pienemu ka jums patiks :)
0
viena diskusiju grupa atradu gotisku iepazishanas sludinajumu ko rakstija kaads dzeks butiba as izraisija pamatigu smiinu :)

citeju :

Edgars Šīmanis (Dracul Mortum), 19. sep 00:26
taa..hmm..kapec es esmu gothic..
nu, to isteniiba ir gruti izskaidrot...Es vnk visu muuzhu esmu zinajis, ka tads buushu..protams, kamer biju mazs, vel neko ipashi nezinaju par sho pasauli, tachu muuziku jau klausijos agra berniibaa, kkur 9os gados jau saaku kko no gothic klausities...
nu un tad arii protams kaa saki, kad saku gerbties pats, tad saaku mekleet gotu apgerbus utt...Radaas taa velme iemacities gichu spelet..saakumaa panjemu akustisko, lai iemacitos spelet, kadus 3 gadus, veelak jau speleju arii elektrisko un tagad visu laiku esmu pargajis uz to..vnk varu spelet skalji, skanja tiiraka un visadi efekti, fiichas...Njaa, vispar jkau par gichu arii ir interesants stasts..man vnk ir drusku sajuuta, ka esmu reinkarnejies kaads no mirushajiem gotiem...No Sentenced vai Burzum..Jo vnk vinju dziesmas varu iemacities nenormali aatri, taa it kaa kkad butu jau speelejis..diivaini ne...
nu jaa, un gothic, ta ir mana dziives filosofija...iisteniibaa man visu dziive neveicas taa isti nekur, it sevishkji miilestiibaa... Es visu laiku cieshu miilestiibas deelj...tad mana miiljotaa izdarija pasnavibu, tad atkal aizbrauca uz citu valsti dziivot, tad atkal kljuva pat par narkomani...nju kaa taa var neiet...Ari tagad esmu viens un ciinos ar atminjaam un sirds saapeem....
Miilu es arii pastaigas lietuu, it sevishkji naktiis, kad ir pilnmeeness, patik man arii aukstaas ziemas naktis, kad redzamas katras siikakas zvaigzniites...

nu iisak sakot, shis raksts ir domats lai iepazitu nedaudz manu pasauli...un izteiktu savu velmi iepazities...

tatad, ja esi 16 - 19 gadus jauna Liepajas meitene un tevi ieintereseeja tas, ko es te rakstiju un patika arii bildes gothic albumaa, tad varbut mees varetu meeginati iepazities un meginat izveidot patiesu miilestiibu....
Komentāri sakārtoti pēc to ievadīšanas datuma
0
ble burzum ir TIK gotiski :D:D:D
nu tas pajolins ir kaukads tavs bralis? baigi lidgs debiliba ar tevi :D
0
Jā, tik tiešām, ja Bobijs nebūtu uzrakstījis, ka to neraksta Bobijs, varētu padomāt, ka tas tiešām ir Bobijs. Kopīgo gēnu procents Bobijam ar šo personāžu pilnīgi noteikti ir lielāks par vidusmēra Truemetal.lv apmeklētāju.
0
es nezinu kas vins ir re ku vinja dr.lv profils :)

www.draugiem.lv/friend/?205687...
0
izradas ka vins tik gotisks nav ka sakas esam. ka redzams atskiriba no vairuma gotu vinja asos vardus patik mute nemt. re kur peerlains dienenes ieraksts.

: "ievads. atnak man wiens vecs choms ciemos, izdomajam iedzert, uzpipet nu kaa jau tas pienakas kad satiekas veci chomi kaa teiktu mans faaters "lai meelei briivas kaajas", wiss okei, panjemam pa 0.7 LB katrs.
Par uzdzeramo naw jadoma, jo Una pec darba wisu ir sapirkusi. Sezham, skatamies black metal klipus, sakumaa no videokasetem, peec tam parejam pie datora, jo Una grib paskatities sawus iemiljotaakos TV raidijumus. Skatamies, priecajamies par saviem miljakajiem muzikjiem. Staaw iesleegts downloada programma (neatceros kaa to huinju sauca, kaut kaads cd laikam).
Peec briizh skatos welns lai parauj kaut kaads meesls kachaajas. Neeatcerosz nosaukumu tagad. Kaut kas saistits ar wampiriem bija wai kaut kas tamlidzigs, kaut kads wumpscut laikam, kaa man te tikko pazinjoja.
Pizdec, nepieveershu uzmaniibu tam wisam, dzeram tik taalaak. Peec briizha mans choms kaut kur nozuud, laikam uz tualeti. Pa to laiku aatri paklausos ko winsh tur ir sakachajis. Nu taa neko nekas briesmiigs bet arii nekas forsh tur neatskaneeeja.
((((( Redziet, es wienmeer esmu noweerteejis atejas sniegtaas baudas, tualete man ir kaa otras maajas, kuras nekad neaizmirsiishu un nekad neuztwershu kaa kaut ko pashsaprotamu. Atceros gadiijumu, rindu pie sabiedriskajaam tualeteem.Tas bija kaut kaads publisks pasaakums atkal jau neatceros kaaads tieshi ar kaut kaadaam teltiim tur wisi bija atbraukushi. Nu es tur staawu, staawu, gaidu rindu. Paiet pusstunda, paiet stunda, paiet weel stunda, bet es staawu kaa zemee iedziits, nekustos ne uz priekshu ne uz atpakalju, staawu kur staaweejis. Tad man pielec--- blagj!!!! pizdec!!!! rinda nekustas ne par matu uz priekshu. Saaku domaat kas man wienigajam reegojas, nahuj newiens neko neiebilst? Saaku prasiit maniem rindas kaiminjiem- kas notiek? Man uzbljava, lai gaidu sawu rindu wien taalaak un netrauceeju gaidiit citiem.

Par cik man gribejas dirst un man nepatik slaucit dirsu saakot ar kljawas lapaam (ja paweicas) un beidzot ar egles skujaam, iztureeju to nezheligo laiku stawot tajaa izdirstajaa rindaa (starp citu, taa rinda tik tiesham izskatiijaas kaa swaigi izdirsts suuds). laikam jau man nebutu jastasta,kaa izskataas swaigi izdirsts suuds (Jebkursh, kursh apgalwotu, ka naw redzejis swaigi izdirstu suudu, melotu.
Es wairs nespeeju ilgaaak gaidiit. Es izstaajos no rindas un dewos mezha wirzienaa atpakalj neatskatiidamies!!!!!!! Es taa arii neuzzinaaju, kas notika tualetes aicinoshajaas sienaas un es arii neuzzinaaju ko noziimee apdirsties, gaidot sawu kaartu uz tualeti. ))))))

Turpinaashu staastiit par muusu paseedeeshanu ar chomu, pagaidaam winja waardu neatklaashu tikai pateikshu ka ir sawaa sabiedriibaa zinaams kaa gots, kursh teelo blekmetaalistu, tomeer ir ar industriaalaam noslieceem.

Kaa jau teicu izmantojot drauga prombuutni paklausiijos ko winsh tur kachaa, negribetu to darit winja klatbutnee jo tas buutu pazemojoshi izraadiit ka man interesee winja kachaaatie meesli.
ja nemaldos, noklausiijos wisu albumu tomeer draugs weel paraadiijies nebija. Ar aizdomaam saaku luukoties tumshakajos istabas stuuros un ne tikai istabas stuuros. Saaku pat domaat ka winsh ir otrajaaa istabaa un ja winsh ir otraja istabaa tad drazhas ar unu (una ir mana maasa). To nu es newareetu paciest tadelj gaaju skatiities kas tur notiek. Ar baileem tuwojos istabai, saaku skaitiit pat soljus ( esmu nedaudz maanjticiigs, ja man izdodas aiziet liidz otrajai istabai ar 13 soljiem, tad naakamaas 24 stundas buus weiksmiigas).
Man neizdewaas!!!! Sapratu,ka buus suuudi!!!!!!
Weru waljaa durwis un neticu sawaaam aciim. Una aizmigusi, telewizors neizturami ljurina, kaut kaads perigars gaisaa juutams. Jautaajums paliek neatbildeets- kur ir mans draugs?
Dodos mekleejumos pa dziivokli. Eju tualetes wirzienaa, sasniedzu tualeti, klauweeju pie durwiim arii tieshi 13 reizes. Newiens neatsaucas. Durwis aizslegtas. Wairz nezinu ko domaat saak likties ka choms paardzeeris jeegu un izweemis wisu sawu jeegu tieshi mana tualetes podaaa. Man tas wiss saaka noriebties un es izgaazu toletes durwis ne uz ko necereedams un neko nedomaadams. Man bija taisniba tur nekas nebija jaadomaa wiss bija skaidri redzams. Mans draugs tur nebija. Jautaajums par to,kursh aizsleedza durwis paliek neatbildeets.
Dodos atpakalj uz sawu istabu, pa celjam ieejot wirtuwee. Man bija neliela ceriba ka choms mosh uz ledusskapja uzseedies un iztuksho swaigas galjas kraajumus. Protams, ka mana drauga wirtuwee nebija.
Ieeju sawaa istabaa un iegrimstu paardomaas. Pohuj par to draugu wiens pats ari maaku izklaideeties tikai nekadigi newaru saprast- kur winsh palika un nahuj winjam bija kaut kur japaliek?
Domaju wien talak un konstateju ljoti nepatikamu faktu- cigarete, protams , palika pie winja. Paskatos sew aiz mugutas, uz kresla aicinoshi ieguulusi winja soma. Dodos preti sawaam cigareteem un ar paarsteidzoshu entuziasmu weru waljaa somu. Mekleedams cigaretes, uzduros uz kaut kaa asa. Skatos, uz kaa esmu uzduuries, taa ir shljirce.Intereses peec izwelku shljirci no somas. Nu man reiz pietiek, ieshu uz wirtuwi, panjemshu jaunu alkohola dewu un miers ar tiem narkomaaniem kuri kaadreiz normali klausijas blekmetalu. Atwerot ledusskapja durwis, ieraugu kaut ko piekabinaatu pie durwiim,.

Taa ir maza ziimiite. Saaku lasiit "Sweiks, harij. Ej dirst ar wisu sawu blekmetaalu. Tu tagad noteikti domaa, kur esmu pazudis, kapec man somaa atrodas shljirce, kapec tawas tualetes durwis ir aizslegtas, kas notika garaas rindas tualetee, kameer tu izmisiigi meegjinaaji sewii notureet uriinu? (tew taas likaas atminjas par kaut kaadu festu, tomeer wisticamaak tu staweji pie sawas tualete)

Tad luuk rij un neizvem. Kad gaaju uz tualeti, iegaju otrajaa istabaa jo gribeeju paskatities kas tur tik traki un pretigi auro pa televizoru. To es protams neredzeju jo manas acis piesaistiija cits skats. Tawa maaasa, acimredzot, sew duura narkotikas, jo nezinu neko citu, kas izraisitu tik debilu sejas izteiksmi. Pradiju,ko winja tur dara, winja atbildeja, ka piekopj harija iemiljotaako nodarboshanos un aicinaaja sew lidzi narkotiku pargaajienaa. Es nezinu, kur es paliku, jo dewos winjai lidzi. Un Tu, Harij, tagad nesaproti, kaa unas shljirce gadiijaas manaa somaa, jo jau sen ir pienaacis riits, saule spiid tieshi aciis un Tew wajadzeetu izguleeties. Ej dirst, Harij, Tu esi ne tikai dzeeraajs bet arii narkomaans."

Jaa jaa, bet protams to nu juus gribeetu. Figa!!!!! taa nepavisam nenotika. Es atradu to dauni guljam sawaa tualetee, jo, kaa izraadas, winsh bija paargaajis uz heroiinu un ieshljirceejis sew paaraak daudz. Dabuju winju pie sajeegas, nolamaaju par narkomaanu, pateicu,ka industrija smird un izdzinu no maajas. Nekaadu nosleepumu , nekaadas romantikas, vien smirdiga industrija un narkomaanija.

Es teikshu welreiz- industrija SMIRD!!!!!!
Tagad es ciiniishos ne tikai pret kristieshiem un urlaam bet arii pret industriaaljiem!!!!!!!"...
0
Intereses peec izwelku shljirci no somas. Nu man reiz pietiek, ieshu uz wirtuwi, panjemshu jaunu alkohola dewu un miers ar tiem narkomaaniem kuri kaadreiz normali klausijas blekmetalu. Atwerot ledusskapja durwis, ieraugu kaut ko piekabinaatu pie durwiim,.

Taa ir maza ziimiite. Saaku lasiit "Sweiks, harij. Ej dirst ar wisu sawu blekmetaalu. Tu tagad noteikti domaa, kur esmu pazudis, kapec man somaa atrodas shljirce, kapec tawas tualetes durwis ir aizslegtas, kas notika garaas rindas tualetee, kameer tu izmisiigi meegjinaaji sewii notureet uriinu? (tew taas likaas atminjas par kaut kaadu festu, tomeer wisticamaak tu staweji pie sawas tualete)

Tad luuk rij un neizvem. Kad gaaju uz tualeti, iegaju otrajaa istabaa jo gribeeju paskatities kas tur tik traki un pretigi auro pa televizoru. To es protams neredzeju jo manas acis piesaistiija cits skats. Tawa maaasa, acimredzot, sew duura narkotikas, jo nezinu neko citu, kas izraisitu tik debilu sejas izteiksmi. Pradiju,ko winja tur dara, winja atbildeja, ka piekopj harija iemiljotaako nodarboshanos un aicinaaja sew lidzi narkotiku pargaajienaa. Es nezinu, kur es paliku, jo dewos winjai lidzi. Un Tu, Harij, tagad nesaproti, kaa unas shljirce gadiijaas manaa somaa, jo jau sen ir pienaacis riits, saule spiid tieshi aciis un Tew wajadzeetu izguleeties. Ej dirst, Harij, Tu esi ne tikai dzeeraajs bet arii narkomaans."

Jaa jaa, bet protams to nu juus gribeetu. Figa!!!!! taa nepavisam nenotika. Es atradu to dauni guljam sawaa tualetee, jo, kaa izraadas, winsh bija paargaajis uz heroiinu un ieshljirceejis sew paaraak daudz. Dabuju winju pie sajeegas, nolamaaju par narkomaanu, pateicu,ka industrija smird un izdzinu no maajas. Nekaadu nosleepumu , nekaadas romantikas, vien smirdiga industrija un narkomaanija.

Es teikshu welreiz- industrija SMIRD!!!!!!
Tagad es ciiniishos ne tikai pret kristieshiem un urlaam bet arii pret industriaaljiem!!!!!!!
0
bļe pajāt tos garos tekstus, bet pirmais ir pizģģģģets labs. xDDD
0
Izskatās feiki.
0
"ka esmu reinkarnejies kaads no mirushajiem gotiem...No Sentenced vai Burzum...Jo vnk vinju dziesmas varu iemacities nenormali aatri, taa it kaa kkad butu jau speelejis..diivaini ne..."

vor šitais mani nogalina! :)
pizdec - loterija - cik informatīvo kļūdu ir šajā teikumā?!?!?!
0
es i nezināju, ka Vikerness ir miris, un jau paguvis kādā reinkarnēties... un ka šis ir bijis "gõts"...

Goda vārds, Bobija tēmu debilitātes līmenis iet uz augšu eksponenciāli.
0
Labāk atslābstiet un ievērtējiet aptuveno līmeni, kāds varētu būt šīs sāpes īpašniekam.

Vispār jau jautri, tikai arī rodas jautājums -

'KUDA BLACK METAL KATITSA'????

www.youtube.com/watch?v=Qvsq6_8Hzo8...
www.youtube.com/watch?v=bo3mDaiwNQk...
0
tur tikai lāči uz motocikliem pietrūkst :D
0
Morbid Anal Fog! Tas iedod smaidu! Tomēr, palūk cik blekmetāls ir ģeniāls - pat šādā epigonisma un pašparodijas fāzē kaut kas labs tur ir.
0
teksts šķiet nesakarīgs un feiks...

bet nu džeks jau nekāds neglītenis nava, pēc bildes spriežot :D :D
vienīgi apavi nepieskaņoti galīgi - nu tādi - negōtiski :o
0
Reiz laba ideja ir kļuvusi par pašparodiju... :) R.I.P., Black Metal, R.I.P.!!!
0
Nēēēēēēēēē!
0
:D

Es visu laiku cieshu miilestiibas deelj...tad mana miiljotaa izdarija pasnavibu, tad atkal aizbrauca uz citu valsti dziivot, tad atkal kljuva pat par narkomani...nju kaa taa var neiet...

skolā laikam nav gājis
0
?
0
Blja, viss posts pazuda
0
Kaut kas nav lāgā ar šito saitu!!! Komentāri pazūd pat vēl neuzrakstīti! Bobija lāsts, vai?!!!
0
"Es visu laiku cieshu miilestiibas deelj...tad mana miiljotaa izdarija pasnavibu, tad atkal aizbrauca uz citu valsti dziivot, tad atkal kljuva pat par narkomani...nju kaa taa var neiet..."

mīļotā tāda izturīga, paspēj i to, tad to.. un vēl beigās to :o
0
Sonne, iemet, lūdzu, vēlreiz savu postu. Interesējos.
0
Oi, slinkums rakstīt, tas bija vnk vidēja lieluma pārdomu / emociju izklāsts par visu moderno pederastiju...
Pievienot komentāru
Komentārus rakstīt var tikai reģistrēti lietotāji tapēc ielogojies vai reģistrējies!
Aktuāli
Forums
Online [0]
Pieslēgties
Meklētājs
Jubilāri
daemon_dawn (16 gadi)
Skuja (11 gadi)
skru (9 gadi)
Viskas