probz=PM/BM+DZ
0
tatad probz
hmz kur tagad ir tas top vietas kur tuse dailja dzimuma daamas respektivi metalistes?

kaa ari kur tuse tieshi blekji un paganu metaalu miloshas ir kadas idejas?

tatad ludzu nelielu tutoriali no saviem info apcirknjiem.
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ko? tev info? :D ošņā pats kuri ir :D
0
ak tu egoists tu nav labs.
0
psc.
visi tusē draugos.
0
nu bet uz ielas kur ir tas vietas?

agrak tak tuseja es nez nu taja kvadrata a kur tuse tagad?

nu man nav tada metalistu barinja ar ko es regulari tusetu un blaa blaa blaa..

0
Sagribēja kādu nocopēt, LOL... ^^,
0
Bobij, es Tev ieteiktu pameklēt draudzību ar hippijiem. Tiem vajadzēs vismaz pāris stundas, lai pārvarētu savu dabisko miermīlību, pirms Tevi nogalināt un apēst Tavu sirdi.
0
nu man hipiji ne visiem .
vienk samejie asociejas ar zaales pipeetajiem un neko vairak.
0
Tās, ar kurām ir vērts censties tuvāk iepazīties, parasti netusē apkārt visādās pažobelēs.
0
kā acīmredzami nojaušams, Bobijs jau uz tādām nemaz necierē, kā saka, saprot, ka nav īstais, kurš cierēs uz krējumu... sūkaliņas... ierūdzītes...
0
Intar meitenes jau ir dazhadas, reizem ari tie dziljie labie udenji ir atrodami ne tajas labakajas vietas.

sava zinja ikviens metal koncerts ir pazhobele bet tomer dailja dzimuma inteligence ari apmekle!

hmz kas tad tagad pa dazhadam vietam vairs tuse tikai cilveki kas ir galigi chau?

:(

Petenju kuuleej man jaizverte situacija un japienem leemums.
0
Intar, vai tik ļauni. Nu, jāskatās, kas ir pažobele. Man pat Enriko liekas pārāk snobisks.
0
Bobi : Lētāk/ērtāk ir iegādāt fumijas lelli
0
ups ... gumijas* :D
0
bobij, pasit ķepā!
0
ehh nu nematies ar tam gumijas lellem ja velaties man ir citi merkji.

un man nav kjepu
vaarpata ja ja gribas tad pats to vari izdarit.
0
Kad metālistes nevazājas pa klubiem, viņas mazos bariņos ar tādām pat draudzenēm tusē mājās.

Origotus Tu zini, kur meklēt :D
0
varbūt pasēdi pie skolām, augstskolām, koledžām utt :D
meitenes metālistes apmeklē arī mācību iestādes..
0
es domāju, ka skolām un augstskolām butu iebildumi pret Bobija piesēdēšanu...
0
nu ārpusē, pie vārtiņiem...
0
vārtiņi arī nebūtu sajūsmā
0
bobij, tu veelaizvien esi dumjsh liidz veemienam! kur taadi stulbenji rodaas? :))) es vot lasu un reecu, kaa 20 gadiigs jauneeklis truumetaalaa luudz paliidziibu, lai vinjam kaads pasaka, kur var iepaziities ar meiteneem. Nu tas ir pizgjec vienkaarshi... tava nespeeja uztvert apkaart notiekosho ir vairaak nekaa fascineejosha:)

'meitenes jau ir dazhadas, reizem ari tie dziljie labie udenji ir atrodami ne tajas labakajas vietas.' - jaa, jaa! Centraaltirguu neesi skatiijies? Varbuut atradiisi kaadu reti labu meiteni, ar reti labu raksturu un reti augstu izgliitiibu.
0
Vai tad Elizabethe ar Robertu nebija vienā pusē?
0
heresy vai tiesham?

tad socializacija notiek tikai ar sava dzimuma parstaavem?

nu es nedomaju sedet Elizabeth pastavet varbut bet ne sedet.
un ludzu statistiku kuras butu sis konkretakas macibu iestades? :)

deathperado ko taa?

mazais2 nu paludzu palidzibu nu un?

kas tur tik aprecams?

pats laikam esi galvinju saspiedis.

Jelgab nu to labak prasit vinjai pashai, bet manos uzskatos pret vinju nekas nav mainijies...
0
dr.lv lv meklētājā ieraksti: tumsa, sāpes, asinis.
un bļa izvēlies no tā plašā klāsta.
0
Neko neatradi? meklē tālāk :D
ieraksti meklētājā Edguy tad visaadas sexeres leca aaraa :D
0
psc......
0
fumijas lelle :D
Davidson-Tu esi zvers :D
0
jāizvirza tēma apspriešanai- kur rodas šitādi bobiji?
pilnīgs lol!
0
Klau, ar jums nešķiet, ka Bobijs ir virtuāls enerģētiskais vampīrs? Citu izskaidrojumu tādai sviesta dzīšanai es nevaru atrast.
0
Nu varētu buut ka taa, šis tik lej savu uudeni- a citi sirdīgākie, kas te mums ir briesmīgi uztraucas.
0

bobijsxxx, vakar, plkst. 16:53 [Profils] [Link]
heresy vai tiesham?

tad socializacija notiek tikai ar sava dzimuma parstaavem?

Hm- a Tevi taču meitenes interesēja.

Elizabethe- lekcijās, sesijā u.c. es pat knapi spēju esošajam vīrišķim uzmanību pievērst, draudzenei līdzīgi. Šaubos, vai kāda dāma domājot par semestra darbu u.c. vēl ievēros netīšām augstskolas gaitenī ieklīdušu romantiski noskaņotu bobiju.
0
O, man ar no rīta iešāvās prātā tāda pati doma, kādu te minēja Neonz... =]
0
Īstenībā tā arī varētu būt Neonz, jo Bobijam atliek uzrakstīt tikai vienu anālu komentāru, lai visi klātesošie sāktu bezjēgā malt par to, kāds viņš ir cirvis. Tiko visi nomierinās, tēma apklust, Bobijs atkal pasaka kaut ko anālu, izsaucot to pašu reakciju, ko ieprieks. Un tā pa apli.
Rezumējums. Vienīgais, ko Bobijs te gūst ir atziņas, ka viņš ir cirvis, un to viņš dara ar tādu uzcītību, kura var nozīmēt tikai divas lietas:
1.Bobijs ir mazohists
2.Bobijs ir ir enerģētiskais vampīrs, kurš caur mūsu komentiem uzsūc negatīvo enerģiju.
Lai nu kā tur būtu, man ir piedāvājums. Beigsim apmierināt Bobiju. Vīrišķīģi pacietīsim Bobija informācijas vēmienus, nemaļot pa apli to, ka viņš ir cirvis, tad bobijs sarausies maziņš un nosprāgs. :D
0
Tu pats nupat Bobiju pabaroji. Ai ai ai, kāds slikts piemērs :D

"Beigsim apmierināt Bobiju", nu, nedomāju ka ar džeku ir tik traki, ka viņš lasa šito vircu un apmierinās ...

Starp citu, Bobij, šeit /forum/76755/ tu minēji pavadoni (sieviešu dzimtas). Vai nu tu vakar paspēji kādu nocopēt, vai taisies viņu pamest un kamēr jauna nav atrasta, vēl lieto veco. Nav smuki.
0
Pag, šitā tēma tak ir vecāka par to, moš jau pirmie panākumi? :D
0
Eu, ja esi atradis labo vietu, kur metalbeibes steriem klājas, padalies ar tautu, neturi sveci zem pūra. Lai kas arī būtu augstāk sarakstīts, visiem tak gribas Leiputriju atrast, nav ko liegties ;)
0
vot kas izrādās!!! bobīti noliek zemāk par zāli, bet pašiem tas pats interesē, kas viņu:D
0
Es jau neliku. Ar interesi gaidīju, vai kāds neiedos Apsolītās Zemes adresīti ;)
0
mazdels vispar paldies par keywordiem bus jaatzimee.

Neonz interesanta versija :)

heresy ir jau dazhadu limenju fakultates.
piemeram tava fakultate protams ka daudz jamacas rekjinot to ko esi izvelejusies.

kode13

nu ne gluzhi. neies krasta. lieta tada ka iespejams te pratvederi var parstat malt rupeklibas.
bet vai palikt vienaldzigi par to es dzilji shaubos.
esmu loti daudzpusigs cilveks un meedzu uzrakt loti dazhadas teemas.

un komplimentus tak ir patikami uztvert ja tie nak no sirds.

Blade

Bija taa ka vakara stundu pirms sakuma draugos uzrakstijos ar vienu sen neredzetu draudzeni ko nebiju vairak ka gadu saticis.
kad vinjai piedavaju vinja piekrita man sastadit kompaniju . taads ari ir staasts.

un manai pavadonei ir puisis tapec vakars tiri platoniska gara un ar tadam domam tika vadits.

kadam ir problemas sai sakara?

pagaidam mans atiecibu stavoklis ir briivs.

Njaa tikai leiputrijas nav.

un zini man viena zinja emo saakt riebties. vinji nelagi ietekme sabiedribu. kaa jau es te rakstiju.
tb metalists saak klut smagi par modes lietu.

atcerieties piemineju to vienu dzeku kurs itka no 9 gadu vecuma klausas metalu.

tad nu vienk gadijas taa iepazinos ar vienu meiteni.

tad nu sii man saaka klaaret kadam jabut vinas idealajam iemeta si dzeka bildi.

uzinaju ka vins spele grupa amivax kaa ari to ka sauc gatis. talakais bija dazhu minushu jautajums.

veel man vinja klareja ka bezmaz vai ta ir jaizskatas metalistam.
ka jabut tadam matu sakartojumam un sazin kam vel ne.
ka ari cik tas dzeks ir truu.

nu godigi teiksu ka nepaliku greizsirdigs vienkarshi izdomaju parakt dziljaak.

ai rezume secinu ka metals iet uz popsu un lidz ar to ari uzskati un vertibu skala mainas diametrali skiibi un daleji tur vainigi tie emo.

vispar esmu sapratis ka i-neta daudzko nozime tas cik labs tev fotograafs ir.

Tapec butu jauki ja tiktu nobeigts tas kas netika nobeigts..
0
Ko nespēj fotogrāfs - spēj Fotožops.
0
Varētu padomāt, ka fotožops gan ir viena brīnumaina manta - paņem dajebkādu bildi, un tas pats uztaisa gatavu šedevru :D
0
Bobij, kāds sakars kaut kādam Emo/HC ar metālu???
0
Muahahahahahaa!!! :D:D:D Paklausieties otro dziesmu! Un vispār... njā...
www.myspace.com/amivax
0
Bobij, netaisi te putru.
Neticēsi, bet ir tādi cilvēki, kas smago mūziku klausījās arī pirms emo un turpina to darīt neskatoties uz "smago spiedienu no emo puses" :D
0
Bush, that song is fucking tr00.
Vislabāk tomēr ir tā maigā balstiņa, kas tā liriski iespraucas caur nikno growlu...:D
0
Jā... Gandrīz vai ūziņas pieliku, kad to Donaldu Daku izdzirdēju. :D
0
A Kodei 13 ir pilnīga taisnība par to ka Bobsis ir enerģētiskais vampīrs. Vo piem kad šajā tēmā /forum/75490/ es viņam sāku konkrēti bez rupjībām no viņa izvilkt atbildes uz pāris jautājumiem, piemēram ar ko viņš ir labāks par nēģeriem, kāpēc Baltijas saulē viņu gribēja atdauzīt (konkrēto iemeslu, ņemot vērā ka viņš par to veselu tēmu uzcepa), tad šis pēkšņi kā akā iekrita. Laikam saprata ka tik lēti vis cauri netiks. Tagad laikam ir pagājis zināms laika posms, kad šis izdomāja, ka nu var atkal nodarboties ar to, ko viņš pats nosauca par "Paskatīšnos kas te katrs par putnu".
Nu tad davai Bobij, atbildi pēc visa šī laika uz šiem diviem jautājumiem un pierādi ka neesi te tikai tāpēc lai provocētu mūs Tev ap...vanot.

Ja jautājumi šķiet pārāk neaktuāli - tad pasaki, kas ir true metālists tavā izpratnē kas reizē ir arī tavs ideāls, kuru vajadzētu aizsargāt no ļaunās popsa (žīdiskās) ideoloģijas? Respektīvi kā vajadzētu domāt īstam metālistam?
0
A tā emo grupa ir pizdata - visas dziesmas galīgi šķības, tik brutāli neritmiski iespēlēts viss. Bez maz tā kā Lazarus side projekts. Varētu pat padomāt Šadovmeikers (iatollahs) izdomājis ka Emo ir ienesīgāks kā HC. hi hi hi.
0
Lazarus side projekts.... :DDDD
0
0
Ta letinju emo banda... ir pizdec, tas skrimo vokals ir smiekligs, un saldais geijs ir tik maigs, ka ta vien gribetos vinam iesist, bet nevar jau nevar.
0
0
Blade
nu fotoshops nav tik laba lieta. tomer labak ja ir nofochets ta lai redz ka bez montazhas labi izskatas. pagaidam sevi diezko labi nav izdevies nofochet.

lash

es ticu ka tadi ir tomer. es runaju par jauno paaudzi. jo lai nu ka man tomer gaumes zinja nezkapec saista lielakoties par mani jaunakas meitenes.

nu labi ir iznemumi bet tas ir tikai dazhi ipashi gadijumi kad tiesham taja cilveka saskatu vienk super ipashibas..

Enemy

es zinamu apsverumu delj par teemu kas skar baltijas sauli nevelos kadu laicinju runat. kad tas nogludinasies ja situacija vispar nogludinasies.
tad es apsolu ka es pacelshu gaisma to teemu veilreiz.

vienk truumetalu lasa ari skini. rezume vienkarshi atkal kautko parpratis un man nav nemazakas velesanas skaidroties ar samejiem kas un kaa!

taa jau piebesija viena morala lekcija kas man tika pasniegta kad vienu dienu braucu tramvaja.

beigas vel tika uzstadits ultimats.

kuru gan piekapos un izpildiju.

enemy ari uz shiem 2 jautajumiem pagaidam nejutos spejigs atbildet. neesmu nakti gulejis(un 6 ieprieksejas naktis tapatas) esmu nedaudz noguris.

kad jutishos gatavs tad atbildeshu pagaidam tu man atvaino.

ja ir velme par Baltijas sauli ko uzzinat atraksti man draugos varu so to pastastit. pagaidam negribu neko skali.

nu paldies biedri par moralo atbalstu.

amiwax noliksana mani garii specina.

paldies. veelu jums jauku dienu :)

un atputu peec taas :)
0
Mez kāpēc tev ir radusies uzmācīga doma, ka visiem nenormāli interesē tevas privātās dzīves peripetijas. Tici man, savus paskaidrojumus droši vari aiztaupīt.
0
Nez kāpēc - tā bij domāts.
0
Mani godīgi sakot patiešām neinteresē tie Tavas privātās dzīves sīkumi, taču kaitina, ka visas šitās tēmas tiek visu laiku Tevis cilātas, bet izņemot provokatīvus komentus, Tu tā arī neko sakarīgu neesmi pateicis.
0
a ko tad tu gribi lai es pasaku,

starpcitu bus nakosas teema..
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas