektanti, kas parasti vasarās centrā pārdod tās grāmatas, piesienās tieši tādiem alternatīvāka izskata cilvēkiem..
nesaprotu, kādēļ jābaidās no stilīgiem cilvēkiem? kas slikts ir stilā?
0
piesakies būt alternatīvs un stilīgs? >:)
0
nu manā izpratne alternatīvs = tas kas nav parasts, stilīgs = tas kam ir stils ?! tad jā :D
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas