Kaķīši!!!!
0
Mums pagalmā dzīvojās kādi 5 mazi kaķīši, ļoti smuki un nelaimīgi, jo nav māju. Mēs paši diemžēl nevaram nevienu paņēmt, jau mēgjinājām, bet mūsu kaķene ir "pilnīgi pret" (maigi izsakoties". Tāpēc draugi, paziņas, varbūt jums vai kādam jūsu paziņam vai paziņas paziņam gribās kādu mīļu radību mājās, varētu ar mani sakontaktēties un izglābt kādu no šiem Kaķīšiem?!!
Mans tel. Nr. 28344860
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Shh, man jau viens ir. Painteresēšos pie citiem. Kaut gan jautājums "vai negribu kaķi?" parasti ir tikpat bezcerīgs kā "vai nav brīvs dzīvoklis Rīgā?"
0
Vienā nama pagalmā Vienības gatvē redzēju - arī veselus piecus... vai tik nav tie paši? Jauki jau bija, bet...
0
es labprāt, vienīgi problēma... ka esošais kaķis arī nav diez ko viesmīlīgs.. bail būtu par kaķēna veselību :/
0
un es vairs belašus ar vairs neēdu... :(
0
Deathperado - tu kaķus ar belašiem baro???
0
man ar vienu kaķi jau pietiek
0
nē - tjipa kaķus belašos liek...
0
Nu nevar tos kaķu kaut kā nebūt daudz maz humāni utilizēt? citaadi izaugs par huligaaniem bez saimnieka.
0
var ap helovīnu mest iekšā ķirbjos un svecei liesmu klāt, lēnu garu...

Balrogh, paņemtu to melno, par kuru man teica, bet diez vai žurkas pārdzīvos stresu un nāves bailes...
0
Es nez', ja jau no mazotnes audzina kopā, domāju, ka sarod un nekādu problēmu nav.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas