Lord Of The Rings
0
kaadas atsauksmes? komentaari? kaa muuzika?..
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
te jau ieshaam jaakliedz kas ti praataa neienaak
0
es vairs nespeju skatities tresho dalju, jo biju redzejusi pirmas divas ar goblina tulkojumu, un nopietni vairs nav iespejams neko uztvert :p
0
lord of the strings! muahahahaha
0
Nekaadas atsauksmes.
0
par lotr metinaataaju kursos bija ljoti laba maaciibstunda
0
summoning piemeram...
0
Lotr graamata ir baigi laba un lai kaa vini censas filmaa to nav iespeejams atviedot, tas ir jaaizteelojas katram pasm!!
0
Jā, goblina tulkojums bija labs :D, bet nu esmu redzējis arī visas 3. īstās daļas, 3. kino, nu varbūt sākumā mēģināju uztvert visu nopietni, tad beigās rēcu kopā ar tām sīkajām, kuras rēca visu filmu, it sevišķi pēdējo aizkustinošajos skatos ar FJODRU...
0
Esmu redzējis visas trīs daļas. Tagad sāku lasīt. Tā ir labāk. Ja vispirms izlasa un tad skatās filmas, tad bieži ir nepatīkami pārsteigumi, jo pats esi visu vizuāli iztēlojies pavisam citādāk.
0
pareizi vien ir - un ja nu tu, lasot, iztēlojies savādāk nekā filmā, tad tak galīgi garām. A tagad - filma tev visu pasaka priekšā, un nav nekas lieki jāiztēlojas un jādomā
0
Filma ir ļoti laba! Pats stāsts ir vienreizējs, par to vien liecina daudzu metal grupu pievēršanos šim stāstam!
0
2 WT
Filma man neko "nesaka priekšā". Filmas noskatīšanās man grāmatas lasīšanā ne palīdz ne arī traucē, jo pati grāmata taču ir oriģināls, pēc kura tapusi filma. Grāmatā ir ielikts daudz vairāk nekā filmā, gan sižeta ziņā, gan filosofiski.
0
Jaa bet tomeert filma bij kruta.... :p
0
Džeksonu pie kāķa! Filma varbūt nav slikta, bet ekranizācija- vhēēē.

(Dekaels ir tas pats subjekts, kurš uzstājās tais metinātājos par Tolkinu, ja kas...)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
M (jauniņais)
Viskas