piekauti divi romu berni
0
www.tvnet.lv/onlinetv/lnt/degpun...

ok tiri teoretiski varetu atbalstit tirishanu, bet tirishana manuprat javeic pret sabiedribas padibenem
narkotiku izplatitajiem laupitajiem un tamlidzigi.

iespejams atkal man parmetis ka jaucos tur kur nevajag un celju gaisma lietas kuras nevajag celt. tomer es neredzu attaisnojumu kaapec pieaugushiem dzekiem ir jauzbruk neaizsargatam meitenem.

nu kur te ir goda izjuta.

ja cilveks pec neonazi ideologijas tiesham uzskata sevi par paaraku tad vismaz vajag prasties godu neaiztikt sos zemaakos nevienliidziga cinjaa.

man pagaidam ir tikai sis oficialais tvnet viedoklis.

iespejams ka ir vel kads cits tomer izskatas diezgan bedigi un skini tikai kartejo reizi ir sevi no negativas puses paradijushi ja tie tiesham ir bijushi skini.

Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
es šito vakar Degpunktā redzēju un šorīt ienākot truemetalā vēl brīnijos kāpēc bobijs nav vēl jaunu tēmu izveidojis:D
0
nu pa 90% pārliecināts ka tie bij nazi skini
runājot par godu :D
nazi skiniem ta nekad nav bijis

0
nu visi jau nav vienadi.
kapec parliecinats ka tie nazi skini?

komunistu skini kapec tie nevaretu but?

0
Shaarpi un antifa arii ne?
piepinam veel gayskinus arii,lai jautraak...
Un padomaajam,kaada sunja peecmums vajag taisiit teemas prieks tiem kuru akcijas ir domaatas tam lai sev pieveerstu uzmaniibu?
Bobij,Tu vinjiem tikai paliidzi...
0
dzelzsgriezej tu aizmirsti ka es pec ideologijas ari esmu rasists. tikai mani galvenokart uztrauc ekonomiskais aspekts tb es iestajos pret viestradnieku masveidu importu.

taada ir mana nostaja. jaa esmu slikts. es neesmu liberalis.

kas bija sharp? piemirsas?

nu LV jau nav jedzigu antifa.

tas ebreju veidojums kas sauc sevi par antifa tak nemaz nepilda savu butibu.

es vienkarshi gribeju ar so pateikt ka kautkas nav kartiba ja tiek daritas sadas preteklibas.

0
:)
0
Eu! A jūs varat saņemties un visi kopā gluži vienkārši bobiju ignorēt? Vai nevarat, ko? m? :) Grūti jau, saprotu..
0
Smejies? :)
0
"I've never been more serious in my life" (izteiksmi skatīt zemāk)

www.sickanimation.com/cartoon.asp?name=th...
0
šitas jaunākais arī gāž no kātiem:

www.sickanimation.com/cartoon.asp?name=co...
0
+ iekš fat-pie.com arī divas jaunas atradās, mm...
0
Jautaajums ir cits - "cik daudz tie chigaaneeni shoreiz nozaga?", nevis tas - "pie kuras rases vinji piedereeja?". Par chigaaniem (tagad deeveetiem par romiem) stereotips jau sen ir izveidojies kaa par plashi zinaamiem zagljiem. Taatad -= cik nozaga, lai tik ljoti nokaitinaatu tos, kas vinjas veiksmiigi nokjeera?!!!
0
doma delj zagsanas?
vai tad varetu but tik stulbas ka kaitinatu skinus labi zinot kada siem attieksme?

nee nu vel jau ari es nezinu kur ir praats list skiniem ieksha maskacka taja vieta jo cik zinu ciganu populacija tur diezgan milziga.

njaa vispar vel tik daudz neatbildetu jautajumu paliek.

0
a vispār bija tāda doma visiem vienkārš iignorēt XXX cilvēku... bet laikam vairākumam te viņš ir vienīgais sarunu biedrs...
0
marle viedi vardi
0
nu, ja tas ir noticis maskačkā, tad ne jau nu skini tur ir vainīgi, bet skūti urlas!
0
skuuti urlas grupaa ar maskam uz sejas un kerziem?
tas ka grupa norada uz to ka tomer planots par maska m ari tas pats.
pienemu ka iespejams ka nav bijusi alko reibuma ja jau vilkushi maskas.

tomer neizprotu kada jeega aiztikt beernus :/
0
Krievijā ir vēl trakāk, jo tur bērnus pat nogalina rasistiskos uzbrukumos.
0
nu mees neesam krievija.
Mees esam eiropa kur cilveka dzivibai ir kautkada vertiba atskiriba ja salidzina ar krieviju kur pedejo 100 gadu laika pat mainoties varaam nekad nav bijusi iipasha vertiba cilveka dzivibai.
0
1. Skini maskaas nestaigaa!
2. Kerzus uzvilkt var arii urlas.
3. Un laikam urlas ir tik stulbi, kaa te peec dazha komentaariem var noprast, ka nespeej izplaanot uzbrukumu.
4. Ja jau bija maskaas, tad bija paziistami.
5. Prieksh skiniem - pilniigi nelogjisks uzbrukums, pie tam bez iespeejas notiities vinjiem esot skinu paskataa. Taatad dziivojushi turpat netaalu.
6. Veel - skini beernus, pie tam meitenes neaiztiek, bet izreekjinaas ar viirieshu kaartas paarstaavjiem.
0
A kaa cilveeku maskaa var nosaukt par skinu?Maskaa uz pakaussa ir caurums izgriezts? ===>LOL
0
Crap!
Izskatās pēc totāla dzeltenā portāla tvnet.lv stila lētā raksta - no nezkā uzpūsts nezkas.
Hm, nez vai viņiem bija polietilēna kapuces, ka tumšās trepju telpas apgaismojumā varēja redzēt, ka šie ir skini? Zābaki? LOL. Tādus daudzi nēsā praktisku apsvērumu dēļ.
Bet ja arī viņi bija skūtu galvu - tad tas vēl nenozīmē, ka šie pie skinhediem pieskaitāmi. Lielai daļai urlu ir plikas galvas. Un arī uz ziemu dažs labs varbūt arī zābakus apģērbj, jo ar lakotajām kurpēm nagi salst.

Kārtējo reizi tvnet.lv izceļas ar ģeniālu rakstu. Ar to viņus arī atļaušos gratulierēt.
0
Un vispār totāli riebj tas mūžīgais visvisādu nāves grēku meklēšanas veids, kas saistīts ar citām tautām/rasēm.

Piemēram, ja es būtu narkomāns, kam dikti vajag naudu jaunai devai, un priekšā uz ielas ieraudzītu nigeru. Es šo nosistu un savāktu šamējā maku, lai varētu to iepirkt (man būtu vienalga, kas tur priekšā ietu - balts, melns, dzeltens vai sarkans). Mani saķertu un piešūtu slepkavību rasistisku iemeslu dēļ+laupīšanu (bet ne slepkavību laupīšanas nolūkos).

Tāpat i šajā gadījumā - būtu tur latvieši (nu kaut vai i krievi) - raksts sauktos "Huligāni piekauj bērnus".

0
Venom
1. staiga un ka vel staiga ja skiniem ir vadonis un ja tiek veikta operacija tad par elementaaru maskesanos tacu japadoma.
2.taisniba tomer urlas parasti maskas nevelk un bara neiet rikoties.
3.nu urlas ir parak truls apzimejums sauc grupejumu istaja varda un tad bus skaidrak spej vai nespej.
4.ne obligati. ja es kautko tadu daritu es ari vilktu masku. noverosanas kameras pastav. nu labi maskachkaa ar vinjam ir ka ir bet tomer ir iestades gar kuram laizhoties var fikset.
pie tam ja pat ir izplanots atkapsanas celsh allazh kas var noiet greiz piemeram policijas patrullmashina kurai uzkuloties virsu jamaina begshanas kurss.

policija tak pec negadijumiem parbauda kvartala radiusaa videonoveroshanas ierakstus lai konstatetu vai nav bijis kas piefiksets.

5.jaa un nee. nezinu to rajonu un ta rajona parazhas. cik specigs tabors un tamlidzigi aspekti.
6. te nu tu smagi maldies aiztiek un ka vel aiztiek tikai protams ne parak biezhi. pie tam ir vel tada lieta ja skins ir meitene piemeram ja ta meitene ir homofobe. pastav iespeja ka vinja gribes piesist kadu lezbieti.

ja starpcitu kur garantija ka minetie skini nebija meitenes?

0
dzelzgriezeej tur tvneta nebija pateikts isti kada maska. vai taa ir parasta anti teror maska vai kada es to nezinu.

Nu nu narkashiem jau reizem ari vel galva ir nedaudz domu un vinji izvelas ko galinat :D

nu

lash jaa tev pieshutu.
tapec ka ES ir parak aizravusies ar toleranci tik loti ka lauj sev pashai uz galvas kaapt.

piem ja tev uzbruks izraeelis izcelsies kautins kaa tu doma kuru nosauks par antisemitu un pret kuru ierosinas kriminallietu?

vai ari ja izraeelja vieta ieliksim negeri.

taa diemzhel ir realitaate ka piem neegerim nereti eiropa ir lielakas tiesibas neka baltajam cilvekam.

0
saprotiet bobijs ira tik naivs un tic karam zinju portaala suudam,un latvijaa nava skini !!i ira urlas zaabiishos!!!!
BIGIJ NU IGLAB MATAINO SAITU NO SEERGAS VAARADAA BOBIJS XXX!!!!!!!!!!!!
0
kursh nu butu naivs paakji.
tu tak teici ka neviens no majas neies ara 8os no rita. re ka tomer 5k izgaja,
naivulis - TU
0
Bobij, tu tieshaam esi stulbs, sauc tu mani sheit vaardaa vai nee. Tieshaam, neuzskatu par vajadziigu ar tevi sheit striideties kaut kaadu piekautu chigaanu zaglju deelj, lai gan tavi spriedeleejumi par kameraam Maskachkaa man tieshaam izsauca smieklus. Par to skinu "operaaciju" veel jo vairaak... (Varbuut uzzini kaut ko par skiniem vairaak, pirms vinji uzzina par to, ko tu te gvelz).
Un tas ka urlas baros nestaigaa - kas tad staigaa baros, ja ne urlas?!!! bobuli, nokriiti tak reiz no maakonja!
0
bobijsxxx - "dzelzsgriezej tu aizmirsti ka es pec ideologijas ari esmu rasists."

Kad tev apkārt stāvēs 10 agresīvi noskaņoti čigāni vai nēģeri, tu dziedāsi citu dziesmiņu, tu stulbais, neaptēstais garmatainais kazļina...
0
100% ka kautkādi šmurguļu vaitpoveristi....tagad jau kurš katrs nopērk zābjus, ieliek no addidoz botām baltās šņores, atrod vecpapa sēņošanas pufaiku un ir drūmākais skins...uz mieta tādus...
kautkādi siekalainie visticamāk drūmos večus gribēja notēlot un viss....

0
Warpath izskaidro kas tavuprat ir urla?

Nu stadies prieksa tad sauksu vai ari es isti nesapratu ko tu ar to domaji!?

nu taisniba ir strideties. nevajag ta ir tikai viedoklu nesakritiba mana uztvere.

tev msn vai skype ir?

Es jau esmu par skiniem pietiekami daudz uzzinajis.

Un vinji zin. tapec jau es teemas sakuma izteicos ka gan jau kads man atkal kautko centisies aizradit.

starpcitu ko jums izsaka taads skins ar vaardu Dublis?

Baros staiga ari metalisti..

0
Klausies, bobi!
Ja Ddublis lasītu, ko tu te muldi, tici man, pēc tam, kad viņš tevi pamanītu, pat tu sevi spogulī vairs nepazītu.

Un beidz vienreiz muldēt to ko tu nezini. Atradies izmeklētājs Caps, kurš visu zin.
0
viens par otru debiilaaki. adekvaats un pietiekams komentaars:

sist beernus ir debili
+ bobijs ir paranoisks un naivs
0
zizii un tu pati atbalsti sito visu ?
vai tavuprat lietas jarisina tada celja?

Nu labi es seit vairak neko neteiksu. tikai to ko ja u vienreiz pateicu Agai ka negribas vairs nekadus kontaktus ar tavu aprindu cilvekiem.

Labi viss es vairak nepieskarshos nevienai temai kas skar baltos braaljus un maasas.

rases jautajumus vairs neaprunashu.

Starpcitu man nav nemazakas nojausmas kas tas dublis taads ir tikai to reizi kad vinju satiku tramvaja vins teica ka man metalisti pateiksot kas vins taads ir.

Labi viss es par shim teemam vairs nerunashu.
Tu esi dzive satikta un nedaudz jau tevi cienu.

0
:D Bļe cirvis uz goda....
0
lai neteiktu vairaak...
0
Piekauti divi romieši?
Ui ku nelāgi.
Bet nu laikam nav manos spēkos vairs ko mainīt.
0
LOL

Bobij,ja satikssu Dubli,nodossu sveicienus;)
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
MEDIEVAL (19 gadi)
Sedmenc (15 gadi)
Racējs (1 gadiņš)
Viskas