howtoguitarplay?
0
vakar vakara spontanu iemeslu del saku tirgoties.
sodien no rita beidzu kauleeties. un pa 12 ls ar piegadi lidz majam dabuju akustisko gitaaru.

lieta tikai ka pagaidam nezinu ko darit ar to sarkano riiku.

varetu pielikt pie sienas ka dizaina elementu vai ari varbut tiesham jamacas trinkshkinat?

starpcitu kas bez gitaras vel vajadzigs lai varetu macities spelet?

jo es vairak speleshu jo man mazak laika bus seit sedet. tapec varbut varat dot kadu padomu :)
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
Padoms: Pārdod savu datoru un par to naudu nopērc mediātorus, metronomus un ģitārspēles mācību grāmatas.
0
ja akucis ir ar dzelzs stigām tad nopērc mediatoru un sac macities akordus :) tad nopērk elektrisko un sāc kapāt gaļu, bet tur jau jāmācās daudz kas jauns pirekšā(internets ir pilns ar palīdzīgu infu) ja akucis ir ar neilona stigām, tad mācies klasiskos gabalus un spēlē ar pirksteļiem, tad vari nopirkt elektrrisko vai akuci un sakt masities ar mediatoru vai nopirkt basu un būt kruts džeks
0
met to sūda akustisko malā un ņem uzreiz elektrisko!
0
tasturneko iedod man elektrisko un meginasu. somenes es tikai liekiem izdevumiem max 10ls varu atlidzinat.
0
youtoubaa tak pilns ar lessoniem un pat tieshaam labiem !
novelc / vai nopeerc guitar pro 5 un meklee netaa tabus ...
un jaa improvizaaciija LJOTI paliidz ...

torrentos / dc ir daudzas apmacoshaas programas dazhaadiem liimenjem ..

paspeelee akustisko , apgusti akordus iepaziisti grifu un nopeerc elektrisko ..
ss.lv var ljoti leeti dabuut elektrisko (nu kkadu apollo vai stagg )
panjem vel kkadu distortion pedaali un mochii !
vienalga caur ko ..caur muzikas centru
caur datoru-tumbinjaam , vai kombiku ja vari atljauties taadu ..
0
blja par daudz gari sadirsu
0
man nav muzikas centra ir tikai dators ar tumbam.
kas ir tas guitar pro 5?
zhurnals vai gramata?

kas ir "tabi" ?

kas i akordi un kas ir grifi?

ss.lv no stagg ir tikai kautkadi encore komplekti kur akustiska gitara soma un kautkads apmacibas cd.

cik tad isti skaitas leeti?

vampiir jautajums man ir kautkads hibrids tai gitarai 3 biezakas stigas ir no metala un 3 planakas no kautkada materiala kas atgadina maskerauklu.

enemy

kadas gitarspeles gramatas tu LV valoda zini? ludzu nosauc autorus un gramatu nosaukumus.

un kas ir tas metronoms?

ja pardoshu abus kompjus dabushu ap 1200ls!
nav pa sherpu prieks gitarspeles macisanas kursa?

0
uj tik daudz jkautaajumu (stulbu)
kaa teicu ieej youtube.com mun meklee "guitar basics +
lesson "
0
jaa jaa stulbu bet esi tik gudrs un atbildi.
0
youtube + google
0
metronoms ir verķis, kurš saka "pik pik pik" attiecīgajā taktsmērā un tempā un ir domāts tam, lai tu trenētos spēlēt ritmā ;)
grifs - tev to varētu izskaidrot kā "ģitāras kāts" :D
tabi ir baigi foršs un viegli uztverams mūzikas pieraksta veids, dēļ kura mūsdienās 80 % jauno ģitāristu neprot un nekad nav pratuši spēlēt pēc notīm :D
guitar pro 5, savukārt, ir datorprogramma, kura ir paredzēta tabu (speciāls tabu gp5 formāts) atskaņošanai, rediģēšanai un visām pārējām ar to saistītām lietām
kas skaitās lēti? stagg skaitās lēti :D staggus, liekas, taisa tāpat kā piparkūkas - pa konveijeru iet milzīga finiera plāksne un staggus ar dzelzs formām izsit laukā un uzvelk pa virsu drātis.
lūdzu ;)

0
Pameklē šito kaut kur dc
01.Complete.Idiots.Guide.t...
Kā reiz priekš tevis ;)
0
01.Complete.Idiots.Guide.t...
0
bobij, iekurini kraasni ar to pagali! Ja jau tu neko nejeedz pat no gitaaras uzbuuves, tad varbuut necenties vinju pat apguut. Nemoci sevi, un citus - veel jo vairaak.
0
Venom 12 ls par pagali nedaudz padargi.
jaa es nejedzu no gitaras uzbuves. varu to atzit. bet man nav iebildumu apgut ko jaunu ja tikai man parada kas un kaa nevis triec googlee ieskha jo pashiem slinkums paskaidrot.
0
jaa slinkums ......
YOUTOUBE !!!!!!!!!!! VELNS PARAAVIS !!!!
0
tev ir klasiķene :) 12Ls ir smieklīgi :) vot mana pagale ir ap 500Ls bik pāri :) sākumā pamēģini ar klasiķeni, ja vēl gribēsi pēc kāda laika, tad vari mēģināt elekrisko :) aizej pie kāda ģitārista un paprasi lai bik pamāca pamatus
0
NU gan vampīrs dod- ta kā īsts buržujs! PZC! pasaki vēl pa cik tev pastiprinātājs ir?
0
nu pa 12ls ir tikai tapec ka es maaku kauleties tb tas kas man vinju pardeva teica ka iegadajies pa aptuveni 60ls.

Vampir tu esi gitarists?
pamacisi?

Nelaime tada ka es nevaru atlauties tev samaksat par kursiem.
0
vampīrs taču ir basists, kā viņš kaut kādā iepriekšējā tēmā izteicās
0
"Vampir tu esi gitarists?
pamacisi?" - un kā tu pats domā? :DDD
0
Atkal kārtējā bobija provokācija, lai tikai cilvēki rakstītu komentus un šis varētu priecīgs pie kompja konstatēt "kāds nu kurš ir par putnu". Tik daudz dumu jautājumu uz kuriem atbildes jau nu toč varētu pusminūtē atrast internetā. Tai pašā wikipēdijā zin. Bet nē - jāraksta trūmetālā, jāprasa uber tautas viedoklis jautājumā "kas ir tas guitar pro 5?
zhurnals vai gramata?"

Vot bobij pasaki, kas tieši tevi traucē vispirms pašam mēģīnāt ko uzzināt par sevi interesējošām lietām un tikai tad piekakāt šito (un citus) forumus ar muļķīgiem jautājumiem?

piemēram:
kas ir tas guitar pro 5?

Ieeju google.lv, ierakstu guitar pro 5 - uzreiz izmet šīs PROGRAMMMAS BĻAG mājaslapu.

kas ir tabi?

ieeju googlē, uzrakstu tabi, izmet kā pirmo šādu lapu. www.gitaristiem.lv/viewtopic.php?p=116...
Starp citu par ģitāristu foruma/mājaslapu eksistenci nebiji iedomājies?

Kādas grāmatas, autori?

Ieej grāmatnīcā vai bibliotēkā kur tu kādreiz dien un nakt age of empires spēlēji un pajautā ģitārspēles mācību grāmatas. IR latviski pieejamas. Bet nē redz uzmākties citiem ar tik elementārām lietām ir foršāk.

Tāpēc teicu - pārdod kompjus, mazāk sēdēsi forumos, būs lieki Ls 1200 un varēsi moš beidzot vidusskolu pabeigt. Antons.
0
Mam mājās ir vecs "divroku" zāģis. Esmu redzējis, ka cilvēki uz tādiem spēlē. Es ļoti gribu arī iemācīties uz tā spēlēt, vai kāds man var iemācīt?
0
Enemy tas ka es nezinu keywords un nemaku lietot googli.
pie tam es uzskatu ka katram jadara tas ko vins prot vislabak. protams jaizkopj ari kas jauns. ir lietas ko es labi protu un par kuram varu paskaidrot. bet guitar playing es maz ko jeedzu tapec luudzu jums kas saprot daudz . paskaidrot man kas un kaa.

Enemy personigs jautajums kas tev vaardaa? :)

citam elementars citam gruuts.

un paldies par ta foruma adresi.
0
Jā, Bobijam, šķiet, arī nav slinkums ēst, ja vien ar karotīti mutē ieliek, nevis triec pašam karoti cilāt.
0
"Enemy tas ka es nezinu keywords un nemaku lietot googli."

Variants A - Tu speciāli izliecies par debīlāku lohu, nekā ir, lai pats pēc tam tīksmīgi pie sevis ķiķinātu: "Ha, ha, ha! Viņi domā ka es esmu stulbs, bet patiesībā ir pavisam savādāk..."

Labums - Tu patiesībā, iespējams, tāds muļķis nemaz neesi un varabūt pat kādreiz paliksi vēl gudrāks.
Sliktums - Apmierinot šādu slimīgu tieksmi Tu jau kultivē savu stulbumu, līdz ar to, tu tik un tā esi stulbs. Pie tam negodīgs.

Variants B - Tu tiešām neko nesaproti un visas glupības ko raksti Tev nāk no sirds.

Labums - Tu esi patiess....
Sliktums - Tev ir 19 gadi (ja pareizi atceros) un Tu esi TĀDS pamuļķis.

Variants C - Tu dzīvo trīskāršu dzīvi. Vienu internetā, vienu pa īstam un trešo savā domu pasaulē. Ikkatra tava kustība un vārds ir labi pārdomāta, lai panāktu tieši tādu efektu (ar tev vien zināmu mērķi) kādu tu vēlies no cilvēkiem. Neviens Tevi pa īstam nepazīst, jo tu neļauj nevienam ieskatīties tavā patiesajā (trū nekrō) būtībā. Ikdienā tu esi tikai tāds kāds tu gribi būt citu acīs, lai panāktu sev vien zināmos mērķus uz tā rēķina, ka visi domājot ka zina kko par tevi - maldās.

Hmm ja šis pēdējais variants ir taisnība, tad mūsu valsts nacionālā drošība ir apdraudēta.
0
Sonnenmensch, zaagjaauru virtuozitaates pamati sleepjas nevis zaagjii, bet tajaa otraja pribambasaa, ar kuru pa to zaagji velk (vellos, aizmirsu - kaa to verkji sauc, laikam stopinjsh), it biezhi ir redzeets ka ar to straadaa arii ar zaagjvirtuozitaati nesistiiti diletanti - no simfoniskaa orkjestra, piemeeram, bet tas, ko vinji tur njergajaas, ir tikai vaajsh pakaljdarinaajums augstajai zaagja kaucinaashanas kultuurai. taa kaa labaak papriekshu uzkjiilee to otru daiktu un tad saac domaat par gatavoshanos pareizi satvert pashu zaagji. Tur ir vajadziiga nopietna moraala sagatavotiiba!!!
:D :D :D :D
0
A youtūbē manuāļus var noskatīties?
0
Latvijas gateros, es domaaju var par freiju panjemt paraugdemonstreejumus!!! var arii ar polshinju aiziet, tikai tad ir jaakozh kopaa ar pashiem virtuoziem!!! tas ir obligaats nosaciijums lai kljuutu par iistu virtozauru!
0
Atceros, savulaik Veldzītē paģirainos rītos visus iepriecināja kāds divrokainā zāģa spēlmanis uz stūra pie Pekša ofisa (kur tagad New Yorker atvērts). Varbūt šams vēl nav metis pie malas savas aktīvā mūziķa gaitas un var pie viņa sarunāt kādas privātstundas?
0
Bobijam ir 20 gadi, ja pareizi atceros... :)
0
Reku atradu video - youtube.com/watch?v=nVneeF1Rpvg...
Nav gan īsti true, jo zāģis nav vienīgais instruments.
Starp citu, iesaku ierakstīt gūglē "handsaw music" ;).
0
Enemy tev galvinja strada :)
0
Vampirs ir basists un spēlē iekš Collide(tiem kas nezin) man ir hartke 3500 ar vx410 :) kopā aktīvi izmantotā tehnika bik pāri pa tūkstos latiem :) jā esmu buržujs, jo man patīk skaņa :) tagad ir plānos iegādāt vēlvienu basu bez ladām(man patīk digiorgio)
0
lasot par to ka jāprasa lai parāda :) redz, ja parāda dzīve un tu to redzi visas dimensijās un no visiem leņķiem ir vieglak saprast, nekā youtube kkādi crappy video :) tas pats ar daudzu tehniku izpildi :) es šita imej prasiju lai pamāca mani tapot un slapot, bet viņs teica, ka to vieglāk ir pašam izkost nekā paskaidrot :)
0
vispār taisnība :D es, kad sāku spēlēt, vispār nezināju kādu laiku, kas tas tapping ir.
tjip atceros, kā lupīju katatonia's "brave" tabā vienā tapping vietā ar "wtf? kā šito var izdarīt?" izteiksmi sejā. nerubīju, protams, arī to, ko nozīmē tas T burts virs nots. sēdēju, domāju, tad atcerējos no kkādiem video, kā kkāds onkulis tur bakstīja ar otru roku pa grifu. izdomāju - sak, es arī pamēģināšu, un tad bija baigais prieks pašam, ka sanāca :D
0
Nu, tapping meistars, cik zināms, bija tas pats vecais Edijs Van Halens. Cik vēl zināms, šim kaut kādas ģitārskolas tieši tappingam bija savulaik izdotas.
Taču nezinu, vai tās derēs zāģgaudu virtuoziem, lai gan pamāģināt uz zāģa ar tappingu arī nebūtu peļami - es domāju uz ripzāģa... :D :D :D Varētu sanākt kaut kas ļoti asiņaini-metāliski-gaļ
0
WTF?!!! Kur palika puse no komentāra???
0
Laikam ripzāģa meistara Prohara, Pjotra Afonoviča nemirstīgais spirits...
0
bobijs varētu pamēģināt tapingu uz ripzāģa! Jeb - vēl efektīgāk - Jimi Hendrix gājienus vīlējot uz ripzāģa ar mēli vai zobiem! (šī ir tā daļa, kas nodzisa)
0
bobij - paskat, cik tev daudz jauku ieteikumu
kad iemācīsies tappingu uz ripzāģa, pasaule būs glābta :)
0
Enemy, Tu savus pianista/diriģenta pirkstu velti deldē mācot viņam mūzikas apguves metodoloģiju :D

Bet mīļa tā centība.
0
nu paldies par info. ar kadu muzikas instrumentu apzime ripzaagji?
0
Mūzikas instrumenti ir domāti mūzikas spēlēšanai, nevis kaut kā apzīmēšanai. Savukārt ripzāģis izskatā, piemēram, šitā:
benchmark.20m.com/reviews/RidgidCordl...
0
Aha,... tikai krietni lielāka izmēra - ar ripzāģiem parasti malku zāģē - lielus klučus - es domāju, ka tapingam tur liela meistarība vajadzīga nebūtu - pieliec tik mēli - un aidāāāāāāāā!!!!!
0
Nu visādi jau tie ripzāģi ir, gan tādi ar ko baļķēnus zāģē, gan maziņi rokas štrumiņi.
0
kaapec tad vienu muzikas paveidu sauc par zaagji lidz shim gan neesmu izpratis kaada metala paveidu. varbut pateiksiet.

tas ir tapat kaa agrak nezinaju par sabiedribas pienemtajiem sex simboliem. respektivi ka mazs dibens skaitas sexigs..

Warpath sniegsi taping demonstraciju uz ripzaagja?
0
Neesmu virtozaurs, pamēģini, ka labāk pats - nav grūti tikai jāsameklē, lāieslēdz un mēle jāpieliek - var arī bezīpašas instrukcijas. Es domāju, ka tu, bobij, to varētu veikt publiski - mēs visi tev tikai uzgavilētu!
0
Nee Warpath vispirms tev ir jarada klase un tad es kautko butu tiesigs atdarinat.

0
tā runā tikai pēdējie dunduki - iemācīties tak vēlies tu, nevis es, pie tam - teicu jau, ka neesmu nekāds virtozaurs - tā kā centies vien pats.
0
"kaapec tad vienu muzikas paveidu sauc par zaagji lidz shim gan neesmu izpratis kaada metala paveidu."

Ieslēdz ripzāģi, ievieto tajā kādu priekšmetu (savu kaklu, piemēram), un ieklausies, kuru metāla žanru vairāk atgādina pēc skaņas.
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [1]
BigUgga
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas