Talantīgs čalis
0
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Ko var gribet ja tur tas modern talking vecis seezh :D Un puisis ari izklausijaas itkaa viekarshi vemt gribetu taka nekads ubergrowl ari nebija manuprat
0
man liekas, ka šis video te jau ir bijis...hmmm....kādas 2095 reizes?
0
man ieskrāpēja kaķis - garumā 15cm švīka. ble!
0
nevaidzēja viņu mocīt
0
es tikai pārnesu viņu no punkta A uz punktu B! (electricity)
0
man kaķis ir forši noslīdējis pār muguru zemē, cenšoties ar nagiem par visu varu noturēties, un viņa sver 7,5 kg :D
0
Tas džeks tajā viģikā ir vienk nožēlojams. Viņš pat visu dziesmu nenorūca, tikai kkādu tur pirmo pantiņu. Un galu galā kas tur kkāds a cappella pasākums? Varēja jau ar kkādu nebūt fonogrammu to darīt. Un vispār man nav kaķa.
0
mans kaķis ar ir razbainieks
bet ko var gribēt uzaudzis bez mātes un tēva
manā uzraudzībā
0
Ha, to 3 tipu sejas pēc pantiņa noklausīšanās bija visai izteiksmīgas - neko tādu viņi nebija nekad dzirdējuši (laikam Zvēru detektīvu nebija skatījušies :). Bet džeks gan švaki norūca. Manā līmenī :)
0
nesaprotu tos calus kas iet uz sitadiem pop kaut kadiem soviem groulot ... khm ...
0
normāls rēcamais gabals. :D
0
Džeks noteikti tagad no grūpijām nevar atkauties :) Ar Bolenu tusējis, teļukā rādīts, YouTube vesala Rīga viņa feisu ievērtējusi ...
0
0
Quorthon - jautājums, ko tu dariji un reaģēji uz kaķi, kad viņš bija tevi beidzot palaidis vaļā? :D
0
Kāds konkrēti pacenties. Slipknota parodijai konkrēti ieliek.
0
bij jau arī tepat kaut kur iemesta adrese ar britnijas death vokālu. vienreiz paskatīties ir interesanti, bet tad jau piegriežas.
0
eu, raimi, šitais gāž no kātiem! Tas ir tā kā tam ir jābūt, nevis tas marazmz tur augšā. Tā džekiņa viesošanās tādā šovā ir patiesi skumja... man skatoties palika kauns viņa vietā un es pilnīgi saprotu žūrijas (lai kādi arī lohi tur sēdētu) sejas izteiksmes, jo man būtu tāda pati. Tas čubziks ir pilnīgi pazaudējis jēgu, vai tieši otrādi, apmulsumā maldoties savas identitātes meklējumos, nav viņu vēl atradis (visticamāk, ka tā). Talants? Sen atpakaļ man viens urļiks nogrovloja "Napalm Death!!!", un man šķiet, viņam sanāca labāk nekā šim censonim.
0
hmmm, šitā tēma jau vienreiz bija...
0
Lorija ar bij redzēta, bet labs
un tie Ten Masked Men kaveri arī neslikti :D
to Elizabethe - ko es viņai izdarīju? neko, jo viņa mani var piekaut :(
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas