kawir atskats un iespaidi!?
0
ap 19.20 ievalseju kabataa pie apsardzes redzeju kadu meiteni un dzeku kas izskatijas kautkur redzets.

tad bija parbaude apsardze konfisceja aukstos ierochus.

gaaju taalak izbrinija fakts ka nedzirdeju muzikas skanu.
gaaju dzilak nodevu jaku redzeju vienu virieti kas uz mani skatijas un beigas izradijas ka tas ir sinisters.

iegajam zale sokeja fakts ka zaale kura atrodas skatuve ir maigi sakot patuksha.

sedeju zaalee. ocularis infernum laika migu ciet un bij velme kaut apkuri butu ieslegushi.

aizgajam talak pasedet parunaju ar pavadoni.

pec kada laika atgriezamies.

ieverteju kawir skatuves teerpus dziedat prasmi pafoceju pafilmeju un devamies prom jo pavadonei daudz vacu valoda jamacas maajas.
ap 21.10 jau biju pie stockman.

secinajums taads ka cilveku pec acu uzmetiena labi ja 50 bija.

secinajums ir tads ka metalshow.lv apmekle vairak neka truumetalu jo citadi iespejams butu vairak cilveki jo pielauju domu ka daudzi pat nezinaja ka sads koncerts notiek.

redzeju tikai kadas 5 meitenes kam jutami vareja just ka nav 18 gadi.

no ta secinaju ka netiek izmantota iespeja kad berni var apmeklet legali metal pasakumu.

nee nu visuma paldies rikotajiem. jo sada samera briva atmosfera bija interesanti uztureties.

tb piepildijums tam ka cilveks atnak ne tikai smakt koncerta bet vienk pasedet parunat un pabaudit dzivo muziku.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Offtopic: Iespējams, es nebūšu pirmais, kas vērš uzmanība faktam, ka Tu, bobij, nelieto komatus un teikumu sāc ar mazo burtu. Tā tagad ir kāda moderna inteliģences pazīme?
0
Viņš laikam nezina, kur jāliek komatus... :D Nebūtu jau brīnums, zinot, ka šamam problēmas ar skolas pabeigšanu. :D
0
Vispār jau šitādas figņas bija jāraksta komentāros topikā par konci /article/433/#comments
+1
bobij, tā arī nebija saprotams, ko tu tur vispār meklēji, jo redzot, kā tu tur klimsti kā nepiesiets, tiešām radās vēlme tev parādīt noklīdušās izejas durvis. Kas attiecas uz koncerta apmeklētāju vecumu, tad nedomāju, ka lai apmeklētu koncertus vispār kāds vecuma cenzs būtu vajadzīgs, ja nu vienīgi tev, jo kā rādās tev pat pēc divkārša tava vecuma nodzīvošanas metāla būtība tā arī paliks miglā tīta. Varbūt labāk turpmāk nemoci sevi ar metāla koncertu apmeklējumiem un smakšanu tajos, bet ej uz kādu vietu, kur tu "samērā brīvā atmosfērā" vari "vienk pasedet parunat un pabaudit dzivo muziku".
0
Un "kur tuse dailja dzimuma daamas respektivi metalistes?
kaa ari kur tuse tieshi blekji un paganu metaalu miloshas". :D
+1
Vislabākā vieta ir šī:

"redzeju tikai kadas 5 meitenes kam jutami vareja just ka nav 18 gadi.

no ta secinaju ka netiek izmantota iespeja kad berni var apmeklet legali metal pasakumu."

Ja manā galvā rastos šādi secinājumi, es laikam nošautos ar to celtniecības aparātu, kas šauj naglas!
0
Juods vienk ieveroju foruma kartibas rulli. kas sludina.. mana izpratne masu anarhiju kas robezhojas ar izrunasanos lidz besim vai pagurumam.

un ja rakstu neformalos rakstus tad man parasti ir sadas kludas. laiks to pienemt :)

Jaa reizem sanak problemas ar tiem komatiem tapec kad vajag censos uz izjutu likt ka man dmd maacija.
:)

Blade

es jau tur pierakstiju bet seit es gribeju plashak uzrakstit.

hmz a cik daudzi pashi no jums bija ko?

vai ari aizgaja tikai tie truu pagan un black cienitaji?

to Vaarpata

vai tad apmeklejot koncertu tavuprat ir jajutas nebrivam un piesietam ka seetas krancim?
man gan liekas ka jajutas brivi un jabauda.

pie tam mani maac aizdomas ka tu mani nemaz neredzeji.. un tagad tikai pa tukso muldi.

jo es sakomuniceju tikai ar pie ieejas esoshajiem un Sinisteru.

parejais laiks tika pavadits verojot skatuvi un komuniceejot ar meiteni kura tika uzaicinata lidzi un kura nebija vairak ka gadu satikta.

un tas izpaudas sezhot nevis staigajot tapec es nesaprotu par kaadu klimshanu tu te runaa?

Nu tomer es joprojam turpinashu baudit dzivo muziku un apmeklet koncertus es iisti tevi nevaru izprast.

kaa ari liekas ka nav veerts tevi izprast.

lidz sim no savas puses neesi nekadas peerles paradijis.

ok tev ir verienigas zinasnas par metalu bet man taadu nav.

bet neko citu no tevis sakarigu neesmu dzirdejis.

Intar isti nesapratu to domu.

Faun es tevi ari nesaprotu!
0
bobis gribēja palielīties ar to, ka atradis sev dāmu ar līdzīgu muzikālo gaumi. tas arī viss
+1
bobuli, man tev nekaadas peerles arii nav jaaraada! Un tas vai tu mani izproti, vai nee, man ir pie d***sas! Bet par to vai tevi redzeeju vai neredzeeju, vari neuztraukties - man tevi paraadiija. Un tas, kas paraadiija tobriid ierosinaaja tev pa muti (laikam jau kaarteejo reizi) sadot. Laikam jau tev paveicaas, ka aiztinies aatraak, nekaa shis bija pieraavies. Bet laikam jau ir jaabuut izcili stulbam, lai aizejot uz koncertu, no kura nekaa nejeedz peecaak d***tu zalju par to ko citi tur nemaz nemekleeja!
0
Baigi smieklīgi! XD
0
Warpath tad kapec ir jamuld ka es klejoju apkart ja es lielakoties raami sedeju uz benkjiisha.
Rodas iespaids ka info no pirksta izista.
nu sry.

jautajums kursh bija tas kas ierosinaja?
varbut nosauc atklati.

starpcitu warpath lai butu godigak varbut iemet savu bildi lai varu tevi nakamreiz atpazit.

0
Piedod Bobij,tas laikam biju vai nu es vai Hells...
Zheel samaetaas un negribeejaas paartraukt dziivaas muuzikas baudiishanu un briivaas atmosfeeras radiitaas sarunas...:)
0
... citreiz tā nebūs - uzprasījies!
0
wo,vecaakus cilvjus i jaacena,tas prmkaart,otrkaart izmazgaa pachku (bobij)
0
dzelzis nikns :D
0
izskatas ka dazhi labi nezin ko meetaa.
beerniskigi.
0
Tiko izlasīju par komatiem. Vispār bērnišķīgi sāk šķist, tas, ka tu neliec komatus pat tādās elementārās vietās kā pirms saikļiem, piem., "ka", "bet", nemaz nerunājot par vietām, kur komats var mainīt visa teikuma domu.

Mazs uzdevums tev Bobij: kur tu liksi komatu šādā teikumā: "Bobiju nogalināt nevajag atstāt dzīvu"?

Pirms vārda "nevajag", vai pirms vārda "atstāt"?
Tavuprāt nesvarīgi???
0
jokotajs atradies starpcitu painformeshu ka dazhi labi augstakas tiesas tiesneshi nemak pareizi salikt
komatus pie divdabja teiciena..
taa nu izdari secinajumus :)
0
Kādi joki, vienkārši elementāra rakstības kultūra. Es noteikti arī reizēm kļūdos, neielieku komatus kur nepieciešams, bet tu principā neliec nekur, tādēl tavi teikumi ir vai nu nesaprotami, vai gramatiski vienkārši, labākajā gadījumā- vienkārši paplašināti.
Te runa iet par konkrētu personu- tevi, nevis kaut kādiem tiesnešiem.
Izdaru secinājumus- (atvaino, bet) tu esi muļķis, jo "ja jau tiesneši nemāk rakstīt, tad es arī nemācēšu, tagad visi rakstīsim nepareizi, jo tie tiesneši....."

p.s.
"pareizi salikt komatus pie divdabja teiciena".
Divdabja teicienu atdala ar komatiem.
0
tas kursh izdara nevajadzigus secinajumus esi tu .
man dzili pajat par to ko tu tegad muldi un centies baigo eergli teelot un lasit man morali.
0
atļaušos atgādināt, mazo dārgumiņ!

"taa nu izdari secinajumus :)"
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
Dethecrator
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
Liega (20 gadi)
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas